3 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Şubat 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Kendi önceliklerini gözden geçirebilirsin bugün. Bunu yaparken kendini başkaları ile kıyaslamaman iyi olabilir. Kendine iyi davranmalı, bazı şeyleri daha pozitif bir ruh haliyle çözmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İçinde bir gerginlik varsa ve her şeye negatif yaklaşıyorsan bunun sebebi uykusuzluk ve stres olabilir. Bu ikisiyle aynı anda başa çıkman gerekecek. Zihnini boşaltıp biraz daha fazla dinlenmen zaman gerektirebilir.

Aşk

Her şeyi olduğu gibi gördüğüne emin misin? Yoksa bazı davranışlar aşk gözlüğünden pembe mi görünüyor? Bugün sana yapılan yanlışları olduğu gibi görmen ve kimseye bunun için bahane uydurmaman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda yeni kararlar alman olası. Tasarruf veya birikim içeren konulara öncelik verebilirsin. Maddi anlamda biraz daha temkinli davranman, çok açılmaman olası.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün daha farklı ve güzel düşüncelerin olabilir. Risk alabilirsin. Daha iyi şeyleri kendine çekebilirsin. Güzel ve mantıklı gelişmeleri kendine çekmen o kadar da zor olmayacak bugün. Bunun keyfini çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde molalar vermen gerekebilir. Her şeyi tek seferde oturup halletmeye çalışmak yerine, dinlenerek ve doğru zamanda bir şeylere öncelik vererek enerjini daha iyi kontrol edebilirsin bugün.

Aşk

Hislerinin karşılık bulacağı bir gün olabilir. Aşkta kendini daha iyi ifade edebilirsin. Sevdiğin kişinin sana olan duygularını ve hislerini fark etmen, ona göre hareket etmen olası. Bu sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün farklı konular, farklı iş projeleri gündeme gelebilir. Bazı şeyleri direkt olarak reddetmemeli, konfor alanından çıkarak bunlara bir şans tanımalısın. Bazı şeyler düşündüğünden daha iyi gelişebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendi enerjini yüksek tutman gerekecek. Başkasının negatif enerjisi senin üstüne geçmemeli. Başkası kendini kötü hissediyor diye senin günün de kötü geçmemeli bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün hijyen önceliğin olmalı. Özellikle de iş ortamlarındaki hijyene dikkat edebilirsin. Masanın dezenfektasyonunu sağlamak, kullandığın eşyaları temizlemek daha iyi bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

Hislerini açman zorlaşabilir. Bu durumu kendine işkence etmek için kullanmamalısın. Kendine biraz zaman vermen iyi olabilir. Aşkta kendine iyi davranman gerekecek.

Para

Herkes üstüne düşeni yapsa her şey ne kadar kolay olur halbuki, değil mi? Gel de bunu onlara anlat! Gerçekten, bunu onlara anlatmalısın bugün. Kimsenin işini onun yerine yapmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Her zaman başkalarının yardımına koşmak bir meziyet değil bir stres sebebidir. Bugün kendini biraz geri çekmek ve istenmedikçe yardımlarını dile getirmemek iyi olabilir. Bugün kendi işine bakmak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer sık sık başın ağrıyorsa bunun sebebi vücudunun yeterince su tüketmemesi olabilir. Sıvı tüketimini artırmak bu tür ağrıların önüne geçmene vesile olabilir. O yüzden bugün bol bol su ve sıcak bitki çayları tüketebilirsin.

Aşk

Senden hoşlanan bir insana olan tavırlarını gözden geçirmen gerekebilir. Kimse bir şeyler hissediyor diye kendini kötü hissetmemeli. Karşındaki insana yeterince saygı gösterdiğinden emin olman gerekebilir.

Para

İş konularında kendi projelerine, kendi sorumluluklarına daha fazla odaklanabilirsin. Eğer ekip çalışması gerektiren bir şey varsa tek yapman gereken kendi üstüne düşeni halletmek olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün daha pozitif olma ihtimalin var. Odaklandığın konularda iyiyi görebilirsin. Herkes negatife odaklanırken senin iyiye odaklanman, daha iyi sonuçlar üretip ön plana çıkmana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek zihnen sana çok iyi gelebilir. Bazen zihnimizdeki stresi ve negatifliği atmak için de su tüketiriz. Baş ağrılarının önüne geçmek ve daha rahat bir enerjiye sahip olmak için su tüketebilirsin.

Aşk

Aşka odaklanırken tam olarak görmediğin bazı şeyler olabilir. Bir şeylerin iyi gitmesini isterken çevrendeki insanlara farklı bir enerji yayabilirsin. Bugün aşkta biraz geri durup kendini gözlemlemen gerekebilir.

Para

Bugün parasal konularda diğer insanların göremediği detayları fark edebilirsin. Daha pozitif ve yapıcı bir etkiyle iş konularında güzel gelişmeler elde etmen olası. Başkalarının "bitti artık" dediği işleri döndürmen ihtimal dahilinde bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla arana sağlıklı sınırlar çizmen şart! Başkalarının senin işlerine, kararlarına bu kadar kolay karışamaması gerek. Ama aileydi, ama yakın arkadaştı, ama patrondu gibi bahanelere gerek yok. Kendin için dik durman gerekecek.

Aşk

1/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ile ve gerginlik ile güne odaklanmak sana hata yaptırabilir. Ama hataların en büyüğü, hareket etmeyi kesmek olacak. Kaslarının tutulmaması için biraz daha hareket edebilir, esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk üzerinden sana tahakküm kurmak isteyenlere inat dik durman gerekecek. Aşk uzlaşma ve fedakarlık gerektir ancak iki tarafın da bunu yapmayı kabul etmesi gerek. Tek taraflı baskılara karşı dik durmalısın.

Para

Neden kendi kazandığın para için başkasına hesap vermen gerekiyor gibi hissediyorsun? Hayatında maddi anlamda yıkıcı olan etkilerin varlığının farkında mısın? Bugün bu konularda daha fazla şey düşünebilir, bağımsızlığını kuvvetlendirmek isteyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Günü rahat ve sakin geçirmen olası. Bir şeyler seni çok zorlamayacak. Daha çok keyfine bakacağın ve bazı şeyleri oluruna bırakacağın bir gün olabilir. Bu modu sürdürmek, kendin için zaman ayırmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde biraz daha fazla hareket etmek doğru bir şey olabilir. Egzersize zaman ayırmak güzel bir seçenek olabilir. Hareket etmeli ve kaslarının hareket kabiliyetini artırmalısın. Bugün bunun için iyi bir gün olacak.

Aşk

Gün içerisinde telefona kaç kere bakıyorsun? Sevdiğin kişiden sana bir mesaj gelip gelmediğini ne kadar kafaya takıyorsun? Bugün bu konularda daha fazla düşünebilir ve belki de kendini biraz geri çekebilirsin.

Para

Bugün iş konularında daha rahat davranabilirsin. Ne yapacağın, nelere odaklanacağın belli olabilir. Emeklerinden ve kendinden daha emin olabilirsin. Bazı şeyler daha rahat gelişebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün iyi tavsiyeler alabilirsin. Çevrende daha mantıklı ve çözüm üretici etkiler olabilir. Bu etkilerden faydalanmak ve onları iyi değerlendirmek sana düşecek. Bol bol iletişime geçebilirsin insanlarla.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bitki çayları sana kendini daha iyi hissettirebilir. Özellikle de bağışıklığını kuvvetlendirmen için. Bugün biraz daha fazla sıvı tüketebilir, sıcak çaylar içerek kendi enerjini artırabilirsin.

Aşk

Hislerini açamadığın bir kişi varsa bu konuyu biraz daha dikkatli düşünmen gerekecek. İşin içinden çıkamıyorsan eğer, değer verdiğin kişileri bu konuda dinleyebilirsin. Akıl akıldan üstün olabilir bugün.

Para

İş ve para konusunda alacağın tavsiyeler çok iyi sonuçlanabilir. Maddi konularda daha mantıklı bir biçimde hareket etme şansı bulabilirsin. Çevrendeki insanların bu konuda desteğini görmen olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Başkalarını yargılarken biraz hızlı davranıyor olabilir misin? İnsanlara empati yapmak zor bir zanaattır. Ancak empati yapamasan bile hemen sonuca varıp karşı tarafı yargılamamak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında odaklandığın şeylerin hangileri sana iyi bir enerji katıyor? Çok iyi olacağını umduğun hangi konular senin enerjini götürüyor? Bugün biraz geri durup kendi hayatını gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

Bir şeylerin başlaması ne kadar normalse bitmesi de o kadar normal olmalı. Aşk konularında olayları sürüncemede bırakmak iki tarafa da haksızlıktır. O yüzden bugün mutsuzluk getiren konuları kesip atman gerekecek.

Para

Bugün iş ortamlarında söyleyecek iyi bir şeyin yoksa susman gerekecek. Sadece negatif konuşarak iyi şeyler elde edemeyebilirsin. Bugün biraz daha gözlem yapabilir, bu gözlemleri kendine saklayabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bir süreliğine de olsa dinlenmek, tatil yapmak gibi konular için hazırlık yapabilirsin. Eğer mümkünse biraz mola vermek önceliğin olabilir. Bu molayı bugün veremesen bile bunun için hazırlık yapman iyi olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hayatına bir denge katmanın ne kadar önemli olduğunu görebilirsin. Çalışmak kadar dinlenmek de, deşarj olmak da önemli bir konudur. Bu konuyu es geçmemeli ve kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Bugün aşkta aklına yatmayan hiçbir şeyi kabul etmemen gerekecek. İçine sinmeyen mevzuları "ileride iyi olur" diye düşünerek göz ardı etmemelisin. Uyarıları önden görmen gerekecek.

Para

Kendine para harcaman olası. İsteklerine, ihtiyaçlarına odaklanabilirsin. Ancak bazı şeylerde aşırıya kaçmamak için bütçe belirlemek ve ona göre hareket etmek iyi olabilir. Paranı çok hızlı ve fazla biçimde harcamamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Güzel ve rahat bir gün geçirmek için gününü iyi planlaman gerekecek. Bugün hayatın daha hafif tarafına odaklanman gerekebilir. Kendi enerjini gereksiz yere harcamamak için daha keyif alacağın konulara odaklanabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Çevrendeki insanların sağlığı üzerinden evham yapmaman gerekecek. Herkesin iyi olmasını isteyebilirsin ancak onların hiçbir şeyden etkilenmemesi senin görevin değil. Biraz kendine odaklanman iyi olabilir.

Aşk

Hislerini açamadığın bir durum içerisindeysen bunu sorgulaman gerekebilir. Kendi içinde bulunduğun durumu analiz edebilir, bir şeylerin neden yolunda gitmediğinin cevabını kendinde bulabilirsin.

Para

Bugün maddi olarak gereksiz masrafları kısmak sana iyi gelecek. Mantıksız kararlar ile hızlı masraflara girmemelisin. Eğer önemli bir harcama yapılacaksa bunu önden planlamak ve dikkat etmek iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeyleri yoluna koymak için ayrı bir enerji bulabilirsin kendinde. Özellikle de iş konularında daha iyi adımlar atabilir, güzel gelişmeler elde edebilirsin. Kafan daha fazla çalışabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer sürekli bilgisayar başında oturuyorsan arada bir esneme hareketleri yapman iyi gelebilir. Dar alanlarda bu konuda neler yapabileceğini internetten öğrenebilir, kaslarını rahatlatmak için bir şeyler yapabilirsin.

Aşk

Aşkta odaklanacağın konular seni biraz düşündürebilir. Direkt olarak bir insana değil de aşkta kendini nasıl hissettiğine odaklanabilirsin. Bir ilişkide kendi yerini sorgulaman olası.

Para

Bugün odaklanacağın konularda iyi gelişmeler görmen olası. Dikkatini ve zamanını iş ve parasal konulara vermek iyi sonuçlanabilir. Özellikle de kazanç elde etme konularında başarılı olabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel