30 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Aşk konularında güzel hayallere dalabilirsin. Bir şeyler henüz kesinleşmemiş olabilir ancak senin hislerin daha da artıyor olabilir. Kendine bu konuda güzel bir zaman vermek ve neler olabileceğini hayal etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına özen göstermelisin. Daha önceden yemeye alıştığın ve kötü bir sonucu görmediğin şeylerle arana bir sınır koyman gerekebilir. İşlenmiş gıdaları azaltmalı ve şekeri hayatından kesmeye bakmalısın.

Aşk

Eğer geçmişe dönük düşünmeyi bırakır ve geleceğine odaklanırsan daha güzel hislerle karşılaşman mümkün. Bir şeyler henüz tam kesinleşmese de mutluluğun gelecekte olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

İnsanlarla iletişimine özen göstermen gerekebilir. Bu iletişim seni maddi anlamda yorabilir çünkü. Parasal açıdan etrafındaki insanlarla sağlıklı sınırlar çekmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Göreceğin rüyalara özen göstermelisin. Gördüklerini bir kenara yazmalı ve mümkünse bir rüya günlüğü tutmalısın. Bu günlüğün sana tutacağı ışık çok değerli olabilir. Bilinç altına daha rahat girebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplinini kuvvetlendirmek için iyi bir gün olabilir. Sağlıklı kararlar almak ve ona göre hareket etmek seni normalden daha az zorlayabilir. Bedenini bir disipline alıştırmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda atak olman gerekecek. Eğer bazı şeyleri kendi haline bırakırsan pek güzel sonuçlar alamayabilirsin. Kendini gereksiz bir durağanlığa sokabilirsin. O yüzden hızlı hareket etmen gerekecek bugün.

Para

Neye daha dört elle sarıldığına özen göstermen gerekebilir. Sana gerçekten iyi gelen konulara odaklanmak maddi açıdan güzel sonuçlar verebilir. Bugün iş ve maddiyat ile alakalı olarak kendi isteklerine özen göstermelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Kendini çok güzel şeylere odaklanmak isterken bulabilirsin. Sana iyi gelen, seni yormayan ve enerjini artıran konulara odaklanmak sana iyi gelecek. Bu dikkatini dağıtmaya çalışacak şeylere karşı sağlam sınırlar çekmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini neşelendirmek ve sevdiğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bugün zihinsel bütünlüğünü düşünerek hareket etmelisin. Kendini neşelendirerek stres ve gerginlikleri üstünden atabilirsin.

Aşk

Değer verdiğin insanlardan aşk konularında fikirler almak, onların tavsiyelerine uymak daha iyi olabilir. Kendini aşk konusunda iyi bir şekilde ifade edebilmek için çevrenden destek alabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda daha iyi adımlar atmak için iyi iletişimler kurman gerekiyor olabilir. Parasal açıdan daha güzel bir noktaya gelmek için iş ilişkilerini kuvvetlendirmeli ve yeni insanlarla tanışmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Daha dışa dönük hareket etmen gerekecek bugün. Dışarı çık demek değil bu ancak her zaman yaptığın şeylerden farklı konulara odaklanmak ve kendini ifade etmek için daha fazla çaba göstermek demek. Eğer güzel şeyler başarmak istiyorsan kendini insanlara iyi bir şekilde ifade edebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliği üstünden atmak için etrafında olan biteni daha net görmen gerekiyor olabilir. Bir şeyi tam anlamadan dinlemeden yargıya vardırman seni gereksiz negatifliğe itiyor olabilir. Zihnine biraz yer açmalı ve daha sakin davranmalısın.

Aşk

Aşk hayatında değişim yaşanabilir. Kendini bu değişime adapte etmen gerekecek. Hislerinde, düşüncelerinde bazı farklılıklar olabilir. Bir şeyleri kendi içinde daha iyi anlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Maddi konularda uyum yakalaman önemli olabilir. Etrafındaki insanlarla aynı hızda gitmek ve onların fikirlerine önem vermek eşit derecede önemli olabilir. Etrafındaki durumlarla uyum sağlaman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Fikir alışverişi yapmak bugün daha önemli olabilir. Bir konu hakkında başkalarının da fikrini alabilir, yeni bir bakış açısı elde edebilirsin. Bugün öğrenmeye biraz daha açık olacaksın. Bu enerjiyi iyi şeylere odaklanarak değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu ve ruhunu beslemek için biraz daha rahat davranman gerekebilir. Sıkı bir diyet uyguluyorsan bugün istediğin gibi yemeye özen göstermelisin. Canının istediği besinleri tüketmek bugün sana daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

Kendini ifade edebilmek için kuru sözlere sığınmamalısın bugün. Sevdiğin kişinin dikkatini çekecek adımlar atman gerekebilir. Hislerini ifade etmek için sözlerden fazlası gerekecek. Bu enerjiye kendini alıştırmalısın.

Para

Masraf kısmak ve tasarruf planları yapmak sana daha iyi gelecek. Parasal açıdan ileriyi düşünerek hareket etmek sana yarayabilir. O yüzden bugün yapacağın masrafları iki kere düşünmek daha önemli bir adım olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hislerin kuvvetli olacak. Algılarını daha rahat açabileceksin. Bir şeyleri görmede, öğrenmede ve anlamada daha başarılı olabilirsin. Yeni şeylere odaklanmak ve farklı konular öğrenmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine öncelik vermen gereken bir gün olacak. Kendi sağlığına ve zihinsel bütünlüğüne özen gösterdiğinde bir şeylerle başa çıkabilme kabiliyetin de artabilir. Sağlıklı düşünmek, sağlıklı hareket etmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimin artabilir. Kendini daha mantıklı ifade edebilirsin. Bazı yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için çaba göstermen olası. Bugün hareketlerinde ve sözlerinde dikkatli olmalısın.

Para

Maddiyat ile alakalı olarak süreklilik esastır ancak bu süreklilik bir günlük keyifle bozulmaz. Maddi konulara biraz ara vermen ve keyif aldığın konulara odaklanman sana daha iyi bir enerji sağlayabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeyler öğrenmek ve algılarını yeni bilgilere açmak sana iyi gelecek. Okumak, öğrenmek ve bu öğrendiklerini paylaşmak önemli olabilir. Kendini eğiteceğin ve daha mantıklı kararlar alabileceğin bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeylere karşı direnebilir, inatlaşabilirsin. Bu inadı kırmak için zihnini boşaltman gerekecek. Her şeyle savaşmaman gerektiğini görmen zihinsel bütünlüğün için önemli olabilir. Stresi vücudundan atmak için daha rahat olmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabileceksin. Aranızda daha keyifli konuşmalar olabilir. Eğer sevdiğin birisi yoksa seni bir flörte itecek birisiyle keyifli sohbetlere girmen olası. Aşk bugün diline vuracak gibi.

Para

Maddiyata fazla odaklanmak sana yaramıyor olabilir. Her şeyi negatif görmemeli ve kendine vakit ayırmalısın. Eğer hesap kitap işleri seni yoruyorsa bugün biraz ara vermen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hem hislerin hem de hayal gücün kuvvetli olacak. Yaratıcı davranabilecek, yeni şeylere odaklanabileceksin. Hayatında süregelen durumlara bir çözüm bulmak seni daha da rahatlatabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz ve dikkatli hareketler sana daha iyi gelebilir. Eğer egzersiz konusunda yeni kararlar aldıysan bugün bu kararlara özen göstermen gerekecek. İstikrar ve hareket istediğin vücuda yaklaşmana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye açılmak isteyebilirsin. Bu durum gerginlik verici olsa da bir sonuca varmak isteyeceksin. Dürüstlük ve açıklık aşktan daha mutlu edebilir seni. Karşı tarafın hislerini öğrenmeye çalışmalısın.

Para

Bugün kendine masraf yapmak durumunda kalabilirsin. Kendine yaptığın harcamaları bir yatırım gibi görmen gerekecek. Bazı şeyler gözünde büyümemeli ve istediğin gibi hareket edebilmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bir süredir gerçekleşmesini beklediğin bir konu ertelenebilir. Bu durum canını sıkabilir. Ancak olaylara yapıcı bakmalı ve "nasıl bunu düzeltirim" diye düşünmelisin. Böylece kendini daha iyi hissederek yapıcı bir şekilde hareket edebileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Açlık ve yorgunluk, normalde yapmayacağın şeyleri yaptırabilir sana. Sinir ve stres yaratabilir mesela. O yüzden vücudunun dengesini korumak sana daha iyi gelebilir. Kendini aç bırakmamalı ve bol bol su tüketmelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle aranda daha iyi bir iletişim olabilir. Aranızda bir şeylerin çözülmesi ve daha iyi bir noktaya gelmesi sizi mutlu edebilir. Aşk konularında daha güzel gelişmeler görebilirsin bugün.

Para

Maddi konular ile alakalı fikirler ile uğraşabilirsin. Eğer bir iş söz konusuysa, bu iş için neler yapabileceğini düşünebilirsin. Kendine bir gidişat yolu belirlemek için iyi bir gün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

İletişim konularına dikkat etmen gerekebilir bugün. İş ve maddiyat ile alakalı konularda iletişime özellikle dikkat etmelisin. İnsanlarla arandaki iletişimi sağlıklı tutmak bir şeylerin daha iyi gitmesine vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini çok yoran şeylere karşı önlemini almalısın. Her şeyi aynı anda halletmeye kalkmamak bu önlemlerin başında gelebilir. Kendine karşı nazik olmalı ve biraz dinlenebilmelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğine vakit ayırmak için iyi bir gün. Eğer bir sevdiğin yoksa o zaman kendine vakit ayırmalısın. Aşk konularında daha güzel gelişmeler görebilirsin. İçten içe değişen hislerini fark edebilir ve bir şeyleri daha net görebilirsin bugün.

Para

Kazanç ve masraf tablosunu dengelemen gerekecek. Ortada çıkabilecek dengesizlikler seni ileride zora sokabilir. Kafana göre masraf yapmamalı ve tasarruflu hareket ederek bütçeni yormamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatına bir hareket katmak istiyor olabilirsin. Ancak bu hareketin gerçekleşmesi için öncesinde bir hazırlığın olması gerekebilir. Maddi manevi her konuda daha dikkatli kararlar almak ve planlı devam etmek beklediğin değişimleri başlatabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini ifade edebilmek ve derdini anlatabilmek vücudunda biriken stres ve gerginliği atmana vesile olabilir. Kendini daha sağlıklı hissetmek için zihinsel kanalları açman gerekecek. Kendini ifade etmek zihnini boşaltabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye karşı hislerini açmaya çekiniyor olabilirsin. Ancak kimi kandırdığını kendine sorman gerekecek. Bir şeyleri içine atmak veya dile getirmemek, o hislerin kaybolmasına fırsat vermeyecek. Bugün eyleme geçmen gerekebilir.

Para

Para ile elde edemeyeceğin şeylere odaklanmak isteyebilirsin bugün. Ya da para gerektirmeyen şeylere… Her ne olursa olsun elin cebine gitmeden mutlu olmak için bir şans tanıyabilirsin kendine.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Önemli belge işleri için acele etmemen gerekecek. Bir şeyleri aceleye getirmen daha sonra pişman olmana sebep olabilir. Yavaştan almak ve her şeyin bugün hallolması için kendini yıpratmamak daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Diyet veya egzersiz konularında sonuç beklediğin bir şeyler tam istediğin gibi olmayabilir. Ancak bu konular için kendini çok üzmemelisin. Yolunda gitmeyen şeyleri değiştirmek için yapıcı olman gerekecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda niyetler netleşebilir bugün. Karşındaki insanı daha net görebilirsin. Onun sana hislerini, senin ona hislerini daha net görmek sende iyi bir etki yaratabilir. Aşka kendini daha rahat açabilirsin.

Para

Etrafındaki insanların maddi konularda sorumluluk alma zamanı gelmiş olabilir. Eğer birçok şeyi üstlenen sensen, bugün kendini geriye çekmeli ve etrafındakilerin bu sorumluluklar altına girmesine fırsat vermelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel