3 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Temmuz 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatını analiz edeceğin bir gün olacak. Aşk hayatından tut, iş konularına, arkadaşlıklarından ailen ile arandaki ilişkine, her konuda sıkı sıkıya düşüneceksin. Seni geren mevzuları değiştirmek için güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını iyi bir noktada tutmak için elinden geleni yapıyor musun? Yoksa sadece günü geçirmek için mi adımlar atıyorsun? Bugün sağlığın için önemli kararlar alabilir ve daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

Kendi keyfini yerine getirmek için süslenmek ve daha güzel giyinmek bugün sana daha iyi etkiler verebilir. Aşk konularında güzel adımlar atmadan önce kendini daha fazla sevmen gerekecek. Kendine nazik olmak ve kendin için bakım yapmak daha iyi gelecek bugün.

Para

Maddi kaygılarını etrafındaki insanlarla paylaşmak isteyebilirsin. Senin için neyin daha iyi olacağını bulmak adına destek alman gerekebilir. Ortada maddi bir sıkıntı varsa, çevrendekilerle el ele vererek bunu çözmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Sağlığını ve vücudunu ihmal edebiliyorsun. Bugün bu ihmal sonucu biraz kötü hissedebilirsin. Gerekli önlemleri almak ve bünyeni kuvvetlendirmek, bugün senin için önemli olacak. Başka konulara odaklanmak yerine kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hem zihnini hem de bedenini daha sağlıklı bir hale getirmek için illa hastalanmayı beklememelisin. Bugün kendine daha fazla dikkat etmen gereken bir gün olacak. Gerek uykuna gerekse yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

İçinde bulunduğun durum seni olumsuz düşünmeye itebilir aşk konusunda. Ancak olayları tersine çevirme kabiliyetin var. Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri değiştirmek için adımlar atabilirsin bugün.

Para

Bugün parasal konularda çok büyük bir beklentin olmasa da güzel bir gelişme yaşayabilirsin. Maddi konularda güzel sürprizlere hazırlıklı olmalı ve algıları açık tutmalısın bugün. Parasal olarak risk almaktan çekinme.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Her ne kadar parana dikkat etsen de bazen çok fazla para harcayabiliyorsun. Hislerinle hareket etmek ve ani kararlar almak maddi durumunu etkileyebilir bugün. Çok fazla para harcamamalı ve para gerektirmeyen aktivitelere odaklanmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni şeyler denemek hayat kalitesini arttırır. Yeni gıdalar tüketmek, daha farklı bir egzersiz programı denemek gibi şeyler sağlığını daha iyi bir noktaya taşımanı sağlayacak bugün.

Aşk

Bugün tek başına vakit geçirmek ve aşk konularında kafanı dinlemek sana çok daha iyi gelecek. Sevdiğin bir kişi varsa, ikiniz de birbirinize biraz zaman tanımalı ve kafanızı toparlamalısınız.

Para

Bugün parasal konularda uçlarda davranabilirsin. Ya çok fazlasını isteyecek ya da hiçbir şey istemeyeceksin. O yüzden ani ve büyük kararlar almamaya çalışmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Kişisel hayatına odaklanman gereken bir gündesin. Yaşadıklarını analiz etmeli ve duygularını sindirmelisin. Bunu yapabilmek için de kafanı dinlemek ve tek başına vakit geçirmen gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna dikkat edeceğin ve bir bütün olarak sağlığını etkileyen her şeye karşı önlem alabileceği bir gündesin. Gerek yediklerin, gerek uyku düzenin, gerekse egzersizin olsun, bugün daha dikkatli olacaksın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda ciddi konuşmalar yaşanabilir. Geleceğinizi etkileyecek bazı konuşmalar yapabilir ve birlikte kararlar almak isteyebilirsiniz. Bugün çok fazla gerilmemeye ve aynı tarafta olduğunuzu hatırlamaya çalışın.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanların alamadığı riski senin alman gerekebilir. Eğer kolay olanı değil de riskli yolu tercih edersen tahmininden daha güzel sonuçlar alabilirsin. Kendine güvenerek hareket etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Televizyonda gördüğün veya internette okuduğun şeyler ruh halini çok etkiliyor olabilir. Bugün ekrana daha az bakmak ve daha az şeyle muhatap olmak gerginliğini azaltacak. Sende kaygı oluşturabilecek şeylere bakmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hem egzersizine dikkat edeceksin hem de şekerli gıdalara olan iştahın artacak. İkisini dengede tutmak gününün daha güzel geçmesini sağlayabilir. Sadece yediklerine dikkat etmeli ve aşırıya kaçmamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile rahat ve sakin bir gün geçirmek isterken kendini daha önem gerektiren bir ortamda bulabilirsin. Sevdiğin kişi ile birlikte gireceğin ortam senin için biraz fazla katı olabilir, ancak bu durum gününüzün kötü geçmesine sebep olmayacak.

Para

Emek verdiğin konulardan para kazanmak istemeni insanlar garip karşılayabilir. Ancak hakkın olan paranın peşine düşmek senin elinde olacak bugün. Bir işle uğraşıyorsan eğer, karşılığında ne beklediğini belli etmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin bir kişi ile aranda oluşan bir gerginliği çözmek için uğraşabilirsin bugün. Ya aile içerisinde ya da arkadaşların arasında yaşanan yanlış anlaşılmayı ve kalp kırıklıklarını gidermek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmek sadece egzersiz ve diyet ile gerçekleşmez. Kişisel hijyen ve kendine ayırdığın zaman da en az diğerleri kadar önemlidir. Cilt sağlığına özellikle önem göstermelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile alacağın ortak kararlar bugün seni çok mutlu edebilir. Birlikte bir şeyler yapmak ve buna vakit ayırmak seni çok keyiflendirecek. Sevdiğin kişi ile daha fazla ortak yanının olduğunu da görebilirsin bugün.

Para

Bugün parasal konularda detaylara odaklanman karşına güzel fırsatlar çıkmasını sağlayacak. Dikkatini maddi konulara verirsen eğer çok daha verimli ve güzel bir gün geçirebileceksin. O yüzden dikkatini dağıtan şeylerden uzak durmaya bak bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Arkadaşlarına karşı belki de fazla hoşgörülüsün. Bugün senin iyi niyetinden faydalanan insanlarla arana bir sınır koyman gerekebilir. Gereksiz konuşmalar veya enerjini düşüren kişilere karşı daha dikkatli olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığımızı etkileyen alışkanlıklarımızın çoğu çocukluktan gelir. Özellikle yiyecekler ile olan ilişkimiz o zamanlardan belirlenir. Diyetini değiştirmek ve yediklerine daha da dikkat etmek gözünü korkutabilir o yüzden. Ancak yine de bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

İçinde bulunduğun aşk mevzularını netleştirmek için güzel bir gün. Hoşlandığın kişi ile arandaki durumun adını koyabilir veya bir süredir seni yoran bir aşktan tamamen sıyrılabilirsin bugün. Günün sonunda kendini daha iyi hissedeceksin.

Para

Dikkatini farklı şeylere vermek ve maddi kaygılara odaklanmamak isteyeceksin bugün. Bu güzel günde parasal konuları düşünmek yerine keyfini yerine getirecek şeylerle ilgilenmek, parasal açıdan da rahat bir gün geçirmeni sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sakin bir gün geçireceksin. Elindeki işleri bitirmek için işe odaklanabilirsin. Bazı mevzuları çözmek için de güzel bir gün olacak. İş bitirici yapın ile bugün epey bir yol alabileceksin. Daha verimli olabilmek için güzel kararlar alacağın bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendin için yemek hazırlamak hem zihnini boşaltmaya hem de ne tükettiğini anlamana yarayacak. Tükettiğin gıdaları fark etmek ve sana neyin yarayıp yaramadığını fark etmek için bugün biraz daha mutfakta vakit geçirmelisin.

Aşk

Bugün iş veya başka bir mevzu meselesi ile tanıştığın birisi ile aranda beklenmedik yakınlaşmalar olabilir. Tahmin etmediğin birisine karşı hislerin olduğunu fark edebilirsin. Aşkta sürprizlere yer açmalısın bugün.

Para

Parasal konularda her şeyin zorla gerçekleşmesi seni yormuş olabilir. Bazı şeylerin daha kolay işlemesi gerektiğini düşünebilirsin. İşte bugün böyle bir gün olacak senin için, maddi kaygıları geride bırakabilecek ve daha rahat olabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla anlaşmak daha kolay olacak senin için. Hem aşkta, hem işte, istediğin etkiyi yaratabileceksin. Etrafındaki insanların sana daha dikkatle baktığını fark ederek mutlu olabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplinini sağlamak ve belirli bir egzersiz rutinine sahip olmak senin için daha iyi sonuçlar verecek bugün. Tembelliğe kapılıp boş vermemeli ve yapman gereken egzersizleri düzenli bir biçimde aradan çıkarmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmak için güzel bir gün. Bugün karşındaki insanı daha dikkatli dinleyebilir ve onu anlayabilirsin de. İletişiminin kuvvetli olacağı bu günde duygularını daha kolay ifade ederek güzel bir adım atmış olacaksın.

Para

Maddi konularda duyguların ile karar verebilirsin bugün. O yüzden dikkatli olmalı ve daha sonra pişman olacağın şeyler yapmamalısın. Mantıklı düşünmeli ve ani kararlarla paranı harcamamalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün senden hoşlanan bir kişiyi fark edebilir ve günün büyük bir kısmını bu kişiyi düşünerek geçirebilirsin. Dikkat gerektiren konuları zaman bırakmalı ve önemli kararları ertelemelisin bugün. Kafanı tamamen toplamak için aceleci olmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz programını değiştirmek ve kendine daha uygun seçenekler bulmak için güzel bir gündesin. Sana neyin yarayıp neyin yaramadığını anlayabilir ve hem diyetini hem de egzersiz programını baştan düzenleyebilirsin.

Aşk

Aşk hayatın için güzel kararlar alacağın bir gündesin. Bazı şeyleri kafanda netleştirecek ve öyle adımlar atacaksın. Hayatında nasıl bir ilişki istediğine karar vererek beklentilerini hoşlandığın kişiye belli edebilirsin.

Para

Bir ortamda parasal konularda planı olan birisi varsa o da sensin. Ancak bugün para ile alakalı konularda işleri başkalarına bırakmalısın. Etrafındakilerin en az senin kadar sorumluluk alması gerekecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine daha çok güvenmen gerekecek. Daha atak olmalı ve iş konularına daha fazla çaba sarf etmelisin. Emeklerinin karşılığını almak için de ayaklarının yere sağlam basması şart bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutinini sağlamlaştırmak, kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Canının sıkkın olduğu bir anda işleri sermek yerine egzersiz programına daha sağlam asılmalısın bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile iletişime geçmek senin için zor olabilir. Birbirinizi anlamak zorlaşabilir veya kafanız tamamen başka konularda olabilir. O yüzden yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısın.

Para

Paranı bir yerlere yatırmak istiyorsan eğer, aceleci davranmamalı ve seçenekleri dikkatle değerlendirmelisin. Elinde daha fazla para olmasını istiyorsan eğer, karşına çıkan ilk fırsata atlamamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Temmuz 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sosyal çevrende değişimler görmeye başlayabilirsin. İlişkilerinin şekil değiştireceği ve yeni insanları hayatına dahil edeceğin bir gün olabilir. Dış etkilere açık olacak ve insanlarla arandaki iletişimi kuvvetlendireceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bazen günlük yaşadığımız stres bizi tembelliğe itebilir veya hareketimizi azaltmamıza sebep olabilir. Bugün büyük egzersizler yerine kendine ufak tefek hedefler koyman ve onlara ulaşmak için çabalaman seni daha iyi hissettirecek.

Aşk

Bugün kendine zaman ayırman ve aşk konularında biraz kalbini dinlemen sana kendini daha iyi hissettirecek. Kendin için zaman ayırman ve kafanı toparlaman, içinde bulunduğun ilişkiyi de dikkatlice değerlendirmeni sağlayacak.

Para

Maddi olarak bir risk alınması gerekiyorsa bu genelde senden bekleniyor. Ancak bugün parana sahip çıkmalı ve içinin rahat etmediği hiçbir şey için masrafa girmemelisin. Parasal konularda dikkatli olmalısın bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel