30 Eylül 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Eylül 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Geçmişi anacağın bir gün olabilir. Eski arkadaşlıklarını, sevdiğin insanları hatırlayabilirsin. Bu kişilerle iletişime geçmeyi isteyebilir ve bunun için adımlar atabilirsin. İnsanlarla aranda daha sağlıklı bir muhabbet olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine zaman ayırman ve hijyen konularına özen göstermen kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Hem içinde bulunduğun ortamı temizlemek hem de kendi bakımına özen göstermek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Eski aşklar aklına düşebilir. Daha önceden yaşadığın olayları kafanda tekrar canlandırabilirsin. Neyin neden gerçekleştiğini görmek istemek, ileride aşk konularında aynı hataya düşmeni engelleyebilir bugün.

Para

Bugün etrafındaki insanlarla yapacağın konuşmalar maddi konularda nasıl bir yol izleyeceğini şekillendirebilir. Sevdiklerinin fikrini almak ve kendine ait yeni fikirler oluşturmak maddi konularda daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni iş fırsatları karşına çıkabilir bugün. Yeni insanlarla iletişim kurabilir ve iş konularında daha farklı adımlar izleyebilirsin. Kariyer ve başarı konuları senin için öncelik olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz programları insanı yorabilir veya sıkabilir. Ancak keyif alacağın bir egzersiz programı bulmak için kendini biraz daha zorlaman gerekecek. Arkadaşlarınla birlikte katılacağın programlar bulabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgi alanlarına odaklanmak ve ondan bir şeyler öğrenmek seni mutlu edebilir. Veya ikinizin de ilgisini çeken yeni bir konuya odaklanabilirsiniz. Ortak ilgi alanlar oluşturabileceğiniz bir gündesiniz.

Para

Bugün kendine yatırım yapabilirsin. Sana güzel getirileri olacak eşyalara para ayırmak isteyebilirsin. İlerisi için yatırım yapacağını düşünerek bu tür cihaz ve eşyalara bakman senin için daha iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün dikkat konuları senin için önemli olacak. Ufak detayların önemini daha çok görebileceksin. Etrafında olan bitenler hakkında adım atmadan önce bu detayları incelemek isteyebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak ve kafanı toparlamak için kendine zaman ayırman gerekecek. Tek başına sakin ve uzun bir yürüyüş sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Bugün önceliği kendine vermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda ilginç konuşmalar geçebilir bugün. İkinizi de ilgilendiren konularda birbirinizi ifade etmeniz gerekebilir. Bu durum sizi daha da yakınlaştıracak ve aranızdaki iletişimin güzel bir şekle girmesini sağlayacak.

Para

Maddi konularda fikirlerini dile getirirken kelimeleri dikkatle seçmen gerekebilir. Karşındaki insanlara parasal konularda amaçlarını ve gidiş yolunu anlatırken onların anlayacağı dilden konuşmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Aşk konularında güzel gelişmeler yaşayabileceğin bir gündesin. Her zamankinden daha romantik olacaksın. Kendini karşı tarafa ifade etmek önceliğin olabilir bugün. Bu aşk dolu, güzel enerjiyi boşa harcamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluk ve enerji kaybı bugün seni etkileyebilir. Bol bol su tüketmek ve sana enerji verecek gıdalarla beslenmek sana daha iyi gelecek. Enerjini toplamak için daha aktif olmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı hislerini ifade etmek ve ona ne kadar değer verdiğini göstermek isteyebilirsin. Eğer bir ilişkin yoksa yeni bir insan ile aranda keyifli ve güzel muhabbetler başlatabilirsin. Bugün aşkta keyifli bir enerjin olacak.

Para

Bugün maddi konularda acele kararlar almaman gerekiyor. Etrafındaki insanların parasal konularda seni acele ettirmesine izin vermemelisin. Parasal konularda kararlarını zamana bırakman daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bazı şeyler sana göre çok hızlı gelişiyor olabilir. Bazı konulara yetişemediğini düşünebilirsin. Ancak gün içerisinde halledilmesi gereken konulara vakit ayırabilecek ve sorumluluklarını kolaylıkla yerine getirebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresten uzak durmak ve kaslarını esnetmek senin için iyi olabilir. Bugün bol bol esneme hareketleri yapmalı ve zihnini boşaltmak için açık havada bulunmalısın. Derin nefesler almak ve esneme hareketleri yapmak kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

Kendini güzel ve yeni etkilere açman gereken bir gündesin. Aşk konularında beklemediğin gelişmeler yaşayabilirsin. Kendini çok daha iyi hissedeceğin ve aşk konularında daha rahat hareket edeceğin bir gündesin.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla nasıl bir ilişki içerisinde olduğuna dikkat etmen gerekecek. Tek taraflı para akışının seni yorabileceği bir gündesin. Parasal mevzularda bir sınır çekmen gerekebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendin için bazı masraflar yapabilir veya kendin için bazı adımlar atabilirsin. Güzellik ve bakım konuları senin için önem taşıyabilir. Kendini nasıl taşıdığın ve insanların seni nasıl gördüğü senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde kendini yorgun hissedebilirsin. Bu yorgunluğu atmak için dikkat etmeli ve kendine zaman ayırmalısın. Enerjini yükseltecek gıdalar tüketmek ve bol bol su içmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi varsa bu kişi ile daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Birbirinize karşı daha anlayışlı olabileceğiniz bir gündesiniz. İçinde bulunduğun güzel enerjiyi aranızdaki muhabbete dökebileceksin.

Para

Maddi konularda son söz senin olacak bugün. Elindeki parayı değerlendirmek sana kalmış. Nasıl bir adım atacağına sen karar vereceksin. O yüzden insanların seni yönlendirmelerine fırsat vermemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yataktan çıkmak ve bir işe odaklanmak senin için zor olabilir. Günü kendine ayırmak ve dinlenmek isteyebilirsin. Enerjini yükseltmek için sevdiğin aktivitelere yer verebilirsin bugün. Kendini toparlamak daha önemli olacak senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek için iyi bir gün. Yeni tarifler öğrenmek ve işlenmiş gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelecek. Vücuduna iyi gelecek gıdaları öğrenebileceğin ve yeni tarifler deneyebileceğin bir gündesin.

Aşk

Aşk konusunda yeniliklere açık olman gerekecek. Etrafa bakmayı ve senden hoşlananları fark etmeyi öğrenebilmelisin. Yeni ve farklı etkilere karşı kendini daha da açman gerekebilir bugün.

Para

Bugün maddi konularda dikkatini toplaman gerekecek. Bir harcama yapmadan önce paranın nerede olduğundan emin olmalı ve etiketleri doğru okumalısın. Dikkatsizlikle fazla masraf yapmaya meyilli olabilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün alacağın bir telefon haberi seni çok mutlu edebilir. Bir arkadaşından veya sevdiğin bir insandan sana gelecek olan bir haber keyfini çok yerine getirecek. Bugün iletişim kanallarını açık tutmalı ve güzel haberlere kendini hazırlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini belli bir seviyede tutmak önemli olabilir senin için. Gereksiz yorgunluklardan uzak durmak ve senin için önemli konulara odaklanabilecek enerjiyi bulmak önceliğin olacak. Bu enerjiyi sağlamak için bol bol su tüketebilir ve yediklerine dikkat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsin. Aranızda güzel ve keyifli bir muhabbet olabilir. Eğer bir ilişkin yoksa ancak hoşlandığın birisi varsa bugün eyleme geçmek isteyeceksin.

Para

Bugün evde sakin ve huzurlu bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir. Parasal konuları zamana bırakmak ve maddi kaygıları bir kenara bırakarak sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek. İş arkadaşları ve parasal konularda ortak iş yaptığın insanlarla aranın gerilmemesi için daha sıcak davranman gerekebilir. Ortamı yumuşatan taraf olman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve sıkıntıların vücudunda negatif etki oluşturmaması için kendine dikkat etmelisin bugün. Bol bol nefes egzersizi ve esneme hareketleri ile hem tutulmalara karşı önlem alacak hem de zihnini boşaltabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki sıkntıları çözmek için iyi bir gün olacak. Aranızda yaşanan durumları daha iyi bir hale getirmek ve aranızdaki aşkı artırmak için senin bazı adımlar atman gerekebilir bugün. Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için güzel çabalara girebilirsin.

Para

Maddi konularda hazır hissetmediğin hiçbir adımı atmamalısın bugün. Etrafındaki insanların seni acele ettirmesine izin vermemeli ve parasal konularda daha gözlemci davranmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün gireceğin güzel bir ortam sana yeni bir arkadaş kazandırabilir. Kendini daha rahat ifade edebileceğin bir gündesin. Gireceğin sosyal ortamların hayatında önemli bir yeri olan insanlarla bir araya gelmesi mümkün olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve düzen konularına özen göstermen gerekebilir bugün. Yaşadığın alanı güzelleştirmek ve temizlemek hem mikroplardan uzak durmanı hem de zihnini boşaltmanı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini artırman gereken bir gün olacak. Aranızda daha iyi bir iletişim olması, sıkıntılarınızı dile getirmeniz ve ortak bir çözüm aramanız ilişkiniz için size güzel bir etki sağlayacak bugün.

Para

Maddi konularda rahat hareket edebileceğin bir gündesin. Kazancını gönül rahatlığıyla harcamak isteyeceksin. Kendin için masraflar yapmak istiyorsan bugün güzel bir gün olacak senin için.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni bir maceraya atılmak isteyebilirsin. Gözünde bazı şeyleri büyütmek yerine "nasıl bir adım atabilirim" diye düşüneceksin. Karşına çıkan konulara daha yapıcı yaklaşarak güzel çözümler üretebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugünkü yüksek enerjin, birçok işi halledebilmeni sağlayacak. Ancak günün sonunda yorgunlukla karşılaşmamak için tükettiğin şeker miktarına ve içtiğin suya dikkat etmelisin. Enerjini toplamak için bol bol su tüketebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli muhabbetler edebilirsin. Aranızdaki iletişimin artması sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak. Aşk konusunda güzel enerjiler ve keyifli etkiler seni bekliyor olabilir bugün.

Para

Bugün parasal konularda dengeli hareket etmen gerekecek. Harcamalar ve birikimleri bir dengede tutmalısın. Ayrıca kendin için harcayacağın parayla çevrene vereceğin parayı da dengede tutmak senin için önemli olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün çevrende büyük hareketlilikler olabilir. Kendini bir anda çok meşgul bir şekilde bulabilirsin. Keyifli aktiviteler ve güzel konulara odaklanmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün hareketlerine dikkat etmen gerekecek. Dikkat dağınıklığı veya yorgunluklar enerjinin düşmesine sebep olabilir. Kafanı toplamak ve vücudunu dinlendirmek için kendine zaman ayırman gerekecek.

Aşk

Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Farklı bir insandan hoşlanabilirsin bugün. Veya yeni bir insanın senden hoşlandığını fark edebilirsin. Aşkta güzel yenilikler söz konusu olacak bugün.

Para

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Maddi konularda bazı şeyler beklediğin gibi olmasa da gününden keyif alabileceksin. Her şeyi olduğu gibi kabullenmek ve sahip olduklarına şükretmek sende daha iyi bir etki yaratacak bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel