29 Nisan 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Nisan 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün düşünmeden hareket etmemelisin. Eğer karşına tepki vermen gereken bir mesele çıkıyorsa bunu sorgulaman gerekecek. Acele etmemende fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün meditasyon daha ağır basabilir. Çünkü zihinsel bir yorgunluğu aşman gerekebilir bugün. Ayrıca toprağa basman da iyi gelecek sana.

Aşk

Aşk konusunda sıkıntıları çözmeye odaklanabilirsin. Bunun için açık bir iletişim kurman gerekecek. Kendini içine kapatmamalısın.

Para

Etrafında tepkilerinden beslenenler olabilir mi? Maddi konularda senin boşluğundan faydalanmaya çalışanlar peki? Bunları sorgulaman iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hemen kafanda kurduklarına inanmaman gerekecek. Kaygı düşüncelerini gerçek düşüncelerden ayırt edebilmelisin. Aksi takdirde yorulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün hareket etmek sana iyi gelebilir. Negatif düşüncelerinden egzersiz ile uzaklaşabilirsin. Biraz hareket etmek zihnini toparlamana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda hevesinin kaçtığını hissedebilirsin. Ama bu hissin tam olarak nereden geldiğini bulman gerekecek bugün. Hemen bir şeylerden vazgeçmemelisin.

Para

Bugün parasal konularda gerçek dışı kaygıların seni yönetmesine izin vermemen gerekecek. Aceleci olmamalı, panik yapmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Kariyer konularında değişim gündeme gelebilir. Daha şanslı ve bereketli bir döneme girebilirsin. Yeni bir iş veya işte terfi gündeme gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek dengeden geçer. Sadece kendine işkence edercesine kısıtlamalar yapmamalısın. Biraz kendini rahat bırakman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyleri ertelemen gerekebilir. Günün yoğunluğu bazı görüşmeleri ertelemene sebep olabilir. Bunu telafi edebileceğin fikirler üretmelisin.

Para

Eğer iş konusunda şansının dönmesini bekliyorsan bugün tam da istediğin gibi bir gün olabilir. Daha iyi şeylerle karşılaşabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün yapacağın bir masraf kalbini kırabilir. Beklenmedik masraflar birikim konularının önüne geçebilir. Ama bu konuda yapıcı davranman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günün yorgunluğunu üstünden atmak için bilgisayar veya televizyonu erkenden kapatabilir, sıcak bir papatya çayı ile stresi üstünden atmak isteyebilirsin. Erkenden uyumak sana iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmekte zorlanabilirsin. Ama yine de vazgeçip bir köşeye sinmemelisin. Aşkta daha açık olman gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin.

Para

Elinden para çıktığında canını almışlar gibi davranmamalısın. Bugün daha yapıcı olmalı ve "kısmet" diyebilmelisin. Kendini bu konuda yıpratmaman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Ailenden bazı insanlar iş ile alakalı kaygılar yaşıyor olabilir. O kişilere destek olman sana düşebilir. Sevdiğin insanların arkasında olduğunu bilmeleri gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını daha da kuvvetlendirmek adına hayatında değişimler yapmak isteyebilirsin. Yediklerinden tut egzersize kadar birçok konuda yeni kararlar alman olası.

Aşk

Nasıl hissettiğini ifade etmen bir zulüm olmamalı. Karşı tarafın senin düşüncelerini duyması gerek. Eğer buna karşıt bir enerji varsa bu durumu sorgulayabilirsin.

Para

Maddi konularda yardımlaşma, paylaşma daha da gündemde olabilir. Sıkıntıda olan kişilere destek olman ve onların halinden anlaman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişilerin dertlerine odaklanabilirsin. Onların canının neye sıkıldığını görmen ve bu konuda onlara destek olman iyi olabilir. Onlara arkanı dönmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün keyfine göre tercihlerde bulunabilirsin biraz. Ama bunu abartmamanda fayda var. Ayrıca vücudunun yorgunluğunu gidermeye özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmekte zorlanabilirsin. Ama yine de vazgeçip bir köşeye sinmemelisin. Aşkta daha açık olman gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin.

Para

Paylaşmak maddi konularda iyi etkiler yaratabilir. Sıkıntıda olduğunu bildiğin insanlarla paylaşabilirsin elindekileri. Maddi açıdan bu konulara özen gösterebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün işine odaklanacak ve güzel gelişmelerle karşılaşabileceksin. İş konularında karşına çıkacak olan hızlı gelişmeler seni daha da memnun edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel enerjine odaklanabilirsin bugün. Egzersiz, bol hareket sana iyi gelecek. Günde 10 bin adım atma hedefine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta dürüstlüğe özen göstermelisin. Bir şeyleri içine atman ve konuşmaman iyi olmayabilir. Açık bir iletişim birçok şeyi düzeltebilir.

Para

Eğer bir süredir emek verdiğin bir konu varsa bugün bu konuda güzel gelişmeler görmen olası. İş ve projelere odaklanman sana güzel getiriler sunacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün zihnini fazla yormamanda fayda var. İşe odaklanmakta zorlanıyorsan eğer bunları ertelemek adına bir şeyler yapabilirsin. Biraz kendine zaman ayırman iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Keyif aldığın aktivitelere vakit ayırman sana iyi gelebilir. Zihnen yaşadığın bir yorgunluk varsa bunu aşmak için biraz kendince zaman geçirebilirsin.

Aşk

Aşkta önemli iletişimler yaşanabilir. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir. Hoşlandığın kişi ile önemli bazı konuşmalar yapabilirsin.

Para

İşe odaklanman zorlaşabilir, eğer yaratıcılık kattığın bir iş varsa tıkanabilirsin. O yüzden kendini zorlamamalı ve farklı konulara odaklanmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün bazı hedeflerine daha da yaklaştığını görebilirsin. Planlı ve hedefe odaklı çalışmaların sonuç verebilir. Emeklerinin karşılığını daha net görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine bakım yapman sana iyi gelecek bugün. Sıcak bir banyo veya bakım kürleri enerjini toplamana vesile olabilir. Bugün buna zaman ayırabilirsin.

Aşk

Bugün algıların aşk konusunda daha açık olabilir. Kalbini ısıtacak şeylerle karşılaşman olası. Aşka daha dikkatle bakacak ve kimsenin görmediği detayları göreceksin.

Para

Maddi anlamda kendine güveneceksin çünkü emeklerin seni doğru yöne itecek. Parasal olarak daha güzel sonuçlar elde edebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün parasal konular, ekonomi gibi mevzular daha fazla gündeminde olabilir. Genel olarak dünyada olana bitene odaklanabilir ve bu durumlar ile alakalı önlemler almak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz için bir rutinin varsa bunu bozmaman iyi olabilir. Kendi disiplinini kendin sağlamalı ve egzersiz için çaba göstermelisin. Biraz hareket sana iyi gelecek.

Aşk

İletişime özen göstermen aşkta değişim yaratabilir. Eğer kalbini kıran davranışlar gördüysen bunu ifade edebilmelisin bugün.

Para

Parasal kaygıların seni gerçeklikten uzaklaştırmasına izin vermemen gerekecek. Bazı şeyleri daha dikkatle gözden geçirmen gerekebilir. Parasal kararlarını aceleyle almamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün alacağın haberler dikkatini çekecek. Ya sevdiğin bir arkadaşından ya da genel olarak gündemde yaşanacaklar dikkatini çekebilir. Tepkilerin de ona göre olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga gibi egzersizler sana iyi gelebilir. Vücudunu ve zihnini dinlendireceğin ama aynı zamanda kaslarını hareket ettireceğin bir egzersiz olarak yoga sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda kendi içinde önemli bir noktaya varabilirsin. Hislerin ve kendi davranışlarına odaklanabilirsin daha çok. Aşkta önce kendini tanıyacaksın.

Para

Parasal mevzularda büyük kaygılara girmeyeceksin bugün. Bazı şeyleri kendi haline bırakabilir kendi hayatına odaklanabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Etrafında ilgini çekecek konuşmalar geçebilir. Haberler, gündem daha fazla dikkatinde olacak. Yaşananların gerçekliğini bile sorgulayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstererek daha sağlıklı bir döngü başlatabilirsin. Eğer hayat tarzında bir değişime gideceksen bugün bu konuda yediklerin öncelikli olabilir.

Aşk

Can sıkan konuşmalar meydana geldiyse bugün bunları çözmek sana bağlı olabilir. İletişime nasıl yaklaşacağın olayların gidişatını değiştirebilir bugün.

Para

Dikkatin farklı konularda olabilir. Maddi kazanç veya harcamalar ilk planda olmayabilir. Bu konulara daha rahat ve sakin bakabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel