31 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Aralık 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün insanlar ayak diretecek, buna hazırlıklı olmalısın. Herkes kendi istediğini yapmak isteyebilir. Herkesin kendine göre bir düzeni olabilir. Uyumlu olmak ve uzlaşmacı davranmak sana düşebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stres ve gerginlikten uzak durmak zor olabilir. Ama vücudunun tam olarak buna ihtiyacı olacak. Duygusal gerginliklerin sende ağrılara sebep olmaması için biraz kendinle baş başa kalman gerekebilir.

Aşk

Aşkta daha iyi yol kat edebilirsin. Bir şeyler yoluna girebilir. Sevdiğin kişiyle uzlaşabilirsin, aranızdaki muhabbet daha samimi bir hale gelebilir. Tabii bunlar için emek vermeye zaman ayırırsan…

Para

Bugün emek verdiğin konulara odaklanmalısın. Emeklerinin karşılığını almak için çaba göstermen gerekecek. Bazı konular yüzünden senin gösterdiğin emeklerin gözardı edilmesine fırsat vermemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün için rahat edecek. Üstünden bir yük kalkabilir. Özellikle maddi konularda güzel kararlar alabilirsin. İş ve maddiyat için güzel temeller atman olası. Bugünü iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bünyeni kuvvetlendirmeye odaklanabilirsin. Sağlığın için daha dikkatli beslenmeye, egzersize ve vücudunu mikroplardan arındırmaya daha yakın olabilirsin. Sağlığını daha ciddiye alacaksın bugün.

Aşk

Aşk konularında kendini başkası gibi göstermekten vazgeçmen gerekecek. Kendin olarak insanların karşısına çıkmalısın. Birilerini kandırarak aşkta yol kat edemeyeceksin.

Para

Maddi konularda güzel fırsatlarla karşılaşman olası. Yeni bir iş fırsatı gündeme gelebilir. Güzel anlaşmalara gidebilirsin. Eline daha fazla para geçmesi seni rahatlatabilir
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün için biraz daha rahat edecek. İşlere odaklanırken kafan rahat olabilir. Etrafında ilgilendiğin meseleler için kaygılarla değil de güven ile hareket edebilir, daha mutlu olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Tuzlu ve yağlı şeyler tüketmek yerine daha fazla sebze ve meyve tüketmen gerekebilir. Yediklerine özen göstermen ve aşırı yağlı gıdalardan uzak durman gerekecek. Neler yediğine kendin dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen bir mevzu varsa bunu dikkatle ele alabilirsin. "Bu işte ne yanlış gidiyor" diye düşünmen olası. Aşk konularına daha derinden dalacaksın.

Para

Bazı sıkıntılar sona erebilir bugün. Eğer beklediğin bir para varsa eline geçebilir. Daha rahat edebilirsin. Emeklerinin karşılığını almak seni çok mutlu edecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine dikkat etmen gereken bir gün olacak. İnsanları yargılamaya, eleştirmeye çok açık olabilirsin. Bilmediğin konular hakkında ahkam kesmemen gerekecek. Söylediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün sosyal mesafe konularına ekstra özen göstermen gerekecek. İnsanlarla arana mesafe koymak virüsün elden ele geçmesini engelleyebilir. Biraz dikkatli olmanda fayda var.

Aşk

Bugün geçmişe dönük düşünmen olası. Geçmişte yaşadıkların gözünde canlanabilir. İnsanlarla aranda geçen negatif durumlar daha baskın olabilir. Ama bu geçmiş hataların ileride tekrarlanacağını düşünerek kendine eziyet etmemelisin.

Para

Bilmediğin bir konu ile para kazanmaya çalışmak seni boşa çıkarabilir. Başkalarına görüp "ne var ya ben daha iyisini yaparım" dediğin konular aslında çok daha zor gelebilir. Bildiğin işten şaşmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Etrafında çok fazla konuşan insanlar olabilir. Bu konuşmalar doğru bilgilerden çok dedikodular içerebilir. O yüzden dikkat etmelisin. Her duyduğuna inanmaman ve bazı şeyleri iki kere teyit etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün temizliğe özen gösterebilirsin. Hem yaşam alanını hem de çalışma alanını temiz tutmak sana ferahlık getirecek. Virüse karşı ve diğer mikroplara karşı önlem almak için temizliği artırman gerekebilir.

Aşk

Bugün aşka daha fazla vakit ayırabilirsin. Sevdiğin kişiyle muhabbetiniz artabilir. Eğer hayatında birisi yoksa çok keyifli sohbetler ettiğin birisine karşı hisler beslemeye başlayabilirsin.

Para

Bugün başkasına bağımlı olmadan, elindeki para ile yetinmeyi öğrenmen gerekecek. Başkalarına ait paralarla hayaller kurmamalı ve bunu cepte görmemelisin. Elindeki neyse onunla yetinmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yeni eşyalar almak daha ilgini çekebilir. Hayatını kolaylaştırabilecek şeylere para ayırabilirsin. Maddi açıdan daha rahat davranarak hayat standardını artırmak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini yenilemeye özen göstermelisin. Hem esneme hareketleri hem şekeri azaltman hem de bolca su tüketmen sana harika bir enerji verebilir. Kaslarını çalıştırıp bolca su içmelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularını zorlamaman gerekecek. Bazı konuları oluruna bırakmalısın. Kendi halinde sana mutluluk vermeyen şeyleri çok fazla zorlamak seni düşündüğün kadar mutlu etmeyebilir çünkü.

Para

Herkesin faydasına olacak şeyler için para ayırman gerekebilir. Bu konuda ortak sorumluluklar alınması daha iyi olabilir. Maddi açıdan herkesin aynı şeyi istemesi adına bazı konuşmalar yapabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün her zamankinden farklı konular daha fazla dikkatini çekebilir. Değişim yapmak sana daha sıcak gelecek, farklı konulara odaklanmak zihnini açacak. Bugün her zamankinden farklı düşünmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün etrafındaki insanlarla arana ufak bir sınır çekmen gerekebilir. Sağlık açısından hem virüse karşı hem de strese karşı önlem olması için biraz mesafe iyi gelecek sana. İletişimi biraz azaltabilirsin.

Aşk

Aşkta seni üzen konular hakkında daha net davranabilirsin. "Bu kadar zor mu" diye düşünmen seni bir şeyleri değiştirmeye itebilir. Adım atmadan önce kendi içinde bir huzur edinmek isteyebilirsin.

Para

Kendi ihtiyaçların için para harcamaya hazır olmalısın. İsteklerini öncelik haline getirebilirsin. Eğer ortada bir para varsa bu parayı kendi isteğine göre değerlendirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlarla arana bir mesafe koymak ve günü istediğin gibi geçirmek sana çok çok daha iyi gelecek. Kafana göre bir gün geçirerek, daha az gerginlikle yüz göz olarak kendini mutlu edebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Strese karşı dikkatli olmalısın. Seni geren insanlarla arana mesafe koyman sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı iletişimler yoksa, iletişimi kesmen gerekebilir.

Aşk

Aşkta kafanı toparlaman gerekecek. Yeni adımlar atmadan önce kafanı toparlamalısın. Aşk konusunda içinde hazmetmen gerekenler olabilir.

Para

Yeni gelişmeler, yeni fırsatlar olası! Hiç beklemediğin güzellikte fırsatlarla karşılaşabilirsin. Maddi açıdan elini daha da kuvvetlendirebileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendini ödüllendirmelisin! Daha keyif alacağın şeylere vakit ayırmak, istediğin şeyleri satın almak sana yarayacak. Keyfine göre bir gün geçirmenin etkisini daha net göreceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcacık bir kahve içmek, güzel bir sohbet etmek ruhuna daha iyi gelebilir. İletişim ve keyifli zamanlar enerjini toplamana vesile olacak. Bugün bu konulara özenmelisin.

Aşk

Sayı görmek isteyeceğin bir gün olabilir. Sadece aşk yeterli gelmeyebilir, kararlarında, hareketlerinde karşı tarafın sana saygıyla yaklaşmasını isteyeceksin.

Para

Maddi konularda için daha rahat edebilir. Kafana göre masraflar yapabilirsin. İsteklerini almak, kendine yatırım olarak görülmeli, boşa masraf olarak değil!
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün keyfine göre kararlar alabilirsin. Biraz daha rahat hareket etmen olası. İstediğin şeylere vakit ayırman, keyif alacağın aktivitelere zaman tanıman sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve kaygılardan uzak bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. İstediğin şeylere odaklanarak daha rahat edebilirsin. Kafana göre bir gün geçirmenin etkisini göreceksin.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen şeyleri dile getireceksin. Ama bunu yaparken nezaketten ödün vermeyeceksin. Eğer hoşlanmadığın ama sana ilgi gösteren birisi varsa onun kalbini kırmadan hareket etmen olası.

Para

Bugün kendine bir bütçe ayırıp buna göre harcamalar yapmak isteyebilirsin. Daha keyifli harcamalar yapmak sana çok daha iyi bir ruh hali verebilir. İstediklerini almalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hayallere daha yatkın olacaksın. Yeni fikirler üretmen olası. Ancak sürekli olarak etrafındaki insanları memnun edecek hayaller kurmaktan kaçınmalısın. Kendine göre gelişmelere açmalısın ruhunu.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüse karşı önlemleri artırman gereken bir gün olabilir. Daha sağlıklı bir gün için eve giren çıkan malzemelerin temizliğinden emin olmalı, evinin hijyenini tam tutmalısın. Bu temizlik konuları zaman alabilir biraz.

Aşk

Bugün aşk konularında sakin kalmak sana daha iyi gelecek. Büyük beklentilerle hareket etmemeli, sevdiğin kişiyi olduğu gibi kabullenmelisin. Daha sakin olmak size iyi gelebilir.

Para

Bugün maddi konularda daha net olacaksın. Alacağın kararlar sana ait olacak. Maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirmek daha önemli olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün sıkıntılara çözüm üretme konusunda daha kararlı olacaksın. Hayatında olan bitene daha pozitif odaklanman olası. Çözüm üretmek seni zorlamayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman ayırmak için iyi bir gün olabilir. Daha sağlıklı bir gün için kişisel bakımına özen gösterebilirsin. Kendince biraz vakit geçirmek, sıcak bir banyo sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda beklentilerine göre hareket etmemelisin. Halihazırda var olan durumları görmezden gelmemen gerekecek. Gerçeklere dönmelisin.

Para

İnsanlar seni parasal konularda gaza getirmeye çalışabilir. Sana "yapamazsın" diyerek seni harekete geçirmeye çalışabilirler. Sana birisi "yapamazsın" diyorsa bunu oldurmak yerine "o zaman sen yap" demelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel