30 Ağustos 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 30 Ağustos 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Hayatında olan biten şeylere çevrendeki insanları dahil etme arzun baskın olabilir. Ancak insanları bir şeylere zorlamaman gerekecek. Emrivaki yapmak kibarlığı gölgeleyebilir. İnsanların kendi başlarına karar almasını engellememelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada ve temiz ortamlarda yürüyüşler yapmak sana iyi gelebilir. İnsanlarla arana sağlıklı mesafeler koymak da çok iyi olabilir. Virüs konusunda sıkıntı yaşamadan, ciğerlerini çalıştıracağın bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Hislerini açarken karşı tarafı da acele ettirmeye meyilli olabilirsin bugün. O kişinin kendini anlaması ve hislerini gözden geçirmesi için zamana ihtiyacı olabilir. Aşkta bir şeyleri aceleye getirmemek ve karşındaki insanı zorlamamak daha iyi olacak.

Para

Bugün maddi konularda dediğim dedik olabilirsin biraz. Bu konularda dikkatli olmanda fayda var. Herkesin aynı maddi koşullarda olduğunu düşünerek insanları zorda bırakacak planlar yapmamaya özen göstermelisin. Farklı bütçelere göre hareket etmek bugün daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün yarım kalan işleri bitirmek ve istediklerini öne çıkarmak için oldukça iyi bir gün olacak. Bu enerjini güzel şekilde yönetebilirsen eğer çok daha fazlasına kavuşmuş olabilirsin günün sonunda. Emeklerin ve azmin boşa gitmeyecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yormaya oldukça müsait olabilirsin. Bu durumun bağışıklığını düşürmediğine ekstra özen göstermen gerekebilir. Bol bol vitamin almak ve taze sebze meyve tüketmek sana çok iyi gelecek bugün.

Aşk

Hislerini ifade etme konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksın bugün. Ancak karşı tarafın kendini sana aktarabilmesi zor olabilir. En iyisi onu bir şeylere zorlamamak olacak. Bırak, karşı taraf kendi istediği şekilde sana kendini anlatabilsin.

Para

Bugün işe odaklanırken resmen kolları sıvayıp gereken şeyleri yerine getirmek için insan üstü bir çaba göstereceksin. Bu konularda çok daha başarılı olman olası. Emeklerin ve azmin doğrultusunda takdirleri de üstünde toparlayacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün keyfin yerinde olabilir. Bir şeyler seni zorlamadan, sakince ilerleyebilir. Eğer kendi işini kendin görüyorsan bu konularda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksın demektir. Biraz daha bağımsız olman sana çok şey katabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kafanı toparlamak için kendine zaman yaratabilirsin. Kendini çok yormadan ve sıkmadan rahat bir gün geçirmeye de öncelik verebilirsin. Enerjini daha rahat kontrol edebilir ve gün içerisinde kendini çok daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Hislerini açma konusunda biraz geride kaldıysan eğer bugün bu açığı kapatmaya yönelik bazı kararlar alman olası. Hoşlandığın kişiye açılma konusunda daha fazla çaban olabilir. Direkt olarak bugünden hareket etmesen de bugünden bazı kararlar almayı tercih edebilirsin.

Para

Başkasından para beklememek bugünün önceliği olabilir senin için. Çevrendeki insanlara göre beklentilerini şekillendirmek yerine kendi yetebildiğin şeylere odaklanmak çok daha mantıklı hareket etmeni ve memnun olmanı sağlayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Tek bir şeye odaklanıp diğerlerinde çıkabilecek hatalara gözlerini yumabilirsin bugün. Bu hataya düşmemek için açık fikirli olup birden fazla konuya odaklanman gerekebilir. Kendini tek bir konuya kıstırmaman en iyisi.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz yapmak iyidir ama kendine işkence etmek ile arasında büyük bir fark vardır. Bugün kendini hırpalamadan ve ekstra yorulmadan bu tür egzersizleri yapabileceğini kendine göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile olan iletişimine ekstra özen göstermen gerekebilir. Eğer hoşlandığın ancak iletişime geçemediğin birisi varsa o zaman onunla daha açık bir iletişim kurmak adına çabalar gösterebilirsin. Aşkta kendini ifade etmen önemli olacak.

Para

Bugün iş konusunda odaklandığın şeylerde hata yapma riskini düşürmen önemli bir konu haline gelebilir. Özellikle de elindeki proje devam ederken yanda süregelen şeyler varsa. Bakmadığın noktada hata oluşmaması için özenli davranman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün duygusal yanın daha ağır basabilir. O yüzden içine sindiremediğin konular daha fazla gündeme gelebilir. Olaylara stres ve gerginlikle yaklaşmak yerine yapıcı bir tavırla yaklaşmak biraz zaman ve emek isteyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlik seni yorabilir bugün. Bunlardan uzaklaşmak da zor olabilir. Gün içerisinde kendine molalar verdirmek ve insanlardan bir nebze de olsa uzak durmak çok daha iyi olabilir senin için.

Aşk

Aşk konusunda kendini tam olarak ifade etmekte zorlanabilirsin. Duygusal bir yoğunluk yaşıyorsan eğer içinde, bunu dışarı vurman zorlaşabilir. Yapıcı davranıp bir şeyleri zamana yaymak en iyisi o yüzden.

Para

Bugün para ile alakalı önemli kararlar almak zor olabilir. Onun yerine bir şeyleri gözlemleyip nerelerde hata yaptığını görmek daha iyi olacak. Direkt olarak bir adım atmak zor olsa da gözlem yapmak için iyi bir gün olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün havada gerginlik olabilir. Etrafındaki herkes ve her şey bir birine çatmak için yer arayabilir. Senin bu duruma katılmaman gerekecek. Etrafında sürekli sana sataşan insanlar varsa en iyisi kendini geri çekmek ve tepki vermemek olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün zihnen kendini koruma altına alman gerekecek. Başka insanların negatifliklerini sana yansıtmalarına izin vermemelisin. Stresten ve gerginlikten, özellikle de başkasının hayatındaki gerginlikten etkilenmemek adına meditasyona odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir türlü aynı sayfada buluşamıyor, anlaşamıyor olabilirsiniz. Bu durumu çözebilmek de zaman isteyebilir. Bugün bir şeyler inadına ters gidebilir. O yüzden bu konuyu bugünden zorlamaman en iyisi.

Para

İş ortamlarında herkesin derdi bir farklı olabilir. Bir türlü bir anlaşma sağlanamayabilir. Bu tür konularda daha özenli hareket edebilmek adına biraz kendini geri çekip kendi işine odaklanman gerekecek. Bırak başkası kavga ederse etsin, senin işine ve parasal konularına sıçramasınlar yeter.
Başak Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Duygusal olarak ve zihnen kendini iyi hissedeceksin bugün. Ancak iş bir eyleme geçmek ile alakalı konulara geldi mi biraz yorgun düşebilirsin. En iyisi bugünü biraz daha yavaştan yaşamak olabilir. Kararlar alıp bunları gözden geçirmek daha mantıklı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini iyi hissedeceksin. O yüzden kendini gereksiz yere yoracak şeyler bulup kendine işkence etmemelisin. Eğer sen kendini yoracak şeylere öncelik vermezsen günün keyfini hiçbir şey bozamaz bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırabileceğin ve güzel, keyifli bir gün geçirebileceğin bir gün bugün. Aşka daha fazla öncelik verebilirsin. Sevdiğin kişiyi düşündüğünü gösteren sözler ve davranışlar aşkta çok daha pozitif etkileri sana getirebilir.

Para

Bugün iş konularında direkt olarak eyleme geçmesen de bazı yeni kararlar alabilirsin. Eğer yeni bir iş arayışındaysan mesela bu konularda daha fazla fırsata odaklanabilirsin. Bazı konuları gözden geçirip yeni kararlar almak için iyi bir gün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün kendi vücuduna dikkat etmen gerekecek. Eğer yorgunsan dinlenmelisin. Bir şeyleri göz ardı etmemen gerekecek. Vücudunu biraz da olsa dinlemen iyi bir şey olabilir bugün. Kendine öncelik vermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bir şeyi yapmak istemiyorsan kendini zorlamamalısın. Enerjini daha dikkatli kullanman gerekebilir. Dinlenmeye ve kendi enerjini toplamaya odaklanabilirsin. Sürekli harekete ve zor konulara odaklanmak seni ekstra yorabilir, aman dikkat!

Aşk

Bugün kafanı da kalbini de dinlemek aşk konularında daha iyi olabilir. Kendini biraz geri çekebilir, olan bitene biraz daha objektif bakabilirsin. Eğer aşkta yolunda gitmeyen şeyler varsa bunların sebeplerini bulman gerekebilir.

Para

Bugünün önceliklerini çok iyi seçmen gerekecek. Sana iyi gelmeyen şeylere zaman ayırmak yerine kendine daha iyi bakman gerekebilir. Bu da biraz kendine para harcamanı gerektirebilir. Hayat kaliteni artıracak şeyler için kesenin ağzını açabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Etrafındaki bazı insanların veya bazı olayların sana inat gittiğini fark edebilirsin. Sürekli seninle çatışan, sana karşı çıkan bir enerji olabilir bugün. Bu durumun karşısında bir şeyleri üstelememelisin. Gerektiği noktada geri çekilip bir şeyleri ertelemeyi bilmen önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendini zorlamak fayda etmeyebilir. Genel olarak enerjini daha iyi değerlendirmeye ve biraz kafa dinlemeye odaklanmalısın. Sürekli bir şeyleri zorlayarak en başta kendine stres yaşattığını fark etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin senin inadına hareket ettiğini görmek kalbini kırabilir. Gerçekleşmesini istemediğin şeyleri marifetmiş gibi gözüne soka soka yapıyorsa eğer bu kişi, gerçekten sevdiğin kişi midir? Bunları sorgulayabilirsin.

Para

Bugün iş konularında bir şeyler hep tersine gidiyormuş gibi gelebilir sana. Bu konudaki düşüncelerini anlamakta zorluk çekebilirsin biraz. O yüzden bugün iş ve parasal konuları çok fazla kurcalamaman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün daha saldırgan olabilirsin. Bu durumu hemen kötüye çekmemek ise sana kalacak. İnsanlara saldırmak yerine canını sıkan mevzuları çözmeye odaklanarak bu enerjiyi daha iyi değerlendirebilirsin. Yapıcı çözümler üretmek için kolları sıvamalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İçinden gelmeyen hiçbir plana evet dememen gün içerisinde seni rahatlatabilir. Ayıp olmasın diye kabul ettiğin buluşma planları seni gereksiz yere yorabilir. Bugün hem zihnini hem de bedenini dinlendirmek için insanlara hayır demeyi öğrenmen gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir şeyleri kendi haline bırakmak, bazı şeyleri üstelemekten çok daha iyi olabilir. Gereksiz kalp yorgunluklarına fırsat vermemek için biraz içine kapanabilirsin. Kendini geri çekmen, karşı tarafın da durumu sorgulamasına sebep olabilir.

Para

Üstündeki atak enerjiyi iş konularına verirsen ve bir şeyleri çözmeye odaklanırsan eğer, çok daha iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin bugün. Bu konularda özenli hareketler, ani çıkışlardan daha etkili olabilir. Enerjini ve emeklerini doğru biçimde yönlendirmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Sinirle bir anda çıkışman seni pişman edebilir. Çevrendeki insanlara agresif tavırlarla hareket etmemelisin. Onları anlamadan dinlemeden onları yargılamamalısın. Bugün kendi duygu ve düşüncelerini kontrol etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Gerginlikle atacağın adımlar seni zihnen ve bedenen çok yorabilir. Bu tehlikeye düşmemek için gün içerisinde sakin kalmaya odaklanman gerekecek. Bu da sana meditasyon yapmak için ayrı bir işaret verebilir. Bu konulara daha fazla odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında kendini ifade etmekte zorlandığın bir gün olabilir bugün. Kendi hislerini tam anlamadan bunu başkasına anlatmaya çalışmak çok gereksiz olabilir. Öncelikli olarak kendine karşı dürüst olup neler hissettiğini anlaman gerekecek.

Para

İş ortamlarında bir şeyleri kesin yargılarla çözemeyebilirsin. Eğer ortada bir sorun varsa bu sorunu tek bir kişiye yıkmak kolay gelebilir ama seni hata yapmaya itecektir. O yüzden yapıcı davranışlarla ve sakin tavırlarla çözümler üretmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (30 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Hayatında kendi etkinin kuvvetini daha net görebilirsin. Kendi iradenle aldığın kararların ne kadar etkili olduğunu görmek bazı değişimlere gitmene vesile olabilir. Daha doğru kararlar almak için kendini zorlayacaksın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eğer tartıda gördüğün kiloyu beğenmiyorsan bu konuda kendi başına alacağın kararların ne kadar etkili olduğunu görmen gerekecek. Yediklerine ne kadar dikkat edeceğin ve egzersiz konusunda ne yapacağına yalnızca sen karar verebilirsin.

Aşk

Aşkta ilk adımı senin atman gerekebilir. Bunu yaparken gocunmamalısın. Karşı tarafın ilgisi olsa bir adım atardı diye kendini kandırmamalısın. Bazı şeyleri senin başlatman gerekebilir, bu etkiyi göz ardı etmemelisin.

Para

Parasal konularda emeklerinin arkasında durmanın önemini görebilirsin bugün. İş ortamlarındaki etkinin farkına varmak ona göre hareket etmene sebep olabilir. Çevrenin sürekli değişen gündemine göre değil, kendi istek ve düşüncelerine göre hareket etmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel