30 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Haziran 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Karşına çıkan zorluklarla kolaylıkla başa çıkabileceğin bir gün. Bugün algıların çok açık olacak ve sana nereden nasıl saldırılacağını bileceksin. O yüzden de önlem almak ve öne geçmek senin için daha da kolay olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna vereceğin önemin sonucunu görmen mümkün bugün. Hem kendini daha iyi hissedecek hem de aynada gördüğün kişiyi daha da beğeneceksin. Sağlığını ön planda tutman gereken bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimini arttırman gereken bir gün. Bazı olaylara küsüp, darılıp bir kenara çekilmek yerine bu durumu düzeltmek için ilk adımı atan taraf olmalısın. Bu sayede yanlış anlaşılmaları tek seferde halledebileceksiniz.

Para

Maddi konularda başkalarına yardım etmek seni artık rahatsız ediyor olabilir. Bugün paranı kendine ayırmalı ve senden talep edilen şeylere hayır diyebilmelisin. İnsanlarla maddi konularda bir sınır çekmen gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün hem almaya hem de vermeye dikkat etmelisin. Sadece maddi olarak düşünme bu durumu. İlişkilerin de dengede kalması için arkadaşlarınla daha dikkatli muhabbetlere girmelisin. Birçok konuda bu sayede öne geçeceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kaygılarla başa çıkmak için bazı şeyleri oluruna bırakmayı öğrenmen gerekecek. Attığın her adımı hesaplamak ve sonrasında gelecek olanlar üzerinde düşünmek seni daha da gerebilir. Bugünü oluruna bırakmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırabilecek bir şeyler söyleyebilirsin bugün. O yüzden kendini nasıl ifade ettiğine dikkat etmeli ve ağzından çıkan her lafı iki kere düşünmelisin. Gereksiz muhabbetlerle aranızı bozmamalısınız bugün.

Para

Paranı nasıl harcadığın hakkında kendini sorgulaman gerekebilir bugün. Gereksiz masrafları kısmak ve senin için daha önem taşıyan konulara yatırım yapmak, geleceğini kontrol altına almanı sağlayacak. Parasal konularda dikkatli ol bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Aklın bir şey söylerken kalbin bambaşka bir şey diyebilir bugün. Bazı şeylerin içine tam sinmediği bir gün olabilir. O yüzden önemli konularda kararlar almadan önce dikkatle düşünmeli ve biraz zaman kazanmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için bugün dikkatli olmalısın. Hem bağışıklık sistemini kuvvetli tutmalı hem de genel olarak vücudunun dengesini sağlamalısın. Bunun için yeteri kadar dinlenmeli, yediklerine dikkat etmeli ve bol bol hareket etmelisin bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile karşılaşabilir ve bir anda gerilebilirsin. Aranızdaki bu gerginliği atmak için senin bazı adımlar atman gerekebilir. Kendini rahatlatmalı ve bu kişi karşısında artık gerilmemelisin.

Para

Maddi konularda daha yaratıcı olacak ve etrafında gördüğün sıkıntıları çözmek için elini taşın altına koyacaksın. Bugün senin için hem verimli hem de bereketli sonuçlar getirecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün kendini iyi hissedeceksin. Hem kendine güveneceğin hem de insanlarla iyi anlaşacağın bir gün olacak. Yapmak istediğin şeyler için hazırlıklarda bulunmak ve hafta içinde odaklanacağın konulara odaklanmak seni daha da keyiflendirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek için iyi bir gün. Sadece taze sebze ve meyveler satın almak sağlıklı beslenmek için yeterli olmayabilir. O yüzden bugün güzel tarifler öğrenmeli ve mutfakta kendini denemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda sürekli bir tedirginlik olduğunu düşünüyorsan bugün kendine bakman gerekecek. Aranızdaki gerginliğin sebebinin ne olduğunu bulmak için karşı taraftan beklenti içine girmemeli ve kendine odaklanmalısın bugün.

Para

Maddi konularda gelecekte neler elde edeceğini düşünmek sana zor gelebilir ancak bugünden düzgün br plan çıkarmak, yakın bir gelecekte güzel sonuçlar elde etmeni sağlayabilir. Bugün maddi konulara biraz önem göstermelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün aklında tek bir şey olabilir. Kafana koyduğun şeyi yapmaman için önünde bir engel olmayacak. Kendini ifade etmekte zorlanmayacağın bir gün. Sadece karşındaki insanın kalbini kırmamak için dolambaçlı yollar seçmemeye çalışmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve zihnini boşaltmak için meditasyon yapmak, sakin olman gereken günlerde kendini kaygılı hissetmeni engelleyecek. Bugün daha rahat bir gün geçirmek için bu tür egzersizlere dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak için doğruları ondan saklamak, ileride aranızın açılmasına sebep olabilir. Sorun her ne olursa olsun bugün sevdiğin kişiye karşı dürüst olman gerekecek. Korktuğun kadar sıkıntılı olmayabilir durumlar.

Para

Bugün maddi konularda daha sıkı çalışabilir ve elde etmek istediğin hedeflere giden yolları daha keskin bir şekilde belirleyebilirsin. Bazı konularda strateji geliştirmek için iyi bir gündesin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün yapmak istediğin şeylerde kendine öncülük etmen gerekecek. Başkalarını aktivitelerine dahil etmek zorlanabilir. İlk olarak senin bir şeyleri denemeni bekleyebilirler. Kendine güvenerek adım atmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Duygularını ve düşüncelerini kontrol altında tutabileceğin ve bu sayede gerginliği üstünden atabileceğin bir gün. Çevrende olan bitene karşı tepkilerin daha kontrollü oldukça, vücudundaki stres oranı da azalacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel vakitler geçirmek için çok fazla para harcaman gerekmiyor. Sevdiğin kişinin kalbini lüks hediyeler ile çalman gereksiz olacak. Bugün keyifli ve rahat bir gün sizi bekliyor.

Para

Maddi konularda verdiğin emeklerin karşılığını hemen almak isteyebilirsin. Ancak biraz daha sabretmen gerekebilir. Uzun vadede sana güzel getirisi olabilecek şeyleri kısa vadede hiçbir şey kazandırmıyor diye harcamamalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün muhatap olacağın insanlar ve olaylar seni biraz sınayabilir. Ancak bütün karşına çıkacaklara nasıl tepkiler vereceğin gününün genel gidişatını etkileyecek. Sakin kalıp anlayışlı davranmalı ve tepkilerini ölçmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat ettikçe kendini daha iyi hissedeceksin bugün. Tükettiğin her gıdanın etkisini göreceksin. Ayrıca seçimini belirli bir diyete göre ayarlamak, yemekler konusundaki seçme gerginliğini de bitirecek.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile çok keyifli bir gün geçireceksin. Amacınız özel bir buluşma olmasa da gün içerisinde aranızdaki iletişim sizi çok daha keyifli ve derin muhabbetler etmeye itebilir. Bugün sevdiğin kişiye vakit ayırmalısın.

Para

Maddi konularda esnek olmak ve her an bir değişim yaşayacak gibi kendini hazırlamak, kaygılarının azalmasını sağlayacak. Bugün kendin için daha esnek bir bütçe çıkarabilir ve daha rahat edebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün çok güzel bir enerjin olacak. Bazı olaylara farklı bir bakış açısıyla bakabileceksin. Bazı olayları ise tamamen sonlandırıp ilgini çeken yeni konulara yer açabileceksin. Bugün senin için verimli geçecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Düzgün bir egzersiz programı seçmekte zorlanıyorsan eğer bugün bu konulara biraz daha dikkat edebilirsin. Bugün daha iyi seçimler yapacaksın sağlık konusunda. O yüzden gündeminde egzersize ve spora yer vermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda soğuk rüzgarlar esiyorsa içine kapanıp olayları kabullenmemeli ve o kişiyle yüzleşip aranızı geren mevzuları tek tek konuşmalısın. İletişimin arttıkça bu kişiyle, daha güzel bir gün geçireceksin.

Para

Bazı konularda heveslenmen o işe para yatırman için yeterli bir sebep değildir. Bugün karşına çıkan fırsatlara para yatırmadan önce o fırsatı iyice araştırmalı ve aksiliklere karşı önlem almaya çalışmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün aklında sürekli olarak bir fikir belirebilir. Sen başka şeylere odaklanmak isterken bile aklın bir anda bambaşka bir şeye yönelebilir. Kafanı boşaltmak için aklında dönüp duran mevzulara öncelik vermen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz rutinine sadık kalman gereken bir gün. Bugün kendini biraz daha zorlamalı ve tembellik etmeyerek egzersizine odaklanmalısın. Bazı egzersizleri daha keyifli bir ortamda gerçekleştirmek gününü daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Aşk

Eğer ilişkinin iyi gitmediğini düşünüyorsan bugün bu duruma daha çok odaklanabileceksin. Olaylara farklı bir bakış açısıyla bakmak ve sevdiğin kişinin hislerine karşı empati beslemek sana daha iyi bir gün getirecek.

Para

Maddi konularda kaygılanmayacağın bir gün. Kendine ve isteklerine vakit ayırabilir ve bunlara odaklanmışken parayı çok fazla dert edinmeyebilirsin. Keyfine bakıp sakin bir gün geçirmeye odaklan bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün insanlar senin tersine gidebilir. Bazı konularda seninle tartışabilir veya kendi isteklerini ön plana alabilirler. Ortada bir hassasiyet ve gerilim sezdiğin zaman sakin kalman önemli olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına önem vermek için biraz daha kendi başına vakit geçirmen gerekebilir. Etrafındaki insanlara yardım ederken kendi sağlığını aksatabilirsin. Bugün bunun yaşanmaması için vücudunun verdiği sinyalleri iyi değerlendir.

Aşk

Senin komik bulduğun bir olayı, sevdiğin kişi kırıcı bulabilir. Sen bazı konularda daha rahat davranırken karşındaki insan biraz daha hassaslaşabilir. O yüzden sakin kalmakta ve kavga aramamakta fayda var bugün.

Para

Bugün halletmen gereken birden fazla masraf olabilir. Dikkatinin dağınık olması gereksiz harcamalar yapmana sebep olabilir. O yüzden günün başında yapacağın masrafları hesaplamak sana daha iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Kendini hassas hissedebileceğin bir gün. Bazı konularda tepkilerin biraz ağır kaçabilir. Sevdiğin insanlarla birlikte vakit geçirmek ve önemli meseleler için acele etmemek seni daha iyi bir güne itecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İletişim konularında kendini daha iyi ifade edebileceksin. Ancak bu durumun seni germesine veya zorlamasına izin vermemelisin. Zihnini boşaltmak için kendine biraz zaman tanıman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile tutkulu bir gün geçirebilirsin. Aranızda var olan bazı konuları konuşmak için acele etmemelisin o yüzden. Sakince, sevgi dolu bir gün geçirmiş olmanız bugün daha iyi etkilere sahip olabilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlar tahmininden daha anlayışlı olabilir. Sadece aile ve arkadaşlarından anlayış beklememeli ve parasal konularda muhatap olduğun insanlara biraz daha güvenmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün yerinde duramayacaksın! Çok hareketli ve enerjik olacaksın. Bu güzel enerjiyi verimli olmaya ve bir süredir halledemediğin ev işlerine yönlendirebilirsin. Ayrıca enerjini günün sonuna kadar korumaya çalışmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ses tellerine ve genel olarak boğazına dikkat etmen gerekebilir bugün. Hassasiyetlere karşı önlem almak ve evde bunun için yöntemler bulmak bugün sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir birliğine varmak senin için zor olabilir bugün. Senin ak dediğine o kara diyebilir. Kendinizi germemeli ve önemli meseleleri konuşmak için acele etmemelisiniz bugün.

Para

Bugün paranı harcarken dikkatli olmalısın. Gereksiz masraflara bugünden dur diyerek daha sonra çok daha rahat edebilir ve istediğin şeylere para ayırabilirsin. Bugün kesenin ağzını hemen açmamaya çalış.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel