3 Nisan 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Nisan 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Fikir ayrılıklarına dikkat etmen gerekecek. Her şeyi kendine bir saldırı olarak algılamamalı ve insanların farklı düşüncelerine saygı duymalısın. Ortak bir yol bulabilmek ve kendini sağlıklı bir biçimde ifade edebilmek büyük fark yaratabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana iyi gelecek bugün. Eğer dışarı çıkamıyorsan bile evinin konforunda kaslarını esnetmen sana kendini iyi hissettirebilir. Bugün bu tür egzersizlere odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açman iyi gelebilir. Aranızda bir açıklık oluşması, onun da kendi hisleriyle yüzleşmesine vesile olabilir. Büyük beklentilere girmeden kendini ifade edebilmelisin bugün.

Para

Biraz kendini geri çekmek ve ileride neler olabileceğine odaklanmak iyi olabilir. Maddi konularda daha fazlasını elde etmek için, bugünden geri çekilip daha sağlam planlar yapman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün hayal gücünü serbest bırakmak sana çok yarayacak. Yeni fikirler elde edebilir, daha güzel yollar oluşturabilirsin. Sıkıntılara çözüm aramada ve daha sağlam adımlar atmada bugün aklına gelecek şeyler önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için neye ihtiyacın olduğunu görebilmen gerekecek. Vücudunun isteklerine ve ihtiyaçlarına özen göstermek için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak için iyi bir analiz yapabilmen gerekecek.

Aşk

Hislerini ifade edebilmelisin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa senden böyle bir beklentiye girebilir. Karşı tarafa ne kadar özen gösterdiğini sözlerine ve jestlerine yansıtman gerekecek. Bugün karşındaki insana açık olabilmelisin.

Para

Fikirlerini insanlara açabilir ve maddi kazanç elde etmek için çaba gösterebilirsin. Parasal açıdan etrafındaki insanlarla daha mantıklı kararlar alabilirsin bugün. O yüzden fikirlerini onlara açman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri keyifli bir gözle görmek sana daha iyi gelebilir. İşi şakaya vurmak ve keyifli konulara odaklanmak sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. O yüzden kendini kuvvetlendirmek adına bol bol gülmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir günlük rutin oluşturman gerek. Bu rutinde sana iyi gelecek egzersizler ve beslenme biçimi olmalı. Yeteri kadar dinlenebilmeli ancak işi tembelliğe vardırmamalısın. Rutine sahip olmak enerjini yükseltebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmen kolaylaşabilir. Bu kişinin seni sen olarak görmesi için çok büyük bir çabaya girmesine gerek kalmayacak. Dürüst olmak ve birbirinize karşı açık olmanız size daha iyi gelebilir.

Para

Bir kenarda oturup haline üzülmemelisin. Eğer bir şeyler isteğin dışında gittiyse, bunu düzeltmenin bir yolunu bulmalısın. Mücadele, sen vazgeçtiğin anda kaybedilir. Eğer vazgeçmezsen her şeyi kendi lehine çevirebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Düzen ve dirlik seni sağlam tutan şey olsa da arada bir kendini koyvermen gerekebilir. Bir şeyleri daha net görebilmek için kendini serbest bırakabilmelisin. Algıları kuvvetlendirmek adına beklenmedik şeylere odaklanman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günlük rutinler bizi biz yapan ve enerji seviyemizi belirleyen hareketleri kapsar. Ancak işine gelmeyen veya sana tam olarak yaramayan alışkanlıkları bu rutinde neden tutuyorsun? Bazı şeyleri değiştirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi daha keyifli bir noktada tutmak, aranızdaki gerginliği atabilmenizde faydalı olabilir. Bir şeyleri çok ciddiye almamalı ve bol bol gülüp eğlenebilmelisiniz.

Para

Etrafındaki insanlarla iletişimi kuvvetli tutmak ve üretken kalmak maddi açıdan sana çok iyi gelecek. Bir durumu daha iyi bir hale getirmek için neler yapman gerektiğini bileceksin. Ve bu da sana iyi bir enerji katacak bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Cesur hareket etmeye çekinmemelisin bugün. Özellikle de aşk konularında. Duygularını ifade etmek ve bir adım atmak sana güzel bir mutluluk getirebilir. İçine kapanmaman gereken bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri tek başına yapmaya alışmış olabilirsin. Ancak insanlardan yardım istemekten çekinmemelisin. İş bölümü yapmak ve fiziksel olarak sana ağır gelen işlerde destek almak sana daha iyi gelecek. Çok yorulmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk ve muhabbet konularında sağlam adımlar atman gerekecek. Kendini ifade etmenin anlamı büyük olabilir. Eğer sevdiğin bir insan varsa ona karşı hislerini açıkça dile getirmek senin için daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda gözünle görmediğin şeylere odaklanabilirsin. Söylenmeyen veya tutulmayan sözler, yolunda gitmesi gerekirken bir şekilde bozulan konular… Algıların açık olacak ve bu algıları parasal konulara yönlendirebileceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Yanlış anlaşılmaların önünü almalı ve iletişimi kuvvetlendirmelisin bugün. Bir şeylerin ters gitme ihtimalini göz önünde bulundurarak hareket etmen gerekebilir. İnsanlarla iletişimi sağlıklı tutmak, önlemler almanı kolaylaştıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek ve dikkatli beslenmek her şeyin önünü alabilir. Vücudunun dengesini iyi kurmak ve bünyeni kuvvetlendirmek için yediklerine dikkat etmeli ve gereken vitamin ile mineralleri alabilmelisin.

Aşk

Ne istediğini dile getirebilmelisin. Aşk konusunda beklentileri ifade etmen önemli olabilir. Hoşlandığın kişiden ne istediğini ona söylemek, aşk konularına açıklık getirecek. Kendini güzel şeylere açabilmelisin.

Para

Bazı şeylerin kontrol dışı gelişmesine alışman gerekecek. Kontrolün dahilinde olmasa bile bunların birer gelişme olduğunu kendine hatırlatmalısın. Maddi konuları oluruna bırakman daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Hayatında güzel şeylerin gerçekleşmesi için hayal gücünün önünü açman gerekecek. Bir şeyleri planlamak, düşünmek ve istemek gibi konular ön plana çıkabilir. Hayatında nasıl gelişmeler göreceğini kendi içinde planlayabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsan ilişkilerinde iletişime özen göstermek, stres ve gerginliğin önüne geçebilir. Vücudunda fiziksel etki bırakmalarından evvel bu negatif hislerin önünü alman iletişim ile mümkün olabilir. Bir şeyleri içine atmamalısın.

Aşk

Flörtleşmeler, keyifli sohbetler sana iyi gelebilir. Büyük beklentilere girmeden ve kendini bir şeylere kaptırmadan önce güzel sohbetlerin keyfini çıkarabilmelisin. Bir şeyleri hafife almak sana da iyi gelecek.

Para

Açık fikirli olmak ve kendini yeni konulara açmak maddi anlamda daha iyi olabilir. Eline daha fazla para geçmesi için başkalarının fikirlerini de dinlemelisin. Bugün yeni maddi kapılar bulabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Aşk konularında kendini biraz üzgün hissedebilirsin. Beklentilerin ile gerçekler uyuşmayabilir. Aşkta her şey çok kolay ilerlemeyebilir ancak hiçbir şeyin çekilmez hale gelmemesi gerek. Alarmları duymazdan gelmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna bir denge getirmen şart. Bu dengeyi sağlamak için yediklerine, egzersizine ve dinlenmene dikkat etmen gerekecek. Her şeyi yeteri kadar, olması gerektiği gibi yapmak sana iyi gelebilir. O yüzden tek bir konuda kendine aşırı yüklenmemelisin.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında iletişime özen göstermen gerekebilir. Kendini ifade edebilmeli ve içine sinmeyenleri konuşabilmelisin. Mutluluğun normal olduğunu, mutsuzluğun anormal olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Bugün elindekilere odaklanman gerekecek. Sahip olduklarına şükretmek ve bunu fazla dillendirmemek önemli olabilir. Eğer gösterişe kayarsan etrafa karşı kötü bir imaj çizebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün tembellikten kaçınmalısın. Bir şeyleri kolay yoldan elde etme konusu seni çok sarsa da aslında düşündüğün kadar iyi olmayabilir. Emeklerinin ve uğraşlarının peşine düşmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün. Bir şeyleri gözardı etmemelisin. Sağlıklı hareket edebilmek için vücudunun isteklerini göz önünde tutman gerekecek. Bu ihtiyaçların neler olduğunu görmek için kendinle zaman harcamalısın.

Aşk

Hoşlandığın insan ile aranızda daha iyi bir konuşma gerçekleşebilir bugün. Birbirinizi daha iyi anlayabilir ve bol bol konuşabilirsiniz. Bir şeylerin dile getirilmesi aranızda var olan bir gerginliği aşmanıza yarayacak.

Para

Parasal konulara daha hassas olabilirsin bugün. Bir şekilde eline daha fazla para geçmesi seni mutlu edebilir. Ancak maddi konulara hislerle değil de mantığınla odaklanırsan daha güzel sonuçlar alabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin kişilere destek olman gerekecek bugün. Onlarla daha iyi vakitler geçirmek, birlikte sağlıklı şeylere odaklanmak size iyi gelebilir. Bir telefon konuşması, bir mesajlaşma bile birçok şeyi değiştirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek senin için önemli olabilir. Sağlıklı beslenmek ve yediklerinle vücudunu korumak daha iyi olacak. Vücudunu dış etkilerden korumak ve bağışıklık sistemini artırmak için bol bol vitamin tüketmelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi ile aranızdaki iletişime özen gösterebilirsin bugün. Eğer karşı taraf bir adım atmıyorsa o zaman senin atman gerekebilir. Aşkta bazı şeyleri sen yönlendirebilirsin.

Para

Bir şeylerin hızlı değiştiğini görebilirsin bugün. Maddi açıdan bazı konularda farklılıklar görmek seni yormamalı. Kendini yeniliklere adapte etmek ve olaylara iyi yönünden bakmak önemli olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Gerçek ile hayali ayırman gerekecek. Bunları ayırmak için ise ihtiyacın olan şey iyi bir strateji. Kendine iyi hedefler koyarak hayalleri gerçeğe dönüştürmenin yollarına odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İyi alışkanlıklar edinmek sağlığına daha iyi gelebilir. İyi bir egzersiz programı, yoga ve esneme hareketleri bu alışkanlıklara girebilir bugün. Hareket kabiliyetini artıracak bir yol bulabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak ve bol bol gülmek size daha iyi gelebilir. Bir şeyleri hafife almalısınız. Bazı şeyleri çok zorlamamalısınız. Bunun yolu da bol bol gülmekten geçecek bugün.

Para

Maddi konularda kendine has fikirlere sahip olmak iyidir. Ancak sırf farklı olsun diye acayip kararlar almamalısın. Maddi konularda daha az risk alman gereken bir gün olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanları desteklemek için onların fikrine, kararına destek olman gerekebilir. Aranızdaki iletişimi artırmak birbirinizi daha iyi anlamanıza vesile olacak. Bugün arkadaşlarınla iletişim çok önemli olabilir. O yüzden bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini yüksek tutmak için yediklerine özen göstermen gerekebilir. Sana iyi bir enerji sağlayacak şeyleri tüketmelisin. Vücudunun ihtiyacı olan hareketi kazanması için enerji seviyesi yüksek şeyler yemen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerin ile alakalı kendini biraz geri çekip düşünmen gerekebilir. Bazı şeyleri istemek normaldir ancak bunları takıntı haline getirmek seni mutsuz edebilir. Bugün bu konularda dikkatli düşünmelisin.

Para

Etrafındaki insanlardan destek almaktan çekinmemelisin. Bu zayıflığın değil, iş birliğinin işaretidir. Bir şeyleri etrafındakilerle paylaşmak ve destek almak, senin için daha kıymetli hale gelebilir. O yüzden insanlara karşı açık olmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel