30 Nisan 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Nisan 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Bugün, önsezilerin seni biraz rahatsız edebilir. Etraftan iyi sinyal toplayabilen bir burç olmana rağmen bugün kendini bu konularda gergin hissedebilirsin. Ancak kendini üzmemeye çalış. Çünkü bu durum geçici olacak ve sen her zamanki gibi iç sesine güvenebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres azaltmak için bazı adımlar atman gerekebilir bugün. Özellikle bu ay hayatında yaşanabilecek bazı şeyleri kontrol altına alabilmek için, bugünden sağlığına yön vermekte fayda var. Stres azaltıcı şeyleri araştırabilir ve bunlara yatırım yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında fazlaca tepki verebileceğin bir gündesin. Hoşlandığın bir kişi varsa ve aranızda sağlam bir iletişim yoksa, vereceğin tepkiler bu kişiyle arandaki bağları koparma noktasına getirebilir. O yüzden sakin kalmaya çalış ve önemli konular konuşmamaya dikkat et.

Para

Parasal konularda atacağın adımlarda daha dikkatli olmak isteyebilirsin. Bugün çok fazla harcama yapmamaya çalış. Bu harcamaların yavaş yavaş birikerek seni daha fazla sıkıntıya sokması ihtimalini gözden çıkarmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

İş konularında değişime gidebileceğin bir gündesin. Eğer kafanda sıkıntı yaratan bir mevzu varsa bunu çözmek en iyisi. En başta bu durum seni korkutabilir. Ancak uzun vadede, alacağın kararların etkisini çok daha iyi göreceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Yorgun olabileceğin ve enerjinin giderek azalabileceği bir gündesin. Bu durumlarda en iyi çözüm, vücudun su tüketimini arttırmaktır. Kendini susuz bırakarak daha fazla enerji düşüklüğüne fırsat vermemelisin. Bazen kahve veya çay gibi şeylere tutunarak aslında vücudumuza daha fazla sıkıntı veririz. Bugün bu konularda dikkatli ol.

Aşk

Aşk konularında kendini soru işaretleri içerisinde bulabilirsin. Hoşlandığın kişi ile aranda var olan muhabbetler seni biraz düşündürebilir. Ancak bir sonuca varmadan önce kendini ve iç sesini dikkatlice dinlemekte fayda var.

Para

Bugün gündeminde paradan daha önemli şeyler olabilir. Sen paraya odaklanmadıkça, eline daha çok para geçmesi de olası. Bazen hiç bakmadığın anlarda daha iyi sonuçlar elde edersin ya, bugün senin için parasal konular bu şekilde ilerleyecek gibi.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Bugün ilgilenmen gereken ekstra durumlar yaşanabilir. Daha fazla para harcamak veya daha fazla şeyi düzeltmek gibi eylemlere girişebilirsin. Bu durumların sende stres yaratmasına izin vermemeli ve sonuca odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün geçmişe gidebilir ve zamanında yaşadığın bazı kötü şeyleri hatırlayabilirsin. Ancak bu durum seni üzmek ve strese sokmak dışında hiçbir şey yapmayacak. Enerjini yükseltmek için bazı egzersizler yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında kafanın karışık olabileceği bir gün. Hoşlandığın kişi ile alakalı bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bu durumu çözmek için yaşananları dikkatle incelemek sana daha iyi gelecek.

Para

Daha önceden kolaylıkla eline geçen paralar bugün eline öyle kolayca geçmeyebilir. Buna üzülmek yerine neler yapman gerektiğini düşünerek daha sağlam adımlar atabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin bir kişiye yardımcı olmak isteyebilirsin bugün. Bu kişinin yaşayacağı sıkıntıyı dindirmek için ekstra bir çaba gerekebilir. Ancak bazı sıkıntıları, kişinin kendisi halletmesi gerekir, onun adına bir adım atmak seni ileride daha büyük bir sıkıntıya sokabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresli hissettiğin bir gün olacak. Ancak bu stresi atmak için egzersiz veya nefes alışverişine dikkat etmek yerine sevdiklerinle güzel vakit geçirmeyi düşünebilirsin. Eğlenceli ortamlar da meditasyon kadar iyi gelebilir insana.

Aşk

Sevdiğin kişi, senin normalde yapmak istemeyeceğin bir şeyi yapmanı isteyebilir. Bu duruma kırılmak veya bundan dolayı gerilmek yerine sevdiğin kişiyle açık bir şekilde konuşmalı ve durumu paylaşarak çözmelisin.

Para

Maddi konularda istediğin noktada değilsen bunun sebebi bir enerji tıkanıklığı olabilir. Bunu aşmak için daha fazla çalışmak yerine sevdiklerinle vakit geçirmeli ve kendini daha huzurlu bir ortama sokmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlara destek olmak konusunda bugün daha farklı fikirler gelebilir aklına. Kontrol etmede zorlandığın şeylerin ortaya çıkması seni biraz gerebilir. Ancak bir adım atmak ve çözüme odaklanmak, her şeyi daha iyi bir hale getirecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafında olup bitene müdahale edememek veya istediğin sonuçları elde edememek seni kaygılandırabilir. Kaygılarla başa çıkmazsak sonucu stres olarak vücudumuza yansır. O yüzden bugün bu kaygılardan uzak durmak için derin nefesler almalı ve açık havada bulunmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile gereksiz tartışmalara girmekten kaçın. Sonucunda iki tarafın da üzüleceği konuşmalar yaşanabilir. O yüzden sakin kalmak ve can sıkıcı konuşmalardan uzak durmak daha iyi bir gün geçirmeni sağlayacak.

Para

Maddi konularda seni yorabilecek insanlarla muhatap olabilirsin. Söz konusu olduğunda para olduğunda dikkati elden bırakmıyorsun, ancak seni bu konuda sinirlendirmelerine izin vermemeli ve sakin kalmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Bir süredir planladığın ve üstünde uğraştığın konularda bugün aklına daha iyi sonuçlar elde etmek için bazı fikirler gelebilir. Yeni gelen fikirler gözünü korkutsa da sonuçlarına odaklanarak güzel bir yola girmek seni daha iyi hissettirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmek isteyebilirsin. Yaz gelmeden daha fit olmak, daha rahat nefes almak isteyebilir ve bunun için bazı hazırlıklara girebilirsin. Bugün bu planları yapmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün, hoşlandığın kişi ile arandaki muhabbeti daha da arttırabileceğin bir gün. Eğer bir ilişkin varsa ve sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin azaldığını düşünüyorsan bugün bu konuda bir adım atabilirsin.

Para

Maddi konularda olumsuzluklara odaklanmak gibi bir hataya düşebilirsin bugün. Sahip olduklarından çok elinde olmayan şeyleri isteyebilirsin. Etrafındaki kişilerin kalbini maddi konular için kırmamaya çalış bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Bugün bazı konularda kendini tıkanık hissedebilirsin. Enerjinin tıkandığını hissediyorsan elektronik cihazlardan biraz uzak durabilirsin. Biraz temiz hava derdinin çaresi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Aile üyelerinin sağlığını ön planda tutacağın bir gün. Ancak gücünün yetmediği konular olursa kendini çok yormamalısın. Sevdiklerine destek olmak isterken kendi sağlığını tehlikeye atman söz konusu. Dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı dürüst olman gereken bir gün. Sır saklamak ve yalan söylemek aranızdaki ilişkiyi bozmak dışında hiçbir şey yapmayacak çünkü. Bu konuda dikkatli olmanda fayda var.

Para

Kazançlar söz konusu olduğunda daha önceden seni heveslendiren ve daha fazlasını istemene vesile olan arzuların artık seni mutlu etmiyor olabilir. Daha önceden seni mutlu eden şeyler bugün seni sıkabilir. Bugün kazançlar söz konusu olduğunda bazı şeyleri oluruna bırakman daha iyi olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Bugün hedeflerine daha da yaklaşacağın bir gündesin. Bu durum seni biraz tedirgin edebilir. Hızlı ilerlediğini düşünebilir veya bir sonraki adımını kestiremeyebilirsin. Ancak olumsuz düşünerek negatif enerji yükleme kendine. Her şey kontrol altında.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dikkat dağınıklığı seni yorabilir. Bugün dikkatini toparlamak ve daha faydalı şeyler yapmak için meditasyon yapmak isteyebilirsin. Enerjini yükseltmek için egzersiz yaparak kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda gerçekleşecek olan konuşmalar seni çok mutlu edebilir. O yüzden, eğer aranızda herhangi bir iletişim yoksa, bugün bunu başlatmak için iyi bir gün. Eğer bir ilişkin varsa, bugünü sevdiğin kişiye ayırarak bu enerjiyi daha güzel kullanabilirsin.

Para

İş ve parasal konularda daha önceden sahip olduğun şansı düşünerek ve şuandaki durum ile kıyaslayarak sadece kendini üzersin. Bugün sahip olduklarına şükretme ve gelecek için daha sağlam adımlar atma günü. Parasal konularda geleceğe odaklanmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlar ile alakalı kafanı karıştıracak durumlar oluşabilir. Özellikle yapacağın konuşmalarda bir şekilde senden daha önde olduklarını hissedebilirsin. Bu yargıya varmadan önce aynada kime baktığını hatırla. Kimseden eksiğinin olmadığını görmek o kadar zor olmamalı.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün, koyduğun hedeflere daha da yaklaşacağın bir gün. O yüzden eğer takip ettiğin bir diyet programı varsa bunu bozmamalısın. Bugün sürekliliği sağlamak, sağlığın için atacağın en iyi adım.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerçekleşecek olan konuşmalarda kendini daha iyi ifade etmeye çalışman gerekebilir. Tam olarak ne istediğini söylemek, net olmak, kafandaki soruları çözmek için yeterli olacak.

Para

Yatırım konularında dikkatli olmak isteyeceğin bir gündesin. Maddi konularda daha fazla kazanç elde etmek için elindeki parayı değerlendirmek isteği her zaman güzel sonuç vermeyebilir. Emin olmadığın hiçbir şey için paranı kullanma.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Bir süredir haber alamadığın bir arkadaşından endişe verici haberler alabilirsin. Ancak bu konu hakkında endişelenip kendini kapatmadan önce karşındaki insana nasıl yardım edebileceğini düşünmen iki taraf için de çok daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Çok enerjik hissedeceğin bir gündesin. Bugünkü enerjini egzersizlere yönlendirirsen vücudunu daha da kuvvetlendirebilirsin. Eğer herhangi bir egzersiz planın yoksa bugün yeni bir plan hazırlayabilirsin.

Aşk

Bugün, aşk konularında seni çok mutlu edecek bazı gelişmeler yaşanabilir. Sevdiğin kişi ile aranda gerçekleşecek konuşmalar aranızdaki bazı konuların daha da netleşmesini sağlayacak.

Para

Maddi konularda her zaman gittiğin yoldan daha farklı bir yol izlemen gerekebilir. Kazancını korumak veya harcamalarını azaltmak için hayatında bazı değişimler yapabilirsin. Bugün alacağın kararlar maddi olarak seni daha iyi etkileyecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Önem verdiğin kişiler ile alakalı kulağına farklı şeyler gelebilir. Her duyduğuna inanmadan önce iyice araştırmakta fayda var. Kesin bir yargıya varmadan önce her şeyi dikkatle incelemekte fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün grup halinde yapılan egzersizler sana daha iyi gelebilir. Arkadaşlarınla birlikte çıkacağın yürüyüşler seni daha iyi hissettirebilir. Hatta aranızda bir rekabet olursa ortama keyif de katılabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda yaşanan fikir ayrılıklarını onunla yapacağın konuşmalar çözebilir ancak. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişi ile daha dikkatli konuşmalar yaparak aranızdaki anlayışı arttırabilirsiniz.

Para

İş konusunda daha esnek davranman gereken bir gündesin. Maddi konularda etrafındaki insanlara çok fazla söz vermemeye çalış. Düşünmeden hareket ederek gereksiz yere harcamalar yapabilirsin, o yüzden dikkatli olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)

Genel

Bugün her zaman içinde bulunduğun iş veya arkadaş ortamı ile fikir ayrılığına düşmen olası. Sana destek olmayan veya faydadan çok zararı dokunan insanlar varsa etrafında, onlarla arana bir sınır çekebilirsin. Bu durum bugün canını sıksa da yakında çok daha iyi şeylerin yaşanmasını sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafındaki insanların iyiliğini düşünmekten kendini ihmal edebilirsin. Bugün kendi enerjini ve sağlığını düşünerek daha dikkatli davranman gerekiyor. Yediğine içtiğine özellikle dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı kulağına gelen her şeye inanmaman gereken bir gündesin. Sevdiğin kişi ile alakalı kafanı kurcalayan bir soru varsa bunu kendisine sorabilirsin.

Para

İş ve maddi konularda kendini farklı bir yolda bulabilirsin. Kontrol edemediğin harcamalar yüzünden kendine çok fazla yüklenmemelisin. Bazı konularda söylenmek yerine yeni planlar yapabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel