29 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Temmuz 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Enerjin kalmadığını hissedebilirsin. Kendini şarj etmen gerekebilir. Bunun için keyif aldığın konulara odaklanabilir ve sevdiklerinle vakit geçirmek için çaba sarf edebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek sana çok daha iyi gelebilir. Vücuduna karşı nazik olmalı ve büyük yorgunluklardan kaçınmalısın. Eğer bir iş halledilecekse birisinden yardım istemen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sözcükler sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek için kelimeleri dikkatle seçebilirsin. Özellikle yazılı iletişimler aşkta güzel gelişmeler getirebilir.

Para

Geleceğin için bir arayış içerisinde olabilirsin. Ancak şu an için kafana yatan bir maddi gelişme görmen zor olabilir. Bir şeyleri hemen bugünden halletme isteğini bastırmak sana daha iyi sonuçlar verecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimi samimi bir düzeyde tutmak sana iyi gelebilir. Arkadaşların veya ailenden bazı insanlar senden gelecek güzel sözlere ihtiyaç duyabilir. İnsanlara soğuk davranmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol kahkaha ve keyifli anlar stresin etkilerini üstünden atmana vesile olabilir. Keyifli bir gün planlamak sana daha iyi gelecek. Sevdiklerinle vakit geçirdikçe şarj olabilirsin bugün.

Aşk

Bugün bir şeylere gerçekçi yaklaşman gerekecek. Keyifli düşüncelerle bir şeyleri gözünde büyütebilirsin. Biraz daha gerçekçi olmak, sağlam adımlar atmanı kolaylaştırabilir.

Para

Maddi değişimler seni yorabilir. Ancak bugün kendine biraz vakit ve alan tanıman gerekecek. Kendi isteklerine öncelik vermek ve parasal durumları ona göre değerlendirmek sana iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Herkesin kafasında olmak istediği bir insan modeli vardır. Senin de bugün bu düşünceler kafanda baskın olabilir. "Ben nasıl bir insanım" diye düşünebilir ve kendini gelişime açabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon öcü değildir. Bunları öğrenmek sadece zenginlere ait bir hareket de değildir. Kendine zaman tanıyıp hem kaslarını çalıştıracak hem zihnini boşaltacak bir egzersize odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevmek de sevilmek de eş ölçüde olmalı. İkisinde de aşırıya kaçmak hoş olmayabilir. Bugün sevdiğin kişiden aynı ölçüde değer gördüğünü fark etmek isteyebilirsin. İletişim bu konuda önemli olabilir.

Para

Disiplinli hareket ederek bütçeni sıklaştırabilirsin. Gereksiz masrafları keserek ve önceliklerini dikkatle belirleyerek tasarrufa girebilirsin. Bugün bu konular için iyi bir gün olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Hesaplı davranman gerekecek. Gereksiz risklerle kendini yormamalısın. Bu tür hareketler sende baş ağrısı yapabilir. O yüzden planlı ve programlı olmak bugün sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutin oluşturmak sadece fit kalmak için değil, hayatına disiplin katmak için de gerekli olabilir. Düzenli davranışlar insan vücudunu terbiye eder. Bugün bu konularda özenli olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye düşkünlüğün artabilir bugün. Aranızda daha keyifli sohbetler gerçekleşebilir. Aşkınızı tazeleyebilir ve daha keyifli bir muhabbete girebilirsiniz.

Para

Büyük planlar biraz daha bekleyebilir. Bugün, senin için önemli olan masraflara odaklanmak daha iyi olacak. Daha fazlasını harcama isteğini yarına bırakabilir ve parasal olarak kendini kontrol altına almayı deneyebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün enerjin yerinde olacak. Bu enerjiyi senin için önemli konulara harcamalısın. Gereksiz konularla bu enerjiyi harcayacağına kendine iyi gelecek şeylere odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Keyifli bir günün enerjisini tembellikle boşa harcamamalısın. Kendine iyi gelecek egzersizler seçmen ve yeni bir rutin oluşturman sana daha iyi gelebilir. Sağlık açısından daha rahat kararlar alabilirsin.

Aşk

Aşkta güzel gelişmeler görmen olası. Bu gelişmelere kendini açmak için dış etkenlerle barışık olman gerekecek. İletişim kanallarını açık tutmak sana çok daha iyi gelebilir.

Para

Maddi olarak kendine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Gereksiz masrafları kesmen gerekebilir. Maddi olarak dikkatli davranmalı ve bütçene uymalısın. Gerisi kendiliğinden gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün seni zorlayan bir durum ile karşılaşabilirsin. Ancak bu durum negatifliği çekmeyecek hayatına. Aksine, bir şeyleri daha iyi öğrenmene ve hareketlerini dikkatle seçmene vesile olacak. Algılarını açık tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Canını sıkan konular olduğunda vücudunun kasıldığını fark edebilirsin. İşte bugün bu kasılmalar ve tutulmalar ile alakalı önlem alman gerekebilir. Kaslarını esnetmek ve bunu belli bir düzende yapmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda çok büyük gelişmeler görmesen bile keyfin yerinde olabilir. Bazen yalnız olmaktan ne kadar keyif aldığımızı unutabiliriz. İşte bu keyfi kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Maddi konularda masraflara girilecekse dikkat etmen gerekebilir. Bir şeyleri gözünde büyütmemelisin. En büyük masrafı değil, halledilmesi gerekeni düşünmelisin. En fazla para senin cebinden çıkmak zorunda değil, bunu kendine hatırlatman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların nasıl hissettiğini görmek seni avantajlı duruma getirebilir. Karşındaki insanı anlamak, ona destek olmanı kolaylaştırabilir ve takdir görebilirsin. Çevresel etkenlere açık olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş sana iyi gelebilir. Hem kafanı toplamak için hem de kaslarını hareket ettirmek için. Bugün sağlığın için biraz daha fazla harekete geçebilirsin.

Aşk

Bir şeylere iyi tarafından bakmak iyidir ancak can sıkabilecek durumları tamamen gözardı etmek o kadar iyi olmayabilir. Eğer bir ilişkin varsa bazı şeyleri açıkça dile getirmek size daha iyi gelebilir.

Para

Bir şeyler için para harcamak istiyorsan önce gerçekten o kadar paran olup olmadığını görmen gerekecek. Maddi olarak kendinden emin olarak hareket etmek seni daha mutlu edebilir. Parana dikkat etmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün senin için eğlenceli bir gün olacak. Her şey tam istediğin tonda ilerlemese de bir şeylere odaklanmak sana keyif verebilir. Baktığın birçok şeyde eğlenceli gelişmeler görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Keyifli ve sakin bir sohbet, zihnindeki gerginlikleri atmana vesile olabilir. Sevdiğin kişilerle vakit harcamak sana daha iyi gelecek. Bir şeyleri daha rahat atlatabilirsin bugün.

Aşk

Bugün aşk konuları sana daha samimi gelebilir. Daha güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Beklenmedik durumlar seni daha keyifli bir hale sokabilir. Aşka kendini açmalısın.

Para

Bir şeylere başlamak için iyi, bir şeyleri sonlandırmak için kötü bir gün olabilir. İyi olana odaklanmak ve pozitif kalmak maddi açıdan sana çok daha fazlasını getirebilir. Kendini ona göre hazırlamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hareketlerinle ve kararlarında daha dikkat çekebilirsin. Ancak gereksiz yere kahramanlık yapmana gerek yok. Sevdiğin insanlara destek olmak ve onların dertlerini dinlemek senin için yeterli olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana çok daha iyi gelecek. Vücudunun ne kadar susuz kaldığını fark edebilirsin bugün. Özellikle bu sıcak havalarda açık havada bulunman gerekiyorsa su tüketimini artırmalısın.

Aşk

Beklenmedik anlarda aşk konuları gündeme gelebilir. Ortada ilgini çeken birisi olmasa bile yapılacak konuşmalar seni gönül işlerine odaklanmaya itecek. Kendi içinde bazı şeyleri gözden geçirebilirsin.

Para

Bir şeyleri abartmamak önceliğin olabilir. Bir masraf yapılacaksa neden en pahalısını düşünüyorsun? Bir para harcanacaksa bu neden ilk ve en fazla senden çıkıyor? Bu davranışların temeline inmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatındaki insanlarla arandaki iletişimi iki kere gözden geçirmen gerekebilir. Negatif bir durum olduğu için değil, kime neden ve ne kadar değer verdiğini görmek için. Bir şeyleri daha dikkatle gözlemleyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kas sağlığına özen göstermek için hareketlerini gözden geçirmen gerekebilir. Uzun süre hareketsiz kalıp ani ve büyük hareketlere girmek sana yaramayabilir. O yüzden kendine ve hareketlerine dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün aşk konularına odaklanmakta zorlanabilirsin. Bir şeyleri aceleye getirmemen senin için daha iyi olabilir. Özellikle halledilmesi gereken önemli bir konu varsa sakin kalıp doğru zamanı beklemelisin.

Para

Maddi konularda kendini dizginlemen gerekebilir. Bir bütçe içerisinde hareket etmek sana daha iyi gelecek. Gereksiz masraflarla kendini yormamalı ve yarını düşünerek hareket etmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bir şeylerden ders çıkarabilirsin. Algılarını açık tutmak ve hataya düşmemek için bir şeylere dikkat etmek sana iyi gelecek. Bir şeyleri fark ederek gidişatında değişim yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarını ve eklemlerini kuvvetlendirmeye yarar. Aynı zamanda vücudunda biriken gerginlikleri atmanı sağlar. Bugün bu konulara özen göstererek kendine bir iyilik yapabilirsin.

Aşk

Harekete geçmen gerekebilir. Hoşlandığın kişiye ilgini belli etmen veya sevgilinle daha fazla vakit geçirmen önemli olabilir. Bazı davranışların senden gelmesi çok kıymetli olabilir.

Para

Maddi konularda pratik olmak ve bir şeyleri büyütmemek daha iyi olabilir. Bugün masrafları basit tutmalısın. Gereksiz ve karmaşası büyük masraflara girmek sana iyi gelmeyebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini nasıl hissedersen hisset, hatalarının sorumluluklarını alman gerekecek. Eğer ortada düzeltilmesi gereken bir konu varsa kolları sıvamalısın. Bir şeyleri düzeltmek tamamen sana kalabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bilinç altına attığımız şeyler kendilerini rüya olarak gösterir. Bugün zihninin derinliklerine inmek ve neyin sende strese sebep olduğunu görmek için rüyalarına odaklanabilirsin. Stresi yenmek için kaynağı ile yüzleşmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmek bir çok konuda size iyi gelebilir. Güzel bir yemek, sakin bir kahve molası veya birbirinizi dikkatle dinleyeceğiniz bir ortam, ilişkiniz için önemli olabilir.

Para

Bugün sahip olduğun şeylere odaklanmak ve maddi konularda büyük hırslara girmemek senin için daha iyi olabilir. Parasal açıdan kendini fazla yormamalı ve elindekilerle yetinmelisin. Böylece daha başarılı bir gelişme görebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel