29 Nisan 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Nisan 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün insanlarla iletişime geçmek seni yorabilir. Ancak onların halledemediği şeylerde çözüm bulmak seni çok mutlu edecek. O yüzden bir şeyleri pozitif bir yaklaşımla çözmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kişisel alanına odaklanman gerekecek. Gerek odan, gerek çalışma ortamın gerekse zihnin… Sana ait olan şeyleri temizlemek ve kendini iyi hissetmek sağlığın için güzel bir etki yaratabilir. Bunun için kendine ait olan şeyleri düzene koyman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görebilirsin. Ancak bu gelişmeler ile hemen farklı beklentilere girmemelisin. Bir şeyleri tam olarak görebilmek ve hazmedebilmek için zamana ihtiyacın olabilir. Acele kararlar almamalısın.

Para

Etrafındaki insanların göremediği bir kazancı görebilirsin. Parasal olarak daha güzel bir adım atabilirsin bugün. Hem üretken olacak hem de algıları açık tutacaksın. Eline daha fazla para geçmesi için çaba gösterebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Beklenmedik durumlar canını sıkabilir. Ancak burada önemli olan, karşına çıkan aksiliklere nasıl tepkiler vereceğin olacak. Bir şeyleri sakince halletmek sana daha iyi gelebilir. Sinirlenmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Değişime direnmemelisin. Hayatında bir şeylerin farklı bir hale gelmesine karşı durmak sende stres yaratabilir. Gereksiz yere kendini yormamalı ve direnç göstermemelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için bazı çabalara girebilirsin. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek için bir yol arayabilirsin. Bazı şeyler için çaba göstermen, ilişki konularında iyi etkiler yaratabilir.

Para

Maddi olarak etrafındaki insanlarla bir belirsizlik içerisinde olabilirsiniz. Ancak bir şeyleri birlikte başarmanız gerekebilir. Sorumlulukları ve sevinçleri paylaşmanız size daha iyi gelecek. O yüzden tek başına masraf yüklenmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeyleri kenara bırakıp sevdiğin konulara odaklanmak daha iyi olabilir. Uzun zamandır konuşmadığın bir arkadaşına vakit ayırmak veya güzel sohbetler için iyi bir ortam yaratmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için harekete geçmelisin. Fazla hareketsiz kalmak insanın kan dolaşımını negatif etkileyebilir. Bunun önüne geçebilmek için biraz esneme hareketleri ve hafif egzersizler yapabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha net görebilirsin. Onu daha yakından tanıyabilir, aranızdaki hisleri daha kolay ifade edebilirsiniz. Bazı şeyler, iletişimle ve muhabbetle daha iyi bir hlae gelebilir.

Para

Maddi konularda kendi kazancını göz önünde bulundurmalı ve etrafındaki insanlarla paylaşırken dikkatli olmalısın. Bütün masrafların altına tek başına girmemeli, kendi kazancını başkalarının kullanmasına izin vermemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kariyer konularında şanslı olabilirsin. Ancak bu konulara gerginlikle yaklaşmaman gerekebilir. Hiç beklemediğin bir gelişme, seni bazı konularda daha iyi düşünmeye itebilir. Güzel haberler almaya kendini açmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendi ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Kendine zaman ayırman, aceleci olmaman daha iyi olabilir. Kendine vakit ayırarak vücudunn ihtiyaçlarına odaklanman sağlığın için daha iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Beklentilerin seni yüz üstü bırakabilir. Bir şeyleri olduğu gibi, gerçekteki haliyle görmen ve beklentilerini düzeltmen sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün eline para geçmese de güzel gelişmeler görmen olası. Hiç beklemediğin bir anda alacağın haberler, yarınlar için seni heveslendirebilir. Bu güzel enerji için kendini iyi şeylere açman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracağın bir gün olacak. Hem kendi düşüncelerini daha net göreceksin, hem de başkalarının… Etrafındaki insanlarla daha net iletişimler kurabilir, bunu kendini ifade etmek için kullanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını esnetmen ve bol bol su tüketmen sana iyi gelebilir. Enerji seviyeni yüksek tutarak gün içerisinde halletmen gerekenlere daha rahat odaklanabilirsin. İçtiğin suyun miktarını ölçmek ve bol bol hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek daha da kolaylaşabilir. Aranızdaki iletişimi artırmak sizde daha iyi bir etki yaratabilir. Daha önceden konuşmaya çekindiğiniz şeyleri daha rahat dile getirebilirsiniz bugün. Bu enerjiden iyice faydalanman gerekecek.

Para

Maddi konuların hayatının diğer alanlarına dahil olmasına izin vermemelisin. Bir şeyleri para çerçevesinden görmemelisin. Maddiyatı diğer konulardan ayırmak seni hafifletebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Göreceğin rüyaları hatırlamaya çalışmalısın. Bazı yeni fikirler sana rüyalarında gelebilir. Kendini yeni şeyler öğrenmeye ve farklı konularla ilgilenmeye daha açık bulabilirsin. Zihninin seni yönlendirmesine izin vermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olmalısın. Eğer yeteri kadar uyuyamadığını düşünüyorsan bitki çayları deneyebilir, uyku için daha güzel bir ortam yaratabilirsin.

Aşk

Aşk konularında yeni konulara yer açmak için eskileri gündemden kaldırman gerekecek. Eğer sevdiğin kişiyle daha keyifli şeylere odaklanmak istiyorsanız, geçmişten gelen negatiflikleri çözmeniz gerekebilir. Bir şeyleri bitirmeden daha güzel şeylere yer açamazsınız.

Para

Etrafındaki insanlara destek olmak ve yardıma ihtiyacı olanları düşünmek daha iyi olabilir. Sadece kendi işlerine ve kendi maddi durumuna değil de ihtiyacı olanları görmek sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Aklına geleni kağıda dökmelisin bugün. Algıların ve zihnin çok açık olabilir. Bir şeyleri daha net görmen, yeni fikirler üretmeni kolaylaştırabilir. Bu yaratıcılığı sonuna kadar kullanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İyi iletişimler kurmak senin için önemli olabilir. Sevdiğin insanlarla ilişkilerini kuvvetlendirmek kendini daha iyi hissetmene ve stresi azaltmana vesile olacak. Vücudunda gerginlik kalıntıları görmemek için bu konulara yönelmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi daha sağlıklı bir hale getirebilirsin bugün. Aranızda daha önceden yaşanmış bir gerginlik varsa bunu aşmak için harekete geçebilirsin. Aranızda daha iyi bir iletişim yaşanabilir bugün.

Para

Bugün halletmen gereken çok fazla iş olmayabilir. Ama bu tembellik yapman anlamına gelmiyor. İleride önemli olabilecek şeyler için bugünden harekete geçebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini iyi hissetmek için birçok sebebin olacak. Ancak bu güzel hisleri maddiyat ile sınırlandırmamalısın. Eğer farklı konulara daha fazla vakit ayırırsan hayatın sana nasıl sürprizlerle geleceğine şaşırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak içinde biriktirdiklerini dile getirmek, kendini ifade etmek zihnini boşaltmana yarayabilir. Bir şeylere daha rahat odaklanabilmek için ilk olarak kendini ifade etmeye odaklanman gerekecek. Hislerini açman, sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel etkilere kendini açman gerekecek. Hoşlandığın kişi ile aranızda olabilecekleri negatif bir bakış açısıyla görmemeli "ya olmazsa" diye düşünmemelisin. Bir şeyleri güzel bir hale getirmek için çaba göstermen gerekebilir.

Para

Paraya değil, kendine güvenmelisin bugün. Hayatında gerçekleşecek güzelliklerin senin kararınla gerçekleştiğini görebilirsin, para ile değil. Neye önem verdiğine dikkat etmen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün evde bazı değişimler yapmak isteyebilirsin. Gerek yaşam alanında gerekse çalışma alanında bir farklılık olabilir. Bir şeyleri düzenlemek sana daha iyi gelebilir. Kafanı boşaltmak için iyi bir yol bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yaşam ve çalışma alanını temizlemek ve hijyen konularına özen göstermek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Etrafındaki her şeyin temiz olduğunu bilmek ruh haline de iyi gelecek. Daha iyi bir enerji için temizliğe özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konularında güzelliklere kendini açman gerekecek. Hiç beklemediğin bir gelişme yaşanabilir. Eğer hayatında kimse yoksa ve aşka ihtimal vermiyorsan aklını başından alacak birisiyle tanışabilirsin. Bu tür etkiler seni daha iyi hissettirebilir.

Para

Para dış görünüşünü değiştirebilir ancak içinde nasıl hissettiğini değiştiremeyebilir. Bugün para ile elde edebileceğin mutluluklara değil de kendi iç sesine odaklanmalısın. Duyman gereken bir şeyi duymamazlıktan geliyor olabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişiyle güzel muhabbetlere girebilirsin. Seni bile şaşırtacak güzellikler yaşanabilir. Bu kişiyle aranızdaki iletişimi güzel bir biçimde artırmak ciddi mevzuların da gündeme gelmesine vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Erken uyanmak ve esneme hareketleri yapmak güne daha iyi başlamana vesile olabilir. Bu tür konulara özen göstermek vücudunun hareket kabiliyetini ve enerjisini etkileyecek. Bugün erken uyanmak için hazırlıklar yapmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı hisleri olduğunu fark edebilirsin. Bu kişi ile aranızdaki iletişim çok daha keyifli bir hale gelebilir. Bir şeylerin yoluna gidebileceğine kendini inandırman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda elin hemen harcamaya gitmemeli. Para harcamayı bir mecburiyet olarak görmemelisin. Bir şeylerin beklemesi, acele masraflara girmemen daha önemli olabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hislerini ifade etmek için bir şeyleri yazıya dökmen daha iyi olabilir. Bir şeyleri yazarken kendine bile ifade etmediğin konuların gündeme geldiğini görebilirsin. Hayatın ile alakalı daha sağlıklı kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini güzel şeylere açmak sende büyük bir değişim oluşturabilir. Etrafında olan bitene iyi bir bakış açısıyla bakmak stresi üstünden atmana yarayacak. Bugün kendi hayatına, kendine iyi bir açıyla bakmalısın.

Aşk

Aşk konusunda gerginliklere karşı dikkatli olman gerekebilir. Eğer sevdiğin birisi varsa aranızda bir gerginlik ve direnç oluşabilir. Bunu çözmek için acele etmemeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısın.

Para

Etrafındaki insanların bazı konularda senden faydalanmasına izin vermemelisin. Güçlü bir imaj çizmek önemli olabilir bugün. Zayıflık belli etmek ise negatif etkilerin üstüne çekilmesine sebep olabilir. Parasal konularda kendine dikkat etmelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeylere konsantre olmak senin için zor değil. Ancak özellikle ilgini çeken bir konu olduğunda kendini tamamen kaptırabilirsin. Seni çok heyecanlandıracak yeni bir şeyle karşılaşman mümkün. Bu tür etkilere kendini açman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Kendini iyi hissetmek ve negatif enerjiyi üstünden atmak için kaslarını hareket ettirmeli ve derin nefesler almalısın bugün. Enerjinin hızla arttığını görebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda değişime gidebilirsin. Kendi içinde, hislerinde değişimler görmen olası. Bazı şeylere daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşmak, hayatına güzel bir açıklık getirebilir.

Para

Maddi konularda önceden yaşadığın gerginlikleri bir kenara bırakmalı ve yeni bir güne başlamalısın. Kendin için daha iyi şeylere odaklanmak sana güzel şeylerin kapısını açabilir. İlk olarak enerjini yenilemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel