3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Temmuz 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün dinlenmek hakkın! Vücudunu ve zihnini daha fazla yormadan, daha sakin bir gün geçirmeyi planlamak iyi olabilir. Zihnen ve bedenen kendini korumaya almalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Deşarj olmak önceliğin olabilir. Zihnini boşaltmak, ufak bir yürüyüşe çıkmak sana iyi gelebilir. Keyifli bir ortamda biraz kafa dinleyebilir, yürüyüşlerle enerjini geri kazanabilirsin.

Aşk

Bugün aşkta kazanan veya kaybeden bir taraf olmadığını görmen gerekecek. Her ne oluyorsa iki kişiye olduğunu, bu konuda bencillik etmemen gerektiğini anlamalısın. Aşk konusunda özenli davranmalısın.

Para

Gereksiz, angarya işlerle kendini daha fazla yormaman gerekecek. Dinlenmek ve maddi konuları bir başka güne bırakmak önemli olabilir. Bu konuda kendini daha fazla yormaman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sahip olduğun fırsatları iyi değerlendirerek uzun vadede işe yarayacak şeylere yatırım yapmalısın. Geçici heveslerle iş konularına odaklanmamalı, daha kalıcı ve uzun vadeli hazırlıklarda bulunmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine ve içtiklerine özen göstermende fayda var. Çok fazla şeker tüketiyor olabilir misin? Bunu kontrol altına almak senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda kendi hatalarınla yüzleşmelisin. Eğer ortada bir sıkıntı varsa bunun sadece karşı taraftan kaynaklanan bir mesele olduğunu düşünmemeli, kendini kandırmamalısın.

Para

İş konularında armut piş ağzıma düş tavrından uzaklaşman gerekecek. Elinden gelenin en iyisini yaptığına emin misin? Eğer değilsen buna sebep olan şeylere odaklanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün daha rahat bir kafaya girmen senin için iyi olabilir. Bir şeyleri ertelemenin, kendine zaman ayırmanın sana dünyalar kadar sıkıntı yaratmaması gerek. Bu şartları değiştirmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sen bir şey ile ilgilenmediğinde dünyalar yıkılacakmış gibi davranan insanlar varsa eğer, bugün bu kişilere sınır çekmek için çok iyi bir zaman. Stres yaratan insanlardan uzaklaşabilir, kendine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri kendi haline bırakman daha iyi olabilir. Sürekli üstelememek veya kendinden vermemek iyi bir değişim olabilir, karşı tarafı sarsabilir bu.

Para

Maddi konulara odaklanmak önceliğin olmayabilir. Bu konuda seni kim suçlayabilir ki? Sahip olduklarına şükrederek ve daha fazla masrafa girmeden bir gün geçirmek sana iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Geçmişte kalan arkadaşlıkları gözden geçirmek ve yaptığın hataları fark etmek için iyi bir gün olabilir. Hatalarınla yüzleşmeli ve bunları telafi edebilmek için çabalara girmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmeli ve güneşin zararlı ışınlarından korunabilmelisin. Güneşten korunmana yardımcı olacak kremler kullanabilir, güneşte daha az vakit geçirebilir ve kesinlikle daha fazla su tüketebilirsin.

Aşk

İlişkiler konusunda bazen kendi hatalarımızı göremeyebiliriz. Ama bugün bunu aşman, iğneyi kendine batırman gerekecek. Kendi yaptıklarının etkisini görmezden gelmemelisin.

Para

Parasal konularda daha dikkatli ve tutumlu olabilirsin. Gereksiz masrafları kısarak ve kendine bir bütçe belirleyerek paranı biriktirebilir, daha dikkatli hareket edebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugüne kadar olanları tekrar tekrar düşünerek kendine işkence etmemelisin. Geçmişten ders çıkarmak ile geçmiş yüzünden kendine kötü davranmak arasında dağlar kadar fark var. Bunu fark etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada rahat bir yürüyüş yapmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Zihnini boşaltabilir, kaslarını çalıştırabilirsin. Yürüyüşler sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda geçmişte yaşananlara takılmamalısın artık. İlerleyebilmen gerekecek. Aşk konusunda kendine daha fazla haksızlık etmemelisin.

Para

Bütçe belirleyerek bu bütçe içerisinde kalmak bugün iyi olabilir. Birikime odaklanabilmek ve çok fazla açılmamak için bu bütçeye göre hareket edebilmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Yapman gereken telefon konuşmalarını artık ertelememelisin. Bir süredir iletişime geçmediğin insanları araman gerekecek, aksi takdirde ilgisiz ve kötü bir imaj çizebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel sohbetler, keyifli ortamlar da insanın sağlığında iyi bir etki bırakır. Sevdiğin insanlarla zaman geçirmek ve deşarj olmak sana zihnen bir kuvvet sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek için senin çaba göstermen gerekebilir. Aşk konusunda senin ortaya koyacağın emek ve çaba önemli olacak. Karşı tarafa bunu hissettirebilmelisin.

Para

Bugün önceliklerini iyi belirlemen gerekecek. Ne kadar para harcayabileceğini, neye para harcaman gerektiğini dikkatle planlamalısın. Bu konuda özenli olmak işe yarayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Ses tonuna dikkat etmende fayda var. Farkında olmadan hem kendini hem de çevrendekileri tedirgin ediyor olabilirsin. Sesindeki tizliği kontrol etmek bile bir huzur yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün elindeki işleri zamana bölmek ve kendini yormadan, yavaş yavaş bunlarla başa çıkmak enerjini korumanda faydalı olacak. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi ve güzel iletişimler kurmak isteyebilirsin. Bunun için biraz senin çaba göstermen gerekebilir. Karşındaki insanı mutlu edecek jestlere odaklanabilirsin.

Para

Sahip olduğun şeylere şükretmek seni memnun edecek. Elindekilerle yetinebilecek, daha keyifli bir ruh haline girebileceksin. Büyük masraflara ihtiyaç duymayacaksın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün daha sakin ve huzurlu bir gün geçirebilirsin. Keyfini yerine getirecek haberler alabilir, daha rahat bir enerji ile güne odaklanabilirsin. Keyfini yerine getirebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresten uzaklaşmak, vücudunu dinlendirmek ve biraz uyumak sana iyi bir enerji sağlayabilir. Bugün daha sağlıklı bir bünye için dikkat etmeli ve dinlenmekten kaçınmamalısın.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa onunla daha keyifli sohbetlere girmek sana da ona da iyi gelecek. Birbirinize zaman ayırabilmek için fırsatlar yaratabilir, daha sakin bir günü birlikte geçirmek için çaba gösterebilirsiniz.

Para

Parasal konularda için rahat olacak. Maddi gelişmeler kapında olabilir. Güzel ve yeni gelişmelerle maddi gelirin artabilir, bunun rahatlığını yaşayabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlıklara özen göstermen bugün iyi bir davranış olabilir. Eğer kalbini kırdığın dostların varsa bunu düzeltmeye çalışmalısın, gemileri yakmaya değil. Bazen hataları kabullenmek de büyük bir erdemdir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmek önceliğin olmalı. Dinlenmeli ve meditasyon yapabilmelisin. Zihnen ve bedenen dinlenmek sana daha rahat bir enerji verebilir, buna ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşk konusunda daha önceden sıkıntı olan şeylerle yüzleşmen gerekebilir bugün. Meseleleri sümen altı etmek yerine onlarla yüzleşmek önemli olacak. Hatalarını görebilmelisin.

Para

Maddi konularda için daha rahat edebilir. Parasal mevzulara bir kaygı gözüyle değil de halledilebilecek bir durum olarak odaklanmak bütün modunu değiştirebilir çünkü. Para konusunu gözünde büyütmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün elde ettiğin başarıları gözden geçirme günü. Bir kenara oturmalı ve dikkatlice düşünmelisin. Bu süreçte nasıl hatalar yaptığını gözden geçirmek ve ders almak iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Tam açılmanın yaşandığı bu süreçte bir şeyleri biraz fazla rahatça yapmamaya dikkat etmek sana düşen bir görevdir. Herkes bir şeyleri gevşetse de senin önlemlerini yine de alman gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda yeni sohbetler gündeme gelebilir. Ama bu sohbetlerden büyük beklentilere girmemelisin. Bu tür konulara zaman tanıman ve karşı tarafı anlamaya çalışman daha doğru olabilir.

Para

Eğer bugüne kadar elde ettiğin maddi gelişmeler sana yeterli gelmiyorsa belki de beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. Kendinden imkansızı istememelisin, daha sakin ve dikkatli hareket etmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Elindekilere şükretmek için iyi bir gün olabilir. Sahip olduklarını yeterli bulmak sana keyifli gelecek. Sakin ve huzurlu bir ruh hali yakalamak için şükretmek elzem bir hareket olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten uzaklaşmak aslında düşündüğünden daha kolay olabilir. Kendini deşarj edebileceğin bir aktivite planlayabilir veya daha sakin bir gün geçirebilirsin. Kendini yormamak iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmemek bugün iyi olabilir. Zira büyük beklentiler seni yolda bırakabilir. Kendince geçireceğin bir gün, kalbini dinlendirmeye yarayabilir.

Para

Bugün parasal konularda için rahat edebilir. Daha fazlasına ihtiyaç duymak yerine sahip olduğun fırsatlarla hayatını idame ettirebilmek önemli olacak. Kendini bu konularda kaygılandırmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini daha fazla yormadan, elindeki sorumluluklara odaklanmalısın. Yeni şeyleri gündeme getirerek kendi kuvvetini ve dikkatini daha fazla bölmemelisin. Dikkatli olmanda fayda var.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek için ara ara mola vermen iyi olabilir. Biraz nefes almalı, bol bol su tüketmelisin. Vücudunu ve zihnini dinlendirebilmek öncelikli olabilir, bugün buna daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda yanlış anlaşılmalar sıklıkla oluşmaya başladıysa bunu çok dikkatlice çözmen gerekecek. Karşı tarafın bir şeyleri olduğu gibi anlamak istediğine emin misin? Bunları düşünebilirsin.

Para

Yarım kalan işleri bitirmek, bir şeyleri yoluna koymak senin için daha önemli olabilir. Bugün sahip olduğun işleri bitirmeli ve yeni projeler için başka bir günü beklemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel