3 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Mart 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün sağlığına öncelik verebilirsin. Kendi bünyeni çok fazla yormaman gerekebilir. Sakin ve dinlenebileceğin bir gün geçirmek önceliğin olabilir. Vücudunu dinlendirmek ve kendini yormamak için bazı değişimler yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün günü erkenden bitirmeyi ve erkenden uyumayı tercih edebilirsin. Biraz dinlenebilir ve kendine zaman ayırabilirsin. Zihnini boşaltmak ve bedenini dinlendirmek için biraz zaman gerekecek.

Aşk

Tek başına kafa dinlemek için iyi bir gün bugün. Eğer hayatında birisi yoksa bu sana çok daha keyifli gelebilir. Aşk ve ilişki konularını düşünmeden rahat bir gün geçirmek keyfini yerine getirebilir.

Para

İş konularında bir şeylerin daha sakince ilerlediğini görmen olası. Acele etmemek, hızlı hareket etmemek, bir şeyler için bugünden baskı uygulamamak senin için iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Planlarda değişim olabilir. Önemli bazı konular kendini belli edebilir ve bu yüzden önceki planlarını ertelemen gerekebilir. Kimsenin kalbini kırmamak için biraz daha esnek planlar yapmaya ve sonrasında bir şeyleri telafi etmeye açık olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için para harcayabilirsin. Sağlıklı beslenmek için, biraz daha hareket etmek için, daha dikkatli giyinip kendini soğuk havalardan korumak için biraz kesenin ağzını açman olası. Bunu gözünde büyütmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmaman gerekecek bugün. Yaptığınız planlarda değişimler olabilir. Bunu ifade ederken dikkatli davranmak ve karşı tarafı üzmeden, zamanlıca bunu bildirmek iyi olabilir.

Para

Bugün işte de parada da odaklanacağın konularda değişim olabilir. Hızlıca halletmen gereken bir iş kendini gösterebilir. Bugün biraz daha çabuk ve yapıcı hareket etmen gerekebilir. Bu dengeyi iyi kurmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanların çok heveslendiği bir konu için sen biraz çekinebilirsin. Onlarla aynı düşünmemen olası. Bunu açık bir dille ifade etmek ve karşı tarafı kırmamak büyük bir denge gerektirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliği hayatında son zamanlarda daha fazla hissediyorsan biraz kendince zaman geçirmek isteyebilirsin. Zihnini boşaltmak ve belki de biraz meditasyon yapmak sana kendini çok daha iyi hissettirecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlık yaşanabilir. Bu konuyu gözünde büyütmemeli veya karşı tarafı kıracak davranışlarda bulunmamalısın. Biraz daha yapıcı davranman gerekebilir.

Para

Bugün iş ortamında farklı fikirlerin olabilir. Herkesten farklı düşünebilirsin. Düşüncelerini sağlıklı bir biçimde ifade etmek ve kimseyi kırmamak, işin devam etmesi için önemli bir detay olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün biraz zorlanabilirsin. Yaşadıkların, duydukların, etrafında olan bitenler sana biraz fazla gelebilir. Önemli olan bu süreçte nasıl bir biçimde ayakta kalacağın olacak. Biraz sabırlı ve sakin olman iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Tükettiğin sıvı miktarını artırmak iyi olabilir. Bol bol su ve bitki çayı içebilirsin. Kahve yerine bitki çayları tercih etmek sana çok daha iyi gelebilir. Sağlığına daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşaman olası. Bu konuyu gözünde büyütmemeyi tercih etmen gerekecek. Bazı şeyleri kestirip atmamak ve açık bir kapı bırakmak iyi olabilir bugün için.

Para

Maddi konuları aceleye getirmemelisin. Eğer bir masraf yapılmalıysa bunu dikkatlice düşünmen gerekebilir. Gereksiz masraflar ile kendini daha fazla da yormaman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Son zamanlarda çok yorgun düştüysen bugün bunun etkisini daha fazla hissedebilirsin. Biraz kendince zaman geçirmeye ve acele etmemeye ihtiyaç duyabilirsin. Bugünü daha sakin geçirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kilo vermek gibi bir düşüncen varsa bugün bu konulara biraz daha odaklanabilirsin. Beslenme tarzında nasıl değişimler yapabileceğini düşünerek hareket edebilir, bu konularda biraz daha kendini eğitebilirsin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin sana bir adım attığını görebilirsin. Ama bu konuda hızlı kararlar almaman iyi olabilir. Zira bazı şeylere inanmaya ve farklı düşünmeye daha açık olabilirsin. Bunun sana hata yaptırmaması için biraz sabırlı davranman gerekecek.

Para

İş konularında aceleci olmamak ilerisi için daha iyi olabilir. Şu anda kendini bir şeyler yapmaya zorlamak ve bir şeyleri yetiştirmeye çalışmak yerine biraz da olsa zihnini dinlendirmeye çaba göstermelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bir şeylerin çok hızlı bir biçimde ilerlediğini düşünebilir, biraz yorgun düşebilirsin. Bugün biraz dinlenmeye ve kafanı toparlamaya ihtiyaç duyabilirsin. Eğer bir konuda yeni adımlar atılması gerekiyorsa bunu acele etmeden yapman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün açık havada biraz yürümek iyi gelebilir sana. Zihnini boşaltmaya daha çok ihtiyaç duyabilirsin. Bunun için kaslarını çalıştırmak ve temiz havayla buluşmak iyi olacak. Bugün biraz yürümelisin.

Aşk

Aşk konularında acele etmemen gerekecek. Sakince kendi hislerinle yüzleşmen gerekebilir. Bunun için de acele etmemek öncelikli olacak. Hızlı adımlarla bir şeyleri zorlamamalısın.

Para

İşleri erteleme yoluna gidebilirsin. Aciliyeti olmayan ve biraz daha rahat bir zamanda odaklanabileceğin şeyler için farklı tarihler seçebilirsin. Kafanı parasal konularda toparlamak daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Yeni bir şeyler öğrenmek için iyi bir gün bugün. Eğer teknolojik aletleri değiştiriyorsan yenilerini öğrenmeyi daha kolay bir hale getirebilirsin. Yeni bir bilgisayar programı öğrenmen de olası.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Cilt sağlığına dikkat etmen gerekebilir. Hele ki son zamanlarda çok fazla soğuk havaya maruz kaldıysan… Nemlendirici kullanımını artırabilir ve daha iyi hissetmek için kendini biraz daha koruyabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim daha sakin bir tonda ilerleyebilir. Büyük beklentiler olmadan sakin bir gün geçirebilirsiniz. Eğer hayatında birisi yoksa bu durum seni o kadar da düşündürmeyebilir bugün.

Para

Bugün eğitim ve kendini geliştirme konuları iş ve para konularında iyi sonuçlar getirebilir. Bunu ileriye yatırım olarak düşünmeli ve kendine bu tür durumlar için zaman yaratmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bulunduğun ortamı değiştirmek isteyebilirsin. Yeni bir seyahat planlamak gün içerisinde öncelik verdiğin diğer şeylerden daha keyifli gelebilir. Bir şeylerden uzaklaşmaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını dinlendirmen gerekebilir. Esneme hareketleri ve biraz daha rahat bir gün sana iyi gelebilir. Eğer egzersiz yapan birisiysen bu dinlence sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Aşka daha pozitif bakman olası. Bir şeyler kendiliğinden yolunu bulabilir ve bu seni çok şaşırtabilir. Aşkta daha pozitif etkiler görebilirsin. Keyifli gelişmelerle kalbinin daha hızlı attığını görmen olası.

Para

Paranı dikkatlice değerlendirmen ve masrafları kısman iyi olabilir. Eğer ileride büyük masraflar yapacaksan bugünden paranı ayırman gerekebilir. Yaz için para biriktirmeye başlayabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bazı işler düşündüğünden daha yavaş ilerleyebilir. Hızlıca çözülmesini beklediğin bir konu seni yoracak kadar yavaşlayabilir. Sabırlı kalmak için kendine bir alan yaratman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Glüten alerjisi gibi konulara daha dikkat edebilirsin. Vücudunun hangi besine nasıl tepki verdiğini ölçme ihtimalin olabilir. Daha sağlıklı tercihler seçerek gün içerisinde enerjini daha da koruman olası.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yaptığın planları değiştirmek durumunda kalabilirsin. Bazı aksaklıklar ve gecikmeler yaşanabilir. Bazı şeyleri daha rahat ve keyifli bir günde halletmek ikiniz için de iyi olabilir.

Para

İş konusunda hızlı ve yolunda gitmesi gereken şeyler seni zorlayabilir. Çevrendeki insanların hızına kendini adapte etmen zaman alabilir. Başkalarını acele ettirmek yerine senin onlara uyman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bazı dedikodular kulağına çalınabilir. Bunlara direkt olarak inanmaman gerekecek. Çevrende dedikoduya açık insanlar varsa onlarla arana biraz mesafe koymak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerini dikkatlice tercih edebilirsin bugün. Eğer çok fazla karbonhidrat tüketiyorsan bugün bu konuda bir adım atabilir ve sana iyi gelmeyen şeyleri kesebilirsin. Biraz daha sebze tüketmen olası.

Aşk

Aşk konularında acele etmemen gerekecek. Bazı şeyleri kafana göre çizmemelisin. Gerçeklerle beklentileri kıyaslaman ve şu anda gerçekten ne durumda olduğunu görmen gerekebilir. Biraz durup düşünmen gerekecek.

Para

İş ortamı konuşmalarının dedikoduya dönmemesi için senin sağlam sınırlar çizmen gerekebilir. Çevrendeki insanların boş ve yersiz konuşmalarıyla işi karıştırmaman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Alacağın bazı haberler canını sıkabilir. Ama dışarıda olan biten şeyleri kendi hayatına yansıtmamayı öğrenmen gerekebilir. Sabırlı ve sakin kalmak çevrendeki insanlar için önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizlerine ihtiyaç duyabilirsin. Biraz meditasyon ve kendince geçireceğin zamana ihtiyaç olabilir. Zihnini boşaltmak ve nefes egzersizlerine odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile uzlaşamaman olası. Bir şeyleri kişisel algılamaman iyi olabilir. Aranızdaki bazı konuları zamana bırakmak ve bugünden üstüne gitmemek iyi olabilir. Ters yöne kürek çekmemelisin.

Para

Bugün beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsin. Bu konularda daha esnek olman gerekecek. Eğer bir kötü gün parası biriktirdiysen bu konuda için daha rahat olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bazı planları ertelemen gerekebilir. Bunu gözünde büyütmemen gerekecek. Bazı şeyler için farklı tarihler seçmek sana daha iyi bile gelebilir. Bazı şeyleri oldurmak için zorlamaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığın için bazı şeyleri değiştirebilirsin. Eğer sürekli diş eti çekilmesi yaşıyorsan bunun için bir doktora gitmen de olası. Daha sağlıklı bir ağız için dikkat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile yapacağın planlarda aksaklıklar olabilir. Birlikte zaman geçirmek isterken başka şeylere öncelik vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu konuyu gözünde büyütmemende fayda var.

Para

Birikim konuları gözünde büyüyor olabilir. Bu ekonomide nasıl birikim yapacağını tam kestiremeyebilirsin. Ancak bugün kendini bu konularda eğitebileceğin ve daha dikkatli davranabileceğin bir gün olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel