3 Mayıs 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Mayıs 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Akıl alabileceğin birisi ile konuşma yapabilirsin bugün. Bazı konularda seni daha iyi yönlendirebilecek kişilerle konuşman olası. Hayatın ile alakalı yolunda gitmediğini düşündüğün konularda daha sağlıklı kararlar alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini yormadan önce kendine zaman vermen gerekebilir. Ani kararlar ve büyük girişimler yerine zihnini dinlendirebileceğin ve etrafında daha sakin odaklanabileceğin bir süreç yaratmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiye karşı açık olman gerekebilir. Ona nasıl hissettiğini sağlam bir biçimde ifade etmek sana daha iyi gelecek. Aşk konularında daha sağlıklı kararlar almak için harekete geçebilirsin.

Para

Bugün kim olduğuna, hayattan ne istediğine karar vermek isteyebilirsin. Parasal açıdan kendin için neler yapabileceğini görmek isteyeceksin. Böylece kendini daha rahat ifade edebileceksin bir şeyler için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

İsteklerine özen gösterebilirsin bugün. Gelecek için daha keyifli hayaller kurabilirsin. Bir şeylerin istediğin gibi gerçekleşmesi için ilk adımları daha sağlam atabilir ve bunları gerçeğe dönüştürmek için harekete geçebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun neyi nasıl hissettiğini, nasıl tepkiler verdiğini gözden geçirmek isteyebilirsin. Bir şeylere karşı aşırı hassasiyet geliştirdiğini görmen olası. Bu konularda daha sağlıklı olabilmek için kendini kontrol etmen gerekebilir.

Aşk

Sürpriz konuşmalar, beklenmedik mesajlar, aşk konusunda bir şeyleri iki kere düşünmene sebep olabilir. Hoşlandığın birisi ile arandaki iletişim artabilir ve bu konu seni daha mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi konuların temeline inmen gerekecek bugün. Neyin gerçekten yaradığına neyin sana mali bir yük olduğuna bakman gerekebilir. Bu konu seni zorlayabilir ancak günün sonunda kendini daha iyi hissedebileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Her şeyi açıklama gibi bir huyun varsa bundan vazgeçmen gerekebilir. Sürekli etrafındakilere laf anlatman gerekiyor gibi hissetmemelisin. Bırak biraz da onlar merak edip sorsunlar. Kendini gereksiz yere yormamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha sağlam kararlar alabilmek için hayattaki beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir hayat için vücudundan neler beklediğini gözden geçirebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin gerçek kişiliğini görmek ve onu tanımak, bu konularda daha farklı düşünmene sebep olabilir. Aşk konularında bir şeyleri iki kere düşünebilir ve nelerin aceleye gelmemesi gerektiğini gözlerinle görebilirsin.

Para

Etrafındaki insanları etkilemek yerine biriktirdiğin paraları artırman gerekecek. Çevrendeki insanlara yaranmak için kesenin ağzını açmamalısın. Maddi açıdan kendine göre birikimler yapman daha önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Kendin için neyi ne kadar kullandığını görmen gerekebilir. İsteklerin için girdiğin masrafları gözden geçirebilir, yeni kararlar alabilirsin. Bir şeyleri isterken nelere mal olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Ufak ufak adımlarla güzel gelişmeler elde edebilirsin. Egzersiz konularında kendine aşırı yüklenmek yerine ufak adımlarla işe başlaman gerekecek. Böylece daha sağlıklı hareket edebilecek ve gelecek için daha sağlam kararlar alabileceksin.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile aranızda güzel bir enerji olduğunu fark edebilirsiniz. Birbirinizden elektrik alabilirsiniz. Bu elektriği nasıl yönlendireceğiniz ise zamanla belli olacak. O yüzden ani kararlarla hızlı hareket etmemelisin.

Para

Maddi açıdan bir şeylere geç karar vermene kimse kızamaz. Bugün maddi açıdan daha dikkatli davranmak ve acele etmemek isteyeceksin. Parasal açıdan ileriyi düşünerek hareket etmek seni yavaşlatsa da en doğrusu bu olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Bugün ilginç bir gün geçirebilirsin. Etrafındaki insanlarla arandaki iletişim bir iyi bir kötü olabilir. Olaylara nasıl tepkiler vereceğin senin için önemli olabilir. Çevrendeki insanlarla iletişimine özen göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ev içinde yapılabilecek egzersizleri daha ciddiye alman gerekebilir. Disiplinin, kendi ciddiyetini gösterir. Eğer bir işte sebat edemiyor ve disiplinli davranamıyorsan kendini ciddiye almıyor olabilirsin. Bunu değiştirmek ise senin görevin, başkasının değil.

Aşk

Kendine odaklanmak ve aşkta görmek istediğin, göstermek istediğin kişiye özen göstermek daha iyi olabilir. Aşk konularında karşı tarafın düşünceleri ve hareketleri yerine kendi isteklerine ve hareketlerine odaklanabilirsin bugün.

Para

Gerçekler ve hayalleri sağlam bir biçimde ayırt edebilmelisin. Bazı konularda beklentilere girmeden önce sahip olduklarını net bir biçimde görmen gerekecek. "Öyle olursa böyle olur" demekle "şu an elimde bu var" demek arasındaki farkı görmen lazım.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak ve sadece kendin için değil, herkes için güzel kararlar almak sana yarayabilir. Bu güzel kararları almak için olaya şükrederek bakman gerekebilir. Bir şeylerin kıymetini bilmek güzel bir girizgah olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine ve sevdiklerine iyi gelecek şeyler için hazırlık yapabilirsin. Sağlıklı yemekler hazırlamak, iç huzurunuzu yakalamak için herkese zaman tanımak gibi. Bugün kimseyi yormamak ve kafanı bozmamak için bir denge kurman gerekebilir.

Aşk

Senden hoşlanan birisine bir şans vermek isteyebilirsin. Sana ilgisi olan birisi ile daha fazla iletişim kurabilir, onun nasıl bir insan olduğunu görmek isteyebilirsin. Sağlıklı iletişimler kurmak için çaba gösterebileceksin bugün.

Para

Bugün sahip olduklarına odaklanmak ve şükretmek, ilerisi için daha güzel şeylere odaklanmana vesile olabilir. Sahip olduklarına şükrederek geleceğinde daha güzel şeylere sahip olabilirsin. Bugün zihnini boşaltma ve elindekilere odaklanma günü.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Çevrendekilere destek olmak isteyebilir, onlara öncelik verebilirsin. Sevdiklerini mutlu etmek için bazı girişimlerin olabilir. Kendini daha iyi ifade etmek için sosyal konularla ilgilenebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almanda önüne engel olan şeyleri kaldırmak isteyebilirsin. Kötü alışkanlıklara yumuşak bakmana sebep olan kişilerle arana mesafe koyabilir, yediklerine dikkat etmek için sana yaramayan şeylerden uzak durabilirsin.

Aşk

Yeni birisi ile tanışabilirsin bugün. Bu kişiyi merak edebilir ve onu internetten araştırabilirsin. Onunla alakalı bir karara varmadan önce yüz yüze bir konuşma yapma ihtimalini elde tutman gerekebilir.

Para

Sakin bir ruh haliyle geleceği planlamak bugün senin için daha kolay olabilir. Maddi açıdan geleceği daha net görebilmek için bugünden elinde olanlara bakman ve bunlara şükretmen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Bugün sorumluluklarını halletmek yerine biraz kendine vakit ayırmak ve kafa dinlemek isteyebilirsin. İki durum için zaman ayarlayabilmek ve işleri bir düzene koyabilmek daha önemli olacak. Hem kendine vakit ayırabilmeli hem de işlerini halledebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sabırsız davranmaya başlamış olabilirsin. Değişimi hemen bugün görmek isteyebilirsin. Bu tür durumlarla başa çıkabilmek için bol bol esneme hareketi ve yoga gibi egzersizlere odaklanman gerekecek. Zihnini sakinleştirmen gerek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda dahaf azla iletişim olması için harekete geçebilirsin. Bu kişiden kaçmak seni daha fazla mutlu etmeyecek. Bir şeylerde ilk adımı atmak aşk konularında daha iyi gelişmeler getirebilir.

Para

Maddi konularda kafanı toparlaman zorlaşmış olabilir. Ancak evde durup maddiyatı gözden geçirmek sana iyi gelecek. Dikkatini dağıtabilecek şeyler daha az ve bu sebeple daha mantıklı kararlar alabilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

iç sesini dinlemek sana daha iyi gelebilir. Bir şeylerde karar almadan önce o konunun içine ne kadar sindiğini görmen gerekecek. Hayatında birçok şeyde aslında ne kadar gönülsüz olduğunu fark edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını karşılaman gerektiğini kendine hatırlatman gerekebilir. Yediklerine dikkat etmek ve uyku düzenine odaklanmak sana daha iyi gelecek. İhtiyaçların doğrultusunda hareket etmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Bugün flörtöz davranabilirsin. Mesajlaşmalarında, konuşmalarda daha imalı hareketler olabilir. Hoşlantı ve muhabbet konularında daha keyifli ve hafif davranabilir, bir şeylerde ciddi ve büyük beklentilere girmeden günün keyfini çıkarabilirsin.

Para

Maddi açıdan ilerisi için bir adım atılacaksa bugünden harekete geçmen daha önemli olabilir. Parasal olarak kendini daha iyi hissetmek ve ileriye dönük kararlar almak için bugün zihnini bu konuya vermen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri gerçekleştirmek için içinde aceleci bir kuş olabilir. Ancak dikkatli olman gerekecek. İçinde bulunduğun durumları düzeltmek için daha sakin adımlar atman gerekebilir. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Kişisel bakım ve hijyen konularını gündemine almalısın. Daha sağlıklı hissedebilmek için kendine daha dikkat etmeli ve özellikle hijyen konularında kendine özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeyleri konuşabilmek için sakin bir ortam yaratman gerekebilir. Sabırsız davranmak ve acele etmek seni zor duruma sokabilir. O yüzden bu konuşmada olabildiğince sakin kalabilmelisin.

Para

Maddi açıdan karar vermek için acele etmemelisin. Parasal olarak bir şeyleri net olarak görmeden harekete geçmek seni yorabilir. Bazı durumların kafana yatması ve ileriyi daha açık görebilmek için bugün masraflardan kaçınmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Ulaşabileceğin imkanları sonuna kadar değerlendirmen gerekebilir. Evden dışarı çıkman sınırlı olsa da elinde var olanlara odaklanmak sana iyi gelecek. Yeni bir şeyler öğrenmek veya sağlığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun kabiliyetlerini artırmak isteyebilirsin. Daha sağlıklı hareket edebilmek, vücudunu esnetebilmek sana daha iyi gelebilir. Hem kan dolaşımını artıracak hem de hareketlerini kontrol edebileceksin.

Aşk

Cesur bir adım atmak isteyebilirsin bugün. Ancak bir şeyleri zorlamaman gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek. Hoşlandığın kişiye açılmak için doğru zamanı beklemen gerekebilir.

Para

Masrafları kesmek ve dikkatli harcamalar planlamak için iyi bir gün. Parasal açıdan kendini daha iyi hissetmek için bu düzenlemeyi yapman gerekebilir. Maddi açıdan kendini nasıl bir noktaya getirdiğini görmek isteyebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanların kötü bir durumda olması seni de negatif etkiliyor olabilir. Çevrendeki insanlara destek olmak isteyebilirsin. Ancak bu yardımlar için dikkatli davranmalı ve aceleci olmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni şeyler keşfetmek zihnini açabilir. Bir şeylere daha dikkat etmene vesile olabilir. Yeni bir egzersiz, yeni bir tarif, yeni bir hareket… Hepsi sana daha iyi gelerek zihnini açacak bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda bazı farklar olduğunu fark edebilirsin. Önemli olan bu farklar karşısında nasıl hareket edeceğin olabilir. Karşındaki insanı tanımak, ona olan hislerinin daha farklı şekil almasını sağlayabilir bugün.

Para

Bugün maddi açıdan güne daha sağlam başlamak isteyebilirsin. Bunun için ufak adımlar atman gerekecek. Ani ve büyük masraflara girmemeli ve hareketlerinde dikkatli olmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel