3 Mart 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Mart 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Yasal işlemler bugünden halledilmesi gerekebilir. Belgeler, imzalar, teslimler… Her şey seni biraz daha dikkatli düşünmeye itecek gibi. Sorumluluklarını erkenden halletmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine bir hedef koymak ve o hedef için çabalamak daha kolay olabilir senin için. Sağlığın için de kendine bir hedef koyman gerekebilir. Düzenli bir rutin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğini görebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında herkesin kendini ifade etme hakkı olduğunu unutmamalısın. Karşındaki insanı "dinlemiyorum, duymak istemiyorum" diye terslememeli ve onun kendini ifade etmesine izin vermelisin. Ha tabii sonradan istediğin kararı alabilirsin orası ayrı…

Para

Maddi konulara mantıkla bakman gerekecek. Parasal açıdan hislerinle hareket etmek sana zarar ettirebilir. O yüzden olabildiğince soğuk ve mantığa dayalı kararlar almalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün ileriye dönük kararlar almak için güzel bir gün olabilir. Kendine hedefler koymak, yeni şeyler öğrenmek gibi konular daha iyi sonuç verebilir. İleriyi düşünerek hareket etmek senin için daha keyifli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve düzenli bir egzersiz programı sağlığına iyi gelebilir. Fiziksel olarak kendini dinç ve zinde hissetmek için bu iki konuya da eşit derecede önem vermelisin. Hem nefesini kontrol etmek hem de kan dolaşımını artırmak bugün sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularına daha farklı bir gözle bakabilirsin bugün. Yapıcı olmak ve içinde bulunduğun ilişkiyi şekillendirmek ön plana çıkabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda kendini yeniden keşfedebilir ve daha önce farkına varmadığın konuları gündeme alabilirsin.

Para

Hayatın hakkında bazı şeylerin daha iyi gitmesi için büyük değişimler yapman gerekebilir. Özellikle maddi konularda kontrolü elden düşürdüğüne inanıyorsan bugün kolları sıvaman gerekebilir. Eyleme geçmesen bile karar almak dahi sana iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Başarı ve güzellikler hayatına istikrarlı bir şekilde giriyor. Daha iyisini daha güzelini elde etmek için her geçen gün daha güzel etkilere kendini açabilirsin. Ancak bu ruh halinin bugün seni hemen kutlama moduna sokarak yeme içme alışkanlıklarını değiştirmesine izin vermemelisin. Kutlama yemekleri biraz bekleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen enerji seviyeni dengede tutmana vesile olabilir. Süt ve süt ürünlerini dengeli tüketmek ve aşırıya kaçmamak sana daha iyi gelebilir bugün. Bu konulara özen göstermek isteyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendini tedirgin hissedebilirsin. Sevdiğin kişi seni bu şekilde hissettirebilir. Bazı konularda aranızdaki iletişimin azalması ve kendinizi ifade edememeniz sizi huzursuz edebilir. Bu konuları ciddiye almalısınız bugün.

Para

Maddi konularda ortaklaşa kararlar almak için iyi bir gün olabilir. Eğer bazı konularda ortak sorumluluk alınması gerekiyorsa bugün sözünü geçirebilirsin. Yükleri bölerek daha rahat edebilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Eğer bazı şeyleri evden halletme imkanın varsa bugün bu fırsatı değerlendirmelisin. Halledilmesi gereken mevzuları kendi rahatlığında halletmek daha önemli olabilir. Bugün kendini çok fazla yormamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün günlük rutininde ufak tefek değişimler yapmak sana daha iyi gelebilir. Birkaç adım fazladan atmak, asansör yerine merdiven inip çıkmak gibi şeyler seni daha iyi hissettirecek. Daha sağlıklı bir egzersiz programına başlangıç olabilir bu durum.

Aşk

Bugün kalbin daha hızlı çarpabilir. Yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Aşk konularına merakla bakmana vesile olacak bir etkiyle karşılaşman olası. Beklentilerini aşacak bir durum yaşamak seni çok daha mutlu edebilir.

Para

Yasal işlemler ve belgeler söz konusu olduğunda iki kere düşünmen daha doğru olabilir. Parasal konularda önemli kararlar almak için aceleci olmamalısın. Gereksiz hatalara düşmemek için yavaş davranmak daha doğru olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

İçinde bulunduğun ortamları düzeltmek ve güzelleştirmek isteyebilirsin. Çevrendeki insanlardan bu konularda destek ve akıl alabilirsin. Hayatını güzelleştirmek için çaba göstermek sana ayrı bir keyif katabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak kendini biraz fazlaca yorabiliyorsun. Zihinsel olarak bir yorgunluk söz konusu olabilir. Bu durumu atlatmak için keyifli konulara odaklanman gerekecek. Yaşam alanını güzelleştirmek gibi konular sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konularında değişimlere açık olmalısın. İlişkinizde değişen dinamikler varsa buna ayak uydurman gerekebilir. Beklentiler ve yaşananlar ile alakalı daha sağlıklı adımlar atmak bu ilişkiyi kuvvetlendirebilir bugün.

Para

Parasal konularda fikirlerini revize edebilirsin. Bazı yenilikler yapmak, durup dikkatle düşünmek sana daha iyi gelebilir. Parasal durumlara biraz geniş çaplı bakarak odaklanmayı görmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün bazı şeylere odaklanmak zor olabilir. Ancak bu odaklanmanın zorluğu tembellikten değil, hırstan gelebilir. Her şeyi aynı anda düzeltme isteği ağır basabilir bugün. Kendine nazik davranmayı ve senin de bir insan oğlu olduğunu hatırlamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunla barışma vaktin gelmiş olabilir. Kendini daha fit hissetmek için çok büyük zorluklara girmek yerine sağlığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Güzel bir egzersiz programı çıkarabilirsin bugün.

Aşk

İlişki konularına özen gösterebileceğin bir gündesin. İlişkini kuvvetlendirebilirsin. İletişim konularında daha başarılı olabilirsin. Aşk ve mutluluk için göstermen gereken çabayı gösterebileceksin.

Para

Etrafındaki insanlara hava atmak için masraflara girmemelisin. Veya sadece başkaları için normalde girmeyeceğin harcamaları düşünmemelisin. Kendi paranı, kendin için harcamayı öğrenmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

İş veya farklı konuları konuşmak için ayağına gelenler olabilir. Ancak hızlı kararlar almamalısın bugün. Bu tür konuları etraflıca düşünmek ve dikkatli bir karar almak için zamana ihtiyacın olacağını göstermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yüksek enerjini güzel bir egzersize odaklamak isteyebilirsin. Bu egzersiz sadece spor salonunda yapılan türden olmayabilir. Açık hava yürüyüşleri ve keyifli aktiviteler de sana güzel ektiler sağlayabilir bugün.

Aşk

Aşk konularında emin olmadığın şeyler gündeme gelebilir. Kendi iç sesini duymak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Aşk konularında ani kararlar almak veya ani tepkiler vermek seni pek mutlu etmeyebilir bugün.

Para

Parasal konulara gereksiz yere gerildiğini fark edebilirsin. Durumun o kadar da kötü veya geri dönülemez olduğunu görmek sana iyi gelebilir. Maddi konulara daha farklı bir bakış açısıyla bakabileceksin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün günlük rutinlerinden sıkılabilir ve sevdiğin kişiye özen gösterebilirsin. Aşk ve diğer keyifli konulara odaklanmak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Günün getirdiği sıkıcı işlere odaklanmak yerine keyifli konulara odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini şarj etmen gereken bir gün olabilir. Enerji seviyeni yükseltmen ve daha iyi hissetmen için yediklerine dikkat etmelisin. Daha sağlıklı hareket edebilmek için esneme hareketlerine de özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu edecek bir ortama götürmen olası bugün. Birlikte keyifli şeylere odaklanmak, biraz hareket etmek ikinize de iyi gelecek. Aranızdaki muhabbeti artırmak için dışarı çıkmanız gerekebilir.

Para

Para harcamaya gerek kalmadan bir şeyleri halletmek seni daha mutlu edebilir. Eğer bir masraf yapılması düşünülüyorsa bu masrafa varmadan neler yapılabileceğini göz önünde bulundurabilirsin. Yaratıcı olman gerekecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün hayatında yolunda gitmeyen konulara özenle odaklanacak bir kuvvet bulabilirsin. İleriyi düşünerek hareket etmek ve hayatında değişimlere yer açmak için yeni kararlar alabilirsin. Sağlığına odaklanmak ve kendini ilerisi için hazırlamak daha iyi olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Düzenli egzersiz sana daha iyi gelebilir. İyi bir günlük rutin vücudunun ihtiyaçlarını karşılamanı kolaylaştırabilir. Daha sağlıklı kararlar almak için harekete geçmeli ve günlük bir plan oluşturmalısın.

Aşk

Aşk konusunda fikir değişimi yaşayabilirsin. Birisinden hoşlandığını düşünürken daha farklı bir insana odaklanabilirsin. Duygu değişimlerine yer vermeli ve kendi hislerini görmek için kendine zaman tanımalısın bugün.

Para

Parasal konularda önceki masraflarını göz önünde bulundurabilirsin. Maddi konularda öncekilerle şimdiyi kıyaslamak bugün için daha iyi kararlar almana vesile olabilir. Para konularında geniş çaplı düşünmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün aşk konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Okuduğun şeyler, dinlediklerin, hislerinde değişimlere sebep olabilir. Aşk konularına başka bir gözle bakarak hayatında değişimlere yer açabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihinsel ve fiziksel bütünlüğünü dengede tutman gerekebilir. Yoga gibi egzersizlerle daha iyi hissedebilirsin. Hem zihnini boşaltmak hem de hareket etmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda yeni şeyler görebilir, yeni şeyler öğrenebilirsin. Çevrendeki bir insana özellikle daha farklı bakmaya başlayabilirsin. Aşk konularında daha keyifli etkilere kendini açman ve etrafında olanları daha dikkatli görmen gerekebilir.

Para

Bugün daha fazla para harcamak isteyebilirsin. Parasal konularda rahat davranmaya alışmak zor olabilir ancak kendini rahat bırakman gerekecek. Parasal konularda karşına çıkanla savaşmamak daha doğru olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Canını sıkan ancak geçmişte kalmış bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Bugün yaşananlara daha farklı bir bakış açısıyla bakmana sebep olabilir. Hayatını dengede tutmak ve bu geçmiş yaraların seni çok fazla etkilemesine izin vermemek için keyifli şeylere odaklanman gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga gibi bir egzersize ihtiyacın olabilir. Hem vücudunun esnekliğini korumak hem de zihnini boşaltmak önemli olacak. Sağlıklı bir egzersiz arayışındaysan bugün bu konuya özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki muhabbette bazı şeyleri çok fazla zorladığınızı fark edebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda kendiliğinden yoluna girmesi gereken mevzular sizde çok fazla çaba gerektiriyor olabilir. Bugün bu konuları konuşmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün esnek olmayı öğrenmen gerekecek. Ani çıkan masrafları göz önünde bulundurmak ve bunlara yapabileceğin şeylere odaklanmak öncelikli olabilir. Kendini parasal konularda kasmamalı ve biraz daha esnek olabilmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)

Genel

Ortam değişikliği görmek isteyebilirsin. İlerisi için güzel değişimlere gitmek isteyebilirsin. Farklı seyahat programlarına odaklanmak ve daha keyifli şeyler yapmak istemek, gelecek planlarında daha güzel etkiler oluşturabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudundaki enerjiyi dengelemek önemli olabilir. Hem yeteri kadar dinlenmek hem de yeteri kadar egzersize özen göstermek öncelikli olacak senin için. Daha sağlıklı hareket edebilmek için hayatına bu dengeyi getirmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında düşünceli bir gün olabilir senin için. Eğer bir ilişki içerisindeysen bu ilişki için verdiğin ödünler gözüne batabilir. Bu konuların sıkıntı yaratmaması için sevdiğin kişiye açık olman gerekecek.

Para

Parasal konularda ufak farklılıklar görebilirsin. Bu tür durumlara adapte olmak ve büyük tepkiler vermemek önemli olabilir. Parasal açıdan daha sakin ve rahat davranman gereken bir gün olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel