3 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Aralık 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün bazı şeyler tam olarak içine sinmeyebilir. Kendini bu konularda zorlamak yerine oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Seni sıkan mevzuların ne olduğunu tam olarak anlamak için kendine zaman tanıman ve kafanı dinlemen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Stres ve gerginlikleri üstünden atmak için sana iyi gelen kişilerle daha fazla vakit geçirmeli ve bol bol gülebilmelisin bugün. İnsanlarla keyifli vakitler geçirmek ruh sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz azalabilir bugün. Her ikinizin de kendi işlerine odaklanması size daha iyi gelebilir. Ancak gün sonunda birbirinizi unutmadığınızı göstermeniz gerekecek.

Para

Bugün parasal konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Diğer konulara kafanı çevirmek ve maddi konulara öncelik vermek gelecek için güzel kararlar almana vesile olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Fikir ayrılıklarını çözmek için iletişimini kuvvetlendirmen gerekebilir. Yaşadığın durumlara karşı ters tepkiler vermemeli ve yapıcı olmalısın. Senden farklı düşünen insanlara tavır almak yerine onlarla daha fazla iletişim kurmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna nasıl davrandığın önemli olacak bugün. Daha sağlıklı tercihler yapmak tembelliğe kaçmamak senin için önemli olabilir. Yediklerini seçerken daha mantıklı ve sağlıklı tercihlerde bulunman bunun ilk adımı olabilir.

Aşk

Bugün sana söylenen sözleri kişisel algılamamalısın. Her baktığın yerde bir düşman görebilirsin. Ancak aşk hanene düşman yazmak istemezsin. Biraz sakin kalmak ve kafanı toplamak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kendi içinde bulunduğun durumları başkalarının çözmesini beklememelisin. Bugün kendi fikirlerini yürütme ve kendine bir sonuç bulma günü. Yaratıcılığını konuşturman gerekebilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlar sana bazı konularda fazlaca güveniyor olabilirler. O yüzden bugün hareketlerinde dikkatli olmalı ve kimseyi kırmamalısın. İnsanlarla arandaki iletişime ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün rüyalarına özen göstermelisin. Bu rüyaları dikkatle hatırlamak ve anlamlandırmak sana iyi gelebilir. Bilinç altında biriktirdiğin negatif duyguları fark etmek sağlığın için daha iyi kararlar almana vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyif alacağınız şeylere odaklanmak isteyebilirsiniz. Üstünüzdeki kötü etkiyi atmak için kahkaha atacağınız şeylere odaklanmanız size daha iyi gelebilir. Komik bir film izlemek size çok daha güzel bir enerji katacak.

Para

Parasal anlamda bazı savaşlara girmeden önce kendi içinde bir huzur bulmalısın. Maddi konularda seni bu kadar tedirgin eden şey nedir, ilk olarak onu bulmak ve kendine dikkat etmek daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün hislerine dikkat etmelisin. Kaynağını, nereden geldiğini bilmediğin bir negatiflikle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Kendini fazla yormamak ve seni düşündüren mevzularla arana bir sınır çekmek daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Meditasyon ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek. Geleceğin ile alakalı alacağın kararlardan önce kendi kafanı dinlemek ve meditasyon gibi konulara özen göstermek duygusal yükü ve stresi azaltabilir.

Aşk

Aşk konularında yeni ve güzel etkilere kendini açabileceksin. Farklı bir kişi ile iletişim kurman olası. Ancak kendi hislerini anlamak ve ona göre davranmak için kendini biraz geri çekmeli ve olan biteni gözlemlemelisin.

Para

Maddi konularda kesin gözüyle gördüğün bazı mevzular bugün gündeme gelebilir. Değişime hazır olmasan bile hızlı davranman gerekecek. Parasal olarak hiçbir şeyin taşa yazılmadığını görmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün hislerinin seni kontrol altına almasına izin vermemelisin. Hayaller ve hayatlar arasında büyük bir fark görmemek için mantığınla hareket etmen gerekecek. Hislerini kontrol altına almak ve tavırlarında dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Sindirim sistemini yormayacak gıdalar tüketmek ve daha fazla su içmek sana iyi gelecek. Bugün yediklerine ve içtiğin su miktarına dikkat etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi hakkında kafanda hayaller kurmak yerine bu kişiyi gerçek anlamda tanımak isteyebilirsin. Beklediğinden farklı bir insan çıkmaması için hayallerine değil, gördüklerine ve yaşadıklarına güvenmelisin.

Para

Maddi konularda bazı işlere tek başına odaklanmak seni ancak bir yere kadar götürebilir. Kuvvet birliği yapmak ve parasal anlamda güvendiğin insanlarla ortak iş yapmak ise sana çok daha iyi sonuçlar getirebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Karşına çıkan sıkıntılara güzel çözümler bulabileceksin. Kendini dinlemek ve farklı fikirler üretmek sana iyi gelebilir. Olaylara farklı bakış açısıyla yaklaşmak sana daha önceden görmediğin şeyleri gösterecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen ve kaslarını esnetmen gereken bir gündesin. Vücudunun daha rahat edebilmesi için hem içtiğin su miktarına hem de hareketlerine dikkat etmen gerekecek. Kaslarında biriken gerilimi atmak için daha fazla esneme hareketi yapman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sürekli olarak aynı şeyleri tekrarlamak seni biraz sıkabilir. Hem kendini hem de sevdiğin kişiyi şaşırtacak planlarla gelebilirsin bugün. Normalden farklı olan şeylere özen göstereceksin.

Para

Ortak işler konusunda güzel kazançlar elde edebilirsin. Takım çalışması, birlikte kurulan işler ve alınan kararlar sana daha fazla para getirecek bugün. Maddi konularda kendini daha iyi hissedeceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün ektiklerini biçeceksin. Geçmişte yaşanan olaylara nasıl tepki verdiysen bugün bu konular gündeme gelebilir. İyi şeylere odaklanmak ve sana faydası olacak işler yapmak bugün sana çok daha iyi sonuçlar verebilir o yüzden.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Rahatlamana faydası olacak şeylere özen göstermelisin bugün. Sıcak bir banyo, temiz çarşaflar, iyi havalandırılmış bir oda kendini daha iyi hissetmeni ve daha rahat uyumanı sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha fazla vakit geçirmelisin. Eğer bu kişiye olan hislerin gizli değilse, aranızdaki iletişimi artırmak ve ona nasıl hissettiğini ifade etmek bugün sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konuları bir kenara bırakmak ve kafanı dinlemek isteyebilirsin bugün. Parasal açıdan yaşadığın yorgunluğu atlatmak için kendine zaman ayırmak ve keyif aldığın şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanları daha iyi tanımak için algılarını açmalısın. Etrafında olan biten şeylere etkisi olan bu insanların amaçlarını görmek ve onları daha iyi anlamak için geriye çekilip düşünmen ve gözlemlemen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri kaslarının daha sağlıklı olmasını sağlayabilir. Bugün daha rahat hareket edebilmek için açık havada daha fazla bulunmalı ve nefeslerini kontrol etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile eğlenceli ortamlara girmek sana da yarayacak. Üşenmemeli ve birlikte dışarı çıkma planları yapmalısınız. Enerjinizin yenilenmesi için farklı ortamlara girmeniz gerekebilir.

Para

Sevdiğin insanların maddi konularda yaşadığı başarılara onlar kadar sevineceğin bir gün. Bugün kendi işlerini ve parasal durumunu konuşmak yerine sevdiklerinin durumlarını ön plana alabilirsin. Sevinçleri paylaşmak sana daha iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi halletmen gereken mevzulara yönlendirmelisin. İletişim konularına odaklanarak daha sağlıklı adımlar atabilirsin. İnsanlarla arandaki muhabbet arttıkça işlerin kolaylaşabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük bir rutin oluşturmak iyi bir planlama ister. Bugün daha sağlıklı kararlar alarak yeni bir planlama yapabilirsin. Gerek yeme içme, gerek egzersiz gerekse uyku düzeni olsun bugün kapsamlı bir plan yapman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişim ve muhabbet artabilir. Birbirinizi daha net ve iyi anlayabilirsiniz bugün. Aranızdaki muhabbetin artması birbirinizin yanında daha rahat etmesini sağlayabilir.

Para

Bir şeylere heveslenmek bir şey, bu hevesleri gerçekleştirmek farklı bir şeydir. Bugün bu ikisinin arasındaki farkı görmek isteyebilirsin. Hayalleri bırakıp adımlar atmalısın artık.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün bazı şeyleri oluruna bırakmak ve kendini kasmamak daha iyi olabilir. Durup düşünmek yerine eyleme geçmek veya başlayan eyleme katılmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenmeye vakit ayırmak da önemli olabilir. Bugün vücudunu ve ruhunu dinlendirmek için kafanı toparlayacağın huzurlu bir ortam yaratmalısın kendine. Sakin ve rahat bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Eğlenceli ve keyifli ortamlarda bulunmak hem sana hem de sevdiğin kişiye iyi gelebilir. Bugün daha rahat olacağınız ve eğleneceğiniz ortamlara girmelisiniz. Bol kahkahalı ve neşeli bir gün sizi bekliyor.

Para

Maddi konularda içine sinmeyen mevzuları gözden geçirmek için iyi bir gündesin. Geleceğini düşünerek hareket etmek ve adımlarını kontrol etmek bugün kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Daha planlı olmak isteyebilirsin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Uzun süreli planlar yapmak için iyi bir gündesin. Geleceğini göz önünde bulundurarak alacağın kararlarda daha sağlam adımlar atabilirsin bugün. İleriye yönelik hareketlerinin sana çok güzel etkisi olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri fikirlerini ve ruh halini etkileyebilir. Hem duygusal hem de bedensel açıdan kendini daha iyi hissetmek için temiz havayı içine çekebileceğin ortamlarda egzersiz yapmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile rahat ve huzurlu bir ortamda keyifli aktivitelere odaklanmak hem sana hem de ona iyi gelecek. Birlikte gülebilmeniz sizin için önemli olabilir. Bugün birbirinize vakit ayırmalısınız.

Para

Maddi konulara fazla odaklanmak yerine dikkatini başka yere çevirerek daha güzel sonuçlar elde edebilirsin. Parasal konularda güzel sonuçlar elde etmek için kendini rahat bırakman gerekecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafında olan bitene negatif yaklaşmamalısın. Yapıcı olmak senin için önemli olacak. Daha sağlıklı kararlar alabilmek için kendini biraz zorlaman gerekebilir. Daha pozitif düşünmen gereken bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir hayat için genel olarak rutinini değiştirmen gerekebilir. Öz disiplinini kuvvetlendireceğin ve daha fazla hareket edeceğin bir plan hazırlamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin arkadaşlarına vakit ayırmak ve keyif alacağınız ortamlara girmek sana daha iyi bir etki yaratabilir. Öyle ki, etrafında olan biten şeylere daha fazla odaklanabilir ve aşkı hiç beklemediğin bir anda bulabilirsin.

Para

Maddi konulardaki fikirlerini kendine saklaman daha iyi olabilir. Gereksiz yere gösteriş yapmamalı ve alçak gönüllü olmalısın. Parasal konularda bir şeylerin istediğin gibi gitmesi seni gaza getirmesin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel