3 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Kasım 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Sevmek de sevilmek de senin hakkın. Aksini söyleyenlere inanmamalısın. Sevgi kırıntısı ile doymak yerine hak ettiğin saygıyı görmek, sevgi talep etmek önemli olacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak çaylar tüketmek bu mevsimde sana daha iyi gelebilir. Bitki çayları enerjini artırarak bağışıklığını kuvvetlendirmeni sağlayabilir. Bugün sıcak bitki çaylarını tercih edebilirsin.

Aşk

Hayatında birisi yoksa yeni birisini dahil etmek için hatalar yapmamalısın. Aceleci olmamalı ve dikkatli kararlar almalısın. Mantığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

İşine odaklanmak sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Kendini daha iyi ifade edebilir ve maddi konularda elini kuvvetlendirebilirsin. Daha güzel kararlar alabilirsin bugün para için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

İş konularına odaklanmak sana daha iyi gelse de bugün hayatında önem taşıyan diğer konulara da vakit ayırman gerekecek. Hayatındaki dengeyi kurmak için gündemine odaklanabilir ve neye az vakit ayırdığını görerek bunu düzeltmek isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve organizasyon zihnini boşaltmana vesile olabilir. Yaşam alanını derleyip toparlamak, temizliğe özen göstermek zihnini boşaltmanı sağlayacak. Zihinsel gerginlikleri bir kenara bırakmak genel olarak sağlığına iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen mevzuları göz ardı etmemen gerekecek. Bir ilişkide olmaması gereken konuşmaları duymak ve bunu "bir şey olmaz" diye değerlendirmek seni ileride üzebilir. Aman dikkat!

Para

Yapmak istediğin bir harcama için kenara para koyabilirsin bugün. İstediğin eşyayı almak için hazırlıklar yapabilirsin. Bu konuda suçluluk duymadan, isteklerine öncelik vererek hareket etmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Aile ve diğer konuları dengelemen gerekebilir. Aile içerisindeki gerginlikleri çözmek ve bunun hayatının diğer alanlarına yansımasını engellemek biraz sana düşecek. Bugün yapıcı olması gereken taraf sen olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlar dışarı çıkıyor, izolasyon kurallarını hiçe sayıyor diye onlara uymamalısın. Burada mantıklı akıl seninki olmalı. İnsanların yaptığı hatalara düşmemek için virüse karşı dikkatini artırman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimler daha pozitif bir hale bürünebilir. Birbirinize destek olabilir, daha yapıcı davranabilirsiniz. Bazı konularda birbirinize daha da yumuşamanız olası.

Para

Paranı kendi isteklerin doğrultusunda harcamak isteyeceksin. Ancak sorumluluklarını da unutmaman gerekecek. Maddi konularda önemli bir denge kurman ve parana dikkat etmen gerekebilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Hayatında yolunda gitmediğini düşündüğün konularla tek tek başa çıkmak isteyebilirsin. Gündeminde ne olacağına sen karar vereceksin. Ve bu yapıcı enerjiyi sıkıntıları çözmeye vermek sana fayda sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

İnsanlarla mesafe kuralını esnetmemelisin. Sağlığına ekstra özen göstermek için girdiğin ortamlarda insanlarla arandaki o mesafeyi koruman gerekecek. Daha sağlıklı bir bünye için bu aralar bu konuya özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir ortamda bulunmak sana daha iyi gelecek. Birlikte vakit geçirmek için bir ortam sağlamak, bazı tekliflerle ona gitmek güzel etkiler yaratabilir. Samimi bir gün geçirebilirsin.

Para

Parana sahip çıkman gereken bir gün olabilir. Zira etrafında bu parayı senden almaya çalışanlar olabilir. Dolandırıcılara ve yalancılara karşı kesenin ağzını kapatmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir gün. Güzel bir kitap okuyabilir, farklı konulara ilgi gösterebilirsin. Zihnin her zamankinden açık olabilir ve daha fazla şey öğrenebilirsin. Bu etkiyi boş geçmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyene özen göstermek önemli olabilir. Özellikle insan içinde çok fazla vakit harcıyorsan. Bu hastalık zamanlarında kendine dikkat etmek için özellikle hijyene ekstra özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin son zamanlarda neler düşündüğünü daha da merak edebilirsin. Bunun için onunla sağlıklı iletişimler kurabileceğin ortamlara girmek isteyeceksin. Bunun hazırlığını sen yapabilirsin.

Para

Maddi olarak elini kuvvetlendirmek için güzel adımlar atabileceksin. Daha güzel kararlar almak, yeni işlere odaklanmak sana iyi gelecek. Maddi açıdan kendini sağlama alabileceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Çevrendeki insanlarla daha uyumlu olabilmek için senin bazı değişimler yapman gerekebilir. Uzlaşmacı taraf sen olabilirsin. Çevrendekilere empati yapmayı öğrenmen gerekebilir. Zihnini bu tür durumlara açmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmenin önemini görmen gerekebilir. Daha iyi beslenmek adına mutfağa girmen gerekecek. Hazır gıdalarla beslenmek yerine daha sağlıklı tercihlere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Yeni bir flört gündeme gelebilir. Bu kişiyi tanımak ve onu anlamak için biraz gözlem yeteneğini çalıştırman gerekecek. Hemen büyük beklentilere girmemeli ve karşındaki insanı tanımalısın.

Para

Tasarruf planları oluşturman gerekebilir. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamalı ve zor zamanlar için para biriktirmelisin. Gereksiz masrafları kısmak isteyebilirsin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Arkadaşlıklarına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sevdiğin insanların kalbini kırmamak için seçtiğin kelimelerde ekstra dikkatli olman gerekecek. Kime ne dediğine dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş hem zihnini boşaltmanı hem de kan dolaşımını artırmanı sağlayabilir. O yüzden bugün yürümeyi düşünmelisin. Daha sağlıklı bir ruh hali ve beden için fiziksel harekete daha fazla özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen bir konu söz konusu olduğunda hemen bütün gemileri yakmamalısın. Biraz yapıcı olmak ve sıkıntının kaynağına inerek bunu çözmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda dediğim dedik olmak sana fayda sağlamayabilir. O yüzden dikkat etmen gerekecek. Daha mantıklı kararlar almak için çevrendekilerin dediklerini dinlemen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Hayatında daha güzel şeylere vakit ayırman gerekebilir. Her şeye bir mücadele ve çıkmaz gözüyle bakmamalısın. Bazı konulara olumlu yaklaşman daha güzel ve bol gelişmeli durumlara vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığa odaklanmak için büyük değişimler yapmak yerine ufak ufak alışkanlıkları değiştirme yoluna gidebilirsin. Her zaman arabayla gittiğin yerlere yürüyerek gitmek, daha fazla su tüketmek gibi detaylar enerjini yükseltebilir.

Aşk

Bugün yeni flörtleşmeler gündeme gelebilir. Aşk konusunda pozitif etkilere açık olabilirsin. Bu keyifli etkilerin tadını çıkarmak için kafana bir şeyleri takmaman gerekecek. Büyük beklentilere veya kaygılara takılmamalısın.

Para

Maddi konularda kendine güvenerek hareket etmelisin. Parasal açıdan elini kuvvetlendireceğin bir gün. Masrafları hallettikten sonra kendine kalan parayı iyi değerlendirmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Alacağın bir haber gününün nasıl geçeceğini belirleyebilir. Dış etkilere biraz daha açık olabilirsin. Çevresel koşullar, yaşanacaklar gündeminde büyük etkiler yaratabilir. Acele kararlar almamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve ufak egzersizler kaslarını rahatlatmana ve tutulmaların önüne geçmene vesile olabilir. Kaslarını esnetmen ve biraz daha rahat hareket etmen, kramp ve kasılmaları engelleyebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif olmak isteyebilirsin bugün. Sevdiğin kişiye daha pozitif yaklaşabilirsin. Ona güzel tekliflerle gidebilir ve güzel vakit geçirmek için kararlar alabilirsin.

Para

Büyük paralar kazanmak veya harcamak yerine sahip olduklarınla mutlu olmak bugün sana yetecek. Elindekilerin kıymetini bilmek için iyi bir gün. Şükretmeyi öğrenmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Kaygılı ruh hallerinden kurtulmak için çevrenden destek beklemek bir yana, bugün senin başkalarına destek olman gerekebilir. Kendi direncini kuvvetlendirmeli ve sevdiklerine destek olmalısın. Bugün aradığın kuvveti içinde bulabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Negatif enerjileri üstünden atmak için esneme hareketleri yapabilir, yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Hem zihnini boşaltmalı hem de enerjini artırmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda sıkıntı olan konuları bugünden çözmeye çalışmak kafanı yorabilir. O yüzden biraz sakin kalmak ve yapıcı olmak için kendine dikkat etmen gerekecek. Ani tepkiler vermemelisin.

Para

Geleceğe yatırım yapmak demek büyük paralar saklamak demek değildir. Bazen insanın kendine, kendi işine ufak tefek masraflar yapması da güzel bir yatırım olabilir. Bugün neye ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Kaygılı ruh hallerinden kurtulmak için çevrenden destek beklemek bir yana, bugün senin başkalarına destek olman gerekebilir. Kendi direncini kuvvetlendirmeli ve sevdiklerine destek olmalısın. Bugün aradığın kuvveti içinde bulabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Negatif enerjileri üstünden atmak için esneme hareketleri yapabilir, yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Hem zihnini boşaltmalı hem de enerjini artırmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda sıkıntı olan konuları bugünden çözmeye çalışmak kafanı yorabilir. O yüzden biraz sakin kalmak ve yapıcı olmak için kendine dikkat etmen gerekecek. Ani tepkiler vermemelisin.

Para

Geleceğe yatırım yapmak demek büyük paralar saklamak demek değildir. Bazen insanın kendine, kendi işine ufak tefek masraflar yapması da güzel bir yatırım olabilir. Bugün neye ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Kasım 2020 Salı)

Genel

Güzel şeylere odaklanmak bütün gününü değiştirebilir. Kendini keyifli konulara odaklamak sana zor gelse de ruh halin için bunun peşine düşmelisin. Güne güzel başlamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikleri bir kenara bırakmak için kendine zaman ayırman gerekebilir. Daha sağlıklı bir ruh haline odaklanmak için meditasyona vakit ayırabilirsin. Önceliği zihinsel huzura verebilirsin.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen şeyleri gözlemlemek ve biraz beklemek sana daha iyi gelecek. Bir şeyleri aceleye getirmemeli ve dikkatle gözlemlemelisin. Bazı durumları daha net görmek senin için daha iyi olabilir.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakmak ve daha pozitife odaklamak seni daha iyi bir noktaya getirebilir. Kaygılarla değil de güzel umutlarla yarına odaklanmak senin için daha iyi bir enerji kaynağı olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel