30 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Kasım 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiklerinle vakit geçirmek isteyebilirsin. Güzel sohbetlere daha açık olacaksın. İletişim kanallarını açık tutmak ve insanlarla konuşmak bütün enerjini değiştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek yapmak hem bedenini doyuracak hem de ruhunu. Kendin için mutfağa girebilir ve daha güzel tercihlerde bulunabilirsin. Enerjini yükseltecek gıdalar tüketebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle romantik bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Onunla iletişimini kuvvetlendirmek, olaylara pozitif bakmak sana yarayabilir. Aşka kendini açabileceksin.

Para

İşten ve para konuşmaktan sıkıldığın bir gün olabilir. Gündemine parayı almakta zorlanabilirsin o yüzden. Kendince biraz zaman geçirmek ve paradan uzak durmak sana yarayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Eksikleri gidermek için adımlar atabilirsin. İsteklerine odaklanabilirsin. Daha güzel kararlar alabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymada daha güzel bir çaban olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak için bir şeyleri beklememelisin. Bazı şeyleri yarına ertelemek iyi olmayabilir. Bugünden kendine odaklanmalı ve daha sağlıklı alışkanlıklar edinmelisin.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemek daha iyi olabilir. Bazı şeylerin hemen bugün çözülmesini istemek seni gereksiz yere yoracak. Kendine biraz zaman vermek daha doğru olabilir.

Para

Yeni bir iş fırsatı gündemine gelebilir. Alacağın bir telefon, gideceğin bir ortam iş için güzel bir kapı açabilir sana. Kendini geliştirebileceğin bir durum ile karşılaşabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetlendirmen gerekecek. Dediğim dedik gibi bir tutuma bürünmek sana iyi gelmeyebilir. Bugün yapıcı olmak ve insanları dinlemek sana daha iyi kapılar açabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek için virüse karşı kendi önlemlerini alman gerekecek. Sadece yasakların işe yaramasını beklememelisin. Daha dikkatli olmak ve kendine özen göstermek senin kararlarınla olacak bir şey.

Aşk

Aşk konusunda yeni insanlara odaklanabilirsin. Yeni bir flört durumu gündeme gelebilir. Karşındaki insanı tanımayı istemek bile kalbinin daha hızlı atmasını sağlayacak.

Para

Maddi konularda daha uzlaşmacı olacaksın. Alacağın kararlar, atacağın adımlar daha yapıcı olabilir. İnsanları dinlemek ve ortaklaşa kararlar almak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Nelere odaklandığını gözden geçirebilirsin. Kimle ne konuştuğuna özen gösterebilirsin. Attığın adımlarda dikkatli olabilirsin. Kısacası dış hayata kendini nasıl soktuğuna dikkat edeceğin ve bazı değişimler yapacağın bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen olası. Daha fazla hareket edebilirsin. Kan dolaşımını artırmak ve kaslarını esnetmek sana daha iyi gelebilir. Harekete geçerek kendini daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

Aşkta seni mutsuz eden konuları gündeminden düşürmek isteyeceksin. Bir şeyleri sonlandırmak daha fazla düşündüğün bir konu olabilir. Bazı şeyleri bitirmek sana düşebilir.

Para

Maddi açıdan içine sinmeyen konuları değiştirmek isteyebilirsin. Gerek yeni bir iş fırsatı gerekse sahip olduğun fırsatlarda içine sinmeyen konular olsun, değişim gündemde olabilir. Bugün bazı konulara daha açık olacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların ilgisini toplayacaksın. O yüzden güzel şeylere odaklanmanda ve onlara örnek olmanda fayda var. Çevrendeki insanların gözleri üstündeyken daha doğru kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için biraz yürüyüş yapman gerekebilir. Kendini daha sağlıklı hissetmek için biraz daha fazla hareket etmen gerekecek. Daha fazla adım atmak ve enerjini yükseltmek sana iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir ortam yaratmak sana iyi gelecek. Güzel sohbetler, keyifli ortamlar sizi mutlu edebilir. Büyük beklentilere girmeden sakin bir gün geçirmek size yarayacak.

Para

Eksikleri gidermek, masraf yapmak bir öcü değildir. Paranı harcamaya kötü gözle bakmamalısın. Paranın akışkan olduğunu, geldiği gibi gittiğini, gittiği gibi de geldiğini kendine hatırlatmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanların daha da talepkar bir hale gelmesinin suçlusu sen olabilirsin. Sürekli birilerini memnun etmek isteğin onlarda alışkanlık haline gelmiş olabilir. Bugün insanlarla arana mesafe koymak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemini almalısın. Kendi önlemlerin herkesinkinden önemli olabilir. Bazı önlemler için sadece yasakları beklememelisin ve bugünden harekete geçmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendini zorlamamak bugün daha iyi olabilir. Sakin bir gün geçirmek, kafa dinlemek sana daha iyi gelebilir. Aşk konusunda değişim yaratmak bugünün zorunluluğu değil.

Para

Tasarrufa odaklanman gereken bir gün olacak bugün. Daha mantıklı kararlar almak için kendince bir gün geçirmelisin. Para harcaman isteniyorsa bunlara hayır diyebilmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Parasal konulara çok fazla takılmak etrafındaki insanların sana negatif bakmasına sebep olabilir. Her şeyi para olarak görmemeli ve başka konulara odaklanmayı tercih etmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Hijyene özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Virüse karşı kendi önlemlerini almayı sıklaştırabilirsin. Özellikle eve dışarıdan gelen eşyalar konusunda dikkatini artırabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni mutlu etme çabalarına karşılık vermen gerekebilir. Birlikte, pozitif şeylere odaklanmak ve sakin bir gün geçirmek size daha iyi gelecek. Birbirinize sakin bir biçimde destek olabilirsiniz.

Para

Elde ettiğin paraların nerelere gittiğini kuruşu kuruşuna hesap etmek seni duygusal olarak yorabilir. Bugün maddi konularda büyük beklentilere veya detaylara girmeden önce kendince sakin bir gün geçirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Her şeye pozitif yaklaşmanı ve bir şeyleri sürekli senin kabullenmeni isteyen insanlara karşı dikkat etmen gerekebilir. Enerji vampirlerine karşı mesafeli olmalısın. Kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Etrafındaki insanların sana duygusal gerginlikler oluşturmaması için bugünü kendine ayırman gerekebilir. Kendince bir gün geçirmen kaybettiğin enerjiyi toplamanı ve stresin etkilerini yenmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda beklentilere girmek zorlaşabilir. Ancak kendince rahat bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Eğer sevdiğin birisi varsa bazı iletişimleri zorlamamak size daha iyi gelecek.

Para

Sürekli senden beklenti içerisinde olanlara karşı bir mesafe koyman gerekecek. Her meselede kesenin ağzını açan sen isen bunda bir sorun var demektir. Biraz mesafe herkese iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün öfkeyle hareket etmemen gerekecek. Sebebi de etrafında senin bu tepkilerinden beslenenler olması olabilir. Kime nasıl tepkiler vereceğin gününün şekillenmesine vesile olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yağlı ve tuzlu gıda tercihleri yerine sebze ve meyvelere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Bu seçenekler sıkıcı gelse de sağlığın için neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmelisin bugün.

Aşk

Aşka Pollyanna gibi bakmak zor gelebilir. Ama bugün bir şeylerin daha iyiye gideceğini düşünerek hareket etmelisin. Gelecek sana mutsuzluk değil, mutluluk getirecek.

Para

Bugün paranı istediğin şeye ayırabileceksin. Ancak yine de bir şeyleri abartmaman gerekebilir. Fazla masrafa girmeden kendin için gereken harcamaları yapmanın bir yolunu bulmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün senin fikirlerin daha önemli olacak. Etrafındaki insanlar senin ne düşündüğünü merak edebilir. Bazı işlerin gidişatı sende kilitlenebilir ve bu da dikkat çekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginliklerle başa çıkabilmek için kendince bir zaman geçirmen gerekebilir. Kafanı toparlayacağın ve stresten uzak duracağın bir vakit sana enerji depolayacak.

Aşk

İçine sinmeyen mevzuları konuşma vakti! Ama kavga vakti değil! İkisi arasındaki ayırımı yapmalı ve yapıcı bir biçimde karşındaki insan ile konuşmalısın bugün. Kavgacı değil, yapıcı olmalısın.

Para

Parasal konularda uzlaşmacı olman gerekecek. Özellikle de ortak sorumluluklar aldıysan. Etrafındakilerle birlikte girdiğin işlerde parasal açıdan bazı konuşmaları senin yapman ve dikkatli olman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün içine attıklarını gün yüzüne çıkarma vakti! Bir şeyleri içinde tutarak kendini üzmemelisin. İsteklerini ifade etmek ve sonuçlardan korkmadan hareket etmek sana daha fazla şey kazandırabilir sana.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün tencere yemeklerini tercih etmek sağlığın için daha iyi olacak. Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için az yağlı ve bol vitaminli bir sebze yemeği daha doğru olabilir. Mutfağında, tencerende pişireceğin yemekler daha iyi olabilir.

Aşk

Sevmek güzeldir ama saygı görmenin tadı bir başkadır. Sevdiğin kişinin sana gereken saygıyı gösterdiğini bilmelisin. Bugün aranızdaki konuşmalar bu yörüngede olabilir.

Para

Parasal mevzularda senin isteklerin etrafındakilerin de gündemine oturabilir. Ortak bir para harcanıyorsa kendilerini garantiye almak isteyebilir bu kişiler. Bu mevzuda hem kendi harcamalarına hem de başkalarıyla ortak sorumluluklarına yetebileceğini kendine kanıtlamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün enerjin ve kuvvetin artacak. Daha pozitif bir enerji sahibi olacaksın. Bu güzel enerjiyi nereye yönlendireceğine dikkat etmelisin bugün. Boş konularla günü geçirmeden, senin için önem arz eden meselelere odaklanman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Tükettiğin besinlere dikkat etmelisin. Gereksiz yere yağlı ve tuzlu şeyler yemek, sürekli olarak dışarıdan yemek söylemek sana iyi gelmeyebilir. Bugün hafif ve vitamin açısından bol yemekler tüketebilirsin.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında bazı durumları bitirmek sana düşebilir. Seni mutsuz eden bir ilişkiyi uzatmamak ve hakkın olan saygı için talepte bulunmak karşı tarafı şaşırtacak. Geri durmamalısın bugün!

Para

Parasal açıdan daha baskın hareketlere girebilirsin. Hem para biriktirmede hem de o parayı harcamada kendi mantığın ile hareket edeceksin. Senin isteklerinin daha fazla kıymeti olabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel