3 Şubat 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Şubat 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlarla daha iyi anlaşacaksın. Keyifli konulara odaklanmak, ortak aktivitelere girmek sana daha iyi gelebilir. İnsanlarla arandaki muhabbetin daha keyifli olması enerjini etkileyecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek sadece kilo vermen için değil aynı zamanda vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğinden emin olman için gerekli olacak. Sağlıklı beslenme konularına özen göstermek bugün önceliğin olmalı.

Aşk

Aşk konularında güzel ve yeni etkilere kendini açabilirsin bugün. Yeni bir muhabbet aşk konularında olumlu düşünmene vesile olabilir. Ancak bir şeyleri acele ettirmemeli ve iki kere düşünmelisin.

Para

Maddi konularda güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Eğer iş konusunda sıkıntılar yaşıyorsan bugün bu konuları düzeltmek için daha fazla kontrolün olacak. Eline daha fazla para geçmesi için senin çabaların ön plana çıkabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatında daha güzel gelişmeler yaşanması için bir adım atabilirsin bugün. Değişim konularında güzel kaynaklar elde edebileceksin. Ya yeni şeyler öğrenmek ya da eline daha fazla para geçmesi seni bu konuda daha atak yapacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hedeflere ulaşma konusunda güzel adımlar atacaksın bugün. O yüzden sağlığın için güzel hedefler seçmelisin. Yeni bir egzersiz programı ve daha sağlıklı beslenme isteği sana çok şey katabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda dikkatli davranman gereken bir gün olacak. Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğün ilişkide bir sıkıntı gündeme gelebilir. Yaşanacak tedirginliklere daha hassas bir şekilde yaklaşabilirsiniz. O yüzden ani tepkilerden kaçınman gerekebilir.

Para

Parasal konularda iç sesine güvenmen gerekecek. Kendi içinde aldığın kararlar çevrendeki insanların düşüncelerinden daha mantıklı olabilir. Eğer bir değişim yapılması isteniyorsa ve bu durum içine sinmiyorsa biraz ertelemek sana iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla arandaki konuşmalar gündemini belirleyecek bugün. İş ve maddi konularda çok fazla şey düşünmen ve bu konularda çok fazla şey duyman dikkatini dağıtabilir. O yüzden kimle ne konuştuğuna dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almaya başlamak için güzel bir gün. Sağlığın için atacağın adımları net bir şekilde seçebileceksin. Yeni bir egzersiz ve daha sağlıklı bir beslenme programı sana iyi gelecek.

Aşk

Sosyal ortamlara girmek, farklı kişilerle tanışmak aşk konularında sana daha iyi gelebilir. Keyifli sohbetler edebileceğin birisi ile aynı ortamda bulunmak aşk konularında daha yapıcı düşünmene vesile olacak.

Para

Maddi konularda kendi düşüncelerin ile bir yere varıp varamadığını gözden geçirmen gerekebilir. Yolunda gitmeyen durumlar için bakış açını değiştirmen ve farklı örneklere odaklanman gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün güzel haberler alabilirsin. Yeni insanlarla tanışmak veya emek vermek istediğin bir konuda yeni şeyler öğrenmek seni heyecanlandırabilir. Ancak bazı şeylerin tam olarak istediğin şekle girmesi biraz zaman alacak, o yüzden heyecanına sahip çıkmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri veya birden fazla insan ile birlikte yapılacak aktiviteler sende daha iyi bir etki yaratabilir. Egzersiz ve aktif bir hayat tarzı için bu konuları göz önünde bulundurmak enerjini direkt olarak etkileyecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli konular konuşmak için iyi bir gün olabilir. Gün içerisinde canını sıkan veya seni yoran konuları bir kenara bırakarak yaşanan güzelliklere odaklanmak ve bu konuya sevdiğini dahil etmek aşk konularında seni çok mutlu edecek.

Para

Maddi konularda dikkatli olman gereken bir gün. Resmi belgeler veya genel masraflara odaklanırken bir şeylere dikkat etmen gerekebilir. Gözden kaçırabileceğin konular daha sonradan sana masraf olarak dönebilir. O yüzden dikkati elden bırakmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı konulara hevesin kaçmış olarak başlayabilirsin. Ancak olaylara ilgini artırmak için kafanı toparlaman ve gereken değişimleri yapman gerekecek. Hep aynı şeyleri görmemek ve daha güzel konulara odaklanmak ilgini artırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün her zamanki yeme planlarında değişimler yapabilirsin. Yediklerini değiştirebilir veya farklı bir yeme programı çıkararak sindirim sistemini kuvvetlendirebilirsin. Bugün yiyeceklerle aran iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda keyifli etkiler altında olacaksın. Eğer yeni bir insandan hoşlanıyorsan bu kişiyi tanımak için iyi bir fırsat yakalayabilirsin. Aşk konularında uyum ve bütünlük gün içinde daha hakim olabilir hayatına.

Para

Parasal konuları bir kenarda tutmak ve daha keyifli konulara odaklanmak senin için daha iyi olabilir. Maddi olarak kendini biraz geri çekmek ve para içermeyen konulara vakit harcamak bugün sana daha iyi gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün farklı şeyler dikkatini daha kolay çekebilir. Herkesin baktığı bir şeyde sen farklı bir şey görebilirsin. İnsanlardan daha farklı bir algın olacak bugün. Bu durumu yapıcı konular için kullanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz hem ruhuna hem de fiziğine iyi gelecek bugün. Stresi ve gerginliği üstünden atmak, üstüne bir de hareket kabiliyetini artırmak kendini çok daha iyi hissettirebilir. Sağlıklı adımlar için dikkatli davranman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda bazı durumlar sıradanlaşmış olabilir. Ancak bu durumun seni üzmesine izin vermemelisin. Bir süreliğine de olsa kendinize zaman ayırmanız ve kendi işlerinize öncelik vermeniz ileride size daha iyi bir etki sağlayabilir.

Para

Bugün büyük kararlar almak için kendini zorlamak ve bir plan yapmak pek işe yaramayabilir. İç sesine güvenip direkt olarak eyleme geçmek isteyebilirsin. Paranın dengesini koruduğun sürece istediğin gibi hareket edebilmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hislerin çok keskin bir biçimde değişebilir. Bir anda mutluyken anında mutsuz olabilirsin. Bu durumun sebep olduğu konuları bulmak ve onlara göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Strese karşı önlemini almalısın. Zihnindeki gerginliklerin vücuduna kötü bir şekilde yansımaması için kendine dikkat etmen gerekecek. Daha sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek vücudunu kuvvetlendirebilir.

Aşk

Aşk konularında gelgitli durumları daha fazla yaşar hale gelmiş olman mümkün. Ancak bu konularda kendini sıkmamalı ve kendine braz zaman tanımalısın. Aşk konusunda kendi içinde ne noktada olduğunu görmek için kendine vakit ayırman gerekecek bugün.

Para

Para kazanma ve parayı harcama dengede tutmamız gereken konulardır. Kazandığın paraların keyfini görebilmen gerekir. Bugün bu dengeyi korumak için dikkatli davranman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha sağlıklı bağlar kurmak için sınırları iyi belirlemen gerekecek. Her şeyi feda ederek ve "bir şeylere rağmen" bazı konuları düzeltmeye çalışarak kendine haksızlık etmemelisin. Çevrene karşı yapıcı olmak için kendi sınırlarını öğrenmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmeli ve taze sebze yemelisin. Vücudunun ihtiyacı olan besin ve vitaminleri almasına destek olmalısın. Ayrıca vücudundaki toksinlerden kurtulmak için de sudan faydalanman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda kendini sürprizlere açmak istesen de bugün beklentilerine göre gelişmeler görmek sana daha iyi gelebilir. Karşındaki insanın adımlarını kestirmek bir sonraki adımını şekillendirmene vesile olarak hata yapmanı engelleyecek bugün.

Para

İş ile alakalı masrafları dert etmemen gereken bir gün olacak. Bugün kendi isteklerine öncelik verebilir ve kendin için masraf yapabilirsin. Parasal konularda daha rahat olabileceğin bir gün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir işi bitirmeden bir yenisi ile uğraşmak durumunda kalabilirsin. Verimlilik ve sorumluluklar açısından kendini zorlaman gereken bir gün olacak. Gün içerisinde planlamanı iyi yaparak halletmen gereken meselelere gerektiği gibi odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginliklere karşı vücudunda negatif enerji biriktirmemek için egzersiz konularına özen göstermen gerekecek. Yürüyüş yapmak, derin nefes egzersizleri ve daha aktif bir hayat tarzı bugün sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha keyifli konularda konuşabilirsiniz bugün. Aranızdaki uyumun arttığını görebilirsin. Bir adım atmak ve karşılığını görmek seni aşkta mutlu edebilir. Bugün bu konulara vakit ayırman gerekebilir.

Para

Bugün mali konulara biraz daha az vakit ayırabilirsin. Elinden geleni yaptığını düşünüyorsan eğer biraz geri çekilmek daha iyi bir etki verebilir. Kendini gereksiz yere yormamalı ve sakin bir gün geçirerek parasal konulara mesafe koymalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Duygusal tepkiler vermek seni mutlu etmeyebilir. Yaşananlara karşı daha mantıklı bir adım atabilmek için kendini biraz geri çekmen gerekecek. Sağlıklı düşünmek ve dikkatli hareket etmek bugün senin için önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı dikkatli olman gereken bir gün olacak. Sağlıklı kararlar almak ve enerjinin gün içerisinde devam etmesini sağlamak için çaba göstermen gerekebilir. Kendini gereksiz yere yormamaya dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Biraz geri çekilmek ve aşk konusundaki düşüncelerini gözden geçirmek sana daha iyi gelebilir. Eğer son zamanlarda aşk konularında bazı hayal kırıklıkları yaşadıysan bugün bu üzüntülerini gözden geçirmek için daha iyi bir gün olacak. Kendini toparlamalısın.

Para

Bugün mali konuları bir kenara bırakmak ve sevdiğin insanlara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Arkadaşlarınla güzel konulara odaklanmak ve sohbetler etmek paranın getiremeyeceği bir mutluluk getirebilir. Bugün insanlarla iletişimine dikkat etmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün birden fazla işe odaklanman gerekecek. Halledilmesi gereken ve biriken sorumluluklarla ilgilenmek seni yorabilir. Ancak gün içerisinde iyi bir planlama ile işlerini halletmek, daha sonra dinlenmek için sana gereken zamanı bırakabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenmek ve esneme hareketlerine özen göstermek vücudunda biriken negatif etkiyi atmanı sağlayabilir. Vücudunun ihtiyaçlarını daha dikkatli duyabilmek için biraz sakin bir gün geçirmeye odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Ona ısrarla kendi bildiğini anlatmak yerine geri çekilmek ve onun fikrine saygı duymak daha önemli olabilir. Bugün iletişiminde ısrarcı olmaman gerekecek.

Para

Maddi konularda birikim yapmak için eve yaptığın masrafları göz önünde bulundurman gerekebilir. Gereksiz masrafları kısmak ve ev konusunda daha organize olmak eline daha fazla para kalmasını sağlayabilir bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün fikrine değer verdiğin bir insanın iyi düşüncelerini görmek isteyebilirsin. Onun onayını almak için kendini çok fazla yorabilirsin. Ama insanlarla iletişimini artırmak sana daha iyi bir etki sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bilinç altında biriken gerginlikleri atmak için meditasyon gibi konulara özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almanı destekleyecek bir ruh haline girebilmek için vücudunun dilinden konuşman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve keyifli konulara odaklanmak size daha iyi gelebilir. Birlikte sosyalleşmek ve arkadaşlarınıza vakit ayırmak da öyle. Bugün iletişim konuları seni ve ve dolayısıyla sevdiğin kişiyi daha mutlu edebilir.

Para

Parasal konularda hesabını bileceğin bir gün. Gereksiz masraflardan uzak durmak seni zorlamayacak. Kendini mutlu etmek için para harcaman gerekmediğini görebileceksin. Parasal konular seni yormayacak bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel