30 Nisan 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Nisan 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişiye ulaşmak isteyebilir ancak engellere takılabilirsin. Aranızdaki iletişimde kesintiler olabilir. Bu kesintilere çok kafa yormamalı ve bir şeyleri zorlamamalısın. Aşk kendiliğinden yolunu bulacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Aynı şekilde bol bol taze sebze ve meyve tüketmek de… Bugün vücuduna ne gireceğine özen göstermen gerekecek. Sağlıklı beslenmek ve bol su tüketimi sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle telefon konuşmaları yapmak isteyebilir ancak ona ulaşamayabilirsin. Bir şeyleri hemen kafanda büyütmemen gerekecek. Bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Para

İçine sinmeyen konularda dikkatli davranmalısın. Bazı şeyleri iki kere gözden geçirmek sana zaman kaybı olarak gelmemeli. İçine sinmeyen masrafları ve olayları gözden geçirmek sana iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Sürekli etrafında olan bir kişinin negatif halleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Bu kişinin hareketleri bütün ev ahalisinin hayatını etkiliyor olabilir. Onunla açıkça ve yapıcı bir şekilde konuşmak durumlarda değişim oluşturabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna bir denge getirmen gerekecek. Bir şeyleri sağlıklı tutmak için dengesini bulman gerekebilir. Dengeli beslenmek, dengeli dinlenmek, dengeli hareket etmek… Bu konulara özen göstermelisin bugün.

Aşk

Bugün hislerini daha net görebilirsin. Karşı tarafa bir adım atmadan önce kendi hislerinden emin olabilirsin. Bir şeyleri daha net görmen, nasıl adım atacağını da belirleyebilir. O yüzden iç sesini duymalısın bugün.

Para

Hayaller ve istekler evine ekmek getirmene yeterli olmayabilir. Ancak genel gidişatını etkilerler. O yüzden isteklerinden ve hedeflerinden vazgeçmemeli, yola devam etmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün dışarıda vakit geçirmek isteyebilir, eve kapanmış gibi hissedebilirsin. Ancak zihnini boşaltmanın farklı yollarını araman gerekecek. Dışarı çıkmak seni zorlasa da evinde keyifli konularla ilgilenmek için bir yol araman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak daha iyi gelebilir sana. Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için iç huzurunu koruman gerekecek. Bugün bu iç huzur için ne gerekiyorsa yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha fazla iletişimde olmak isteyebilirsin. Aranızdaki muhabbet ikinize de iyi gelebilir. Bir şeylerde daha yapıcı olmanız ve iletişiminizi sağlıklı tutmanız size daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda daha iyisini yapmaya, kendini toplamaya hazırsın. Ancak ekonominin gidişatını gözden geçirmen gerekecek. Kendini etrafındaki insanlarla ve olaylarla hizalamak ve biraz yavaşlamak iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Maddi konularda hemen bugün sonuçlar aramak seni yorabilir. Bir şeyleri zamana bırakman gerekecek. Bu süreçte etrafındaki insanların sana nasıl davrandığına dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendeki insanlara yardımcı olmak isteyebilirsin bugün. Sıkıntısı olan insanlara vakit ayırmak ve onlar için iyi bir şeyler yapmak sende daha iyi bir etki yaratabilir. Sevdiklerine destek olmak için iyi bir gün.

Aşk

Aşk konularında karar almak ve ilerlemek isteyebilirsin. Ancak bunun için bilmen gereken bütün gerçekleri bilmen gerekecek. Hoşlandığın kişinin hayatı ile alakalı daha fazla şey öğrenmek sana iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda öncü olmak o kadar da kolay olmayabiliyor. Çünkü bazen ilk adımı atmak düşünüldüğü kadar kâr getirmeyebiliyor. Bugün imkanlarını ve durumları dikkatlice değerlendirip ona göre adım atmalı ve acele etmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek isteyebilir ancak birbirinize zaman bulamayabilirsiniz. Bu konuda tedirginlik yaşayabilir ve karşı tarafın seni görmek istemediğini düşünebilirsin. Ancak bu düşüncenin anksiyeten geldiğini görmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırmak ve dirençli bir hale gelmek için hareket kabiliyetini artırmalısın bugün. Hem bol bol vitamin ve mineral tüketmeli, hem de kaslarını harekete geçirmelisin. Bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında iletişimde dikkatli olmalı ve karşındaki insana alan tanımalısın. Hemen her şeyde bir sonuca varmamalı ve kafana göre çıkarımlarda bulunmamalısın. Karşı tarafın kendini ifade etmesi önemli olabilir.

Para

Maddi konularda bir şeyleri parçalara bölmek sana daha iyi gelebilir. Tek bir yerden gelir beklememek, giderleri ufaltmak ve zamana bölmek… Para yönetimi sana çok şey kazandırabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Eğer elin sürekli yemeye gidiyorsa o zaman stres ve gerginlikten kendini zorluyor olabilirsin. Yediklerine içtiklerine dikkat etmeli ve can sıkıntısından vücuduna yüklenmemelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna özen göstermek için yediklerine, içtiklerine ve hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı bir plan ve program çıkarmak, sana daha iyi gelebilir. Tükettiğin şeylere özen göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Kendi hislerini gözden geçirmek ve mutluluğuna odaklanmak, başkasını mutlu etmekten önde olabilir. Sevdiğin kişiyi mutlu etmek adına bir şeyleri değiştirmek yerine, kendini mutlu etmek için başka konulara odaklanabilirsin.

Para

Parasal açıdan bir şeylere hayır demek isteyebilirsin. Ancak acele karar almamalısın bugün. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa enine boyuna düşünmen gerekecek. Bir şeyler içine daha sonradan sinmeye başlayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Güzel bir ortama girmek için iyi bir fırsat bulabilirsin. Ancak zamanlamasını iyi ayarlaman gerekecek. Yeni yerler görmek, farklı ortamlara girmek sana çok iyi gelse de bunu önceden çok dikkatli bir şekilde planlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermeli ve sana yaramayan şeyleri kesebilmelisin. İyi niyet ile başladığın egzersizlerin sana ne kadar yaradığını, ne kadar yaramadığını düşünebilirsin. Gidişatı değiştirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bir şeyleri karşındakine anlatmak sana zor gelebilir. Aşk konusunda negatif bir etki oluşabilir. O yüzden günü kendine ayırmak ve farklı şeylere odaklanmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda neyin iş neyin kişisel mesele olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir. Bu ayrımı yapmak ve mantıklı davranmak, gereksiz masraflara girmeni engelleyebilir. Bugün parasal açıdan hayatına bir denge getirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler yapmak için içinde daha fazla heves duyabilirsin. Farklı ortamlara girmek, yeni aktivitelere başlamak… Bütün bunları hemen bugün yapamasan da ilerisi için güzel planlar yapabilir, kendine bir program çıkarabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlıklı düşünce moduna girmek için kendini geri çekmen ve biraz zihnini boşaltman gerekecek. Yoga ve meditasyon gibi konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

Arkadaş olarak gördüğün birisiyle daha farklı bağlar paylaşabilirsin bugün. İşi romantizme vardıran gelişmeler görebilirsin. Değişime kendini açmak daha güzel şeylerin yaşanmasının önünü açabilir.

Para

Maddi konularda kendini güvenceye almak için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Bütün masraflara tek başına atlamamalı ve iç sesini dinlemelisin. Bazı şeyler içine sinmiyorsa o zaman geri durmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Beklenmedik durumlar canını sıkabilir. Ancak burada önemli olan, karşına çıkan aksiliklere nasıl tepkiler vereceğin olacak. Bir şeyleri sakince halletmek sana daha iyi gelebilir. Sinirlenmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel alanına odaklanman gerekecek. Gerek odan, gerek çalışma ortamın gerekse zihnin… Sana ait olan şeyleri temizlemek ve kendini iyi hissetmek sağlığın için güzel bir etki yaratabilir. Bunun için kendine ait olan şeyleri düzene koyman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için bazı çabalara girebilirsin. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek için bir yol arayabilirsin. Bazı şeyler için çaba göstermen, ilişki konularında iyi etkiler yaratabilir.

Para

Maddi konuların hayatının diğer alanlarına dahil olmasına izin vermemelisin. Bir şeyleri para çerçevesinden görmemelisin. Maddiyatı diğer konulardan ayırmak seni hafifletebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla iletişime geçmek seni yorabilir. Ancak onların halledemediği şeylerde çözüm bulmak seni çok mutlu edecek. O yüzden bir şeyleri pozitif bir yaklaşımla çözmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için harekete geçmelisin. Fazla hareketsiz kalmak insanın kan dolaşımını negatif etkileyebilir. Bunun önüne geçebilmek için biraz esneme hareketleri ve hafif egzersizler yapabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha net görebilirsin. Onu daha yakından tanıyabilir, aranızdaki hisleri daha kolay ifade edebilirsiniz. Bazı şeyler, iletişimle ve muhabbetle daha iyi bir hale gelebilir.

Para

Etrafındaki insanlara destek olmak ve yardıma ihtiyacı olanları düşünmek daha iyi olabilir. Sadece kendi işlerine ve kendi maddi durumuna değil de ihtiyacı olanları görmek sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri kenara bırakıp sevdiğin konulara odaklanmak daha iyi olabilir. Uzun zamandır konuşmadığın bir arkadaşına vakit ayırmak veya güzel sohbetler için iyi bir ortam yaratmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendi ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Kendine zaman ayırman, aceleci olmaman daha iyi olabilir. Kendine vakit ayırarak vücudunun ihtiyaçlarına odaklanman sağlığın için daha iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görebilirsin. Ancak bu gelişmeler ile hemen farklı beklentilere girmemelisin. Bir şeyleri tam olarak görebilmek ve hazmedebilmek için zamana ihtiyacın olabilir. Acele kararlar almamalısın.

Para

Bugün halletmen gereken çok fazla iş olmayabilir. Ama bu tembellik yapman anlamına gelmiyor. İleride önemli olabilecek şeyler için bugünden harekete geçebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kariyer konularında şanslı olabilirsin. Ancak bu konulara gerginlikle yaklaşmaman gerekebilir. Hiç beklemediğin bir gelişme, seni bazı konularda daha iyi düşünmeye itebilir. Güzel haberler almaya kendini açmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Değişime direnmemelisin. Hayatında bir şeylerin farklı bir hale gelmesine karşı durmak sende stres yaratabilir. Gereksiz yere kendini yormamalı ve direnç göstermemelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Beklentilerin seni yüz üstü bırakabilir. Bir şeyleri olduğu gibi, gerçekteki haliyle görmen ve beklentilerini düzeltmen sana daha iyi gelebilir.

Para

Paraya değil, kendine güvenmelisin bugün. Hayatında gerçekleşecek güzelliklerin senin kararınla gerçekleştiğini görebilirsin, para ile değil. Neye önem verdiğine dikkat etmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel