30 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Aralık 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Kendini ifade etmek zor gelebilir bugün. Buradaki zorluk kendini ifade etmek için seçeceğin kelimelerde değil, fırsatını bulmakta olacak. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve güzel fırsatların sana gelmesini sağlamak daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını düşünerek adımlar atmak için biraz dikkatli olman gerekebilir bugün. Zihinsel ve bedensel dengeni kurmak, dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir. Stres ve hareketsizlik bugün en büyük düşmanın olabilir.

Aşk

Aşk ve ilişkiler ile alakalı güzel gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Kafana göre bir insan ile tanışabilir, bu kişiden çok etkilenebilirsin. Aşk ve duygusal konularda güzel gelişmeler yaşayarak mutlu olabilirsin bugün.

Para

Mevcut devam eden iş ve projelere odaklanmak, yeni şeylere başlamaktan daha iyi olabilir bugün. Sadece canın sıkıldı diye daha farklı konulara odaklanmamalı, projelerinde sebat etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Her şeyi halledebilecek bir insana dönüşme hayalini biraz geride bırakarak gününü rahat bir şekilde geçirmeye çalışmalısın bugün. Seni sıkan mevzuları düzeltmeyi kendine amaç olarak belirlemen, senin de dinlenmeye ihtiyacın olmadığı anlamına gelmez. Kendine karşı daha yapıcı olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına vakit ayırmak ve bunun için bir plan yapmak sana daha iyi gelecek. Daha sağlıklı beslenmek enerji seviyeni artırabilir. Sağlıklı beslenme konularına önem vererek kendin için en doğru olanı yapacaksın bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha yapıcı olacaksın bugün. Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için güzel ve keyifli konulara odaklanabilirsin. Ona güzel sürprizler hazırlamak, mutlu etmek seni de mutlu edecek.

Para

Parasal konular önem kazanabilir bugün. Masraf ve kazanç konularında dikkatli olmak sana iyi gelecek. Maddi konuları kendi içinde halletmeye çalışabilir ve sakince daha iyi yol alabilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Geleceğin ile alakalı bazı endişelerin olabilir bugün. Bazı konularda güzel çözümler üretmek yerine kendini negatifliklere boğabilirsin. Bu ruh halinden kendini kurtarmak için biraz çaba göstermen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularına dikkat etmek sana daha iyi gelebilir. Yeni bir egzersiz programı oluşturmak ve bunu takip etmek sana daha iyi gelecek. Bunun için spor salonlarına yazılmana gerek olmadığını kendine hatırlatmalısın.

Aşk

Aşk konularında bir sürüncemede kaldıysan bu konuları düzeltmek için senin bir adım atmanın vakti gelmiş demektir. Sevdiğin kişiye nasıl hissettiğini ifade etmek bu durumları toplaman için bir fırsat verebilir sana.

Para

Maddi olarak daha dikkatli davranmak ve tasarruf konularına vakit ayırmak bugün sana daha iyi gelebilir. Kazançlardan çok masrafları düşünmen gerekecek. Ve bu masrafları kontrol altında tutmak sana daha iyi gelecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Hayatında bir şeyleri iyileştirmeye odaklanmışken beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin bugün. Esnek olmak ve bir şeyleri çözmek için yapıcı davranmak sana daha iyi gelecek. Aksiliklere karşı direncini artırmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme ve aktif bir hayat tarzı ihtiyacın olan değişimi getirecek bugün. Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamak önceliğin olmalı. Hem dikkatli beslenmeli hem de daha aktif olmalısın.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik durumlar yaşanabilir. Başta seni korkutabilecek bazı durumlar gün içerisinde seni rahatlatabilir. Değişim ve farklılıktan korkmamalı ve aşk konusundaki gelişmelere kendini açmalısın bugün.

Para

Maddi konularda canını sıkan konulardan uzaklaşmak ve sevdiklerinle vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Bir süreliğine de olsa kafanı sıkan konulara odaklanmak yerine başka şeyleri düşünmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için daha keyifli geçecek. Bazı konulara odaklanmak senin için daha kolay olabilir. İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetlendirmek ve bu kişilerin neyi ne amaçla yaptıklarını görmek, bazı şeyleri daha açık görmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen sağlığında daha büyük bir etkiye sahip olabilir bugün. Sağlıklı beslenmek ve işlenmiş gıdaları kesmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Sindirim sistemini yormayacak gıdalar tüketmelisin bugün.

Aşk

İlişkin hakkında önemli kararlar alman gerekebilir bugün. Bazı konuları masaya yatırmanız ve içinize sinmeyen konuları konuşmanız, bu konularda daha iyi adımlar atmanızı sağlayabilir.

Para

Bugün işine odaklanmak ve yapıcı olmak sana daha iyi gelebilir. Üretkenliğini artırmalı ve daha fazla işe odaklanmalısın. Böylece hem kazanç konularında hem de kariyer konularında daha iyi adımlar atabileceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Duygu ve düşüncelerini dengede tutmak, kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Bu konuda çevrenden destek almak da sana iyi gelecek. Düşünce biçimini daha olumlu bir hale çevirmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın söz konusu olduğunda kendini biraz yeniliğe açman gerekebilir. Hiç denemediğin yemekleri yemek, daha farklı egzersizlere odaklanmak sana iyi gelebilir. Sağlıklı tercihler yapmak için zihnini açman gerekecek.

Aşk

Eğer yeni bir ilişkiye başladıysan bugün aşk konularında başın bulutların üstünde olabilir. Eğer bir aşka adım atmadıysan bugün bir şeyler değişebilir hayatında. Keyifli ve güzel gelişmelere kendini açman gerekecek.

Para

Kendi paranı nasıl değerlendireceğin konularında iki kere düşünmen gerekebilir bugün. Maddi konularda kendini iyi bir konuma getirmek için bazı durumlarda iki kere düşünmen gerekecek. Paranı çarçur etmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçmek senin elinde olacak. İnsanlara karşı sağlıklı sınırlar çizmek senin üstüne düşen bir görev olabilir. Gemileri yakmadan, yanlış anlaşılmara izin vermeden kendi alanını oluşturmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğine emin olmalısın. Kan değerlerini kontrol altında tutmak ve gereken vitaminleri tüketmek sana daha iyi gelebilir. Sağlığında beslenmenin önemini artırman gerekecek bugün.

Aşk

Bugün aşk konularına odaklanmak seni yorabilir. Bazı konular sana gereksiz gelebilir. Yeni bir insan ile tanışma fikri sana çok acayip gelebilir. Ama kendini güzel ve yeni konulara açman gerekecek.

Para

İnsanlarla ortak işler yapıyorsan herkesin aynı şeyi istediğine emin olman gerekecek. Parasal olarak güzel gelişmeler görmek için hedeflerinizi doğru seçmeli ve bu amaçta birlikte çalışmalısınız.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni konulara odaklanmak, farklı planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde karşına birden fazla güzel fırsat çıkabilir bunun için. O yüzden kendini güzel konulara biraz daha fazla açman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve meditasyon, kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Son zamanlarda vücudunda biriken gerginlikleri üstünden atmak için esneme hareketlerine daha fazla vakit ayırmalısın. Böylece kaslarının daha sağlıklı kalmasını sağlayabilirsin.

Aşk

Aşk konularında hayallere dalabilirsin. Ama eğer daldığın hayallerdeki insan gerçekse, o zaman kafanda kurduğun şeylere çok fazla kendini kaptırmaman gerekecek. Aşkta gerçekçi olmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Paranın kıymetini bileceğin ve planlarını ona göre yapacağın bir gün. Hem kazançlar konusunda hem de harcamalar konusunda çok daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Parasal konularda kuvvetini ve kontrolünü konuşturacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Sıkıntılı vakitleri geride bırakmış olmanın getirdiği bir rahatlık olabilir üstünde. Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Bazı konulara daha sakin yaklaşman, daha önceden atamadığın adımları atmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İyi bir egzersiz rutini ihtiyacın olan enerjiyi toplamanı sağlayacak. Daha aktif bir hayat tarzı sağlıklı kararlar almanı kolaylaştırabilir bugün. Kendini daha iyi hissetmek için egzersize yönelmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmaya bir adım daha yakın hissedebilirsin kendini. Karşındaki insanın hislerini görmek ve onunla daha fazla vakit geçirmek aşk konularına bakış açını olumlu bir hale getirebilir.

Para

Maddi konularda sakin kalmak ve ileriye dönük adımlar atmak daha iyi olacak. Gereksiz masraflara girmemeli ve ani tepkiler olarak elini cebine atmamalısın. Parana sahip çıkmak ve büyük resmi görmek sana güzel kazançlar sağlayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Daha önceden yaşananları dikkatle gözlemleyeceğin bir gün olabilir. Geçmişte kalan konuların seni ve hayatını nasıl etkilediğini görmek, ilerisi için alacağın kararları daha yapıcı bir çerçeveden görmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bazı şeylere baştan başlamak düşüncesi insanı yorabilir. Ancak söz konusu olan sağlık ile alakalı kararlar ise zararın neresinden dönülse kardır diyeceksin. Bugün sağlığın için daha dikkatli adımlar atarak yeni planlar yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında güzel ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Eğer bir ilişkin varsa, bu kişi ile aranda daha keyifli bir ortam oluşabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir etki seni çok daha mutlu edecek.

Para

Dengeli insan ilişkileri, dengeli parasal gelişmeleri kapına getirebilir. O yüzden kimle nasıl bir iletişim içerisinde olduğuna dikkat etmelisin. Parasal olarak herkesin eşit derecede sorumluluk aldığından emin olmak isteyebilirsin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Eğer uzun bir süredir emek verdiğin bir şeyler varsa bugün güzel sonuçlar alabilirsin. Bazı konularda emeklerinin karşılığını almak seni daha mutlu edebilir. Yeni hedeflere odaklanmak için güzel bir enerjin olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve duygusal yüklerden kurtulmak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için bedensel dengenin yanında zihinsel dengene de odaklanmalısın. Geçmişten gelen negatifliği üstünden atmak, kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

Daha sosyal ortamlara girebilir ve dikkat çekebilirsin bugün. Kendine göstereceğin özeni, insanlar fark edecek. Yeni aşklara kendini açabilir, enerjini yenileyebilirsin.

Para

Maddi konularda hızlı gelişmeler görmek istiyor olabilirsin. Ama bazı gelişmelerin hızı senin kontrolünde olmayabilir. Sadece güzel adımlara odaklanman ve zamanı dert edinmemen sana daha iyi sonuçlar getirecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bazı şeyleri gözlemlemek ve kendi hareketlerini dikkatli seçmek için iyi bir gün olacak. Hızlı adımlar atmamak ve olan biteni görerek dikkatle düşünmek sana daha iyi gelebilir. Bugün düşünce açısından daha rahat olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir rutine sadık kalmak seni zorlayabilir. Ancak sağlıklı olmak için kendini belli bir disipline alıştırman gerekecek. Bugün senin için iyi olacak yeni plan ve programlara bakabilir ve farklı bir rutin oluşturabilirsin.

Aşk

Aşk ve ilişkiler konusunda kendini daha rahat hissedeceğin bir gün olacak. Sevdiğin bir insan yoksa bile, bu tür konularda düşünmek seni yumuşatabilir. Yeni aşklara kendini daha rahat açabilirsin.

Para

Maddi olarak daha güzel hedefler koyabilirsin bugün kendine. İş ve maddi konular ile alakalı birden fazla güzel fırsat ile karşılaşman olası. Bu fırsatları ne amaçla değerlendireceğin, nasıl bir hedefinin olacağı önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel