3 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Aralık 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla iletişimini artırman bazı olaylara bakış açını geliştirebilir. Bazı şeylere daha farklı odaklanmak da güzel sonuçlar elde etmeni sağlayabilir. İletişime özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini iyi bir egzersize yönlendirmek bünyene çok iyi gelecek. Sağlıklı bir egzersiz rutini için iyi bir başlangıç yapabilirsin. Eğer spor yapan birisi isen bugün daha keyifli bir enerji elde edebilirsin.

Aşk

Bugün etrafındaki insanların hayranlığını kazanabilirsin. İnsanlar senin gözünün içine bakabilir. Bu hayranlık senin güzel enerjinden ve insanlara bakış açından kaynaklanacak.

Para

Daha mantıklı kararlar almak için perspektif gerekecek. Bunun için de her zamankinden farklı düşünmeye dikkat edebilirsin. Önemli kararlar almadan önce iki kere düşünmende fayda var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendi isteklerine göre hareket etmelisin. Başkasının hızına yetişmek için aceleci olmaman gerekecek. Sakin kalmak ve istediğin biçimde hareket etmek senin için daha iyi bir biçimde sonlanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün çok hassas olabilirsin. Bu durum da davranışlarına yansıyabilir. Vücudunun bu hassasiyeti yorgunluğa dönüştürmesi olası. O yüzden çok fazla enerji tüketmemeye çalışabilirsin bugün.

Aşk

Bugün ilginç birisi hayatına girebilir. Senin ilgini çekmeye çalışabilir. Bu kişiyle sakin ve güzel bir konuşma yapmak bütün enerjini değiştirebilir. Aşk için iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Parasal mevzularda kendince bir karar alman gerekecek. Çünkü etrafındaki insanlar seni yönlendirmeyi kafasına koymuş olabilir. Kendi fikrinle hareket etmek ve bağımsız olmak daha doğru kararlar almanı sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hayallere dalarak gerçeklikten çok fazla uzaklaşmamalısın. Zira buna yatkın olacaksın. Hayallerde yaşamak sana güzel sonuçlar getirmeyebilir. Gerçeklikten uzaklaşmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sinir ve stres ile uğraşmak bedenini yıpratabilir. Sakin bir gün geçirmek için kendine vakit ayırman gerekecek. Gereksiz konulara fazlaca odaklanarak kendi stres düzeyini artırmamalısın.

Aşk

Aşk konusunda kafanı toparlaman gerekebilir. Büyük beklentilere girmeden sakin bir gün geçirmek sana iyi gelecek. Eğer hayatında birisi yoksa, kendince bir gün geçirmek aslında sana çok daha iyi gelebilir.

Para

Parasal mevzularda seni büyük sözlerle kandırmaya çalışanlara karşı dikkatli olman gerekecek. Her söylenene inanmamalısın. Neyin olurunun olup olmadığını kendine hatırlatman gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün daha sakin bir gün geçirmenin faydasını göreceksin. Aceleci olmamanın, yeni şeylere başlamadan öncekileri bitirmenin etkisi daha büyük olabilir. Keyifli ve sakin bir gün geçirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikleri çözmek için bir durup her şeye uzaktan bakman gerekebilir. Bu süreçte sağlığına, günlük rutinine odaklanabilirsin. İçine sinmeyen şeyleri değiştirmek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen mevzuları dile getirebileceksin. Bu açıklık sende bir huzur yaratabilir. "Oh be sonunda söyledim" diye düşünerek kendini rahatlatabilirsin.

Para

Parasal konularda büyük beklentilere girmek sana yaramayabilir. Sakin bir gün geçirmek ve sahip olduklarına şükretmek daha önemli olacak. Büyük beklentilerle kendini germemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün iletişim önemli olacak senin için. Sosyal çevreni daha da genişletebilirsin. Her türlü iletişim kanalını açık tutman gerekecek. İnsanlarla iyi anlaşmanın faydasını çok daha kısa sürede görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kişisel bakıma özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Aynada gördüğün insan ile barışman gerekecek. Daha sağlıklı bir ruh hali için öncelik olarak kendi bakımını üstlenebilirsin.

Aşk

Bugün aşk ve tutku konularında her zamanki davranışların işe yaramayabilir. Daha farklı hareket etmen ve öncelikle kendini şaşırtman gerekecek. Biraz farklı düşünmenin faydasını görebilirsin.

Para

Parasal konularda ortak kararlar önemli olabilir. Ortak sorumluluklar, ortaj projeler… Bugün insan ilişkileri parasal kazançtan önemli olacak. O yüzden dikkatini insanlarla olan iletişimine vermen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kararslızlık yaşaman mümkün. İki konu içinde bir tanesinde karar kılmak çok fazla vaktini alabilir. Bu durum içine sinmeyen bir şeyler var demektir ve bazı konuları gözden geçirmeye hazırsın demektir. O yüzden acele etmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sakince bir gün geçirmek ve kendini toparlamak sana kalacak. Biraz durup düşünmek, stres kaynaklarından uzak durmak ve hayatına odaklanmak aslında ne kadar duygusal yükün olduğunu fark etmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin desteğini görmek moralini yükseltebilir. Direkt olarak hayatında bir şeye müdahale etmese de senin arkanda olduğunu görmen seni çok daha mutlu edecek. Bugün aşkta daha keyifli gelişmeler görebilirsin.

Para

Parasal konularda hızlı hareket etmek sana para kaybettirebilir. Aceleci olmamak ve sakin davranmak daha iyi olacak. Maddi konularda kendini fazla zorlamamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün paraya her zamankinden daha yakın olacaksın. Güzel kazançlar elde etmek, parasal anlamda kendini kanıtlamak sana çok keyifli bir ruh hali katabilir. Güzel bir gün geçireceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına daha rahat odaklanabilirsin. Kafanı kurcalayan meseleler için daha dikkatli düşünebileceksin. Daha mantıklı kararlar alarak kendi bünyene ve bağışıklığına özen gösterebileceksin bugün.

Aşk

Aşk konusunda biraz sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı ve mantıklı kararlar alabilmek için öncesinde gözlem yeteneğini konuşturman gerekebilir. Aşkı aceleye getirmemelisin.

Para

Maddi anlamda için daha rahat olacak. Kendini güvenceye alabileceksin. Daha rahat hareket edebilecek ve maddi konulara kaygıyla bakmayacaksın. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün pratik ve esnek olmalısın. İş bitiriciliğini geliştirmen gerekecek. Pratik olmak, bir şeyleri yoluna koymak sana daha iyi gelebilir. Planlarında sabit fikirli olmamak ise sana bambaşka kapılar açabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün cildine özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Kişisel bakımına özen gösterebilirsin. Maskeler yapabilir, cildine iyi gelecek şeyler tüketebilirsin. Sağlığına dikkat ederken dış görünüş daha fazla ön plana çıkabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye ne kadar güvendiğini sorgulayabilirsin. Karşındaki insanın davranışlarını daha dikkatle gözlemleyebilirsin. Onun hakkında aklına yatmayanları dile getirebileceksin.

Para

Para kazanma konularında kendini aşabilirsin bugün. Daha iyi kazançlar elde etmek için güzel fikirler üretebilir, yeni yollar keşfedebilirsin. İnsanları parasal konularda yönetmen de daha kolay olacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki her şey seni acele ettirmeye meyilli olabilir. Bir şeylere yetişmekte sıkıntı çekebilirsin. Bazı konularda aceleci kararlar almak sana yarardan çok zarar verebilir. O yüzden dikkatini daha fazla toparlaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlıklı beslenmek sana daha iyi bir enerji verecek. Gün içerisinde pilinin tükenmemesi için daha dikkatli hareket etmeli ve yediklerine özen göstermelisin. Sağlıklı sebze yemekleri sana daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle duygusal konuşmalar yapmaya hazır olmalısın. İki taraf da çok dolmuş olabilir. Birbirinize karşı nazik bir biçimde güzel bir iletişim imkanı sağlamak ise sana düşebilir bugün.

Para

Parasal konularda aceleci olmamak sana daha iyi bir sonuç getirecek. Ancak etrafındaki seçenekler fazla olmayabilir. Kendi hızını artırmak ve bunu yaparken de hata yapmamaya çalışmak seni biraz yoracak bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün esnek olmalısın. Planlarında, hareketlerinde, sözlerinde… İnsanların seni tek bir yere sabitlemesi hoşuna gitmeyebilir. Planlarını kafana göre halletmek sana daha keyifli gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün stresli düşünceler seni farklı noktalara çekebilir. Ama sağlığın için strese karşı sağlam durman gerekecek. Kaslarını esnetmek ve ufak bir yürüyüş sana hem zihnen hem de bedenen daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda gerginlikler, çatışmalar olabilir. Burada önemli olan kendini nasıl ifade edeceğin ve ne kararlar alacağın. Bir şeyler tamamen sende kilitleniyor olabilir.

Para

Kendi kazancın üzerinde senden fazla söz sahibi olmaya çalışanlara karşı dikkatli olmalısın bugün. Etrafındaki insanların sana patronluk taslamasına veya senin paranı senden habersiz kullanmak istemesine izin vermemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hızlı hareket etmen gerekecek. Durup elli kere düşünmemeli ve eyleme geçmelisin. Bakalım bu hareket seni nereye götürecek, bunu merak etmek bile sana daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ruhsal olarak biraz yorgun hissedebilirsin kendini. Melankoli her yanını sarabilir. Sağlığın için önceliği duygusal gerginlikleri atmaya ve stresi azaltmaya verebilirsin.

Aşk

Aşkta bir şeyler tam istediğin gibi olmayabilir. İyi gideceğini düşündüğün bir iletişim kopabilir. Bugün bu konularda suçlu aramamaya ve olan biteni oluruna bırakmaya özen göstermelisin.

Para

Parasal konularda kendine güvenerek hareket etmen gerekecek. Biraz risk almak sana iyi bir sonuç getirebilir. Maddi açıdan elini kuvvetlendirmek için harekete geçmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yaşanacak olaylar kendini sorgulamana sebep olabilir. Özgüvenin biraz da olsa zarar görebilir. Kendinden şüphe etmemek için bugüne kadar başardıklarına odaklanmalı ve olayları kişisel algılamamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün toksinlerden kurtulmak için yediğine içtiğine dikkat etmelisin. Bir nevi detoks yapmalısın. İç organlarının sağlığı için daha dikkatli beslenmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Bugün hiç beklenmedik ortamlarda aşka kendini açabilirsin. Bir anda karşına çok hoşlanacağın birisi çıkabilir. Bu kişiyi tanımak ve onu anlamak için kendine biraz zaman verebilirsin.

Para

Parasal açıdan başkalarının fikrinin etkisi altında kalabilirsin. Senden daha başarılı olduklarını iddia edenler, daha iyi para kazananlar seni biraz yorabilir. Bir şeylerde karar alman gerekiyorsa aceleci olmaman gerekecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel