30 Ocak 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Ocak 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Değişim konuları tekrar gündeme gelebilir senin için. Hayatında istediğin gibi ilerlemediğini düşündüğün konularda adım atarken dikkatli olmalısın. Kendine güzel hedefler belirlemek için biraz vakte ihtiyacın olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerilimleri üstünden atmak ve daha keyifli konulara odaklanmak için kendine fırsat tanıman gerekebilir. Bazı konularda ısrarcı olmak ve kendini zorlamak yerine hayatını akışa bırakmalı ve sağlığına odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Her ikinizin de önceliği farklı olabilir. Bugün bu konularda birbirinize alan tanımak size daha iyi gelecek. Kendi istediğinizi yaptırmak için ısrarcı olmamalısınız.

Para

Maddi konularda etrafta olan bitene odaklanarak değil de kendi hedeflerine ve gidiş yollarına göre güzel gelişmeler yaşaman olası. Bugün maddi konularda kendi içinden geldiği gibi davranman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Maddi konularda karşına farklı tekliflerle gelenler olabilir ancak bu konularda karar almadan önce dikkatle düşünmelisin. Maddi olarak karşına sunulan şeyleri değerlendirirken bazı şeylere nasıl tepki verdiğini görmen gerekebilir

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel bütünlüğünü güzel bir dengede tutmak için uyku düzenine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Geceleri ne kadar dinlendiğini takip etmeli ve bu konulara vakit ayırmalısın. Hem zihnini boşaltmak hem de bedensel olarak dinlenebilmek için bir düzen tutturman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranızda bazı fikir ayrılıkları olabilir. Ancak bu fikir ayrılıkları karşısında küsüp konuşmamak yerine iletişminizi artırarak neden böyle düşündüğünüzü birbirinize ifade etmeniz gerekecek.

Para

Maddi konularda nasıl bir adım atacağını kestiremeyebilirsin. Böyle durumlarda ani hareketlere girişmek yerine daha sağlıklı kararlar alarak beklemek daha iyi olabilir. Maddi olarak daha sonradan pişman olacağın şeyleri yapmamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Kafanı bazı önemli meselelere vermek sevdiğin insanlara vakit ayırmanın önüne geçebilir. Birden fazla konuyla ilgilenmek seni biraz yoracak. Ancak hayatında önceliklere dikkat etmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi vücudunun kontrolünü elinde tutman gerekecek. Bunu sağlamak için de öz disiplinine odaklanmalısın. Gerek yediklerine gerekse hareketlerine özen göstermeli ve sağlığını düşünerek hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak ve onun sana karşı bakışlarını yumuşatmak önemli olabilir. Sevgi ve iletişim için senin bazı adımlar atman, karşı tarafın daha da hoşuna gidebilir.

Para

Zor durumlar için kenara para atmak seni kurtarabilir. Bugün bu konularda daha fazla düşünebilirsin. İleriyi düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Parasal olarak kendini güvenceye alman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Beklenmedik durumlar seni biraz rahatsız edebilir. Bir anda karşına çıkacak durumlar, insanlar seni yorabilir. İnsanlarla arandaki iletişimi sağlam tutmak ve daha dikkatli kelimeler seçmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sadece sağlıklı kararlar almak sana yeterli gelmeyebilir. Hayatında daha güzel bir etki oluşturmak için kahkahaya ve güzel enerjilere kendini açman gerekecek. Hayatını neşeli bir hale getirmek de sağlıklı kararlar kadar önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın insanın ilgisini çekmek için kendini parçalamaman gerekecek. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve karşındaki insanın kendi hislerini anlaması için ona vakit tanımak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda çıkış noktan yanlış olabilir. Kendine koyduğun hedefleri göz önünde bulundurman ve tekrar tekrar değerlendirmen gerekebilir. Parasal olarak ne istediğini gözden geçirmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insan ile aranda istediğin kadar iletişim olmaması seni biraz üzebilir. Ancak bu konuda bir adım atmak sana düşebilir. Aranızdaki gerginliği ve iletişimsizliği atlatmak için senin çaba göstermen önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini açmak ve daha güzel konulara odaklanmak duygusal yüklerini atmanı sağlayacak. Bu yükleri atmak stresin vücudundaki etkilerini azaltabilir. Sağlıklı adımlar atmak için zihnini boşaltmalısın.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanmaya başlayabilirsin. Aşk konularında daha güzel ve yeni etkiler hayatına girebilir. Bu konularda kendini sürprizlere açmak için iyi bir gün olacak.

Para

Parasal konularda karşına çıkan negatiflikler karşısında nasıl tepkiler veriyorsun? Bugün bu soruya cevap bulman gerekebilir. Kendi davranışlarını göz önünde bulundurmak ve parasal konular ile alakasını görmek senin için önemli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Hayatına bir denge getirmen gereken bir gün olabilir. Yediklerine içtiklerine dikkat etmen gerekecek. İnsanlarla iletişime de dikkat etmelisin. Kısacası hayatında her konuda bir denge sağlaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha fazla müzik dinlemek sana daha iyi gelebilir. Duygusal olarak kendini daha iyi hissetmek genel olarak fiziksel enerjine de yansıyacak. O yüzden bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iki tarafın da önemli gördüğü konularda iletişim kurmak size daha iyi gelebilir. Bazı konularda birbirinize daha yapıcı davranmanız aranızda daha iyi bir durum sağlayabilir.

Para

Maddi konularda etrafında yaşananlara dahil olmak için kendini zorlamamalısın. Parasal olarak etrafındaki insanların yaşadığı durumlara dahil olmak ileride seni pişman edebilir. Bugün kendi işine odaklanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanların kendi aralarında yaşadığı sıkıntılara kendini dahil etmemen gerekecek. Bazı kişilerin sıkıntılarını kendi içlerinde halletmesi daha önemli olabilir. Desteğini göstermek için başka bir günü beklemen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine ve sabah kahvaltılarına özen göstermen gerekebilir. Kendini daha enerjik hissetmek için uyku düzeni ile sabah neler yaptığın önemli olacak. Bu iki konuya da eşit derecede özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Bu gerginlikleri nasıl şekillendireceğiniz ve nasıl çözmek isteyeceğiniz ilişkinizi etkileyebilir. Aşk konularında birbiriniz ile iletişiminiz çok önemli olacak.

Para

Parasal konulara çok fazla yoğunlaşıyor olabilirsin. Bu tür konularla arana bir sınır koymak, hayatına daha olumlu etkiler çekecek. Maddi konulara çok fazla vakit ayırmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla daha fazla iletişim kurabilirsin. Bu durum seni zihnen yorabilir. Ancak halledilmesi gereken mevzulara vakit ayırmak daha sonra seni memnun edecek. Bugün bazı şeyleri ertelememelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bitki çayları tüketmek genel olarak enerjine daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı olmak için sıcak ve vitamin dolu içeceklere odaklanman daha iyi olabilir. Bugün tükettiğin içeceklere dikkat etmelisin.

Aşk

Yeni bir aşk fikri sana daha cazip gelebilir. Geçmişte kalan ve negatif sonuçlanan durumlara odaklanmak yerine yeni şeyler düşünmek sana daha iyi gelecek. Aşk konularında mutluluk gelecekte olacak, geçmişte değil!

Para

Maddi konularda farklı düşünmeye başlamak için güzel bir gün. Elindeki parayı nasıl değerlendireceğini düşünürken yeni konulara kendini açabilirsin. Eğer elinde hiç para yoksa hiç beklenmedik yerlerden para gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Olaylar, hissettiğin veya gördüğün gibi negatif olmayabilir. Şu sıralar yaşananlara çok negatif bakıyor olabilirsin. Ancak değişim kapıda ve bazı şeyleri görüş biçimin ilk olarak değişeceklerden. Kendini daha iyi hissetmek için fırsatlar yaratmak bu değişimin sana gelmesini kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ne kadar dinlendiğin ve ne kadar hareket ettiğin eşit önem taşıyacak bugün. Vücudunu dinlendirdiğin kadar aktiviteni de artırmalısın. Ama burada amacın daha fazla yorulmak değil, enerjini artırmak için hareket etmek olmalı.

Aşk

Sevdiğin insan ile arandaki iletişimi artırmak için çaba göstermen gerekebilir. Karşındaki insanı anlamak ve onun hislerine göre hareket etmek seni biraz yoracak. Ancak aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için bu çabayı göstermelisin.

Para

Maddi konularda bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir. Bu konularda son zamanlarda oldukça kaygılanıyor olabilirsin. Ancak negatif düşünce ve endişeler, elinde var olanın şeklini değiştirmek için yeterli olmayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yarım kalan işleri bitirmek için güzel bir gün olacak. İş ve maddi konular ile alakalı aklını kurcalayan konuları sonlandırabilirsin. İnsanlarla arandaki iletişimde çözümcü olman ve yapıcı davranman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularına bir anda abanmak sana fayda değil zarar verir. O yüzden bazı değişimleri zamanla, hafifçe yapmak sana daha iyi gelebilir. Egzersiz konularında ani ve büyük değişimlere gitmemeli, kendine biraz zaman tanımalısın.

Aşk

Bazı konularda haklı olsan bile haklı çıkmak için karşı tarafın kalbini kırmamalısın. Karşındaki insan ile daha yapıcı olarak da ne kadar haklı olduğunu gösterebilirsin. Burada amaç üzüm yemek olmalı, bağcıyı dövmek değil.

Para

Bugün inişler kadar çıkışlar da büyük olabilir. O yüzden paran ile dikkatli olmalısın. Güzel ve büyük gelişmeler beklerken aynı büyüklükte masraflarla karşılaşman olası. Dengeyi tutturmak gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün isteklerine odaklanmak ve hayatında değiştirmek istediğin şeylere vakit ayırmak sana daha güzel sonuç verebilir. Maddi konulara çok fazla kendini kaptırmadığın sürece, değişim her anlamda yanında olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stresin negatif etkilerini üstünden atmak ve zihnini boşaltmak için bir ara vermen gerekiyor olabilir. Vücudunu ve ruhunu dinlendirmek için fırsat yaratmalı ve biraz durmalısın.

Aşk

Güzel bir eğlence ortamına girmek aşk konularında sana keyifli durumlar yaşatabilir. Arkadaşlarına vakit ayırmak ve dışarı çıkmak seni çok daha mutlu edebilir. Sosyal ortamlara daha fazla vakit ayırmalısın.

Para

Maddi konulardaki negatif düşüncelerin seni çok yorabilir. Bu konularda kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilirsin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsan eğer, en başta kendine nasıl davrandığını değiştirmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri biriktirmeye hevesli olabilirsin bugün. Ancak gereksiz şeyleri biriktirerek hayatında onlara yer açmak negatif etki yaratabilir. Daha keyifli konulara odaklanmak ve geçmişi geçmişte bırakmak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz üç ay yapıp bırakılacak bir şey değildir. Süreklilik gerektiren bir durumdur. O yüzden bu tür davranışları planlamak ve gerisini salmak yerine devamlılık ile öz disiplin sağlamak sağlığın için daha önemli olabilir.

Aşk

Yeni bir aşka kendini açabilirsin. Direkt olarak bir insan ile tanışmasan da aşk konularında yeni enerjilere kendini açman ve farklı şeylere odaklanman gerekecek. Mutluluk konularında kendini yenilemelisin.

Para

Maddi konularda daha rahat hareket etmen gereken bir gün olabilir. Parasal konulardaki gerginliğin farklı konulara da yansıyabilir. Bugün karşına çıkan şeylerle didişmemek ve bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel