3 Eylül 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Eylül 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Duygusal olarak kendini toplaman ve sakinleşmen gerekecek. Kendine vakit ayırman ve bir şeyleri kendince halletmen, bu durum için iyi olabilir. Kafanı toparlamak için biraz zaman sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlığını düşünmek için iyi bir gün. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlar, sana daha iyi gelecek adımlar atmana vesile olabilir. Bu süreçte esas önemli olan şeyin kendi sağlığın olduğunu hatırlamanda ve kendini yıpratmamanda fayda var.

Aşk

İş ortamlarında veya aşkı hiç beklemediğin bir yerde karşına ilginç etkiler çıkabilir. Hiç beklemediğin bir noktada güzel bir flörtleşme yaşanabilir. Kendini yeni etkilere açman gerekecek.

Para

Maddi konularda bir şeyleri görmezden gelmen iyi olmayabilir. Bazı konuları daha ciddiye alarak hareket etmen gerekecek. Hiçbir şey olmamış gibi devam etmek sana daha fazla zarar verebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Daha baskın kararlar alabileceğin bir gün olabilir. Cesur davranmak güzel adımlar atmana vesile olacak. Değişmesi gereken konulara odaklanman ve güzel adımlar atman sende farklılıklar yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sosyal izolasyonun şaka olmadığını kendine hatırlatman gerekebilir. Sağlığına özen göstermek ve çevrendekileri de korumak için bu konuya özen göstermelisin. Mikroplara ve özellikle Covid 19' a karşı önlem almak için biraz daha fazla çaba gösterebilirsin.

Aşk

Arkadaşlıklar ve iletişimin artması, yeni etkilere de kendini açabilir. Aşk konusunda güzel gelişmeler, sosyal ortamlar ile alakalı gelişmelerde kendini gösterebilir. Kendini bu etkilere hazırlamalısın.

Para

Maddi konularda kontrolün dışında gelişen olayları gözlemleyebilir ve bu konularda neleri değiştirmen gerektiğini fark edebilirsin. Bu süreç biraz sıkıntılı olsa da senin için çok öğretici olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün sınandığını hissedebilirsin. Hem çevrendekiler, hem de hayat tarafından. Bir şeyleri doğru yapman veya kolayına geleni seçmen konusunda kafan karışabilir. İçine en fazla sinen hareketi seçmek senin için daha doğru olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri, kaslarına daha iyi gelebilir bugün. Hem eklemlerini hem de kaslarını çalıştırmak, daha rahat hareket kabiliyeti sağlamak ve biriken gerginlikeri üstünden atmak için bu hareketlere özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha derin muhabbetler gündeme gelebilir. Bir şeyleri daha ciddi bir biçimde ele alabilirsiniz. Aşk konuları için daha önceden bahsi geçmeyen mevzular dile gelebilir.

Para

Gereksiz şeylerle vakit kaybetmek veya hayallere dalmak yerine ufak da olsa adımlar atman gerekebilir. İş ve maddiyat için harekete geçmen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Özgüvenin de. Alacağın kararların arkasında durup yarım kalan işleri bitirebilir, daha keyifli şeyler için vakit harcayabilirsin. Bazı konuları ciddiye alarak hareket etmen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir bugün. Enerjini toplaman ve zihnini berraklaştırman için şekerli içecekler yerine suya yönelmelisin. Suyun senin düşmanın olmadığını kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında daha yeniye odaklanabilir, güzel gelişmelere vakit ayırabilirsin. Aşk için kendini daha iyi bir ruh halinde hissedebilirsin bugün. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Bugün halletmen gereken işlerin önüne geçebilecek her şeyi geride bırakman gerekecek. Maddi konulara odaklanman çok önemli olabilir. Dikkatini dağıtabilecek şeylere bir dur demen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylerin kötü gitme ihtimalini düşünerek hata yapmamalısın. İçine sinmeyen şeyleri beklemen daha doğru olabilir. Acele kararlar alıp daha sonradan pişman olmamak için sağlıklı hareketlere girmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen, zihnini daha rahat boşaltmana vesile olabilir. Duygusal gerginliklere bir de zihinsel yorgunluklar eklenmesin. Bugün bu konuya özen göstermelisin.

Aşk

Bugün bir şeylerin açığa çıkması sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında geri planda tutulan gerçekler daha önemli olabilir. Dürüstlük bu konuda daha önemli olacak.

Para

Detaylara özen göstermen maddi gerginliklerin önüne geçmene vesile olabilir. Ufak tefek de olsa bazı maddi durumlara daha fazla özenmen senin için daha iyi olacak. Algılarını açmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların seni hedeflediğini düşünebilirsin. Herkesin seninle bir meselesi olduğu fikri aklında canlanabilir. Ancak yapıcı olmak ve bu etkileri kendi lehine değiştirmek için zihnini açık tutacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini kanıtlama çabası seni gereksiz yere yorabilir. Bunun önüne geçmek için kendince bir gün geçirmen ve kendi iç sesini duyman gerekecek. Meditasyon ve yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün sosyal bir gün olabilir. Eğer sevdiğin birisi varsa birlikte vakit geçirebilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisi ile iletişime geçmek ve flörtleşmek olası. Aşkta kendini daha rahat ifade edebileceksin.

Para

Sayılarla cebelleşiyor olabilirsin. Bir şeylerin fiyatını kafanda alıp veriyor olman olası. Ancak bugün kafanı toplayıp bir harekete geçmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

İnsanların başarıyı algılama şekli başkadır. Herkesin başarı anlayışı kendine göredir. Senin başarılarını kendilerince ufak bulanlara karşı dik durman ve kendini savunman gerekebilir. Kimseyle yarışmamalı ve kendi hayatına odaklanmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareket kabiliyetini artırmak ve daha keyifli şeylere odaklanmak için bugünden egzersize odaklanabilirsin. Bir günde maraton koşamayabilirsin belki ancak kaslarını esnetmenin faydasını daha açık görebilirsin.

Aşk

Eğer uzun soluklu bir ilişki içerisindeysen bugün tutkularınızı daha da artıracak güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşk konularında bir şeyler daha da derinleşebilir, birbirinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Para

Bir şeylerin hiç değişmeyeceğini düşünmek bir eksiklik olabilir. Maddi açıdan kendini değişim ve gelişimlere hazırlaman gerekecek. Bazı konularda daha keyifli gelişmeler görebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Fiziksel aktivitelerini artırman gerekebilir. Daha fazla hareket etmek sana daha iyi bir etki katabilir. Enerjini yükseltmek ve zihnini açmak için gün içerisinde daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin kararlar alabilmek için zihninin içinde alarm sesleri olmaması gerekecek. Anksiyete ve gerginliklerle başa çıkabilmek için de kendince bir gün geçirmek ve güzel şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bu süreçte ufak egzersizlere de girmen iyi olabilir.

Aşk

Aşk ve tutku önemli konular olabilir. Kendini bu konularda daha iyi hissedebilirsin. Bir şeyleri yoluna koyma ve aşka vakit ayırma söz konusu olduğunda bugün resmen ateş edeceksin.

Para

Para gerçekten mutluluk satın alabilir. Alamaz olsaydı şu anda bu kadar canın sıkkın olmazdı belki de. Arkadaşlıklar ve iş anlaşmaları, maddi kazançlar ve mutluluklar… Bugün bu konularda daha derin düşüncelere dalabilir ve bir uyum yakalamak isteyebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Gerçeklerle yüzleşmek seni biraz yorabilir. Aslında bir şeylerin açığa çıkması seni hafifletmeli ancak bu duruma alışman biraz zaman isteyebilir. Kendini yeni bilgilere açman ve bir şeyleri gözardı etmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için birinin gelip sana bu hazırlığı yapmasını bekliyorsan, biraz daha beklemen gerekebilir. Bugün, kendin için mutfağa girmek ve kendin için güzel ve sağlıklı yemekler yapman gerekecek. Bu hazırlığı senin yapman gerek.

Aşk

Aşk konusunda iki tarafın da inançlarını, düşüncelerini açıkça dile getirmesi gerekebilir. Karşındaki insanın nelere değer verdiğini daha net görmek için onu gözlemleyebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda daha önceden olan şeyler için kendini parçalamamalısın. Maddi açıdan daha sağlıklı hareket edebilmek için sakince düşünmen ve geleceği odaklaman gerekecek. Bugün biraz kendini geri çekmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Enerjin yüksek olsa da aklına takılanlar yoluna çıkabilir. Bir şeyleri daha sağlıklıklı değerlendirmek için kendince zaman geçirebilirsin. Bazı konuları içinde çözdükten sonra seni kimse tutamayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hem kendinin hem de çevrendekilerin sağlığına odaklanmak daha iyi olabilir. Dezenfektasyona özen göstermek ve ev içinde elini sürdüğün şeyleri temizlemek sana da, ailene de iyi gelebilir. Sağlık için bu konulara odaklanmalısın.

Aşk

Bugün birden fazla insan ile muhatap olabilir, onların ilgisini kazanabilirsin. Onların sana olan bakışı seni mutlu edebilir. Flörtleşmeler ve keyifli yazışmalar için güzel bir gün olabilir.

Para

Maddi konulara tam olarak kendini veremiyor olabilirsin. Aklın bambaşka bir yerde olabilir. Ancak bugün yarım kalan işleri bitirmek önceliğin olacak. Bu konuda hareketlerini sen belirleyeceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Herkesin hatasını aramak yerine hem kendinle hem de etrafındakilerle barışman gerekecek. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve sahip olduğun şeylerin, anın kıymetini bilmek bugün sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmenin faydasını görebilirsin bugün. Sıcak havalarda vücudun kaybettiği nemin yerini doldurman gerekecek. Bu duruma özen göstermen, enerjinin sürekli olmasını sağlayabilir.

Aşk

Canınızı sıkan mevzuları dile getirmek ve sağlıklı çözümler aramak için iyi bir gün olabilir. Sevdiğin kişiyle daha yapıcı etkiler altında olabilirsiniz. Bir şeyleri sakince ifade etmek size güzel etkiler kazandırabilir.

Para

Vakti geçmiş yükümlülükler bugün kapına dayanabilir. Maddi açıdan geçmişte bir açık bırakmaman gerekecek. Maddi olarak daha mantıklı kararlar alabilmek için yarım kalan işleri tamamlaman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Etkin bir biçimde çalışabileceksin. İş bitiriciliğin ses getirecek. Bir şeyleri yoluna koyman takdir toplayacak. Ancak bunların hiçbirini ilgi çekmek için değil, kendini daha iyi bir noktaya taşımak için yapacaksın. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini berraklaştırmak ve kendini toplamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Olanları hazmetmek ve gerginliklerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Kendince bir gün geçirmek duygusal sağlığın için önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebilmek için güzel bir fırsat edinebilirsin. Aşkını ifade etmek ve karşı tarafın hislerini öğrenmek için mantıklı bir gün olabilir. Bir şeyleri açığa çıkarmak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda bir şeyleri daha farklı görmen olası. Bazı konular daha da netleşebilir. Neler yapman gerektiğini çok açık bir biçimde görebilirsin. Bu durum ileride faydalı olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel