29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Temmuz 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün çok güzel bir gün seni bekliyor. Kendini enerjik hissedip bütün planlarını gerçekleştirmek için gereken cesareti bulacaksın. Mümkün olduğunca gülümseyip etrafındaki insanları etkilemeyi unutmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün dikkatinin sık sık dağıldığını fark edebilirsin. Odaklanmayı daha da kolaylaştırmak için stresten uzak durman gerekecek. Biraz meditasyon yardımıyla odaklanmayı başarabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazır olman gerekecek. Sen tam umudunu kaybetmişken hiç beklemediğin bir şekilde seni şaşırtmaya çalışabilir. Yeniliklere açık olmakta fayda var.

Para

Maddi konularda kendini yetersiz hissettiğin yerde yeteneklerine başvurmalısın. Başlarda bir getirisini görmesen de gelecekte seni mutlu edecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Hayat karşına ne kadar farklı şeyler çıkarırsa çıkarsın olumlu duruşunu kaybetmemelisin. Her şeyin iyi tarafından bakmayı alışkanlık haline getirip bu şekilde devam etmek senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz yorgun hissedebilirsin. Biraz dinlenmek senin için iyi olacak. Serin ve sessiz bir yerde kafa dinlemek enerjini toparlaman için sana yardımcı olacak. Bitki çayı içmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Karşındaki insanı dinlemeden kesin kararlar vermemelisin. Kendisini ifade etmesi için imkan vermek sana onun bakış açısıyla bakma şansı verecek. Dinlemeden anlamayı bekleyemezsin.

Para

Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşman olası. Değerlendirme yapıp kendin için en iyisini seçme şansın olacak. Geleceğin için en iyisi hangisiyse seçip yoluna devam etmek isteyeceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün adımlarını daha cesur atacaksın. Kararlarının arkasından daha emin adımlarla gidip aldığın kararları daha kesin şekilde savunmak isteyeceksin. Hayata karşı daha sağlam durduğunu hissedeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şüphe ve kaygıdan uzak durmayı denemelisin. Uzun yürüyüşlere çıkıp bol bol temiz hava almak isteyebilirsin. Enerjini yenilemek senin için çok iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte önemli kararlar almadan önce iyice düşünmekte yarar olabilir. Birbirinizin önceliklerini kontrol edip bunları göz önünde bulundurmak gelecek planlarınızı daha sağlam yapmanızı sağlayacak.

Para

Yaptığın planların arkasında durmak karşına yeni fırsatlar çıkarabilir. İş planına güvenip onu sıkıca takip etmek seni varmak istediğin yere götürecek. Azimli olmak senin için iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Başka insanların inatçılığının senin keyfini bozmamasına izin vermemelisin. Başkalarının bakış açısını değiştirmekle uğraşmak yerine kendi hayatını olumlu yönde değiştirmeye çalışmak daha yararlı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına daha çok kulak vermen gerekecek. Egzersizi daha fazla ertelememen senin için iyi olacak. Bol bol su içmeyi ihmal etmemenin yararını göreceksin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber zaman geçirmek isteyeceksin. Birlikte daha çok zaman geçirmek birbirinize karşı var olan hislerinizi daha da güçlendirip ilişkinizi daha da derinleştirecek.

Para

İş konusunda üretkenliğini hissedeceğin bir gündesin. Yapacağın yatırımları yeni fikirlere ve imkanlara göre düzenlemen gerekebilir. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Üzerindeki ölü toprağını atmak için çok iyi bir gün. Etrafını neşelendirmek için kendi içinde keyiflenmeye başlamalısın. Çevrendeki insanların senin enerjinle aynı ritmi yakalaması mümkün. Eğlenmeye çalışmak sana iyi gelecek

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığına odaklanmak için enerjik bir ruh hali içinde olacaksın. Duyguların ve içgüdülerin yardımıyla sağlıklı seçimler yapmakta zorlanmayacaksın. Yeme içme düzenini bozmamaya gayret göstermek senin için iyi olacak

Aşk

Bugün aşk sana hiç beklemediğin bir anda görünebilir. Yeniliklere ve sürprizlere hazır olmanda yarar var. Etrafında olan bitene karşı daha çok duyarlı olman gerekecek.

Para

Bugün birtakım maddi sıkıntılar yaşayabilirsin. Yanındaki insanların yardımıyla bu durumdan çıkmak olası. Bu sıkıntının kısa süreli olacağını bilmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sahip oldukların için şükretmek isteyeceksin. Özellikle sevdiklerin için minnettar olacaksın. Onlara senin için ne ifade ettiklerinden bahsederek övgülerde bulunmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini enerji olarak yetersiz hissetsen de sağlıklı kalmak için gereken önemi göstereceksin. Yağlı yiyeceklerden uzak durup sebze ağırlıklı beslenmek sana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiği kişiyle beraber kararlar almak isteyebilirsin. İlişkinin gidişatında geleceği daha çok düşünmek isteyeceksin. İlişkide boyut değiştirecek kararlar almanız mümkün.

Para

Karşına çıkan iş fırsatları seni memnun etmeyebilir. Senin için daha iyi fırsatlar ortaya çıkana kadar karşına çıkanları değerlendirmek senin için daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün çevrendeki insanların bencil davranışlarından rahatsızlık duyabilirsin. İnsanları uyarıp birbirlerini düşünmeleri gerektiğini söyleyebilirsin. Hareketlerinle onlara örnek olmak sana yardımcı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini biraz dalgın ve dikkatsiz hissedebilirsin. Nefes egzersizleri yapmak sana yardımcı olabilir. Bol su tüketip öğün atlamamak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Aşk karşına yeni fırsatlar ve sürprizler çıkaracak. Romantik olarak biriyle yakınlaşman mümkün. İlişkinin derinleşmesi için aceleci davranmayıp kendine güvenmen yeterli olacak.

Para

Karşına çıkan yeni iş fırsatlarını değerlendirmeye çalışmak senin için uzun vadede iyi olacak. Planlamalara bütün imkanları katmak senin için iyi olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün düşündüğünden sakin geçebilir. İşlerin kendiliğinden halloldukça panikleyip çalışman gerektiğini düşünmemelisin. Kendine zaman ayırıp günün tadını çıkarmak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini hem zihnen hem de bedenen canlı hissedeceksin. Enerjik olduğunu bilmek sana iyi gelecek. Spor rutinini değiştirip yeni programlar denemek isteyebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda karar verirken biraz fazla düşünmen gerekebilir. Karşına çıkan fırsatı iyice düşünmek senin için faydalı olacak. En sonunda aldığın kararla sevinmen mümkün.

Para

İş konusunda aldığın kararlarla iş ortamında farklılık yaratabilirsin. Çözümlerin ve önerilerin sayesinde fark edilip mevkii olarak yükselmen mümkün. Sorumluluk almaktan kaçınmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün. Etrafındaki her şey tam düşlediğin gibi gerçekleşecek. Yakınındaki insanlarla çok iyi anlaşıp onların varlığı sana cesaret ve güç verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün aklındakileri gerçekleştirmek için güzel bir gün. Uzun zamandır düşündüğün egzersiz programına başlamak isteyebilirsin. Kendini cesaretlendirmeye devam etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla konuşma fırsatı yakalaman mümkün. Aklındakileri anlatma fırsatı yakalayıp rahatlamak isteyeceksin. Konuşmayı yapmak için sıkıntıya girmemekte yarar var.

Para

Bugün karşına çıkacak fırsatlar geleceğe dair kaygılarının azalmasına yardımcı olacak. Maddi getiriyi daha farklı fırsatlar yaratmak için değerlendirmek senin için iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sinir ve stresten uzak durmak isteyeceksin. Hayatına biraz neşe katmak senin için iyi olacak. Yakın arkadaşınla beraber zaman geçirmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yapıcı düşünmek ve olumlu kalmaya çalışmak isteyebilirsin. Günün enerjisini sağlığına da yansıtman gerekecek. Yürüyüş yapmayı ihmal etmemek senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda başkaları yerine kendini dinlemeye başlamalısın. Hayatı sen yaşayacaksın, onlar değil. Kendi kararlarınla aşk hayatını şekillendirmek senin için en iyisi olacak.

Para

Maddi konularda verdiğin kararlara güvenmen gerekebilir. Verdiğin kararlar şimdilik seni tatmin etmeyebilir. Bunlara uzun vadede şans tanımak seni rahatlatacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün insanlar üzerindeki etkin artacak. İnsanları neşeli, barışçıl ve uyumlu doğanla cezbedeceksin. Bu durumu kullanıp istediğin her şeyi elde etmeyi düşünebilirsin. İnsanlarla aranı iyi tutmakta yara var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Güne olumlu başlamak günün devamında da rahat olmanı sağlayacak. Üzülmene sebep olacak olaylara fazla kafa yormaman gerekebilir. Günlük egzersiz rutinine devam etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aklını meşgul eden olayların seni daha fazla engellemesine izin vermemelisin. Daha kesin kararlar alman gerekebilir. Belkilerle günü geçiştirmektense kesin bir cevap istemek sana iyi gelecek.

Para

Harcama konusunda aceleci ve savurgan davranmamaya özen göstermen gerekecek. Planlarına sadık kalmaya çalışmak senin için daha iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendine zaman ayırmak isteyeceksin. Günün stresinden kurtulmak ve rahatlamak isteyebilirsin. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirip eğlenmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün seni kötü ruh haline sokan insanlardan uzak durmak isteyeceksin. Karamsar olup modunu düşürmek yerine iyimser olmak sana daha iyi gelecek. Sağlığın da bu durumdan olumlu etkilenecek

Aşk

Aşk konusunda olayların istediğin gibi gitmemesine üzülmemelisin. Bu durumun geçici olduğunu bilmek sana iyi gelecek. İlerde daha güzel olaylarla karşılaşabilirsin. Sabırlı olmakta fayda var.

Para

Harcama planlarında değişikliğe gitmek zorunda kalabilirsin. Yakınların senden maddi olarak yardım isteyebilir. Yardımcı olurken birikimlerini koruman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel