31 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Aralık 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Ev ile ilgili işler seni fazlasıyla meşgul edebilir bu aralar. Bugün yapılması gereken işler ile daha yakından meşgul olmak daha fazla yorabilir seni hatta. Sorunlarla karşılaştıkça çözüm üretmekten vazgeçmemen önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni yıla girerken kendine zaman ayırmayı ihmal etmemelisin. Eline geçen fırsatları egzersiz için değerlendirmek sana iyi gelebilir. Hareketsiz kalmamaya özen göstermek de senin için önemli olacak. Bol bol su içmeye devam etmelisin.

Aşk

Yeni insanlarla tanışıp yeni ilişkilere açık olmak için daha çok insan içine çıkman gerekebilir. Aşk için yeni ortamlara girmekten çekinmemek senin için yararlı olabilir. Aşkta kendi etkini görmek adına insanlarla iletişime geçmelisin.

Para

Yılbaşında sürpriz harcamalara karşı hazırlıklı olmakta yarar var. Beklenmedik masraflar biraz bütçeni zorlayabilir. Böyle konularda nasıl hazırlıklar yapabileceğini kendine kanıtlaman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Yanındaki insanlarla daha çok zaman geçirmek seni yormamalı, özellikle de yeni yıla girerken. Onların yardımına koşmak, ihtiyaç duyduklarında yanlarında olmak senin için önemli olsa da özellikle de bugün bu durumun kullanılmasına izin vermemelisin. Kendine zaman ayırmayı ihmal etmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde kendine zaman yaratmak senin için önemli olabilir. Aynı anda birden fazla iş yapmaya çalışmak seni yorabilir çünkü. O yüzden işlerini bir programa göre yapmak daha iyi olabilir. Kendini hırpalamaman önemli bir konu.

Aşk

Yeni bir ilişki seni korkutsa da mutlu olmak için risk alman gerekebilir bugün. Ön yargılarına teslim olup geleceğini tehlikeye atmamalısın o yüzden. Görüştüğün insana bir şans vermek beklenmedik gelişmeleri sana getirebilir.

Para

İş konularında öne çıkıp sorumluluk alman gerekebilir. Tecrüben sayesinde işlerin hallolması kariyerin için önemli olabilir hatta. Bugünden kesin sonuçlar görmesen de ne noktada durduğunu insanlara belirtmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini geliştirmek için cesur adımlar atmaya başlayabilirsin bu aralar. Özellikle de bugün yeni fırsatlarla karşılaşmak adına gündemi takip etmen gerekebilir. Güncel kalmak ve yeniliğe açık olmak sana çok şey kazandırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmek, sindirim konusunda sıkıntı yaşamanı engelleyerek sana iyi gelebilir. Yeni yıla girerken yediklerine daha çok dikkat ederek olası sorunları uzak tutmak mümkün olabilir. Bugün daha sağlıklı beslenmeye kendini açmalısın.

Aşk

Yakın zamanda tanıştığın biri kendini daha heyecanlı hissetmene sebep olabilir, özellikle de bu aralar. Bugün onunla konuşmak için can atabilirsin. Beraber zaman geçirmek seni fazlasıyla mutlu edebilir. Aşkta keyifli gelişmeler kapıda olacak.

Para

İş ve para konularında bir değerlendirmen gerekebilir. Bu değerlendirmeyi yeni kararlar almadan önce gerçekleştirmen şart. Eğer yeni yılda yeni planlara ve iş konularına odaklanacaksan bugün bir muhasebe yapman önem kazanabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün çok farklı insanlarla aynı ortamda bulunmak durumunda kalabilirsin. Hoşuna gitse de gitmese de bu duruma girmek senin için önemli olabilir. Bugün değişik ortamlarda bulunmak sana farklı deneyimler kazandırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dikkatini toplamak ve kendine odaklanmak önemli bir konu haline gelebilir. Bu tür konularda kendine öncelik vermenin önemini görmelisin. Sağlıklı bir kafa için meditasyona, yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak adına daha hevesli olabilirsin. Yeni ortamlara girip tanışacağın insanlar sayesinde çok güzel arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlıktan aşka dönüşen konularda daha kısmetli olabilirsin hatta.

Para

İş konularında önemli bir grup çalışmasına katılman gerekebilir bugün. Her ne kadar dinlenmek istesen de gündemde böyle bir şey olabilir. O yüzden üstüne düşeni yapıp sorumluluklarının hakkını vermelisin. Bu sana beklenmedik kapılar açabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini savunmak adına daha dikkatli olman gerekebilir. Etrafındaki olaylar seni hedef alıp ilerlemeni engelliyorsa eğer bunu önlemek için programına daha çok dikkat etmekte fayda var. O yüzden de soğukkanlılığını korumak olaylar üstündeki kontrolü korumana yardımcı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnen kendini daha iyi bir noktaya çekmek isteyebilirsin. Yeni yıla girmeden önce stresten ve anksiyeteden arınmak önceliğin olabilir. Bugün keyif alacağın ortamlara ve iyi geçindiğin insanlara odaklanmalısın.

Aşk

Aşık olduğun insanın insanın her durumda yanında olması senin için önemli olabilir. Destek görmek ve sevildiğini bilmek sende büyük fark yaratabilir. Hayatta yalnız olmadığını bilmek ve bunun kıymetini anlamak için iyi bir gündesin.

Para

"İş konularında çevrendeki insanlara dikkat etmek senin için önemli olabilir. Arkandan konuştuğundan şüphelendiğin insanlarla arana sağlıklı mesafeler koymak iyi olabilir. İş ile alakalı planlarını kimseyle paylaşmamakta fayda var o yüzden. "
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Günlük düzeninde büyük değişiklikler yapmak isteyebilirsin, özellikle de bugünden itibaren. Yeni yıla girerken hayatının ilerleyişinde fark yaratmak için değişiklikler yapmak senin için önem kazanabilir. Yeni hevesler, yeni heyecanlarla karşılaşmak motivasyonunu daha da güçlendirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günlük alışkanlıkların hakkında yeni kararlar alabilirsin. Çünkü bugünden itibaren alıştığın düzeni ufak da olsa değiştirmek senin için büyük farklılıklar yaratabilir. Beslenme düzenine daha çok dikkat etmek için bugünden yeni kararlar alabilirsin.

Aşk

Arkada kalmış bir ilişkinin seni rahatsız etmesine izin vermemelisin bugün. Aşkta sürekli ileri bakmak ve gelecek hakkında planlar yapmak senin için daha yapıcı olabilir. Seni bugüne kadar mutlu etmeyen kişilerden uzaklaşmalısın.

Para

Yeni iş imkanları konusunda kendini şanslı hissedebilirsin bugün. Sen istemesen de bugünden itibaren önüne iş fırsatları çıkabilir. Bu konularda dikkatli kararlar almak ve acele etmemek daha doğru bir biçimde işleri yoluna koymanı kolaylaştırabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır bulunduğun ortam hakkında bir değişiklik yapmayı düşünebilirsin bu aralar. İşte bugün bunu yapmak için eline fırsat geçecek. Bu fırsatı iyi değerlendirip daha çok şey kazanmak adına değişime kucak açabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini toparlama ihtiyacı hissedebilirsin. Özellikle bugünden itibaren. Sağlığın ile alakalı yeni başlangıçlara odaklanmadan önce şu anda işe yaramayan ancak rutininde yer alan şeyleri hayatından çıkarman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularındaki beklentilerini bir süreliğine ertelemek isteyebilirsin. Bugün içinde bulunduğun durumları daha detaylı değerlendirmek aşkta önem kazanabilir. Hızlı hareket etmemen en iyisi.

Para

İş konusunda yapacağın ufak tefek değişiklikler etkisini göstermeye başlayabilir bu aralar. Özellikle de kazancının arttığını fark ederek alacağın kararlar baskın olabilir. Bugünden itibaren adımlarını atarken daha cesur olmak isteyebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni yıla girerken arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek önemli olabilir. Yine de bütün planını buna göre ayarlamamalı ve bir esneklik payı bırakmalısın. Bu tür günlerde beklenmedik gelişmeler veya sürpriz durumlar yaşanabilir, buna hazırlıklı olman şart.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketli bir gün için pek de hevesli olmayabilirsin. Ancak hayatın hareketliliği seni kendine istesen de istemesen de çekecek. Bu süreçte yapabileceğin en iyi şey ağır yiyeceklerden uzak durmak ve dengeli beslenmek olabilir.

Aşk

Yeni tanıştığın insanların zihninde daha çok yer edebilirsin, özellikle de bugün. Sırf bu sebeple birisi seni gün boyu düşünebilir hatta. Sana ulaşmak için her yolu deneyip arkadaşlarından yardım isteyebilir bu kişi. Aşkta şansın dönebilir.

Para

Bu aralar iş konusunda yaptığın planları değiştirmen gerekebilir. Özellikle de bugün karşına çıkacak engelleri aşmak için farklı çözümler üretmek isteyebilirsin. Her duruma hazırlıklı olmak işleyişin sorunsuz devam etmesini sağlayabilir senin için.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Maddi konularda sıkıntıdan uzak olmak adına biraz daha fazlaca içgüdülerine ve tecrübene güvenmelisin. Sevdiklerinle geçireceğin keyifli zamanlar içerisinde de bunu yansıtman gerekebilir. İç sesin hayır diyorsa para harcamaya da kapalı olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zinde bir vücut için egzersize önem vermek gerekecek. Programını geliştirmek isteyebilirsin o yüzden. Bu hafta sonu yediklerine de dikkat etmek sana iyi gelebilir. Diyet programına uymak ve bir şeylerde aşırıya kaçmamak kendini iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Bu aralar sevdiğin insanla birlikte gelecek planları yapabilirsiniz. Özellikle de bugün yapacağınız konuşmalar sayesinde beklentilerinizi ve mutluluğunuzu artırmak gayet doğal olabilir. Birlikte hareket etmenin kuvvetini hissedebilirsiniz.

Para

İşlerde zamanlamalardan dolayı bazı aksamalar olabilir. Programına uymakta zorluk çekebilirsin hatta. Ancak bu sorunları aşmak için zamana ve kendi şansına biraz güvenmelisin. Emin ol iş bir yerde tıkandıysa herkes için tıkanmıştır, sadece senin için değil.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Yeni yıla girerken kendine daha çok zaman ayırmak senin için iyi olabilir. Yeni hobiler edinmek, yeni şeyler öğrenmek, yeni insanlar tanımak hayatında fark yaratmanı sağlayabilir. İşte bugünden itibaren bu tür konularda düşünmeye kendini açman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yalnız kalmak senin için korkutucu olmamalı, hele de bugün. Tek başına kalmanın tadını çıkarmak senin için iyi olabilir zira. Kitaplarda kaybolmak, yeni şeyler keşfetmek yeni yıla girerken enerjini de yenileyebilir. Sakin bir gün sana çok şey katabilir.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerinin beklediğin gibi sonuçlanmaması seni üzmemeli bu aralar. Yaşanan her şeyden ders çıkarıp ilerideki adımlarını buna göre düşünmek iyi olabilir. Deneyimlerine güvenmeli ve kendi kalbinin sesini dinlemelisin.

Para

Bu aralar biraz daha paraya çevirebileceğin yeni yeteneler edinmek isteyebilirsin. Öğrenme sürecini iyi değerlendirmek gerekebilir o yüzden. Yeni bir şey istiyorsan hayatında bunun için kendini geliştirmeye biraz zaman yaratman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Ailenle ilgili bir sorun yaşanabilir bugün ve bu sorunu çözmek için ailenle bir arada durmak gerekebilir o yüzden. Fikir ayrılıklarını geçici bir süre için görmezden gelmek iyi bir karar olabilir. Bugün uzlaşmacı olmanda fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni yıla girerken yediklerine o kadar dikkat etmeyebilirsin veya aşırıya kaçabilirsin. O yüzden bugün mideni fazla yormamak için bir şeyler yapman gerekebilir. Her ne olursa olsun dengeli olması iyi olabilir.

Aşk

Bugün biraz sevdiğin insanla fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Bunun sorun olmamasını sağlamak önemli bir mesele haline gelebilir. Olaylara farklı açılardan bakmaya açık olmalı ve karşı tarafı dinlemeyi ihmal etmemelisin.

Para

Maddi olarak harcamalara daha açık olabilirsin. Özellikle de sevdiklerin için bir şeyler yapmak seni neşelendirebilir. Sevdiklerinin sıkıntılarını gidermek veya onlara hediyeler almak sana çok iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Yaratıcılık konusunda kendini daha özgür bırakman gerekebilir bugün. Zihnini serbest bıraktıkça daha üretken olmak için fırsat yaratabilirsin yeni yıla girmek için. Yaratıcılıkta sınırları zorlamak bugün özellikle dikkat çekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın adına biraz daha titiz davranmak isteyebilirsin. Günlük rutinin hakkında birkaç müdahale gerekebilir hatta. Yeni yıla girerken sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarman oldukça önemli olabilir.

Aşk

Partnerin sayesinde yeni ortamlarda bulunma ihtimalin yükselebilir bugün. Onun, çevresince ne kadar sevilen bir insan olduğunu görmek, ona olan hayranlığının artmasına vesile olabilir. Aşkta daha da yaklaşabilirsiniz birbirinize.

Para

Bugün bir şeyleri sakin bir tonda bitirmek ve yeni yıla taşımamak en iyisi. Sana kaygıdan başka bir şey getirmeyen işlerden uzaklaşman iyi olabilir o yüzden. Keyfine göre bir şeyleri yönlendirmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel