30 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Kasım 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Birden fazla konuyla ilgilenebileceksin. Ancak kendini gereksiz yere yormamalısın. Bazı konularda aceleci olmamak ve sakin kalmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Enerjini dizginlemen gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine odaklanmak senin için iyi olabilir. Hem zihnini boşaltmak hem de kaslarını esnetmek sana iyi gelecek. O yüzden hem bolca su içmeli hem de hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin desteğe ihtiyacı olabilir. Maddi veya manevi olarak senin desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu konulara özen göstermek ve algılarını açmak önemli olacak. Zira bu kişi "bana yardım et" demeyebilir.

Para

Maddi konularda sana sıkıntı çıkaran insanlarla arana bir mesafe koyabilirsin. Sana verilen sözlere inanmak yerine seni maddi olarak sıkıntıya sokan kişilerin gerçek tavırlarını görebilir ve ona göre adım atabilirsin. Parasal açıdan insanlara müsamaha göstermeyeceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Yeni şeylere odaklanmak için aceleci olmamalısın. Etrafındaki insanın ilgisini kazanman önemli olabilir. Bugün maddi konularda da manevi konularda da sakin kalmak senin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini fazla yormaman gereken bir gün olabilir. Fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmek için biraz dinlenmeye ihtiyacın olacak. Bugün dikkatli adımlar atmak ve kendini yormamak sana daha iyi bir enerji katacak.

Aşk

Karşına çıkacak yeni bir insanı tanımak isteyeceksin. Bu kişinin gizemli tavırları sana çok çekici gelebilir. Aşk konularında yeni etkilere dikkat etmen gerekecek.

Para

Maddi konularda önemli bir gün olacak. Eline daha fazla para geçebilir veya para geçmesi için daha güzel bir fırsat bulabilirsin. İş ve kariyer konularında senin için önemli olacak bir gündesin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Hayatında negatif giden konuların her zaman aynı tonda gitmeyeceğini kendine hatırlatman gerekebilir. Daha olumlu düşünmek ve yapıcı davranmak bugün sana çok daha güzel şeyler kazandıracak. Bugün kendini toparlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersizlere odaklanmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelecek. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendini fit tutman gerekebilir. Stresten uzak durmalısın bugün.

Aşk

Sosyal ortamlarda daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Gireceğin yeni bir ortamda farklı bir insan ile tanışman olası. Aşk konularında yeni etkilere kendini açman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda farklı bakış açıları, yeni stratejiler ve gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün bu konularda esnek olmak sana daha iyi gelecek. Tek taraflı düşünerek kendini kısıtlamamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsin bugün. Bazı enerjileri daha pozitife çevirmek için insanlara ihtiyacın olabilir. Gerek aşk gerekse sosyal konularda kendini ifade etmek önemli olacak. O yüzden insanlara vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmeye daha fazla vakit ayırabilirsin. Çabuk yoruluyorsan veya bir şeyleri taşıyamıyorsan eğer, genel olarak kuvvetlenmen gerekiyor olabilir. Dikkatli adımlar atmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bol bol muhabbet edebileceksin bugün. Aranızdaki bağı kuvvetlendirmede, konuşmalarınız önemli olacak. Duygu ve düşüncelerinizi birbirinize daha rahat açabileceksiniz bugün.

Para

Maddi konularda karşına bazı sıkıntılar çıkabilir. Ancak bu sıkıntıları halledebilecek bir kuvvetin olacak. Karşına çıkan her şeyle düzgün bir şekilde ilgilenebileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Maddi konularda hızlı hareket etmemen daha mantıklı olabilir. Bunun tek sebebi kendini daha rahat hissetmen olacak. Bazı kararları alırken dikkatli davranmak enerjini daha da yükseltebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz yavaşlamak ve hareketlerine dikkat etmek önemli olabilir. Bağışıklık sistemini kuvvetli tutmak isteyeceksin bugün. Sağlık açısından daha rahat bir gün geçirmek için kendini sağlam tutmalı ve yorulmamalısın.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak için biraz vakte ihtiyacın olabilir. Sevdiğin kişi ile planlarınızı ertelemek ve farklı konulara odaklanmak her ikinize de iyi gelecek. Bugün kendine vakit ayırmak aşk konusundan daha önemli olabilir.

Para

Parasal konularda emeklerinin arkasında durman gereken bir gün olacak. Kendini gereksiz yere sıkmamalı ve vazgeçmeyi düşünmemelisin. Gidişatına güvenmen güzel paralar elde etmeni sağlayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün bakış açını genişletmen gereken bir gün olabilir. Hayatında gerçekleşmesini beklediğin bazı şeyleri tam olarak eyleme dökebilmek için biraz cesaret ve vizyon gerekecek. Enerjini toplamalı ve bu konulara odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İçinde bulunduğun alanı temizlemek ve kendine yer açmak hem zihinsel olarak daha iyi hissetmeni sağlayacak hem de mikroplardan arınmanı. Hijyen ve düzen senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile vakit geçirmelisin bugün. Onu daha iyi tanımak ve aranızda daha keyifli etkiler oluşturmak için biraz çaba göstermelisin. Bazı şeylerin kendiliğinden oluşmasını beklemek hem ona hem de sana haksızlık olacak.

Para

Başarılar ve parasal gelişmelerin haberi kulağına gelse de gerçekten gözlerinle görmeden inanmayacaksın. Bazı konularda dikkatli davranman, maddi konularda güzel durumlarla karşılaşmana vesile olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini toparlamak senin için önemli olmalı. Biraz dinlenebilmeli ve seni sıkan konularla başa çıkabilecek enerjileri toplamalısın. Keyifli aktivitelere odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün. Sevdiğin insanların desteğini de alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet senin için önemli olabilir. Kendini daha iyi hissetmek ve enerjini artırmak için daha dikkatli olmalısın. Sağlık açısından yediklerin de hareketlerin de birbirine eşit ölçüde önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirmek için senin planlar yapman gerekebilir. Aranızda daha güzel durumlar oluşması için kendi gözlem yeteneğine ve organizasyon kuvvetine güvenmelisin. Bugün güzel planlar senden çıkacak.

Para

Parasal konularda atacağın adımları tekrar gözden geçirmen gerekebilir. Eğer büyük bir masraf yapman gerekiyorsa öncesinde iki kere düşünmek sana daha iyi gelecek. Maddi konularda acele etmemelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında olanlara merakın artacak. Kendini heyecanlı ve enerji dolu hissedeceksin. Yeni şeylere odaklanmak ve farklı projelere başlamak seni mutlu edecek. Kendini kariyer konularına daha fazla verebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İletişim konularında sıkıntı yaşıyorsan eğer bir duygusal tıkanıklık yaşıyor olman mümkün. Kendini daha rahat ifade etmek için yoga ve esneme hareketleri gibi konulara odaklanman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli ve samimi bir vakit geçirebilirsiniz. Aranızdaki anlayış giderek artacak. Birbirinize karşı daha nazik olabilecek ve keyifli bir gün geçirebileceksiniz bugün.

Para

Bugün sorumluluklarını halletmek e harcaman gereken paraları harcamak sana daha iyi gelecek. Kendini maddi konularda daha iyi hissetmek için önceliklerini sağlam belirlemelisin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendi kafanı toparlamak için biraz ara verebilirsin. Evinde güzelce vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Seni yoran insanlar ve olaylarla arana bir sınır çekmek ve keyif alacağın aktivitelere odaklanmak daha keyifli enerjiler çekebilir hayatına.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon gibi etkinlikler sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini boşaltacağın hem de daha fazla hareket edeceğin bir gündesin. Bugünün güzel etkilerini sağlığını bir bütün olarak değerlendirmek için kullanman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla fikir birliği yapabilirsin bugün. Aranızdaki muhabbetin artması ve bazı konulara aynı çerçeveden bakmanız ilişkinizi kuvvetlendirecek. Daha keyifli bir gün için plan yapabilirsin bugün.

Para

Bugün ev ile alakalı harcamalar yapabilirsin. Maddi konularda yaşadığın alanlara öncelik vermek senin için önemli olabilir. Bozulan cihazları değiştirmek veya yeni eşyalar almak dikkatini çekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişim daha kuvvetlenecek. Ortak işler yapmak konusunda sıkıntı yaşamayacaksın. Sosyal ortamlara girmek ve keyifli vakitler geçirmek genel olarak enerjini çok yükseltecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dikkatli bir yeme planı ve bol bol su tüketimi sana daha iyi gelebilir. Enerjini yükseltmek ve sindirim sistemini kuvvetlendirmek için ihtiyacın olan besin ve vitaminleri tüketmelisin. Bol bol su içmek de enerjinin yükselmesine katkı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bol bol güleceğiniz etkinliklere girmek size iyi gelecek. Her ikinizin de kafasını dağıtmaya ihtiyacı olabilir. Bunun için bol kahkahalı bir gün geçirmeye çalışmalısınız.

Para

Kendi emeklerine sahip çıkman gerekecek bugün. İşleri son noktaya getirip başkalarının başarından faydalanmasına izin vermemelisin. Emeklerinin sonuna kadar arkasında durmalı ve insanların seni görmesini sağlamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Endişe ve kaygılara karşı dikkatli olman gerekecek. Alacağın kararları negatif bir tonda almamalısın. Dikkatli düşünmek bir yere kadar seni mutlu edebilir. Ancak düşüncelerde boğulmak seni sıkabilir bugün.

Aşk

1/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafındaki insanlarla daha dikkatli bir anlayışa sahip olmak stres seviyeni azaltabilir. Bazı şeyleri kafanda kurarak strese yenilmek yerine daha açık fikirli olmalısın. Stresin vücudundaki etkilerini azaltman gerekecek bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında bazı engellerle karşılaşabilirsin. Sevdiğin kişi ile sağlam iletişimler kurmak senin için zor olabilir. Aşk konularında bazı şeyleri oluruna bırakmalı ve zorlamamalısın bugün.

Para

Parasal konularda hislerine yenik düşmemen gereken bir gün. Hırslarını bir kenara bırakmalı ve daha paylaşımcı olmalısın. Etrafında gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanlar olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün güzel telefon haberleri alabilir ve keyfini yerine getirebilirsin. Daha keyifli olaylara odaklanmak enerjini yükseltecek. Daha güzel olaylara odaklanarak geleceğin için keyifli adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersizlere özen göstermek genel olarak sağlığın için iyi olacak. Hem fiziksel hem de zihinsel bütünlüğün için daha aktif bir hayat tarzına geçmen gerekebilir. Bugün egzersiz konularına özen göstermelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında mutlu olacaksın. Hayatında birisi olmasa bile bu konulara olumlu yaklaşacaksın. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda kendi iç sesini daha rahat duyabilir ve bu konularda daha rahat olabilirsin.

Para

Bugün kendi emeklerini onurlandırmalısın. Son zamanlarda eline daha fazla para geçmesi için harcadığın çabaları göz önünde bulundurmalısın. Hiçbir şeyi şansla elde etmediğini kendine hatırlatman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel