30 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Mayıs 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek ve zihnini yeni konulara açmak için iyi bir gün. Kendini daha farklı konulara açmak, negatifliklerden uzaklaşmana vesile olacak. Kendini çok daha iyi hissedeceğin şeylere vakit ayırabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Ev hayatına bir denge getirmek, hem zihnini boşaltmaya hem de fiziksel enerjini doğru şeylere yönlendirmeye yarayabilir. Evini temiz ve ferah tutmak iki konu için de önemli olacak. Bugün ev temizliği önemli bir konu olabilir.

Aşk

Aşk konularında gerçekçi olman gerekecek. Hayallere dalarak olmadık şeyler beklemek yerine elinde var olan durumu değerlendirmen önemli olabilir. Güzel gelişmeler için gerçekçi kalman şart.

Para

Maddi konuları gurur meselesi yapmamalısın. Her inişin bir çıkışı olduğunu düşünerek hareket etmen gerekecek. Maddi açıdan bir şeylerin eksik kalması sende fırtınalar koparmamalı. Bir şeylerde dikkatli olmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla iletişiminde daha farklı bir nokta yakalayabilirsin. Samimiyet seni daha fazla sarabilir. Daha önceden yüzeysel muhabbetler ettiğin kişilerle daha samimi olma fırsatı bulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla iletişimini artırmak zihnini boşaltmanda faydalı olabilir. Sadece negatif şeyleri anlatmak için de değil, seni mutlu eden şeyleri anlatmak da sana iyi gelecek. Stresin etkilerini üstünden atmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yaşanan negatifliklerin temeline inebilirsiniz bugün. Bir şeyleri daha net görebilmek ve aranızda daha iyi bir iletişim sağlamak için sıkıntılarla yüzleşmeniz gerekecek.

Para

Yapacak bir şeyin kalmadığında aklına parasal kaygılar düşüyor olabilir. O yüzden kendini meşgul tutmak ve iyi şeylere odaklanmak daha iyi bir seçenek olabilir. Üretken olmak, çevrene destek olmak sana daha iyi bir ruh hali sağlayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Eskiden kullandığın ancak artık eline bile almadığın eşyaları temizlemek için iyi bir gün. Bugün temizlik yapabilir ve etrafında fazlalık yapan şeyleri hayatından çıkarabilirsin. Hem zihnini hem de evini boşaltman mümkün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında daha sağlıklı kararlar alabilirsin bugün. Evinin rahatlığında yapabileceklerin önemli olabilir. Tembellik etmemeli ve egzersiz rutini oluşturmalısın kendine.

Aşk

Kendini ifade etmede zorlansan da sevdiğin kişiye karşı iletişimini daha da artırma isteği duyacaksın. Bir şeyleri yoluna koymak için sağlıklı iletişimler kurabilirsiniz. Aşk konusunda konfor alanından çıktıkça daha mutlu olabilirsin.

Para

Esnek olmak önemli bir durum. Özellikle de maddi konularda. Karşına bir anda çıkabilecek aksiliklerle başa çıkmak adına dikkatli hareket etmen gerekebilir. Maddi esnekliğini artırman sana daha iyi gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Değişime kendini açmak senin için zorlayıcı bir etki olabilir. Ama bugün bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için kolları sıvaman gerekecek. Daha önceden yaşanan negatiflikleri çözmek için sağlıklı düşünebilmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini açmak için odaklandığın konularda değişim yapman gerekebilir. Stres ve gerginlikle odaklandığın şeylerden bir nebze de olsa uzaklaşmak sana iyi gelecek. Bugün keyifli bir gün geçirmeye çalışmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi kendinden uzaklaştırıyor olabilir misin? Farkına varmadan söylediklerine, yaptıklarınla karşı tarafı istenmiyor gibi hissettirebilirsin. Bugün kendi davranışlarını gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Bugün özgüveninle hareket etmek sana iyi gelecek. Ancak hareketlerinde ölçülü olman gerekebilir. Bir şeyleri kutlamak isterken abartmamalı ve paranı harcarken dikkatli olmalısın yine de. Onun dışında bütün keyifler senin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak isteyebilirsin. Sağlık konularına özen göstererek bu konularda girişimlerin olabilir. Sosyal izolasyona uyarak da insanlarla iletişim kurmanın yollarını bulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Negatif etkileri hayatından çıkarmak için kendine alan yaratman gerekebilir. Stres ve gerginliklerin vücudunu etkilememesi için biraz daha dikkatli olman gerekecek. Sağlıklı kararlar almak ve kendine ait bir ortam kurmak ve bu ortamda kendini dinlemek daha doğru olabilir.

Aşk

Sakin bir gün geçirmek, duygusal gerginlikleri atmak için kendine vakit ayırmak daha iyi olabilir. Romantik filmler izleyerek deşarj olabilirsin. Aşk konusunda kendi içindeki hisleri kontrol altına almalısın.

Para

Bugün sayılara odaklanarak kendi enerjini tüketmemelisin. Maddi açıdan sadece elindekilere şükrederek hareket etmen ve kaygılanmaman gerekecek. Parasal olmayan gelişmelere odaklanmak isteyebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Evine odaklanmak isteyebilirsin bugün. Temizlik, düzen, değişim… Bu tür konulara özen göstermen zihnini boşaltmana ve daha iyi şeylere odaklanmana da vesile olacak gibi. O yüzden bugün evinle ilgilenmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Güne başlamadan egzersize odaklanmak insana daha iyi bir zindelik katar. Zihnini boşaltır ve insan ilişkilerinde daha iyi olursun. Bir şeyleri algılaman kolaylaşır. O yüzden güne başlamadan enerjini doğru yönlendirecek bir egzersize odaklanman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı dürüst olmak, bir şeyleri açık açık dile getirmek sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki gerginlikleri çözmek için daha iyi bir şansınız olabilir bugün, o yüzden bunu değerlendirebilmelisin.

Para

Olaylara adapte olabilme yeteneğin maddi olarak daha iyi bir noktaya gelmene vesile olabilir. Başkalarının bırakıp gideceği noktada kendini geliştirip değiştirme özelliğin bugün sana çok yarayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Farklı insanlarla farklı konularda muhabbetlerin olabilir. Telefonun hiç susmayabilir bugün. İnsanlarla iletişimini doğru yönde artırmak ileride sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve ufak egzersizlerle kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Vücudunun nasıl rahatladığını, hareket kabiliyetinin nasıl arttığını görmek sana çok daha iyi gelebilir. Sağlık için bu tür hareketler öğrenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle alakalı olarak sadece söylenmemeli, değişmesi gereken bir konu varsa üstüne gitmelisin. Bu durum gerginliği çözmenizde faydalı olabilir. İçinize sinmeyen konularda harekete geçebilirsiniz.

Para

Maddi olarak bazı eksikliklerin olabilir. Ancak isteklerini gerçekleştirmek için daha fazla paraya değil, daha farklı fırsatlara odaklanman gerekebilir. İnsan ilişkileri, paradan daha iyi sonuçlar getirebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün güzel bir gelişme ile karşılaşman olası. Ufak bir sürpriz, seni mutlu edecek bir durum. Bu güzel gelişmeye bol bol şükretmen ve geleceğine daha dikkatle odaklanman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek, organik ürünler ve taze sebzeler sana daha iyi gelebilir. Vücudunun hareket kabiliyetini ve sağlıklı duruşunu desteklemek için ne tükettiğine özellikle dikkat etmen gerekebilir bugün. Yediklerinde sağlıklı tercihler yapmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ufak tefek sohbetler size daha iyi gelebilir. Ancak büyük beklentilere girerek kendinizi zora sokmamalısınız. Bir şeylerde hislerinizi ifade etmek için biraz daha zaman gerekebilir.

Para

Bugün enerjini üretmeye yönlendirmelisin. Eğer elinde bir iş yoksa ve maddi olarak neler yapabileceğini bilmiyorsan, o zaman genel olarak hayatında bir şeyler üretmeye, öğrenmeye çalışmalısın. Bugünün enerjisini boş geçmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Keyif alacağın konulara odaklanmaya çalışmak sana daha iyi gelebilir. Seni geren ve negatif düşünmene vesile olan şeylerle arana bir sınır çekmeli, sana daha iyi gelen konulara odaklanmalısın. Bu tür konularda kontrolün sende olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel gelişimin için bir sonraki adımı atmaya kendini hazır hissediyor olabilirsin. Egzersizi artırabilir, zihnini boşaltmak için daha iyi fırsatlar bulabilirsin. Vücudunu kuvvetlendirmenin yollarını arayabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konulara odaklanmak isteyebilirsin. Ancak aranızda gerginlikler olabilir. Bu gerginliklerin temeline inmek ve yanlış anlaşılmaları düzeltmek sana düşebilir bugün.

Para

Para eksikliği ile canını sıkmamalısın. Eksiklerin yerini doldurabileceğine inanman gereke. Bugün paraya fazla odaklanmadan, daha farklı konularla günü geçirmek sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Nelere vakit ayırabileceğini, nelere para ayırabileceğini düşünmek sana daha iyi gelebilir. Gelecek ile alakalı plan ve düzenlemeler yapabilirsin. Bazı şeyleri daha sakin ve sağlam bir yolla ifade etmen olası. İleri odaklı düşünmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Enerjini iyi tarafa yönlendirmek sana iyi gelebilir. Nedir bu iyi taraf? Bol egzersiz, stresten uzak ortamlar ve zihnini boşaltabileceğin aktiviteler tabii ki. Hem zihnini boşaltmalı hem de vücudunu hareket ettirmelisin.

Aşk

Aşk konularında kendini daha iyi tanıyabileceğin bir gündesin. Hislerini daha net görmen ve kime karşı ne hissettiğni fark etmen sana iyi gelebilir. Eyleme geçmeden önce biraz düşünmek sana iyi gelecek.

Para

Şu anki maddi sıkıntılar fiziksel sıkıntılar yaratabilir. Bir şeyleri negatif görmen ve stres yapman sana yaramayabilir. Bugün bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Senden uzakta olan arkadaşlarınla iletişim kurmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı iletişimler, güne nasıl başlayacağını, nelere odaklanacağını tetikleyebilir. O yüzden yapıcı olmak ve iyi şeylere odaklanarak sevdiğin insanlara vakit ayırman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek sana daha iyi gelecek. Özellikle de üst vücut kaslarını. Boyun ve sırt kaslarını rahatlatmak, stresi vücudundan atmanı kolaylaştırabilir. Daha sağlıklı hareketlerde bulunabilmelisin bugün.

Aşk

Hislerin kuvvetlendiğini görmen gerekebilir. Eğer birisine karşı hislerin varsa ona karşı ne hissettiğini kendine hatırlatman gerekecek. Eğer hayatında birisi yoksa bugün daha farklı bir konuda duygular geliştirebilirsin.

Para

Enerjini doğru yönlendirememek sana zarara mal olabilir. O yüzden bugün biraz geri çekilmek sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan daha sağlıklı kararlar alabilmek ve enerjini doğru konulara yönlendirebilmek için biraz düşünmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylerin daha iyiye gideceğine dair haberler alabilir, ilerisi ile alakalı daha pozitif düşünebilirsin. Sadece bugünün negatifliğiyle hayatını kendine cehenneme çevirmemeli, ileride bir şeylerin daha iyiye gideceğini kendine hatırlatmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve şeker tüketimini azaltmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunda gereksiz bir negatif enerji varsa eğer bunun temeli tükettiğin şekerli ve işlenmiş gıdalar olabilir. Vücuduna destek çıkmak için bol bol su tüketmelisin.

Aşk

Duygusal olarak kendini daha sağlam ifade edebilirsin bugün. Sağlıklı bir yaklaşımla aşk konularına odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha sağlam görmek sana kendi hislerini daha net anlamana vesile olabilir.

Para

Hayatında bir şeyleri değiştirmek için güzel bir enerjin var. Bu enerjiyi iyi değerlendirmek ve maddi açıdan daha sağlam hareket edebilmek için biraz geri çekilip planlar yapman gerekebilir. Kendine zaman vermen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel