31 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Ağustos 2022 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatında yaşanan yeni durumlar canını sıkabilir. Senin aldığın kararların dışında yaşanan durumlar seni biraz zorlayabilir. Ancak hayata daha esnek yaklaşman gerekecek. Bazı konularda gereksiz yere kendini zorlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendine iyilik etmen gerekebilir. Kendini hırpalamaman, dinlenmen ve zihnini boşaltman önemli olabilir. Bazen insanın kendini iyi hissetmek için özellikle bir şeyler yapması gerekebilir. Sen de bugün bu şekilde hissedebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerinin altında kalan konular kalbini kırabilir. Ancak bu durumun uzun sürmemesi de olası. O yüzden negatif etkilerin geçici olduğunu bilerek ve daha yapıcı olarak hareket etmen aşkta önem kazanabilir.

Para

Parasal konularda beklenmedik durumlar yaşanabilir. Ancak bu durumlar karşısında nasıl tavırlar sergileyeceğin daha önemli olacak. İstediğin gibi gitmeyen konulara yapıcı ve uzlaşmacı yaklaşman çok daha önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Kendine olan güvenini tazelemen gerekebilir. Gün içerisinde gördüğün detaylar seni aksi şekilde düşünmeye itse de bazı şeylerdeki etkini görmen gerekecek. Kendine olan güvenini yenilemek için başarılı olduğun şeylere öncelik tanımalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün egzersize odaklanmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Zihnen ve bedenen tazelenmen için iyi bir egzersiz programı hazırlayabilirsin. Bu konularda kendini eğitmek ve geliştirmek çok daha iyi sonuçlanacak.

Aşk

Aşk konusunda bir şeylerin istediğin gibi gitmemesi kalbini biraz kırabilir. Ancak geçici etkiler altında olabilirsin. Yaşanan bazı durumlar yakın zamanda değişebilir. O yüzden bu konularda acele kararlar almaman en iyisi.

Para

İş konularında bazı konular tam olarak istediğin gibi geçmeyebilir. ancak bu durumun uzun vadeli kararlarını etkilemesine izin vermemelisin. Günlük gerginliklerin ve üzüntülerin bütün bir hayatına etki etmemesine dikkat etmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün stresli bir gün haline dönüşebilir. Halledilmesi gereken meseleler, uzlaşması zor insanlar seni ekstra yorabilir. O yüzden gün içerisinde biraz yalnız kalmaya çalışman gerekebilir. Aman dikkat!

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün senin için stresli geçebilir. Bu stresin vücudunda ağrılar yaratmaması için özellikle dikkat etmen gerekebilir. Bol bol sıvı tüketmeli ve esneme hareketlerinden uzak durmamalısın. Ayrıca günü olabildiğince erken bitirip uyumak da önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler istediğin gibi gitmeyebilir. Ancak bazı konuşmaları başka bir güne saklaman gerekebilir. Zira duygusal ve strese dayalı kararlar almak şu an için doğru olmayabilir. Sakin bir gün beklemek bu konuda daha iyi olabilir.

Para

Çevrendeki insanlar parasal konularda seni kendi taraflarına çekmeye çalışabilirler. Ancak paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen kişilere karşı dikkat etmen gerekecek. Herkes doğruyu söylemeyebilir. Parasal konularda bağımsız kalmaya çalışmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün her şey uyum içerisinde geçmeyebilir. Bazı konularda zorlanabilirsin. Bir şeylerin senin inadına hareket ettiğini düşünmen de olası. Bu tür konularda yapıcı kalmaya çalışman, ne kadar zor olsa da senin için en iyisi olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini zihnen çok fazla yormamaya özen göstermen gerekebilir. Gereksiz yere kendini zorlamaman en iyisi. Günü kendini yıpratarak geçirmenin kimseye faydası olmayabilir. O yüzden bugün zihnini dinlendirmeye odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda düşündüğün gibi gelişmeler yaşanmayabilir. Bir şeylerin iyiye gitmesini beklerken başka sıkıntılar çıkabilir. Ve seni mutlu etmesi gereken bir konunun seni neden bu kadar mutsuz ettiğini sorgulaman gerekebilir.

Para

Gün içerisinde parasal konularda sorunlar yaşaman olası. Bu sorunları çözebilmek adına biraz kendini geri çekmen gerekebilir. İnsanlara uyum sağlamaya çalışarak kendini zorlamamaya dikkat etmen gerekebilir para konusunda. Maddi açıdan bağımsız kalman en iyisi.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin insanlarla fikir ayrılıklarına düşmen olası. Çevrendeki insanlardan farklı düşünebilirsin. Ancak bu düşünce farklılıklarını olduğu gibi kabul etmen gerekecek. Birilerinin fikrinin değişmesini beklemek boşa olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz için kendine zaman yaratman gerekebilir bugün. Enerjini daha iyi kontrol edebilmek ve iyi yönlendirebilmek için egzersiz sana ilaç gibi gelecek. Bugün sağlığın için bu tür konulara öncelik vermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bazı konularda ne kadar farklı düşündüğünü görebilirsin. O kişiyi sanki baştan tanıyor gibi hissedebilirsin. Bu konuda biraz düşünmeye ve içinde bulunduğun durumu gözlemlemeye ihtiyaç duyabilirsin. Acele kararlar almaman en iyisi.

Para

Bugün daha iyi kararlar almak, bireysel olmaktan geçebilir. Çevrendeki insanlarla uyum içerisinde olmak seni zorlayabilir. O yüzden para ile alakalı konularda en iyisi başkalarından bağımsız olmak olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Kendini yeni şeylere açmaya zorlaman gerekebilir bugün. Zira günü kendi haline bırakırsan hiçbir şey yapasın gelmeyebilir. Bu durumun seni verimsiz bir gün geçirmesine itmemesi için kolları sıvaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığını daha iyi bir noktaya getirebilmek için biraz çaba göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek, erken uyuyup uyanmak gibi konular daha fazla gündeme gelebilir. Kendini iyi hissetmek için sağlığına öncelik vermelisin.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilerin olmayabilir bugün. Bir şeyleri zorlamak istemeyebilirsin. Ve içine kapanman aşk konusunda istediğin gelişmeleri görememene sebep olabilir. Bazı şeyler için daha farklı bir gün beklemen gerekebilir.

Para

Bugün kendini yeni şeyler öğrenmeye açabilir, parasal konularda daha farklı şeyleri anlamaya çalışabilirsin. Direkt olarak bir adım atmasan da para için, bir şeyleri öğrenmek çok daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Her gördüğüne ve duyduğuna direkt olarak inanmamalısın. Çevrendeki insanlar seni yanıltabilir. Her ne kadar esas düşünce seni kandırmak olmasa da yanlış bilgiler, gerçeklerden daha hızlı yayılabilir, aman dikkat!

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini aynada nasıl gördüğün önemli olabilir. Kişisel bakıma özen göstermelisin o yüzden. Cilt bakımına daha fazla özen gösterebilirsin. Yüz arındıran maskeler, bakım kürleri ve serumlar sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmek o kadar zor geliyorsa bugün bu konuya daha fazla odaklanman gerekebilir. Bir şeylerin üstüne gitmen gerekecek bugün. Eğer aşkta iletişim sorun oluyorsa bu sorunu çözmen gerekebilir.

Para

Paranı neye harcadığına dikkat etmen gerekebilir. Bugün parasal açıdan seni yanlış yönlendirenler olabilir çünkü. Kendi paranın kıymetinin peşine düşmen gerekecek. Etrafındaki insanların senin paranda gözü olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Çevrendeki insanlara yardımcı olmak bugün sana kendini iyi hissettirebilir. Sevdiğin kişilere veya direkt olarak yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğün insanlara iyilikler yapmak sana farklı bakış açıları kazandırabilir. Çevrende daha çok hayrın dokunabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini iyi hissedeceğin ve sağlık yönünden kendini fazla zorlamayacağın bir gün olabilir bugün. Enerjini doğru kullandığın ve kendini ekstra yormadığın sürece önünde büyük engeller olmayabilir. Günü kendi akışında yaşayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer ondan haber bekleyebilirsin bugün. O kişinin bazı konuşmaları başlatmasını beklemek de seni biraz yorabilir. Eğer o kadar hoşlanıyorsan ve bu konuda bir gelişme görmek istiyorsan ilk adımı sen atmalısın.

Para

Bugün parasal açıdan kendini daha iyi hissedeceğin bir gün olabilir. Sahip olduğun fırsatları çevrendeki insanlara da yansıtabilirsin. Bağışlarda bulunmak veya çevrene yardım etmek herkese iyi gelecek, bu konuda daha açık fikirli olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha uyum içerisinde olabileceğin bir gün olabilir bugün. Çevrende olan bitene ve insanlara daha dikkatlice odaklanabilir, bir şeyleri daha iyi anlayabilirsin. Çevrende yaşananları daha rahat kontrol edebileceğin ve bu konuda kendini rahatlatacağın bir gün olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sahip olduğun enerjiyi nereye yönlendireceğin önem kazanabilir bugün. Kendini gereksiz yorgunluklara itmemen önemli olacak. Var olan enerjini, gerçekten halledilmesi gereken sorunlara odaklanmak için kullanabilirsin. Bu konularda ne kadar özenli olursan o kadar memnun olacaksın.

Aşk

Gönül işlerinde detaylara daha fazla odaklanabilirsin. Söylenen sözlerin ima ettiklerini daha açık görebilirsin. Hoşlandığın kişinin tavır ve düşüncelerini daha rahat okuyabilirsin. Bazı konularda kendini daha iyi bir noktaya getirebilirsin bugün.

Para

İş ve maddiyat ile alakalı olarak herkesten bir adım önde olabilirsin bugün. Bazı konuları daha rahat görmen olası. Diğer insanların fark etmediği detayları görerek ve bunlara uyum sağlayarak hareket etmek seni bu tür konularda ön plana çıkarabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Eğer odaklandığın iş sana bir yük haline gelmeye başladıysa ve bu işten artık zevk alamıyorsan bazı şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş demek olabilir. Sana iyi gelmeyen, içine sinmeyen şeyleri değiştirmeye açık olmalısın, bugün bu konuda daha fazla yol kat edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin ve kaygının gününü zehir etmesine izin vermemelisin. Bu konuda kendini daha iyi hissedebilmek için biraz meditasyon, biraz keyif alacağın aktiviteler daha iyi olabilir. Güne bir denge katmak sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi iletişimler kurmak her zamankinden daha önemli olabilir bugün. Birbirinizi anladığınızı gösterebilmeniz gerekebilir. Anlayışlı tarafınızı daha fazla göz önüne çıkarmanız için senin bazı adımlar atman gerekebilir.

Para

Sahip olduğun işin sana bir şey katmadığını düşünmen olası bugün. Bu konularda kendini biraz daha değişime zorlaman gerekebilir. Eğer bir şey içine sinmiyorsa bu konuda ne gibi değişiklikler yapabileceğini kendine sorman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Para konusunda istediğin gibi gelişmeler görmemek sende biraz hayal kırıklığı yaratabilir. O yüzden elinden geldiğince sahip olduğun şeylere göre hareket etmen gerekecek. Var olmayan ve henüz eline geçmeyen paralara göre hayal kurmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve taze sebze meyveler yemek sana çok daha iyi gelebilir. Bugün ne tükettiğine ekstra özen göstermen gerekecek. Ne kadar sağlıklı beslenirsen kendini o kadar iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

Aşka dair düşüncelerin değişebilir. Hoşlandığın bir insanın senin için o kadar iyi olmadığını düşünmeye başlayabilirsin. İnsanın bu tür konularda fikrinin değişmeye hakkı olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Bugün elindekilerin kıymetini bilmek ve bol bol şükretmek maddi konularda sana iyi bir enerji katabilir. Ancak henüz eline geçmeyen paralar için hayaller kurarsan o zaman kalbin biraz kırılabilir. Buna fırsat vermemen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugüne iyi tarafından bakmak zor gelebilir sana. Bir şeyler seni ekstra zorlayabilir. Enerjini ve hevesini kaybedebilirsin. O yüzden günü çok zorlanmadan geçireceğin şeylere odaklanmak daha iyi olacak senin için.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnini de bedenini de çok fazla yormamak iyi olabilir. Özellikle de güneşin negatif etkilerinden kendini korumak bugün iyi olabilir. Güneşin seni ekstra yormasına izin vermemek çok daha mantıklı olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda içinden bir şeyler yapmak gelmeyebilir. Eğer sevdiğin birisi yoksa bu durum seni zorlamayacak. Ancak sevdiğin ve ilişkide olduğun birisi varsa o bu durumu ilgisizlik olarak algılayabilir. Bu yanlış anlaşılmalara düşmemeye özen göstermelisin.

Para

Elindeki paraya göre hareket etmek daha iyi olacak. Gelebilecek paralara odaklanmamalısın. Var olan şartlara göre hareket etmek daha mantıklı olabilir. Bütçeni bu konularda çok zorlamaman daha iyi senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel