31 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Aralık 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Denge sağlamak bugün her şeyden önemli olabilir. İnsanlarla arandaki iletişimde dengeli olmalı, maddi konularda adımlarını izlemelisin. Bu tür konularda kendi sınırlarını test etmen senin gerçek potansiyelini görmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı hissedeceğin ve daha rahat hareket edeceğin bir gün olabilir. Bağışıklık sistemine dikkat ettiğin ve sağlıklı kararlar aldığın sürece kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Bu enerjiyi dikkatli kullanman gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında güzel gelişmeler görebilirsin. Bir süredir negatif ilerleyen bir durum bugün daha iyi bir hale gelebilir. Ancak kendini bu konuda çok fazla kaptırmamalı ve denge kurmak için çabalamalısın.

Para

Yeni adımlar atmak ve parasal olarak kendini kuvvetli bir konuma çıkarmak için neler yapacağını biliyor olabilirsin. Ancak bazı konularda eyleme geçmek seni zorlayabilir. Maddi konularda atacağın adımları aceleye getirmemelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün halletmen gereken birden fazla sorumluluğun olabilir bugün. Bu sorumlulukları çözmek için kendine vakit ayırman ve düzgün bir planlama yapman önemli olacak. Aksi takdirde gün ortasında çok bunalmış hissedebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen ve rüyalarına önem vermen gereken bir gün olabilir. Hem bilinç altının sana demek istediklerini dinlemek hem de vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olmak senin için önemli olabilir.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilirsin bugün. Ancak bu hoşlantının dengeli kalmasına özen göstermen gerekecek. Karşındaki insana fazla yüklenmek ve ondan büyük beklentilere girmek iki tarafın da kalbini kırabilir.

Para

İş konularında önlemini alarak hareket etmelisin. Kendini bir şeylere fazlaca kaptırmak yerine sakin kalmak ve ileriyi düşünmek sana daha iyi getiriler sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün bazı masraflara girmen gerekebilir. Evin için veya kişisel kullanımın için yeni bir şey alman gerekebilir. Bu harcamalar ile alakalı dikkatli kararlar almak ve ileriyi düşünmek senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi sağlığına öncelik vermen gereken bir gün olabilir. Sağlıklı kararlar alabilmen için kendi sağlığını düşünmen gerekecek. Etrafındaki insanların sağlığına odaklanmak yerine bugün kendine bakman gerekebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek. İyi niyetten maraz doğabilir bugün. Aranızda gereksiz gerginlikler yaşanmaması ve iki tarafın da sakin kalması için kelimeleri dikkatli seçmelisiniz.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünerek hareket etmek ve araştırmalar yapmak sana daha iyi gelebilir. İş ve parasal gelişmeler ile alakalı dikkatini artırmalı ve konulara büyük özen göstermelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Geçici konulara çok fazla zaman harcıyor olabilirsin. Düzeleceği bilinen konular üstünde çok fazla kafa yormak ve kendini sıkmak sana iyi gelmeyebilir. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve sabırlı olmak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurman sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Kendini fazlaca yormaman ve sağlıklı kararlar alman enerji seviyeni artırabilir. Biraz durup dinlenmek ve kendine vakit ayırmak daha iyi olacak senin için.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimde bazı kopukluklar yaşanabilir. Bu kopukluklara vakit ayırmak ikinize de iyi gelecek. Aranızdaki yanlış anlaşılmaları çözmek sizin içi önemli olabilir bugün.

Para

Maddi konularda biraz sabırlı olman gerekecek. Hayatında görmek istediğin maddi gelişimleri bir yoluna koymak için vakte ihtiyacın olabilir. Parasal konularda daha rahat etmek için kendine zaman tanımalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün enerjinin tükendiğini hissedebilirsin. Biraz dinlenmek ve kendini geri çekmek önemli olabilir. Bazı düşünceleri kafanda iyice tartmak için bu sakin günü dikkatli değerlendirmen gerekebilir. O yüzden algılarını açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı besinler tüketmek enerjinin dengelenmesini sağlayabilir. Bir gün kuvvetli bir gün yorgun hissediyorsan eğer tükettiğin gıdaların besin değerini gözden geçirmen gerekebilir. Bugün bu konulara vakit ayırmalısın.

Aşk

Kendini iyi hissederken verdiğin sözler bugün seni yorabilir. Aşk konularında karşındaki insanla arandaki iletişime dikkat etmek sana bu yüzden önemli gelecek. Kimsenin kalbinin kırılmadan sakin bir gün geçirmek önemli olabilir.

Para

Etrafındaki insanların maddi sıkıntılarını çözmek için kendini öne atmamalısın bugün. Etrafındaki kişilerin bazı sıkıntılarını kendi başlarına halletmesi gerekiyor olabilir. Kendini bu konuda çok fazla yorman ileride seni rahatsız edebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün alacağın bir telefon haberi seni biraz gerebilir. Ancak kendini içine kapatmak yerine çözüm yolları üstünde çaba göstermen gerekecek. Farklı çözüm yolları üretmek için güzel bir gündesin. O yüzden kendini içine kapatmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve bunları disiplinli bir şekilde uygulamak sana iyi gelebilir. Ancak arada bir durup bir şeylerin işe yarayıp yaramadığını düşünmen ve bazı değişikliklere gitmen gerekebilir. Bugün bu değişiklikleri bulmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsin. Eğer hayatında bir insan yoksa aşk konusunda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda şaşıracağın ve sevineceğin bir gün olacak.

Para

Seni sıkan mevzuları çözmek için parasal gelişmeler yaşaman olası. Bir süredir sonucunun ne olacağını kestiremediğin ancak büyük ümitler beslediğin konularda keyifli gelişmeler yaşayabilirsin. Parasal konuda daha mutlu olacaksın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün olaylara objektif bakman önemli olacak. Olan biteni kendi beklentilerine göre şekillendirmek yerine karşında olduğu gibi kabullenmek daha iyi olabilir. Böylece daha kolay çözüm yolları üretebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için yarını beklemek yerine bugünden harekete geçmen gerekebilir. Egzersiz ve diyet konuları için yarını beklememeli ve bugünden araştırmalarını yapmalısın. Bazı konularda daha iyi kararlar alabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ufak tefek detaylara girmek seni rahatsız etmese de senin için önem taşıyan bazı meseleleri konuşmak biraz gerici olabilir. Bugün sevdiğin kişiye kendini açmak senin için bir sınav olabilir.

Para

Hayatında yolunda gitmeyen mevzuları bir yoluna koymak için iyi bir gün olabilir. Parasal olarak yeni düşüncelere kendini açmak ve farklı stratejiler geliştirmek ilerisi için daha iyi olabilir senin için. Maddi konularda sağlam kararlar alabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün duyguların daha üst seviyede olabilir. Bazı konularda daha hassas olabilirsin. Ancak bu konunun farklı konuların önüne geçmemesine dikkat etmeli ve günü dengeli bir şekilde geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Meditasyon ve yoga gibi egzersizler zihinsel ve bedensel bütünlüğünü dengede tutmak için vardır. Bugün bu konulara odaklanmak seni daha iyi ve rahat hissettirebilir. Sağlıklı bir gün için bu tür konulara odaklanman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda daha tutkulu bir muhabbet olabilir. Ancak bu tutkuyu fazla kaçırıp bir rekabete veya gerginliğe sebep olmamalısınız. Sakin kalmak ve kelimeleri dikkatli seçmek size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlardan daha sağlam düşünebilirsin. İnsanlar daha bazı şeylere yeni odaklanırken sen bu konularda daha rahat yol almış olabileceksin. Parasal olarak daha rahat hareket edeceğin bir gün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün isteklerine göre hareket etmek sana daha iyi gelecek ancak yine de sorumluluklarını gözardı edemeyebilirsin. Bazı konularda denge yakalamak senin için önemli olabilir. Gün içerisinde neler yapacağının sırasını belirlemek sana kendini daha iyi hissetirecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme ve kilo kontrolünü halletme önceliğin olabilir. Dengeli beslenmek ve daha sağlıklı kararlar almak enerjini yükseltebilir. Ancak sadece kilo vermek için vücudunun ihtiyaçlarına yüz çevirmemelisin.

Aşk

Bugün büyük ve ani tepkiler vermeye her zamankinden açık olabilirsin. Aşk konusunda beklenmedik durumlar yaşanırsa bu konuda biraz fazla tepki vermen olası. Biraz kendini geri çekmek ve sakin kalmak önemli olabilir.

Para

Bugün parasal olarak güzel bir gelişme yaşayabilirsin. Her sıkıntıyı tek seferde halletmek belki zor olabilir ancak seni zorlayan bir mevzuda güzel bir gelişme kaydetmek sana çok daha iyi gelecek bugün. Parasal gelişmelere hazırlıklı olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün kendi işlerine ve sevdiklerine odaklanmak isterken etrafındaki kişilerin engeline takılabilirsin. Bir konuya vakit ayırmak isterken kendini hiç istemediğin bir iş ile uğraşmak zorunda kalmış bulabilirsin. Gerilmemeye ve sakin kalmaya bakmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlemini almak için vücudunun esnek kalmasına özen göstermen gerekecek. Stresin vücudundaki etkilerini atabilmek için biraz daha hareket edebilir ve derin nefes egzersizleri yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda daha keyifli bir muhabbet olabilir bugün. Karşındaki insana daha sıcak bakabilirsin. Aranızdaki duyguların yoğunlaşması, birlikte vakit geçirme isteğinizi tetikleyebilir.

Para

Etrafındaki insanların iş ve maddi konular ile alakalı önemli durumlara odaklanmana engel olmasına izin vermemelisin. Tamamen işe ve paraya odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bir arkadaşın ile alakalı daha farklı şeyler görmeye başlayabilirsin bugün. Bu arkadaşının tavrının nasıl olduğunu daha dikkatli inceleyebilir ve onu baştan tanıyor gibi hissedebilirsin. İnsanlara karşı algılarının daha açık olacağı bir gündesin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme sadece fit görünmeni sağlamaz aynı zamanda vücudunun dengesini korumanı kolaylaştırır. Dengeli beslenme ve vücudunun kontrolünü eline almak da sana daha iyi bir enerji sağlar. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

İlişkilerin iki kişi gerektirdiğini kendine hatırlatman gerekebilir. Bir ilişkide tek başına çaba göstermek ve tek bir insanın bir şeyleri sahiplenmesi sağlıklı değildir. Bugün bu konularda düşünmen gerekebilir.

Para

Para ile aran iyi olabilir ancak her zaman böyle olacağını düşünmemelisin. Maddi konularda ileriyi düşünerek adımlar atmak sana daha iyi gelecek. Kendini parasal konularda çok fazla yormamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Aralık 2019 Salı)

Genel

Aklından geçen konulara bir süredir fazlaca ağırlık veriyor olabilirsin. Kendini biraz geri çekmek ve farklı konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Baktığın şeyde sadece olumsuzluk görüyorsan konuyu değiştirmenin vakti gelmiş demektir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dikkatini kuvvetlendirmek ve odak noktanı geliştirmek önceliğin olabilir. Zihnini boşaltmak ve stresin etkilerini üstünden atmak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı kararlar almak için zihinsel konulara vakit ayırman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmak isteyebilirsin bugün. Ancak bu konuda fazla beklentiye girerek kendi kalbini kırman mümkün. Karşındaki insanın senin gibi düşünmediğini görme ihtimalini unutmamalısın.

Para

Maddi konularda sıkıntıya girince gerilmemek için bugünden önlem alman daha önemli olabilir. Parasal konularda sonrayı düşünerek hareket etmek sana bir güvence kazandırabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel