29 Ocak 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Ocak 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)




Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Hislerini içine gömmen iyi bir karar olmayabilir. Kendini ifade etmemen, hislerini karşı tarafa belli etmemen doğru bir tercih olmayabilir. Karşı tarafın ne noktada durduğunu bilmesi gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi zihnini boşaltmak önceliğin olabilir. Başkasına göre değil de kendine göre bir gün planlayabilirsin. Kendi hislerinle yüzleşmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi mantıklı bir noktaya koyup kendini mantıksız bir kişi olarak görmek sağlıksız bir düşünce olabilir. Kendine de biraz iyi davranman gerekecek. Bunun için de kendini ifade etmen iyi bir başlangıç olabilir.

Para

Bugün paranı harcarken dikkatli olman gerekebilir. Olması gerekenden daha fazla masraf yapman olası. Bu durumun önüne geçmek için dikkatli davranman ve bir bütçe belirleyip o bütçenin içinde kalman gerekecek.




Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Evde geçireceğin zaman sana çok daha iyi gelebilir. Biraz dinlenebilir, keyifli konulara odaklanabilirsin. Bugün insanlarla arandaki iletişim de daha iyiye gidebilir, onlara anlayışla yaklaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer bir süredir ertelediğin doktor işleri varsa bugün bunlar için hazırlıklar yapabilirsin. Yeni randevular almak, bazı aramalar yapmak veya tamamen yeni doktor araştırmaları yapmak iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilirsin bugün. Karşı taraf senin parlayan ışığını daha fazla görebilir. O yüzden o kişiyle aynı ortamlara girmeyi öncelik olarak seçebilirsin kendine.

Para

Bugün sevdiğin insanlarla elindeki parayı paylaşmak sana zulüm olarak gelmeyecek. Kendini daha iyi hissedebilirsin. Paylaşımcı olmak sana daha iyi bir ruh hali katabilir, önemli ihtiyaçlarda başkalarına destek olabilirsin.




Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Gün içerisinde keyfince planlar yapabilir, daha keyifli şeylere odaklanabilirsin. Ancak bu keyifli aktivitelerde sana katılacak insan bulamaman da olası. Herkesin kendine göre takıldığı bir güne denk gelmiş olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığı daha fazla ön plana çıkabilir. Eğer son zamanlarda diş eti çekilmeleri yaşıyorsan bunun için kullandığın ürünleri gözden geçirebilir, sağlığına daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli planlar yapmak isteyebilirsin. Ama bu planlar için karşı tarafın zamanı olup olmadığından emin olmak iyi bir fikir olabilir. Bazı hazırlıklar boşa gitmemeli bugün.

Para

Kendin için para harcayabilir, bununla mutlu olabilirsin. Parayı ne için kazandığını hatırlayabilir ve keyfini yerine getirecek şeyler için harcamalar yapabilirsin. Alışverişe daha açık olabilirsin.




Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün ileriye dönük daha fazla karar alabilirsin. Zihnini yeni konulara açman olası. Uzun vadeli kararlar ve planlar için iyi bir gün olabilir. Alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. Bunu boşa harcamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersize daha fazla zaman ayırmayı planlayabilirsin. Daha aktif bir hayat tarzı benimsemek için bugünden bazı büyük kararlar alabilir, ona göre davranabilirsin.

Aşk

Aşkta kendine bir iğne batırman gerekecek. Seni mutsuz edenlere çuvaldız batırmayı sevsen de bugün kendi hatalarınla yüzleşmen ve ona göre davranman gerekebilir. Kendinle yüzleşmen gerekecek bugün.

Para

Maddi olarak kendini ileriye hazırlaman gerekebilir. Bugünden yapacağın tasarruf planları, ilerisi için daha iyi olabilir. Parasal konularda daha ileriye dönük düşünmen olası.




Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki sesleri azaltmak ve kafa dinlemek çok iyi bir seçenek olabilir. Haftanın yorgunluklarını üstünden atman ve kendine öncelik vermen iyi bir değişiklik olabilir. Bugün gereksiz yere başkalarıyla muhatap olmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Beslenme planı yapmak için iyi bir gün olabilir. Eğer uzun süreli bir diyet düşünüyorsan bugünden bunun için bazı kararlar alabilirsin. Kendine yeni bir plan çıkarabilirsin.

Aşk

Aşka biraz mesafeli olabilirsin bugün. Bazı şeyler sana batabilir. Gereksiz yere kendi canını sıkmak yerine aşkı kendi haline bırakmak ve beklentilere dalmamak iyi olacak.

Para

Stres ve kaygıyla alınan kararlar seni zarara uğratabilir. O yüzden önemli kararları zaman içerisinde ve sakince almak daha iyi olabilir. Aceleci olmamalısın.




Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanların düşüncelerini o kadar da kafaya takmamayı öğrenmen gerekecek. Özellikle de konu kendi zevklerin ise. Seninle fikri uyuşmayan kişilere kendini beğendirmeye çalışmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrende fark etmeden seni strese sokan çok fazla insan biriktirmiş olabilirsin. Bugün sana aslında o kadar da iyi gelmeyen insanlarla iletişimini yeniden gözden geçirebilir, hayatından stresi ve gerginliği azaltmayı seçebilirsin.

Aşk

Flört konuları daha fazla gündemde olabilir. Ama hislerini arkadaşlarına açarken dikkat etmen gerekebilir. Seni aksi şekilde düşünmeye itecek kişiler olabilir. Aşkta daha dikkatli konuşmalara dahil olmalısın.

Para

Bugün kendinden emin ve sağlam adımlar atman gerekecek. Paranı başkasının fikrine göre şekillendirmemelisin. Kendi düşüncelerine ve önceliklerine yer açman gerekecek.




Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Acele etmemek bugünün temel konusu olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Gerek masrafları, gerek diğer kararları aceleyle gerçekleştirmemen gerekecek. Bırak araya biraz zaman girsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde nefes egzersizleri yapabilir, kendince bir zaman geçirebilirsin. Daha sakin bir gün planlamak, meditasyon ve nefes egzersizlerine odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini kendine ifade edemediğin sürece karşı tarafa nasıl anlatacaksın? Bugün aşkta hızlı hareket etmeden önce kendine dönmelisin. Kendi hislerini kendine açıklamayı öğrenmen gerekecek.

Para

Bugün acele işe şeytan karışabilir. Gereksiz yere kendini yormamalı, hızlı kararlar almamalısın. Acele etmek sana gereksiz masraflar yaptırabilir, bundan kaçınmak iyi olabilir.




Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Sakince bir gün geçirmek ve önceliklerine odaklanmak sana iyi gelebilir. Bugün yeni şeyler öğrenmeye de açık olabilirsin. O yüzden günü bir şeyler okuyarak ve öğrenerek geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek enerjini yerine getirebilir. Keyif aldığın ve bir süredir yemediğin yiyecekler varsa bugün bunun için bir hazırlık yapabilirsin. Keyifli bir öğün, bütün enerjini yerine getirebilir.

Aşk

Aşkta daha şanslı olabilirsin. Hoşlandığın kişinin hislerini öğrenmen mümkün. Karşı tarafın sana bir adım atması seni mutlu edebilir. Bugün daha fazla ilgi çekebilirsin bu konuda.

Para

İş yükünü bugün azaltman iyi olabilir. Sürekli olarak bilgisayar başında iş kovalamamak iyi olacak senin için. Bugün biraz daha eğitime ve öğrenime odaklanabilirsin.




Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendi kararlarını kendin almalısın. Başkasını bir şeylere dahil etmeden önce iki kere düşünmen gerekecek. Çevrendeki insanların kendi düşüncelerini ve beklentilerini senin hayatına teklifsizce sokmaması için hayır demeyi öğrenmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüs varyantları hakkında kendini bilgilendirmen iyi olabilir. Daha dikkatli davranmak ve önlemleri artırmak için bu konudaki bilgini artırman iyi olabilir. Piyasadaki yalan dolanlardan sıyrılman ve gerçeklere odaklanman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel zaman geçirmek isteyebilirsin. Ancak araya bazı işler girebilir. Bir şeyleri ertelemek durumunda kalabilirsin. Bu durumun kalp kırmamasına dikkat etmen gerekecek.

Para

Bugün yarım kalan işleri bitirmen iyi olabilir. Eğer hafta içerisinde tam yetiştiremediğin veya yarım bıraktığın şeyler varsa bugünden bunları bir yoluna koyabilirsin. Kendine bunun için zaman yaratabilirsin.




İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Gün içerisinde neye odaklanacağına kendin karar vermelisin. Başkasının senin gündemini belirlemesi stres ve gerginlik yaratabilir. "Hayır" demeyi öğrenmen ve bunu sıklıkla kullanman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün evinde, kendine zaman ayırman daha iyi olabilir. Stres ve gerginlikleri aşman, kendince biraz zaman geçirmen daha kıymetli olabilir. Zihinsel huzurunu daha fazla ön plana alabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin tavırlarını ölçüp biçme işini başka günlere bırakmalısın. Bazı şeylere gereksiz anlamlar yüklememek için kendini geri çekmen gerekebilir. Yanlış anlaşılmaların önünü senin alman iyi olabilir.

Para

Borç isteyenler olabilir. Elindeki paraya dikkatlice bakanlar olabilir. Bu durumu gözden geçirmen ve yanlış kararlar almaman gerekecek. Borç vermek zorunda hissetmemen gerekebilir kendini.




Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Günü kendine göre ayarlamak için kimseden izin almaman gerek. Bugün kafana göre, isteklerine öncelik vererek bir gün geçirebilirsin. Bu sana çok daha pozitif bir enerji verebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gününü senden çalmak isteyenler veya araya başka işleri sokanlar olabilir. Bu kişilerle arana sağlıklı sınırlar çizmen zor olsa da önceliğin olmalı. Kimsenin sana iş yüklemesine, gereksiz yere seni yormasına izin vermemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye öncelik vereceğim derken kendini geri plana atmamalısın. Fedakarlıkların bir sınırı olmalı. Karşı tarafın da sana bir adım atmasına fırsat açmak için kendini geri çekmen iyi olabilir.

Para

Kendi paranı nasıl harcayacağını başkasına danışarak kararlaştırmamalısın. Bugün kendi ihtiyaç ve isteklerine öncelik verebilirsin. Kendi isteklerini gözden geçirebilir ve önceliklerini daha iyi belirleyebilirsin. Paranın hesabını kimseye vermemelisin.




Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2022 Cumartesi)

Genel

Güne geç başlamak sana bir şey kaybettirmeyebilir bugün. Biraz dinlenmeye, kendine zaman ayırmaya zaman ayırabilirsin. Böylece haftanın yorgunluğunu daha fazla üstünden atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmek önceliğin olabilir. Zihnini ve bedenini çok fazla yormadan sakin bir gün geçirebilirsin. Günü kendine göre planlamak sana çok daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın telefon konuşmalarına dikkat etmen iyi olabilir. Yüz yüze yapılmayan konuşmalarda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bunun önünü almak sana düşecek bugün.

Para

Maddi anlamda kendini çok yormaman iyi olabilir. Gereksiz masrafları kısabilir, daha mantıklı kararlar alabilirsin. Para biriktirmeye daha yakın hissedebilirsin kendini.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel