31 Ağustos 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Ağustos 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanlarla daha iyi bir iletişime girmek sana iyi gelecek. Yapıcı iletişimler, bir şeyleri daha dikkatli gözden geçirmen daha güzel etkiler getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi davranışlarına daha iyi odaklanman gerekebilir. Stres ve kaygıları kontrol altına almak için biraz geri durman gerekebilir. Esneme hareketleri ve yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda bazı durumlar hayallerden dünyaya dönmene sebep olabilir. Olaylara biraz daha gerçekçi ve yapıcı yaklaşman gerekecek. Aşkın gözünü kör etmesine fırsat vermemelisin.

Para

Maddi konularda dikkatli davranman gerekecek. Parasal açıdan çevresel faktörlere kapılmadan, dikkatle hareket etmen gerekecek. Acele etmeden bir şeyleri gözlemlemen sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hedeften gözlerini ayırmaman gerekecek. Etrafında olan bitenlere fazla vakit harcamak seni isteklerinden saptırabilir. Bu durumu aşmak için odaklanmanı artırman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz yavaşlayıp kendi hayatına odaklanmak önemli olabilir. Sağlığın için neleri daha iyi bir hale getirebileceğini görmen gerekecek. Biraz geri durup sağlık ile alakalı hareketlerine odaklanmalısın.

Aşk

Karşındaki insanı kırmadan konuşmak önemli olabilir. Sevdiğin kişiyi kırmadan, nezaketle ve sakin bir biçimde iletişim kurman gerekecek. Sözlerinde özenli olman gerekebilir.

Para

Stresle hareket etmen sana hata yaptırabilir. Maddi konularda daha sakin olman gerekecek. Bir şeyleri duygusal tepkilerle zorlamamak için kendini biraz geri çekmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyler daha keyifli ve sakin geçebilir. İşleri yoluna koymak ve hayatına odaklanmak için güzel bir vaktin olacak. İsteklerine daha rahat odaklanabilecek ve keyifli bir hale girebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ayaklarına ve bacaklarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Yorgunluklar, ağrılar ve deri ile alakalı sıkıntıları kontrol altına almak için dikkatli olmalısın. Ayaklarını ağrıtan ayakkabılardan vazgeçmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimi artırmak, aranızdaki sıkıntıları çözmek için iyi bir başlangıç olabilir. Birbiriniz ile daha samimi ve dürüst iletişimler kurmak aşkınıza iyi gelecek.

Para

İşte rekabet ile karşılaşabilirsin. Maddi konularda birden fazla rekabet içerikli durum olabilir. Bugün bu konuları kontrol altına almak için etrafında olan biteni gözlemlemen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeylerin hızlandığını göreceksin. Ancak bu durumun seni acele ettirmesine izin vermemelisin. Olan biten değişimleri dikkatle gözden geçirmek için kendine zaman vermen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine odaklanman ve kendi sağlığını ön plana alman gerekecek. Başkalarının sağlığı için kaygılanmak yerine kendine odaklanman gerekebilir. Bir şeyler için kendine öncelik vermelisin.

Aşk

Bugün sevdiğine vakit ayırman zorlaşabilir. Biraz daha kendince vakit geçirmen gerekebilir. Bir şeyler için kendine zaman tanımak ve karşındaki insan ile iletişime geçmeden önce iki kere düşünmek daha doğru kararlar almana vesile olacak.

Para

Her şey tam olarak istediğin gibi gitmese de maddi kaygılarla işe odaklanmamalısın. Bir şeylerin kendiliğinden yola girmesi için zamana ihtiyacın olabilir. Bu süreçte keyifli konulara odaklanman daha iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Daha agresif enerjilerle karşılaşabilirsin. Herkesin kendi isteğini yaptırma çabası seni yorabilir. Onun yerine kendince, sakin bir gün geçirmeye odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir. Geceleri uyuyamamak ve sabah da uyanamamak bir alışkanlık haline geldiyse bir şeyleri değiştirmen gerekebilir. Bu konularda yeni araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

Bugün aşk için güzel etkilere kendini açman olası. Daha keyifli bir sohbet için kendinde bir açlık hissedebilirsin. Bu da seni daha keyifli bir aktiviteye ve bir kişiye yönlendirebilir.

Para

Maddi açıdan yeni fikirler geliştirmen gerekebilir. Her ne kadar imkansız gibi gelen düşünceler olsa da bir şeyleri plan ve programa döktükçe bir şeylerin daha kolay ilerlemesine vesile olabilirsin. Emek vermen gereken bir gün olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri dengede tutmak seni yorabilir. Bazı konular tam istediğin gibi ilerlemeyebilir çünkü. Biraz geri çekilip olanı biteni gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kafanı toparlamak için biraz yalnız kalmaya ihtiyacın olabilir. Günlük aktivitelerini tek başına gerçekleştirmek stresi azaltmana yarayacak. Bugün kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif kalabilirsin. Geleceğini düşünmek seni üzmeyecek. İleriye umutla ve aşkla odaklanabileceksin bugün. Bu da seni aşk konusunda daha doğru kararlar almaya itebilir.

Para

Maddi kaygılarla hareket etmek yerine bir şeyleri planlı programlı bir biçimde gözden geçirmek daha doğru olabilir. Maddi açıdan kendini daha doğru kararlar almaya itmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

İçinde bulunduğun durumlar seni o kadar da mutlu etmeyebilir. Bu süreçte atacağın adımlara dikkat etmen gerekecek. Seni üzen ve aslında o kadar da faydalı olmayan şeylere balıklama atlamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini kendine göre harcayacağın bir gün olmalı bugün. Kendi keyfine göre aktiviteler seçmek ve biraz stresten uzaklaşmak sana daha iyi gelebilir. Kendince bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşk konularını düşünmek bile yüzünde bir gülümseme oluşturabilir. Çevresel faktörler aşk için gereken ortamı oluşturmasa da kendi kafandaki romantizmi yaşatabileceksin.

Para

Etrafındaki herkesin kendine göre maddi bir kaygısı olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir. Bazı şeylerin sadece senin başından geçmediğini ve olayları kişisel algılamaman gerektiğini görmen gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Başkası adına konuşmamalı ve kendi işine odaklanmalısın. Etrafındaki insanlara destek olmak adına hata yapmaya daha açık olabilirsin. Kendi işine gücüne odaklanman daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Su tüketimini gereksiz yere azaltmamalısın. Bu konuda kendini kontrol edip yeteri kadar su içtiğinden emin olman gerekecek. Daha iyi bir enerji yakalamak için su içmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendi isteklerini yerine getirmek için keyifli bir etkin olabilir. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için kendince adımlar atabilir, daha mutlu olabilirsin.

Para

Bugün maddi konularda aceleci olmamak ve ileriyi düşünmek senin için daha doğru olacak. Parasal açıdan şu anda olan biteni sükunetle izlemek ileride daha mantıklı kararlar almana vesile olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. Bu ilerleyişe güvenerek geleceğin için önemli olabilecek konulara daha rahat odaklanman gerekebilir. İyi gelişmeler için etrafında olan bitene özen göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersizi artırman gereken bir dönem olabilir. Evde boş boş oturmamalısın. Dışarı çıkmak eskisi kadar kolay olmasa da evinin rahatlığında hareket kabiliyetini artırmanın bir yolunu bulman gerekebilir.

Aşk

Bugün tam da içine sinmeyen bir hissiyat olabilir aşk konusunda. Kendini ve hislerini daha net görmek için biraz geri çekilmen gerekebilir. Eyleme geçmeden önce iki kere düşünmen gerekecek. Daha sonra hareketlerinden daha emin olabileceksin.

Para

Elindekiler seni mutlu etmeyebilir. Ancak bir şeylere şükretmek, artışların başlangıcıdır. Bugün sahip olduklarına şükredip geleceğe daha pozitif bakman birçok şeyin daha iyiye gitmesine vesile olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için çok iyi bir gün olabilir, eğer kartlarını doğru oynarsan. Neye öncelik vereceğine dikkatle karar vermek seni çok daha iyi konulara itebilir. Bir şeyleri dikkatle planlamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve insanlarla iletişim kanallarını açık tutmak, gergin davranışlardan ve stresten uzak durmana vesile olabilir. Daha sağlıklı kararlar için zihnini berraklaştırman gerekecek.

Aşk

Can sıkıcı konuları gözardı etmek yerine bunları kendi içinde hazmetmen gerekecek. Bir şeylerin daha iyiye gitmesi için bugünden sıkıntılarla yüzleşmen gerekebilir. Aşkta geri durmamalısın.

Para

Maddi konularda daha iyi gelişmeler görmek için zihnini çalıştırman gerekecek. Yeni kararlar almak, güzel başlangıçlar ve sıkı çalışma seni çok daha güzel yerlere getirebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Daha esnek davranman gerekebilir bugün. Bir şeylere adapte olma hızını artırmalısın. Değişen durumlara dahil olma hızın birçok konuda saha pozitif etki sağlayabilir. Bir şeylerden vazgeçmemeli ve durum değerlendirmesi yapabilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol egzersiz, sağlıklı beslenme ve gerekli su tüketimi… Fiziksel olarak kuvvetli hissetmenin temeli bunlar. Bugün bu konular için hazırlık yapıp yeni başlangıçlara girebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bazı soğukluklarla karşılaşman olası. Ancak bunlarla yüzleşebileceksin. Bazı konuları daha iyi bir hale getirmek için gereken hareketleri sergileyebileceksin.

Para

Başkalarının işi için koşuşturmak yerine kendi önceliklerine odaklanmalısın. Parasal açıdan daha sağlıklı kararlar almak için kendine vakit ayırman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyler seni ekstra yorabilir. Ancak kendini kontrol etmen gerekecek. Bir şeyleri iki kere düşünmek ve ondan sonra hareket etmek kendini gereksiz yorgunluklardan uzaklaştırmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla iletişimini artırmak, gereksiz stres ve kaygı kaynaklarını yok etmene vesile olabilir. Zihnini boşaltmak ve daha keyifli konular hakkında konuşmak sağlığını birebir etkileyebilir.

Aşk

Aşk ve ilişkilere daha ciddi odaklanabilirsin. Bir şeylerin daha iyiye gitmesi için düzenlemeler, değişimler yapabilirsin. İletişimi artırma çabaları daha iyiye gitmene vesile olabilir.

Para

Maddi konularda istikrar sana daha iyi gelecek. Bir şeyleri bırakmaman, dikkatle hareket etmen gerekecek. Kaygılarla ve ani tepkilerle işini zora sokmamalı, bir şeyler için kendine zaman vermelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel