29 Şubat 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Şubat 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Vücudunu fazla yormak seni negatif düşünmeye itebilir. Kendine zaman ayırıp dinlenmek ve sağlığını ön plana çıkararak hareket etmek gereksiz stresten kurtulmana vesile olabilir. Bugün kafanı toparlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek senin için iyi olacak. Kendini daha iyi hissetmek ve enerjini toplamak için su tüketimine özen göstermen gerekebilir. Kendi içindeki enerjini düzene sokmak için suya ihtiyaç duyabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirebilirsin. Aranızda daha yapıcı etkiler olabilir. Hayatında birden fazla negatiflikle uğraşmak durumundaysan sevdiğin kişinin desteğini görebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda daha iyi sonuçlar elde etmek için büyük bir adım atman gerekebilir. Ve bu büyük adım bazen sadece sıkıntılara karşı dik durmaktır. Kendini çok fazla negatif düşünceyle boğmamalı ve hedeflerini gözden düşürmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri evinden halletmek için iyi bir gün olabilir. Bazı işleri evden halletmek sana daha iyi bir esneklik ve rahatlık katabilir. Birçok işi halledebilmek için güzel enerjiyi sevdiğin ortamda vakit geçirerek bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarına daha fazla oksijen gitmesi için biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir. Bu hareketler sadece açık hava veya spor salonu gerektirmeyebilir. Kendi evinin rahatlığında da hareket kabiliyetini artırmak için çaba gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sürpriz gelişmeler görebilirsin. Hoşlandığın kişiden bir mesaj alabilir, sevdiğin insanın sana sürprizler hazırladığını görebilirsin. Beklenmedik gelişmeler kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Maddi konularda hislerin ve duyguların daha fazla kazanç elde etmene yeterli olmayabilir. Ancak bu durum iyi şeyler hedefleme isteğini tetikleyecek. Elinden daha fazlasının gelmesi için çaba göstermen, bu hislere bağlı olabilir. O yüzden bu hislere arkanı dönmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini çok fazla yorduysan biraz dinlenmen gerekebilir. Çok fazla yorgunluğa düşmemek ve vücudunu dinlendirmek için kendine zaman ayırman gerekecek. Bir şeylere girişmeden önce enerjini tamamen toplaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmek isteyebilirsin bugün. Kaslarını kuvvetlendirmek, bol bol su tüketmek ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Bugün hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek enerjini toplamana vesile olabilir. Bir muhabbet, telefonlaşma veya mesajlaşma bile sana daha iyi gelecek. O yüzden sevdiğin kişiye vakit ayırmalısın bugün.

Para

Eğer büyük paralar harcamak istemiyorsan planlı hareket etmen gerekecek. Maddi olarak belli bir plan içerisinde kalmak ve daha dikkatli hareket etmek, elinden gereksiz para çıkışını engelleyebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün canın biraz sıkkın olabilir. Herkesin hayatının mükemmel olduğu ama seninkinin kötü olduğu yanılgısına düşebilirsin. Bu algıdan kendini kurtarmak için hayatına odaklanmalı ve gün içinde büyük beklentilere girmeden işlerine odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha keyifli bir enerji yakalamak için egzersize odaklanman gerekebilir. Biraz hareket etmek ve kan dolaşımını artırmak sen de daha iyi bir etki oluşturabilir. Bugün aktif bir gün geçirmek sana yarayacak.

Aşk

Aşk konularında kendine iyi etkiler çekmek isteyebilirsin. Ancak karşı tarafı tam tanımadan harekete geçmemelisin bugün. Önceliğini karşı tarafı tanımaya vermek sende daha iyi olabilir.

Para

Parasal olarak enerjini kuvvetlendirmek için yeni hedefler koyman gerekebilir kendine. Maddi olarak farklı hedeflere odaklanmak, bu hedefler için daha fazla çaba göstermene vesile olabilir. Ve eline daha fazla para geçmesine tabii ki de…
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Evini temizlemek, hayatına bir düzen getirmek için iyi bir gün olabilir. Yapacağın hareketlerde daha çok bir düzen ve temizlik konusu hakim olabilir. Çevrendeki insanları da bu konuda gazlayabilir ve yaşam alanını cennete çevirebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen senin için önemli olabilir. Mikroplardan arınmak ve daha rahat nefes alacağın ortamlar oluşturmak önceliğin olacak. Temizlik konuları sende daha iyi bir enerji oluşturabilir.

Aşk

Aşk konularında farklılıklar seni merak ettirebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisinden hoşlanabilir ve bu konuda neler olabileceğini merak edebilirsin. Bir şeyleri zorlamadığın takdirde güzel gelişmeler görmen olası.

Para

Maddi konularda kendine güvenerek hareket edebilirsin. Bu güven seni doğru adımlara itebilir. Çevrendeki insanlarla parasal olarak daha iyi anlaşabileceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlık ve parasal konular birbiri ile uyuşmayabilir. Bugün senden destek isteyen arkadaşlar karşına çıkabilir. Maddi olarak atacağın adımlar bu desteği sağlamasa da onların yanında olduğunu bilmeleri size daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Sindirim sistemini kontrol altına almak ve kendini bu yönde yormamak enerjini artıracak. Bol su tüketimi ve sağlıklı sebzeler tüketmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında farklı olana odaklanmak sana daha iyi bir etki sağlayacak. Hep aynı şeyleri yapmak yerine farklı konulara odaklanmak ilişkinizi canlandırabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda farklılık size daha fazla şey katabilir.

Para

Parasal olarak değişim istersen bu değişimi cebinden para çıkararak yapmayacağını görmen gerekebilir. Eline daha fazla para geçmesi için çaba göstermelisin. Böylece istediğin değişimi daha hızlı görebileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün güzel bir sürprizle karşılaşabilirsin. Ancak bu sürprize "gerçek değildir bu" deme ihtimalin fazla. Bu olayı ve kendini aşağı çekmek yerine olaylara pozitif bakmak sana iyi gelebilir. Kendine olan güveni artırman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna bir iyilik yapmak istiyorsan elin hemen sağlıksız yiyeceklere gitmemeli. Bir şeyleri kutlamak, bir değişiklik yapmak hemen işlenmiş gıdalara odaklanmana sebep olmamalı. Sağlıklı beslenmeye odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi etkilemek isteyebilirsin bugün. Onun gözlerinde ışıltı görmek seni mutlu edebilir. Ancak bu konularda kendini fazla yormamalı ve olayları germemelisin. Bir şeyleri oluruna bırakmak her şeyden daha etkileyici olabilir.

Para

Hedeflerinin gerçek dışı olduğunu söyleyenlere kulak tıkamalısın bugün. Çünkü bu hedeflere giden doğru yolları daha net kestirebilirsin. Parasal olarak hedefin ne olursa olsun güzel adımlar atabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi nereye kullanacağın önemli olabilir. Sağlığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunla barışmak ve enerjini kontrol etmek için çaba göstermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri sana iyi gelebilir. Hele bir de sevdiğin insanlar sana eşlik ediyorsa. Arkadaşlarınla açık havada aktiviteler yapmak sana çok daha iyi gelecek. Bugün bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

Aşk konusunda gerçekçi düşünmek sana daha iyi gelecek. Hayallere kapılarak beklentilerini şekillendirmek yerine olan biteni dikkatle gözlemlemek bu konuda daha dikkatli davranmana vesile olabilir. Hemen sonuçlara atlamamalısın.

Para

Bugün kendine değil çevrende olan bitene odaklanmalısın. Parasal konularda sen fark etmeden arkadan iş çevirenler olabilir. O yüzden bu duruma düşmemek adına etrafa karşı algılarını açmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün evde sakin vakitler geçirmek isterken halletmen gereken meselelere odaklanabilirsin. Birden fazla işi halletmen gerekebilir. Birçok insan ile konuşmak durumunda kalabilirsin. Bu yorgunluğun seni çok etkilemesine izin vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına dikkat etmen gerekebilir bugün. Kendini çok fazla yormamak, yeteri kadar dinlenmek ve bol bol su tüketmek bu ihtiyaçlardan olabilir bugün. Bu konulara dikkat etmek enerjinin yüksek kalmasını sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda keyifli bir durum ile karşılaşabilirsin. Sevdiğin kişinin sana destek olduğunu görebilir ve işlerinde sana yardımcı olduğunu fark edebilirsin. Bu durum aranızda daha keyifli bir etki yaratabilir.

Para

Bugün işine odaklanmak ve halledilmesi gereken meseleleri ortadan kaldırmak daha iyi olabilir. Çevrendeki insanların fikirlerine ve planlarına göre hareket etmek yerine kendini kendi işine vermelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün birçok insanla vakit geçirme fırsatı bulabilirsin. Misafir ağırlayabilir veya sevdiğin dostlarına vakit ayırabilirsin. Bu kalabalığın seni çok fazla yormasına izin vermezsen çok keyifli ilişkiler kurabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için hareket etmen gerekebilir. Eğlenceli aktiviteler sana daha iyi bir etki katacak bugün. Sağlıklı kalabilmek için sadece spor salonlarını değil, sevdiğin insanlarla aktiviteleri de düşünmelisin.

Aşk

Aşk konularında dış etkilere güvenmek seni biraz yorabilir. Karşındaki insanın niyetinden emin olamayabilirsin. Bu konularda açıklık görebilmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Etrafındaki insanlara yardım etmek sana da iyi gelebilir. Parasal olarak sevdiğin insanlara desteğini göstermek, içinin daha rahat olmasına vesile olabilir. Bugün paylaşımcı olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yalnız kalmak isteyebilir, kendi kendine vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak etrafında sürekli olarak senin ilgini çekmeye çalışanlar olabilir. Etrafında olan bitenle savaşmamak ve bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir bugün. Vücudunun enerjisini kontrol etmek ve stresin etkilerini azaltmak için su tüketimini artırman gerekebilir. Enerjini kontrol etmek ve kendini stres altında hissetmemek için dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konularında karmaşık etkiler görmen olası. Eğer bir ilişkin varsa karşındaki insanın tepkileri ve hareketleri kafanı karıştırabilir. Ancak bir şeyleri oluruna bırakmak sana da ona da iyi gelecek bugün.

Para

Bugün cebinden para çıkmasına tedirgin olmamalısın. Keyifli ve rahat bir gün geçirmek daha önemli olabilir. O yüzden parasal konulara takılmak yerine daha rahat hareket ederek keyfine bakman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Dürüst olmak bir şeydir patavatsızlık ise başka bir şey. Söylenmesi gereken şeyleri doğru zamanda sakince dile getirmek daha etkili olabilir. Dürüstlük adı altında kimsenin kalbini kırmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Ancak bu enerjiyi iyi kontrol etmen gerekebilir. Sindirim sistemini yormamak bu kontrol için önemli olabilir. Hazmı kolay, seni yormayacak yemekler yemen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında değişik etkilere kendini açabilirsin. Hayatında kimse yoksa bile kendini bu konuda daha fazla şey yapmak isterken bulabilirsin. Etrafındaki etkilere daha fazla kendini açabilirsin bugün.

Para

Bugün kendini huzursuz hissedebilirsin. İş ve maddiyat ile alakalı kafanda bir sürü soru olabilir. Bütün bunları sakince ele alabilmek için biraz vakit ayırmalısın kendine. Çok yorucu kararlar almamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel