3 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün öğrenmek istediğin bir konuya odaklanabilirsin. İş ile alakalı konularda yeni bilgiler alman bu konuda daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak. İnsanlarla iletişimini sağlam tutman gereken bir gün olabilir senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Zihnini boşaltman ve vücudunun yeteri kadar dinlenmesi gün içerisinde daha keyifli bir enerjiye sahip olmanı sağlayabilir. Bugün uykuna dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla konuşman gerekecek. İkiniz de bazı şeyleri içinize atıyor olabilirsiniz. Bazı konuları konuşmak sizin için daha yapıcı bir enerji oluşturabilir bugün. O yüzden sıkıntılarınızı birbirinizden saklamamalısınız.

Para

Bugün parasal durumlarına dikkat etmen gerekecek. Kendine bir bütçe çıkarmak ve masraflarını ayarlamak ilerisi için daha iyi bir adım olabilir. Bugün hesap yapman ve sana faydası olmayan masrafları kısma günü olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün iş ve kariyer konularında senden daha deneyimli birisinin desteğini görebilirsin. Parasal mevzularda nasıl adımlar atman gerektiğine dair yeni fikirler edinebilirsin. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirirken fikir danışman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve sağlığına dikkat etmek önem kazanacak senin için. Kas ağrılarına ve yorgunluklara karşı önlem almalı ve zihnini dinlendirerek stresi hayatından uzaklaştırmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin seninle daha fazla ilgilenmesini isteyebilirsin bugün. Birbirinize daha fazla vakit ayırmak ve güzel sözler söylemek önceliğiniz olabilir. Ancak ilginin karşılıklı olması gerektiğini unutmamalısın.

Para

Kendini daha iyi hissetmek için para harcaman gerekmez. Ancak bugün para harcama eğiliminde olabilirsin. Hayatında olan biteni parayla düzeltmeye çalışmamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün kendini çok iyi hissedebilirsin. Fiziksel enerjin yerinde olacak bugün. Daha rahat hareket edebilecek ve kendine güvenerek adım atabileceksin. Bu güzel enerjiyi iş ve kariyer konularında senin için önem taşıyan mevzulara harcayabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel enerjin yerinde olacak bugün. Birden fazla işi halledebilecek bir enerji bulabileceksin. Ancak günün sonunda zihinsel yorgunluklara karşı önlem almalısın. Zihnini dinlendirmek önemli olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile romantik bir gün geçirebilirsin. Aranızda daha keyifli bir enerji olabilir. Birbirinizi mutlu etmek için çaba göstereceğiniz ve güzel sürprizler hazırlayacağınız bir gün olacak.

Para

Bugün meşgul olacağın bir gün olacak. Parasal konularda güzel sonuçlar elde etmek için daha fazla çaba sarf etmen gerekebilir. Emeklerinin ve uğraşlarının karşılığını almak için biraz daha fazla zamana ihtiyacın olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Parasal konular ve iş ile alakalı mevzular sana daha güzel çözümler getirebilir bugün. Beklenmedik gelişmeler ve kariyer fırsatları keyfinin yerine gelmesini sağlayacak. Daha rahat adımlar atabileceğin bir gün olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Açık hava egzersizleri ve bol bol nefes alıp vermen ciğerlerine iyi gelecek bugün. Vücudundaki enerjiyi yenilemek ve daha rahat nefes alabilmek için oksijen alabileceğin ortamlarda bulunman gerekebilir.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ilgini çekebilir. Ancak önemli adımlar atmadan önce kendi iç sesini dinlemen gerekecek. Aceleci olmamalı ve bazı şeyleri gözlemlemelisin bugün.

Para

Bugün keyifli bir gün geçirebilirsin. Maddi durumlar senin bu keyifli zamanı geçirmene engel olmayacak. Keyfine göre, kafana göre harcamalar yapabileceksin. Ancak aşırıya kaçmamakta fayda var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün arkadaşlarınla veya sevdiğin diğer insanlarla keyifli vakitler geçirebileceksin. Halletmen gereken mevzuları erkenden halletmen, günün geri kalanında keyifli konulara vakit ayırmanı sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal gerginliği üstünden atmak için sadece egzersiz ve derin nefes alıp vermeler yeterli olmayabilir. Sana sıkıntı veren konularla yüzleşmen de sağlığına iyi gelecek enerjiler oluşturabilir. Bugün sıkıntılarınla yüzleşmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak, onunla keyifli aktivitelere katılmak size daha iyi gelecek. Birlikte, arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz enerjinizi yenilemeye ve birbirinize daha yapıcı bir tavırla odaklanmanıza fırsat tanıyabilir.

Para

Günün erken saatlerinde sorumluluklarını yerine getirmek, daha sonra keyfine göre vakit geçirmen için fırsat verecek. Bugün kendine masraflar yapabilir ve keyifli alışverişlere çıkabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

İş ve kariyer konularında önemli adımlar atabilirsin. Yeni şeyler öğrenme, farklı yollar izleme ve yeni projeler geliştirme konuları gündemini meşgul edebilir. Maddi konularda nasıl adımlar atacağın önemli olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gündesin. Kendine dikkat etmeli ve vücudunun ihtiyacı olan suyu aldığından emin olmalısın. Vücudunun üstündeki gerginliği atmak için ve iç organlarının sağlığı için bol bol su tüketmen gerekecek.

Aşk

Aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın bugün. Sevdiğin kişinin sana güzel ve farklı bir yaklaşımı olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insana karşı ilgi duyabilirsin. Farklı ve güzel bir enerjin olacak bugün.

Para

Parasal konularda zamanı iyi değerlendirmen gerekebilir. Etrafında olan biten gereksiz mevzularla ilgilenmek yerine üretken olabileceğin saatleri daha dikkatli değerlendirmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün yeni bilgiler öğrenebilirsin. Bu bilgiler, işinle veya insan ilişkilerinle alakalı adımlar atmanı etkileyebilir. Güzel ve büyük başarılar kapıda, bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeteri kadar iyi uyuduğuna ve yeteri kadar iyi beslendiğine emin olman gerekecek. Vücudunun belli bir rutine alışması ve senin için önem taşıyan konularda daha iyi kararlar alman bugün kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı duyguları hakkında bilgi sahibi olabilirsin bugün. Veya hayatında birisi yoksa eğer, seninle ilgilenen bir insanı fark edebilirsin. Aşkta yeni şeyler öğreneceğin bir gün olacak.

Para

Bugün maddi konularda sakin bir gün geçirebilirsin. Büyük masraflar veya büyük kazançlar ile yorulmayacaksın. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve sahip olduklarından keyif almak sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Uzun zamandır emek verdiğin bir konu bugün güzel bir sonuca varabilir. Emeklerinin karşılığını almak ve geleceğin için daha güzel adımlar atmak sana iyi gelecek. Ancak gün içerisinde yorgunluklara dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin kaslarını yormaması için daha fazla esneme hareketleri yapabilirsin. Gün içerisinde vücudunda biriken negatifliği atmak için daha fazla egzersize yönelmen gerekebilir.

Aşk

Hayallerindeki insanla karşı karşıya gelebilirsin bugün. Olmasını istediğin bir aşk dileğin yerine gelebilir. Eğer kimseden hoşlanmıyorsan o zaman hayallerindeki gibi bir aşka merhaba diyebilirsin.

Para

Bugün güzel başarılar ve büyük paralar elde edebilirsin. Keyfinin yerinde olacağı ve para sıkıntısı yaşamayacağın bir gün olacak. Ancak etrafındaki insanları memnun etmek için para savurmaman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Eğer öğrenmek istediğin bir konu varsa bunu araştırmaya vakit ayırabilirsin. Çevrendeki insanların planlarına uymak ve onların hızında gitmek yerine kendi istediğin şekilde hareket etmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve düzen konularına özen gösterebilirsin bugün. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek, kendine bakım yapmak gibi konular zihnini boşaltmak için faydalı olacak. Hem mikroplardan arınacağın hem de stres atacağın bir gün olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda fikir ayrılıkları olabilir. Bugün çok fazla kendi isteğine göre hareket edebilirsin. Ortak bir paydada buluşmak size zor gelebilir. O yüzden bazı şeyleri zorlamamak sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün kendine bazı masraflar yapabilirsin. İstediğin şeyleri almak, kendine bakım yaptırmak ve paranı istediğin gibi harcamak kendini çok daha iyi hissettirecek. Etrafındakilere göre yaşamayacaksın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracağın bir gün olacak. Farklı fikirler üretmek veya sıkıntılara farklı çözümler bulmak daha güzel adımlar atmanı sağlayabilir. Plan ve program yapmak bugün daha kolay olacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Çalışma alanını düzenlemen stresi vücudundan atmana yarayabilir. Gün içerisinde gerildiğin ancak çokça vakit geçirdiğin yerleri güzelleştirmek zihnini boşaltman için güzel bir fırsat yaratabilir sana.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı olan bakış açısını merak edebilirsin. Sana karşı olan duygularını öğrenmek ve birbirinizi daha iyi anlamak isteyebilirsiniz. Sevginize biraz şüphe karışabilir bugün.

Para

Bugün maddi konularda kendi fikirlerine değer vermeli ve etrafındaki insanlarla arana bir sınır çekmelisin. İstemediğin şeylere para ayırmak yerine kendi bütçeni kendi isteklerine göre ayarlaman daha doğru olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Kendine zaman ayırmak ve kafanı dinlemek güzel olabilir bugün. Emek verdiğin konuların bir sonuca bağlanması, kendine vakit ayırmak için güzel bir fırsat olabilir. Bugün keyfine göre hareket etmek daha iyi olacak senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı tercihler yapman gereken bir gün olabilir. Gerek tükettiğin gıdalarda gerekse yaptığın egzersizlerde vücudunu desteklemen gerekecek. Daha sağlıklı gıdalar tüketmen gün içerisindeki enerjini etkileyebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla daha güzel ortamlara girmek aranızdaki enerjiyi canlandırabilir. Son zamanlarda birbirinize vakit ayıramadıysanız eğer bu durumu düzeltmek için çaba gösterebilirsiniz.

Para

Bugün emeklerinin karşılığını almaya başlayacağın bir gündesin. Eğer son zamanlarda emek verdiğin bir iş veya proje varsa bugün parasal karşılığını alabilirsin. Üretkenlik ve getirisi bugün yoğun olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

İş ve emek konuları önceliğin olacak bugün. Kazançlardan çok gidiş yoluna odaklanabilirsin. Emeklerinin karşılığını henüz tam alamasan da attığın adımlardan emin olacağın ve kendine güveneceğin bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sana iyi gelmeyen alışkanlıklarından kurtulmak için iyi bir gün. Sağlığını ön plana alman gerekebilir. Alışkanlıkların yüzünden ters giden bir sağlık döngüsü varsa bunu düzeltmek için sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile nasıl bir iletişime sahip olmak istediğini düşüneceksin bugün. Aranızdaki iletişimi nasıl bir şekle bürünmesini düşünmen daha güzel etkiler oluşturabilir. Bir ilişkiden ne beklediğini daha iyi bileceksin.

Para

Parasal konularda bir adım atmadan önce iç sesini dinlemen gerekebilir bugün. Tam olarak emin olmadığın masraflara girmemeli ve içine sinmeyen konulara para ayırırken dikkatli olmalısın. Sana yanlış gelen harcamalara girmemen daha doğru olur.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel