30 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Ekim 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Kendini daha iyi ifade etmen ve savunmanı sağlam tutman daha iyi olabilir. Sana tam gaz saldırmaya gelenlere karşı dikkatli olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve yorgunlukları üstünden atmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kendine vakit ayırmak ve daha güzel şeylere odaklanmak kafanı boşaltmana yarayacak. Esneme hareketleri ile vücudunda biriken negatif enerjiyi de atabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye güzel sürprizler yapmak aranızda daha güzel bir uyum yaratabilir. Bazı fikirlerin senden çıkması karşı tarafı daha mutlu edecek bugün. O yüzden güzel jestler düşünmeye başlamalısın.

Para

Bugün parana sahip çıkmak ve daha sonrası için kendine bir şeyler ayırmak daha iyi olabilir. Yarını düşünerek hareket edecek ve daha doğru kararlara varacaksın bugün. Parasal konularda kendini zorlamamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Geleceğine tam gaz ilerliyor olacaksın bugün. Başarıya giden adımları çifter çifter atacaksın. Bu güzel adımları boşa atmadığından emin olmalı ve 'başarı' senin için ne demek dikkatle algılamalısın. Nelere ulaşabileceğini tahmin bile edemeyeceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi daha aktif olmak için kullanabilirsin. Güzel egzersiz programları hazırlamak ve kendine iyi gelecek yemekler hazırlamak için mutfağa girmeye enerjin olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek bugün. Aranızdaki iletişimin gereksiz yere gerilmemesi için kelimeleri dikkatle seçmen gerekebilir. Birbirinizi iyi anladığınızdan emin olmak sana düşebilir bugün.

Para

Paranı değerlendirmek için yeni fikirler bulabilirsin. Gerek harcamalar gerekse birikimler konusunda yeni bir yol deneyebilirsin. Bu yenilik kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Algılarının açık olacağı bir gündesin. Etrafında olan biteni dikkatle gözlemleyebilecek ve düzgün kararlar verebileceksin. Çevrendeki insanlar senin bu öngörülü haline hayran kalacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Aynı zamanda derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri de sana iyi gelecek. Kaslarında biriken ağrı ve kasılmaları üstünden atmak önceliğin olmalı bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılarını bulmada ve bunları çözmede başarılı olacaksın bugün. Karşındaki insanın dile dökmediği sıkıntıları görmek senin için kolay olabilir. Bu durumu aranızda daha güzel bir uyum yakalamak için kullanabilirsin.

Para

Harcamalarını düzenlemek ve kendin için masraf yapmak sana kendini daha iyi hissettirebilir bugün. Kendi paranı kontrol etmek ve daha güzel şeylere karar vermek enerjini çok daha yükseltebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Hayatında birden fazla güzelliğe yer açman gerekecek. Ancak zihinsel olarak kendini buna hazır hissetmeyebilirsin. Kafanı toparlamak ve algılarını açmak için kendine zaman vermen gerekebilir. Bugün kendi isteklerine odaklanmak daha iyi etki sağlayabilir sana.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada tek başına yürümek sana daha güzel bir etki sağlayacak. Egzersiz konularına özen göstermek ve kan dolaşımını artırmak enerjini artırmaya da yarayacak. O yüzden bugün daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Kafanı toparlamak ve keyfine bakmak daha cazip gelebilir bugün. Sevdiğin kişiye bu durumu açıklaman yeterli olacak. Kendine zaman ayırmak için fırsat tanımak her ikinize de iyi gelebilir.

Para

Etrafındaki insanlarla maddi konularda daha iyi anlaşabilirsin bugün. Gerek harcamalar, gerek kazançlar senin için daha kolay olabilir. Bu güzel uyumu ileride daha da güzel şekillendirmek için pozitif olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine hakim olacaksın. Etrafındaki insanlar seni yavaşlatmak istese bile kendi gündeminden vazgeçmeyeceksin. Sağlam duruşun birçok işin üstesinden gelmene vesile olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal olarak kendini kuvvetli hissetmen için meditasyon ve yoga gibi konulara özen göstermen gerekebilir. Sadece bedensel değil, zihinsel sağlığına da özen gösterme vakti gelmiş olabilir. Enerjini iyi değerlendirmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz azalabilir. Her ikinizin de kendi işine odaklanması biraz iletişimsizlik yaratabilir. Ancak gün sonunda birbirinize güzel jestler yapmak için fırsatınız olacak. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda kendini daha iyi hissedeceğin bir gündesin. Parasal açıdan fikirlerini daha rahat ifade edebilecek ve kendin için güzel tercihler yapabileceksin. Kendin için para harcamaktan kaçınmamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Hayatında esnekliğe fırsat tanıman gerekecek. Bu esneklik daha rahat kararlar almana vesile olmalı. Kendin için daha rahat hareket etmek daha güzel enerjilere kendini açmana vesile olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek kendini daha iyi hissettirebilir. Düşen enerji seviyeni artırmak için daha sağlıklı beslenmeye başlaman gerekecek. Bugünden alacağın kararlar önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni ve beklenmedik gelişmelere yer vermelisin. Kendini farklı etkilere açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Bugün kendini içine kapatmak ve 'hayır' demek yerine daha açık olmalısın.

Para

Daha sonradan yapabileceğin masraflar için bugünden harekete geçmen gerekebilir. Önümüzdeki günlerde daha fazla para harcayabilecekmiş gibi hazırlık yapmak sana daha iyi gelecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Kendine çok fazla yükleniyor olabilirsin. Her şeye aynı anda yetişmen gerekiyor gibi hissetmek seni zihinsel olarak yorabilir. O yüzden iş bölümü yapman ve farklı insanlara güvenmen daha iyi olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini ve bedenini dinlendirmek için işlerini aynı anda halletmek yerine kendine zaman vermen gerekebilir. Vücudunu çok fazla yormamalı ve derin nefes egzersizleri ile kendini sakinleştirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel ve keyifli bir gün geçirmek isteyeceksin. Ancak her şeyi kendi başına planlamak isteyebilirsin. Sevdiğin kişinin senin için bir şeyler hazırlamasına fırsat tanımak sana daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda kendini fazla yormamalısın bugün. Gereksiz masraflardan uzak durmak ve geleceği düşünerek adım atmak sana daha iyi gelebilir. Sahip olduklarınla mutlu olman gereken bir gün bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Daha net kararlar almak ve geleceğini düşünmek seni biraz yorabilir. Duygusal olarak hissettiğin yük ileriyi daha parlak bir bakış açısıyla görmene engel oluyor olabilir. Başarılar ve kariyer iyi bir noktadayken bu gerilimi hissetmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve duygusal yükü üstünden atmak için esneme hareketleri yapmalı ve derin nefesler almalısın. Meditasyon ve yoga gibi egzersizler sana bugün daha iyi gelebilir. Bu tür konularda kendini geliştirmen sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda konuşmadığınız konular seni biraz gerebilir bugün. Her ne kadar bu önemli gördüğün konuları konuşmak istesen de bazı şeyleri dile getirmek seni zorlayacak bugün. Kendine dikkat etmelisin.

Para

Bugün emeklerinin karşılığını almak senin için kolaylaşabilir. Kendine koyacağın hedeflere ulaşmak kolaylaşacak. Kendine biraz para ayırmak seni daha da mutlu edebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Seni biraz zorlayacak konulara odaklanman gerekebilir bugün. Rahata alıştıysan bugün bu rahat sarsılabilir! Seni daha farklı düşünmeye itecek, daha farklı ortamlara sokacak veya farklı şeyler yaptıracak konularla vakit geçirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bedensel yorgunluğunu en aza indirmek için uyku düzenine dikkat etmen gerekecek. Çok fazla veya çok az uyumak bedenini yorabilir. O yüzden düzenli uyku ve beli bir saatte yatağa girmek sana daha iyi gelecek. Bugün bu konulara dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı ortamlara girebilir veya farklı konularda konuşabilirsin. Her zamankinden farklı olana dikkatin artacak bugün. Eğer bir ilişkin yoksa ilgini çekecek olan kişi çok farklı bir çevreden olabilir bugün.

Para

Bugün kendin için güzel harcamalar yapabilirsin. Hem kendin hem de sevdiklerin için bir şeyler almak enerjini daha da yükseltecek. Ufak tefek şeylerle mutlu olmak yerine kendini şımartmalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Çevrende bir denge ve uyum yakalamak için farklı davranman gerekebilir bugün. Etrafındaki insanlara uyum sağlamak ve olduğundan farklı davranmak seni biraz yoracak. Ancak farklı bakış açılarına kendini açtıkça daha fazla şey öğrenebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplinine özen göstermen gereken bir gün. Eğer daha önceden bir diyet ve egzersiz programına karar kıldıysan bu programlarda sebat etmek ve süreklilik sağlamak sağlığın için önemli olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz gerilebilir bugün. Ancak bu gerginlik üstesinden gelinemez bir hale gelmeyecek. Uyumlu ve yapıcı tavrın ile karşındaki insanı daha iyi anlayacak ve ona daha fazla özen gösterebileceksin bugün.

Para

Bugün büyük masraflara girmeden önce iki kere düşünmen gerekecek. Parasal konularda kendini biraz tedirgin hissedebilirsin. Bu tedirginliği tetikleyecek büyük harcamalardan uzak durmak senin için daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Başarıların arttıkça ve kendine daha fazla güvendikçe çevrendeki insanların sana bakışı değişebilir. Sevdiklerin ile her ne kadar güzel ve keyifli konuşmaların olsa da bazı insanlar senin yükselmeni istemiyor olabilir. Algıları açık tutmalı ve kimle ne konuştuğuna dikkat etmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine zaman ayırmak ve egzersiz konularına odaklanmak hem zihnini boşaltmaya hem de kaslarını çalıştırmaya yarayacak. Kafanı toparlamak için kendine zaman tanımak ve bu zaman içerisinde egzersize yönelmek daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında yeni ve güzel etkilere kendini açmak düşündüğün kadar kolay olmayabilir. Kendi iç sesini dinlemek ve aşktan ne beklediğini anlamak, ileride atacağın adımları şekillendirecek bugün.

Para

Maddi konularda alçak gönüllü olman gerekebilir. Parasal açıdan güzel gelişmeler yaşayabilir ve hedefini çok daha yüksek yerlere koyabilirsin. Ancak etrafındaki insanlara bu konuda daha dikkatli davranmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Kendine olan güvenin, sevdiklerin tarafından güzel bir şey olarak kabul edilse de diğer insanlar tarafından küstahlık olarak adlandırılabilir. İnsan ilişkilerini dengede tutmak için çaba göstermen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluklar ve strese karşı önlemini alman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes alıp vermek sana daha iyi gelecek. Kendini daha iyi hissetmek için nefes egzersizlerine odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. İkiniz de aynı şeyi istemenize rağmen birbirinizi farklı bir şekilde ifade ediyor olabilirsiniz. Gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçmen gerekecek.

Para

Bugün ilgilenmen gereken birden fazla konu olabilir. O yüzden masraflarını kısıtlı tutmak senin için daha iyi olacak. Çok fazla açılmamak ve daha sonra "ben bunu niye almışım" dememek için masraflara dikkat etmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel