29 Ocak 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Ocak 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Hayallere dalmak bugün senin için daha kolay olabilir. Ancak bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için daha fazla çaba sarf etmen gerekebilir. Hislerinle ve beklentilerinle hareket etmek yerine sahip olduklarınla hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gündesin. Çünkü bugün yediklerin seni sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda zihinsel olarak da etkileyebilir. Şekerli ve işlenmiş gıdaları kesmek enerji düzeyinde ve duygu durumunda daha stabil bir hal sağlayabilir bugün.

Aşk

Aşk konularına yoğun hislerle odaklanmaman gerekebilir. Olan biten her konuşmaya biraz gerginlikle yaklaşabilirsin. Bazı olayları dikkatli bir biçimde görme ve anlama için kendine zaman vermen gerekecek.

Para

Parasal konulara fazla vakit ayırmamalısın bugün. Sevdiğin kişilerle vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Parayı bir kenara koyarak insan ilişkilerine odaklanmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların inançlarına ve bildiklerine dört elle sarıldığını görebilir ve ilham bulabilirsin bugün. Önemli konularda büyük adımlar atan insanlardan ilham almak kendi hayatına çeki düzen verme isteğini tetikleyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda biriken negatif etkileri atmak için yediklerine dikkat etmen gerekiyor olabilir. Daha sağlıklı beslenmek ve sindirim sistemini yormamak sana daha iyi bir etki sağlayacak. O yüzden bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Eğer yeni bir insan ile aranda bazı şeyler yaşanıyorsa bu kişiyi etkilemek isteyebilirsin bugün. Bazı konuları oluruna bırakmak ve çok zorlamamak daha iyi bir etkileme yolu olabilir. Bu konularda kendini germemelisin.

Para

Parasal konular kadar kişisel konular da aklını çekebilir. Bugün bu konulara vakit ayırmanda fayda olabilir. Maddiyatı bir kenara bırakmak ve insanlarla arandaki iletişime odaklanmak sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanlara vakit ayırmakla kendine vakit ayırmayı bir dengede tutman gerekebilir. Etrafındaki insanlara tüm dikkatini verebilmek için önce kendi hayatında öncelik isteyen konulara odaklanman gerekebilir bugün. İkisini dengede tutmak seni daha mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu daha iyi bir enerjiye sokmak için ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir bugün. Kendi sağlığına daha yapıcı odaklanacağın ve rahat hareket edebileceğin bir gündesin. O yüzden güzel kararlar almak için bugün iyi bir gün olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yapıcı davranman gereken bir gün. Olanlara mizahi bir yönden yaklaşman iki taraf için de iyi olabilir. Gerginliği üstünüzden atmak için bol bol gülebilmelisiniz bugün.

Para

Maddi konularda büyük adımlar atmayı seven bir insansın. Kariyerin ve parasal gelişmeler için çok daha fazlasını yapmak isteyeceksin. Ancak bugün kendi hayatına, sevdiklerine odaklanmak daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Hislerinle hareket etmek sana hata yaptırabilir bugün. Bu tür hatalara düşmemek için hareketlerine dikkat etmen gerekecek. Tam olarak emin olmadığın konularda biraz geri durmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerginlikleri normal görmemelisin bugün. İçini sıkan veya sana yaramayan hisleri çözmek için çaba göstermelisin. Böylece zihinsel sağlığını daha da kuvvetlendirerek kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Aşk konularında gerçekçi olman gerekecek. Hayallerle, tatlı sözlerle hareket etmek yerine gerçeğe odaklanmalısın. Bugün, tam da şuanda ne durumdayım diye düşünmek daha iyi kararlar almana vesile olabilir.

Para

Parasal konuları bir kenarda tutmak ve daha keyifli konulara odaklanmak senin için daha iyi olabilir. Maddi olarak kendini biraz geri çekmek ve para içermeyen konulara vakit harcamak bugün sana daha iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Açık sözlü olmak ve keyifli konulara odaklanmak güzel olabilir. Ancak karşındaki insanın kalbini kırmaya yakın olabilirsin bugün. Bu duruma düşmemek için nazik olmak ve iki kere düşünmek daha önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için "hayır" demeyi öğrenmen gerekecek. Şekerli ve işlenmiş gıdalar tüketmek yerine daha sağlıklı kararlar alarak kendi kararlarını kendin yoluna koymalısın. Sağlığın için daha dikkatli davranman gerekecek bugün.

Aşk

Bugün iç sesine çok fazla vakit ayırabilir ve yaşananları hatırlamak için zamana ihtiyaç duyabilirsin. Daha önceden aşk konusunda yaşananlar bugünkü kararlarını etkileyebilir. Olaylara pozitif yaklaşmaya çalışmalısın.

Para

Bugün büyük kararlar almak için kendini zorlamak ve bir plan yapmak pek işe yaramayabilir. İç sesine güvenip direkt olarak eyleme geçmek isteyebilirsin. Paranın dengesini koruduğun sürece istediğin gibi hareket edebilmelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatın bir şeyleri ucu ucuna yetiştirmek veya bir şeylerden son anda kurtulmak olmadığını görmen gerekecek. Daha rahat hareket etmek ve hayatından keyif almak hayatına güzel bir denge getirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Meditasyon, zihinsel anlamda kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Bu tür bir durum içeren egzersizler de hem vücudunu hem de zihnini sağlam bir şekilde dengede tutabilir. Zihinsel bütünlüğün bugün daha önemli olacak senin için.

Aşk

Aşk konularında yanlış anlaşılmalara açık olmalısın. Bazı konular beklentilerin dışında şekillenebilir. Daha sağlıklı bir iletişim kurmak sevdiğin kişi ile aranızda gereksiz gerginliklerin önüne geçebilir.

Para

Para kazanma ve parayı harcama dengede tutmamız gereken konulardır. Kazandığın paraların keyfini görebilmen gerekir. Bugün bu dengeyi korumak için dikkatli davranman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bazı konulara hevesin kaçmış olarak başlayabilirsin. Ancak olaylara ilgini artırmak için kafanı toparlaman ve gereken değişimleri yapman gerekecek. Hep aynı şeyleri görmemek ve daha güzel konulara odaklanmak ilgini artırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün her zamanki yeme planlarında değişimler yapabilirsin. Yediklerini değiştirebilir veya farklı bir yeme programı çıkararak sindirim sistemini kuvvetlendirebilirsin. Bugün yiyeceklerle aran iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda keyifli etkiler altında olacaksın. Eğer yeni bir insandan hoşlanıyorsan bu kişiyi tanımak için iyi bir fırsat yakalayabilirsin. Aşk konularında uyum ve bütünlük gün içinde daha hakim olabilir hayatına.

Para

Maddi konulara fazlaca odaklanmak seni mutlu etmeyebilir. Parasal olarak daha rahat olman gerekecek. Her şeyi maddi konulara bağlamamak ve farklı durumlar ile ilgilenmek sana daha iyi gelebilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün elde edemeyeceğin şeylere odaklanman olası. Bir şeylerin istediğin gibi gerçekleşmesi için çok çaba gösterebilirsin. Ancak bu konu canını sıkabilir. O yüzden keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi bir etki bırakacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün uyku konularına özen göstermelisin. Vücudunun yeterince dinlendiğine emin olmalı ve hareketlerinde dikkatli olmalısın. Gereksiz yorgunlukların önüne geçmek ve stresin etkisini azaltmak için uyku düzenine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda bazı durumlar sıradanlaşmış olabilir. Ancak bu durumun seni üzmesine izin vermemelisin. Bir süreliğine de olsa kendinize zaman ayırmanız ve kendi işlerinize öncelik vermeniz ileride size daha iyi bir etki sağlayabilir.

Para

Canını sıkmamalısın. Para kazanmak için çalışmak iyidir ama keyfini sürmek de en az kazanmak kadar iyidir. İşten sonra kendine vakit ayırmak ve güzel bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün farklı şeyler dikkatini daha kolay çekebilir. Herkesin baktığı bir şeyde sen farklı bir şey görebilirsin. İnsanlardan daha farklı bir algın olacak bugün. Bu durumu yapıcı konular için kullanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz hem ruhuna hem de fiziğine iyi gelecek bugün. Stresi ve gerginliği üstünden atmak, üstüne bir de hareket kabiliyetini artırmak kendini çok daha iyi hissettirebilir. Sağlıklı adımlar için dikkatli davranman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında gelgitli durumları daha fazla yaşar hale gelmiş olman mümkün. Ancak bu konularda kendini sıkmamalı ve kendine biraz zaman tanımalısın. Aşk konusunda kendi içinde ne noktada olduğunu görmek için kendine vakit ayırman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda bir şeylerin istediğin gibi gitmediğini görüyorsan eyleme geçmen gerekecek. Masrafları kesmek, parayı kendine ayırmak ve bir adım atmadan önce en az iki kere düşünmek daha iyi gelebilir. Parasal olarak kendini güvenceye alman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hislerin çok keskin bir biçimde değişebilir. Bir anda mutluyken anında mutsuz olabilirsin. Bu durumun sebep olduğu konuları bulmak ve onlara göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Strese karşı önlemini almalısın. Zihnindeki gerginliklerin vücuduna kötü bir şekilde yansımaması için kendine dikkat etmen gerekecek. Daha sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek vücudunu kuvvetlendirebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini sürprizlere açmak istesen de bugün beklentilerine göre gelişmeler görmek sana daha iyi gelebilir. Karşındaki insanın adımlarını kestirmek bir sonraki adımını şekillendirmene vesile olarak hata yapmanı engelleyecek bugün.

Para

Parasal konularda atacağın adımlar ve alacağın yeni kararlarda biraz zaman iyi gelebilir. Her şeyi belli bir plana göre işletmek yerine biraz dikkat etmek için kendine zaman ayırmak daha iyi sonuçlanabilir. İşlerin yolunda gitmesi için biraz yoldan çıkman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha sağlıklı bağlar kurmak için sınırları iyi belirlemen gerekecek. Her şeyi feda ederek ve "bir şeylere rağmen" bazı konuları düzeltmeye çalışarak kendine haksızlık etmemelisin. Çevrene karşı yapıcı olmak için kendi sınırlarını öğrenmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmeli ve taze sebze yemelisin. Vücudunun ihtiyacı olan besin ve vitaminleri almasına destek olmalısın. Ayrıca vücudundaki toksinlerden kurtulmak için de sudan faydalanman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda kendini daha iyi hissedeceksin bugün. Sevdiğini, sevildiğini görebilirsin. Karşındaki insanın sana bakışlarından bir sıcaklık görmek ve güven hissinin oluşması sana daha iyi gelebilir.

Para

İş ile alakalı masrafları dert etmemen gereken bir gün olacak. Bugün kendi isteklerine öncelik verebilir ve kendin için masraf yapabilirsin. Parasal konularda daha rahat olabileceğin bir gün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Ocak 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki şeylerin farkına varman gerekecek. Sadece kendine odaklanmamalı ve etrafta olan bitene dikkat etmelisin. Sevdiğin insanlarla ilgilenmek ve çevrende yaşananlara vakit ayırmak daha farklı bir bakış açısı kazanmana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamaya koymak seni yorabilir. Ancak öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekecek. Daha sağlıklı olmak için kendini iyi olan şeyleri yapmaya zorlaman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha derin mevzulara vakit ayırabilisin. Eğer sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişim konularında sıkıntılar varsa bu konuda daha rahat davranabilirsin. Çözüm odaklı olman aşk konusunda sana daha iyi gelecek.

Para

Parasal konularda kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemeli ve biraz kafanı toparlamalısın. Acele ederek göremeyeceğin ve kendini zorlayacağın konuları biraz zamanla daha rahat çözebileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel