3 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Temmuz 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyler harekete geçecek ve bu konularda senin de bir şeyler yapman gerekebilir. Etraftaki bu değişim dalgasını yakalayarak kendini bir noktaya getirmek, ileride seni çok daha mutlu edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz sana iyi gelecek bugün. Tembellik etmemeli ve harekete geçmelisin. Bünyende biriken yorgunlukları atmak için bir nebze de olsa hareket etmek çok farklı sonuçlar almana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsin. Önemli olan şey, bu sürprizler karşısında senin ne yapacağın olabilir. Sağlıklı ve güzel kararlar almak için acele etmemen gerekecek.

Para

Yeni şeylere başlamak isteyebilirsin. Farklı projeler, yeni bir iş… Maddi açıdan sana çok daha iyi gelecek konulara odaklanman ve bir gidişat planı hazırlaman olası.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Zihnini açacak şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak için ilk olarak farklı şeylere odaklanman gerekecek. Bunun için de yaratıcı konulara odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha iyi bir enerji katabilir. İşlenmiş gıdaların bünyeni daha fazla yormaması için bir ara vermen gerekebilir. Bol bol su tüketerek sindirimine destek olmalısın bugün.

Aşk

Bugün bazı konuşmalar gerginleşebilir. Ancak ne kadar sakin kalırsan o kadar iyi olacak. Tutkuların sizi ele geçirip bir şeyleri yüksek sesle dile getirmenize fırsat vermemelisiniz. Sakin kalmak olayın anahtarı olabilir.

Para

Bugün bir şeylere pozitif bakman çok daha iyi bir getiri sağlayabilir. Bazı konularda yapıcı olman gerekecek. O yüzden bugün maddi konularda karşına çıkan şeylere pozitif yaklaşabilmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bugün harekete geçmelisin. Yarım bırakmaman gereken işler olabilir. Her ne kadar halin olmasa da bir şeyleri bitirmeye çaba göstermelisin. Önemli konuları sıraya dizebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konuları çok önemli olacak. Ne yediğine dikkat etmeli ve enerji veren şeyler tüketmelisin. Biraz daha sağlıklı beslenmenin büyük etkisini görebilirsin.

Aşk

Bir şeylere pozitif bakman aşk konusunda önemli olabilir. Yapıcı davranman ve hoşlandığın kişi ile alakalı güzel beklentilere girmen sana iyi gelecek. Bu konuda bir şeyleri yönlendiren taraf sen olabilirsin.

Para

Bugün bir liste yapıp o listedeki işleri halletmek sana daha iyi gelebilir. Gereksiz yere enerji harcamamak için önemli işleri halletmen yeterli olabilir. Çok daha fazlası için kendini kasmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bugünün enerjisi çok yorucu olabilir. Ancak sonuna kadar kullanmalısın bu durumu. Eksik kalan şeyleri halletmek, öncelikler listesi ayarlamak sana iyi gelebilir. Bir şeyleri sonlandırmak ve güzel sonuçlar almak bu yorgunluğa değecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gece uykunu düzenli alman gerekiyor olabilir. Sadece gidip sızmamalısın. Düzenli bir biçimde yatağa girip kendini erkenden uyumaya alıştırmalısın. Altın saatleri kaçırmamak, vücudunun daha fazla dinlenmesini sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeylerden ümidi kesmiş olabilirsin. Ancak ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsin. O yüzden hepten ümidi yitirmek ve kapıları kapatmak yerine kendine bir fırsat vermelisin. Dış etkilere kendini kapatmamalısın.

Para

Bugün enerjini gereksiz şeylere harcamamalısın. Stres kaynaklı meselelerde emeğini harcamak o kadar da getiri sağlamayabilir. Neye odaklandığına dikkat etmek büyük fark yaratabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bugün ekstra gelişmeler görmek seni heyecanlandırabilir. Bir şeylerde kendiliğinden güzelleşmeler görmek seni mutlu edecek. Bu güzel hisleri, sana sıkıntı veren şeyleri çözmekte kullanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve taze sebze ve meyve yemek sana çok daha iyi gelecek. Sağlıklı beslenmenin büyük faydasını görebilirsin. O yüzden bugün bu konulara dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Aşkta korkaklık etmemelisin bugün. Hislerini karşı tarafa iletmenin bir yolunu bulmalısın. Bir şeylere "nasıl olsa olmaz" diye bakarak kendi enerjini düşürmemelisin. Aşkta ilginç gelişmeler yaşayabilirsin.

Para

Hedefler koymak için güzel bir gün olabilir. Hayallere dalabilir ve görmek istediğin maddi gelişmeler için çaba gösterebilirsin. Parasal açıdan kendini kuvvetlendirmek için daha fazla şey halledebileceksin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Hislerinle yola çıkarsan biraz üzülebilirsin. O yüzden pozitif kalmanın bir yolunu bularak güne devam etmelisin. Gereksiz endişelerle enerjini boşa harcamamalı, daha keyifli konulara odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeyleri tek başına yapmak sana mutluluk veriyor olabilir ama biraz yorucu olabilir. Bugün özellikle ev işi gibi konularda dikkatli davranmalı ve yardım almalısın. Gereksiz yere bünyeni yormak seni uzun süre uğraştırabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler tam olarak düşündüğün gibi ilerlemeyebilir. Ancak ileride bu günlere bakıp "iyi ki böyle olmuş" diyebilirsin. Şu an hislerin sana aksini söylese de bir musibet bin nasihatten iyi olacak bugün.

Para

Bugün güzel enerjini boşa harcamamalısın. İşine odaklanmak, eksikleri gidermek ve daha fazla emek göstermek sana çok iyi gelecek. Maddi olarak kendi elini kuvvetlendirebileceksin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi sağlığın, işe ve sosyal konulara odaklanarak kullanabilirsin. Bazı şeyleri yoluna koymak ve daha keyifli bir gün geçirmek için tembellik yapmamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek ve daha iyi beslenmek önceliğin olabilir. Yediklerinde seçici olmak ve tazeliğe özen göstermek bünyende ve enerji seviyende çok daha iyi gelişmeler oluşturabilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimi daha sağlıklı bir hale getirmeniz için çaba göstermeniz gerekecek. Bu çaba için birbirinizi dinlemeniz ve birbirinize saygı duymanız gerekecek. Her şeyin karşılıklı olduğundan emin olmalısınız.

Para

Maddi gelişmelerin hızlı mı yoksa yavaş mı olduğu tamamen senin perspektifine kalmış bir durum olabilir. Bazı şeylere pozitif bakmak, olayların gidişatını etkileyebilir. O yüzden bugün her şeyin olması gerektiği gibi gittiğini düşünmek senin için önemli olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bugün insanlarla iletişimini artırmak sosyal konularda sana daha iyi gelebilir. İnsanlarla iletişimini artırarak eksik bilgilerini giderebilirsin. Daha sağlıklı kararlar almak için biraz bu bilgilere ihtiyacın olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sosyal konuların, insanlarla iletişimin, ruhsal gelişimine olan etkisini görmen olası. Bu etkiyi daha iyi bir biçimde görmek için biraz kendince zaman geçirebilirsin. Çevresel faktörlerin strese ne kadar etki ettiğini görmek seni şaşırtabilir.

Aşk

Bugün bazı tutkular çok ateşli olabilir. Bu tutkuları nasıl yönlendireceğin önem kazanabilir. Eğer hislerine yenik düşüp büyük tepkiler verirsen ilişki konularında sıkıntı yaşayabilirsin. O yüzden sakin kalman gerekecek.

Para

Takım olarak iş yapmak sana yarıyor ancak bazen etrafında iş yapacak adam bulmak zorlaşabiliyor. Bugün kendine göre bir şeyler yapmalı ve emeklerini bu doğrultuda geliştirmelisin. İleride tek başına çalışma fikrine daha sıcak bakabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini, uzun bir zaman sonra, deplasmanda maça çıkar gibi değil de kendi sahanda oynar gibi hissedeceksin. Bir şeyler sana daha iyi gelecek. Daha tanıdık yüzler, daha samimi ortamlar… Bunun kıymetini bilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafında olan bitene daha fazla odaklanabilirsin. Bir şeyleri anlaman ve onları hissetmen sende ufak gerginlikler yaratabilir. Gün içinde bu stres kaynağından kurtulmak için bir yol aramalısın.

Aşk

Hislerini açmak seni daha mutlu edebilir. Ancak karşı tarafın bunu hazmetmesi için zamana ihtiyacı olacak. Bir şeyleri zorlamamak ve oluruna bırakmak senin için daha iyi olabilir bugün.

Para

Bugün bir şeylerin az olması kalbini kırmayacak. Elindekilerle mutlu olacaksın. Bir şeylerin daha iyi bir hale gelmesi için bugünden kendini sahip olduklarınla hareket etmeye itebilirsin. Başlangıçlar için iyi bir gün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Hayatında yeni şeyler isteyebilirsin. Bu yeni şeylere giden yolun sahip olduklarından geçtiğini kendine hatırlatmalısın. Güzel hedeflere ve hayallere odaklanırken bu iki gerçeği göz önünde bulundurmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Herkesin canının sıkkın olduğu bir noktada ortamı neşelendiren sen olabilirsin. Bir şeylere pozitif bakman seni daha iyi bir ruh haline sokacak. Bu güzel enerjiyi sağlığın için değerlendirmelisin.

Aşk

Son zamanlarda sevdiğin kişiyle aranızda gerginlikler oluştuysa bunu çözmek için çaba gösterebilirsiniz. Bu çaba seni biraz yorabilir ancak yavaş yavaş bir şeylerin yoluna girmesi seni mutlu edecek.

Para

Bugün biraz lükse kaçan şeyler düşünebilirsin. Ancak bazı konularda sadece paçayı kurtarmak değil de daha iyisini hedeflemek sana iyi gelecek. Yeni hedefler için kendini güzel şeylere alıştırabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bir denge yakalamak zor iştir ama bunu yakalayabilecek birisi varsa o da sensin. İşlerde gidişatı bir yoluna sokmak, özel hayatta bir hareket yakalamak sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kaslarını hareket ettirmen gereken bir gün. Hem esneme hareketleri hem de kasları kuvvetlendirme hareketleri sana iyi gelebilir. Bugün hareket konusunda daha fazla şey düşünmelisin.

Aşk

Bir şeylere hevesle yaklaşınca sadece güzel sonuçlar çıkacağını düşünmek sadece bir yanılgıdır. Aşk konusunda da bu böyle. Kendini ve beklentilerini gözden geçirmek, büyük hayaller kurup üzülmekten daha iyi olabilir.

Para

Bugün parasal olarak daha iyi bir enerjin olabilir. Emek verdiğin konularda güzel gelişmeler görebilirsin. Daha fazla çaba gösterebilirsin. Parasal olarak içinin rahat edeceği bir gündesin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2020 Cuma)

Genel

Bugün hislerin ön plana çıkabilir. Olaylara bakış açında bir duygusallık olabilir. Ancak bu duyguları pozitif tutmak sana düşecek. Güzel şeylere odaklanmanın faydasını görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini iyi şeylere yönlendirmenin faydasını görebilirsin. Sağlığın için daha iyi bir egzersiz ve hareket seni çok iyi bir noktaya getirebilir. Enerji seviyeni artıracak şeylere odaklanarak kendine bir iyilik etmiş olacaksın.

Aşk

Bugün aşk konularında bir şeyler gergin olabilir. Bunun sebebi de tutkuların çok yoğun olması olacak. Yine de yapıcı konuşmalar bazı endişelerin önüne geçmenize vesile olabilir. Aman dikkat!

Para

Normalde bir para için büyük emek harcaman gerektiğini bilirsin. Ancak bugün eline geçen paraların büyük emeklerle geçmemesi de olası. Her iki türlü de eline para geçmesi seni daha mutlu edebilir. Bu paranın keyfini çıkarmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel