3 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 3 Ağustos 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün hayal ve gerçek arasında gidip gelebilirsin. Kurduğun hayallerin gerçekleşmesi için çalışmak senin için daha iyi olacak. Gerçeklikten uzaklaşmamak için arkadaşlarından yardım istemek sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde daha aktif olmak için enerjini koruman gerekecek. Daha sağlıklı beslenmek isteyeceksin. Yeme alışkanlıklarını değiştirmek sana yardımcı olabilir. Bol su tüketmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla iletişimini artırmak isteyeceksin bugün. Onun senin için ne kadar değerli olduğunu göstermek isteyebilirsin. Birbirinizin değerini anlayıp olası sorunları çözmeniz mümkün olacak.

Para

Bugün iş konusunda odaklanma sorunu yaşayabilirsin. Sorumluluklarının hakkını vermek için odaklanman gerekecek. Planlarını geliştirirken gerçeklere daha sıkı bağlanman senin için daha iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini aşırı duygusal hissedebilirsin. Gördüklerin, duydukların seni etkilemek için yeterli olabilir. Tek başına zaman geçirmemeye, arkadaşlarınla beraber olmaya çalışmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sindirim sistemine dikkat olman gerekecek. Yediklerin konusunda hassas davranman olası bir sorunu engellemene yardımcı olabilir. Hafif yiyecekleri tercih etmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla alakalı gerçek dışı beklentilere girmemen gerekecek. Herkesin bir kapasitesi var ve bunu aşması mümkün değil. Karşındaki insanı değerlendirirken bunu unutmamalısın.

Para

Karşına çıkan iş fırsatları için hızlı kararlar alman gerekebilir. Sen daha değerlendirme yaparken fırsatlar şekil değiştirip senden uzaklaşabilir. Karar verirken hızlı olmak senin için daha iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Hayatın hiç beklemediğin bir yönde değişiklik gösterebilir. Karşına çıkan bir insan ya da iş sana hayalini bile kurmadığın imkanlar sağlayabilir. Yeniliklere açık olmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dolaşım sistemine dikkat etmende yarar var. Olası bir şikayetin fiziksel ve sosyal hayatını engellememesi için önlem alman gerekecek. Nefes açıcı egzersizler yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın insana açılmak için tavsiyeler almak isteyebilirsin. Herkesin kendine has bir yöntemi var ve bunların sonucu kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kendin olmak senin için en iyi çözüm olacak.

Para

İş konusunda alışılmışın dışına çıkmak isteyeceksin. Yeni şeyler denemek, eskinin tekdüzeliğinden sıkılmak seni bu yola itecek. Karar verirken cesur olmak gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Aklında yapmayı düşündüğün bir çok şey olabilir. Sen bunlardan birini öncelikli hedef belirleyip gerçekleştirmek için uğraşmaya başlayacaksın. Yanında sana yardım etmek için bekleyen arkadaşların sayesinde hedeflerine ulaşmak mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla beraber olmak sana keyif verecek. Onlarla beraber zaman geçireceğin etkinlikler düzenleyebilirsin. Ya da egzersizi programını arkadaşlarınla beraber takip etmek isteyebilirsin.

Aşk

Geçmişe dönük bitmemiş konular aklını meşgul edebilir. Bu olayları çözüme kavuşturmak için zaman ayırman gerekecek. Üzerine düşünüp konuştukça sorunları çözebileceksin.

Para

İş konusunda başkalarından yardım almaktan çekinmemen gerekecek. İhtiyaç duyduğunda sana yardım etmek için bekleyen insanlardan yardım istemek senin için iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugüne kadar içinde kalan şeyleri gerçekleştirmek için gereken heyecanı bulabilirsin. Hedeflerine ulaşmak için gereken azmi göstereceksin. Adımlarını kararlılıkla atmak seni hayallerine daha hızlı ulaştıracak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün güneşten daha fazla sakınmak gerekecek. Açık havada zaman geçirirken dikkatli olman gerekecek. Sıcakla başa çıkmak için bol su tüketmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insana karşı kendini ifade ederken daha açık olman gerekecek. Karşıdaki insanın seni anlamasını beklemek senin için daha yorucu olacak. Kendini ifade etmekten çekinmemelisin.

Para

İleride maddi sıkıntı çekmemek için bugünden önlem alman gerekecek. Harcama planlarına sadık kalmak senin için zorlayıcı olabilir. Savurganlıktan uzak durmak olası sıkıntıları önleyecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün hayatında değişiklik yapmak için harekete geçebilirsin. Yaşadığın yer ya da aşk konusunda değişiklikler düşünüp kararlarını uygulamak isteyeceksin. Seni heyecanlandıran şeylerin peşinden gitmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel olarak dinç kalmak için egzersizlere devam etmelisin. Sağlıklı yiyeceklerle vücuduna yardımcı olmaya devam etmek iyi olacak. Bol su içmeye devam etmelisin.

Aşk

Aşk hayatına yenilikler katmak isteyebilirsin. Sevdiğin insanla arandaki ilişkiye yenilikler katmak ikinize de iyi gelecek. Her zamanki alışkanlıkların dışına çıkmak ilişkiye yeni bir boyut katabilir.

Para

İş konusunda radikal değişiklikler düşünebilirsin. Aldığın kararları aceleye getirmemekte yarar var. Bir kere karar verdikten sonra sonuna kadar gitmek isteyeceksin. Sabırlı ve kararlı olman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendin hakkında derinlerde kalmış bir yeteneğini keşfedebilirsin. Bu yetenek sayesinde bir şeyler başarmak için uğraşacaksın. Her şeye yeni bir perspektiften bakmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudun için en iyisinin ne olduğuna karar vereceksin. Hayallerine ulaşmak için imkanlarını gözden geçirebilirsin. Mevcut egzersiz programına sadık kalmak ve ilerleme kaydetmek senin için çok iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda sakin bir gün geçireceksin. Hareketten ve heyecandan uzak kalıp kendi içine yoğunlaşma şansı bulacaksın. İlişki hakkındaki yaklaşımını düşünmek isteyeceksin.

Para

İçinde bulunduğun ortam karşına yeni imkanlar çıkaracak. Yeni imkanları değerlendirip gelecek için daha güçlü adımlar atmayı düşünebilirsin. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün yeni ortamlara girmek için karşına çıkan fırsatları değerlendirmek isteyeceksin. Kariyerin için olumlu etkisi olacak insanlarla tanışabilirsin. Bu insanlarla aklındakileri paylaşmak, fikir alış verişinde bulunmak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini çok enerjik hissedeceksin. Gireceğin ortamların hareketliliğine kolayca uyum sağlayacaksın. Enerjini korumak için yediklerine dikkat etmekte fayda var. Ağır ve yorucu yemeklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın desteğini hissedeceğin bir gün olacak. Yaptıkların konusunda seni destekleyen birinin olduğunu bilmek seni iyi hissettirecek. Sevdiğin insanla daha çok şey paylaşmak ilişkinizin gidişatı için çok yararlı olacak.

Para

Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek için beklemeyeceksin. Planlarını hemen harekete geçmek üzere yapmanda yarar var. Yeni fırsatlara açık olmak rahat bir gelecek için yardımcı olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Yeni insanlarla tanışabileceğin sosyal aktivitelere girebilirsin. Arkadaşlarınla beraber bu etkinliklerde yer almak isteyebilirsin. Senin için büyük farklılıklar yaratacak insanlarla tanışma imkanın var. Yeniliklere hazır olmak senin için yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün çok hareketli bir gün geçireceksin. Enerjini korumak ve yenilemek için özen göstermen gerekecek. Kan dolaşımına iyi gelecek egzersizler uygulamak isteyebilirsin. Nefes egzersizleri de sana iyi gelecek.

Aşk

Girdiğin ortamlarda etrafına dikkat etmende yarar var. Hayatına girecek yeni biriyle bir ilişkiye başlayabilirsin. Birlikte geçirdiğiniz zamanı ilişkinin derinleşmesi için değerlendirmek isteyeceksin.

Para

Girdiğin ortamlarda karşına çıkacak fırsatları iş imkanlarına çevirmek isteyeceksin. Bu konuda arkadaşlarından yardım isteyebilirsin. Yeni fikirlere açık olmakta yarar var.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün ailenle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsin. Onların işlerine yardımcı olmak, birlikte zaman geçirmek kendini daha iyi ifade etmene yardımcı olabilir. Ailenin desteğinin seninle olduğunu bilmek sana güç verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İşlerine daha iyi odaklanabilmek için zihnini boşaltman gerekecek. Yürüyüş yapmak işine yarayabilir. Ya da biraz meditasyonu deneyebilirsin. Stres ve endişeden uzak durmak senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki ilişkinin değişmesini, boyut değiştirmesini isteyeceksin. Ama bu hemen olmayabilir. Karşındaki insana zaman tanımak sana iyi gelecek.

Para

İş konusunda aldığın kararlar seni şimdi memnun etmeyebilir. Bir düzen oluşana kadar mevcut durumu koruman gerekecek. Değişimin zamanla geldiğini görmek sana cesaret verecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini enerjik hissediyorsun. Karşılaşacağın zorluklarla baş edebilmek için gereken gücü kendi içinde bulacaksın. Yeni meydan okumalardan kaçınmamak senin için iyi olacak. Mücadeleci olma sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün çok çalışmak seni yorabilir. Enerjinin hemen tükenmesine izin vermemelisin. Gücünü toparlayabileceğin bir egzersiz planı yapmak günü daha rahat geçirmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin insanla aranda ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bu anlaşmazlıkları çözmeye çalışmak beraber zaman geçirmenize sebep olacak. Birbirinizi daha iyi anlamak için fırsatı değerlendirmek iyi olacak.

Para

Maddi olarak güçlendiğin bir dönemdesin. Eline güzel paralar geçebilir. Bunları değerlendirip birikim olarak saklamak senin için iyi olacak. Maddi özgürlüğünü garantiye almak sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Yeni insanlarla tanışabileceğin sosyal aktivitelere girebilirsin. Arkadaşlarınla beraber bu etkinliklerde yer almak isteyebilirsin. Senin için büyük farklılıklar yaratacak insanlarla tanışma imkanın var. Yeniliklere hazır olmak senin için yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün çok hareketli bir gün geçireceksin. Enerjini korumak ve yenilemek için özen göstermen gerekecek. Kan dolaşımına iyi gelecek egzersizler uygulamak isteyebilirsin. Nefes egzersizleri de sana iyi gelecek.

Aşk

Girdiğin ortamlarda etrafına dikkat etmende yarar var. Hayatına girecek yeni biriyle bir ilişkiye başlayabilirsin. Birlikte geçirdiğiniz zamanı ilişkinin derinleşmesi için değerlendirmek isteyeceksin.

Para

Girdiğin ortamlarda karşına çıkacak fırsatları iş imkanlarına çevirmek isteyeceksin. Bu konuda arkadaşlarından yardım isteyebilirsin. Yeni fikirlere açık olmakta yarar var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel