29 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Mayıs 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün sözlerin çok kuvvetli olabilir. Seçtiğin kelimeler delici olabilir. O yüzden kimle nasıl konuştuğuna özen göstermen gerekebilir. Bir şeyi söylemeden önce iki kere düşünmek sana daha iyi bir güç katacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dengeli beslenmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı tercihlerde bulunmak ve yediklerine dikkat etmek sana iyi gelecek. Genel olarak nasıl beslendiğini gözden geçirebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında başkalarının sözüyle hareket etmemen gerekebilir. Dedikodular, laf arasında geçen dokundurmalar… Bu tür etkiler sana yaramayabilir. Aşk konusunda ne hissettiğin daha ön plana çıkabilir.

Para

Gerçek dışı görünen her şey bir şekilde hayatımıza giriyor son zamanlarda. Sen de bu konularda daha rahat davranabilirsin. Fikirlerin değişmesine, maddi olarak farklı konulara adapte olmaya kendini hazırlayabilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Kendi içinde bir denge oluşturman gerekebilir. Düşüncelerinde, duygularında ve eylemlerinde bir denge yakalamalısın. Hayatında tek bir tarafa yönelmek seni yorabilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla keyifli sohbetlere girmek ve bol bol su tüketmek enerjini yükseltmene vesile olacak. Fiziksel olarak kuvvetini sınayamayasan da zihinsel olarak berrak bir noktaya gelmek için iletişime ve bol su tüketimine özen göstermelisin.

Aşk

Zihnini gereksiz yere kurcalayan geçmiş deneyimlere takılı kalabilirsin bugün. Bu tür konularda kendine nazik olman gerekecek. Geleceğine odaklanmak için biraz zaman gerekebilir.

Para

Geleceğe dönük fikirlerinde daha hevesli olabilirsin. Maddi olarak daha güzel kararlar alabilirsin. Bu da geleceğe daha hevesle bakmana ve güzel şeylere odaklanmana vesile olacak. Parasal konularda kendini geri tutmamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Atılgan olmak, cesaretli davranmak bir şeydir, kendini gereksiz yere tehlikeye atmak başka bir şey. İkisi arasındaki o çizgiyi görmen gerekebilir bugün. Neye ne kadar özen gösterdiğini kendi içinde sorgulayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Eğlenceli egzersiz diye bir şey var mı, onu araştırman gerekebilir. Sana keyif verecek, eğlendirecek ve sıkmayacak bir egzersiz programı hazırlamak için çaba gösterebilirsin bugün. İnternette bu konuda araştırmalar yapabileceksin.

Aşk

Flörtleşmeler aşk konusunda daha pozitif etkileri hayatına sokmanı kolaylaştırabilir. O yüzden güzel sohbetlere kendini açmalısın. Büyük ve derin beklentilere girmediğin sürece güzel gelişmeler görebilirsin.

Para

Maddi konularda ileride neler yapacağını düşünürken gerçekçi kalmanda fayda var. Büyük masraflara girme veya parasal konularda fazla rahat olma yerine bugünden bir bütçe ayarlamak ve ona uymak daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün içinde bulunduğun ortamları düzenleme, kimle ne konuştuğunu gözden geçirme ve genel olarak hayatında ne noktada olduğunu anlama açısından önemli bir gün olabilir. Kendi hayatını, eylemlerini analiz edebilirsin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmek için ufak egzersizlere girişmelisin. Kan dolaşımını artırmak ve kaslarını esnetmek sana daha iyi gelebilir. Bugün fiziksel olarak daha hareketli olmak sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda kendine olan güvenin azalabilir. Daha önceden yaşanan hayal kırıklıklarına göre düşünebilirsin. Kendini bu ruh halinden çıkarmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Geçmişe takılı kalmamak için biraz kendine odaklanman gerekecek bugün.

Para

Büyük paralar söz konusu olmasa da büyük fikirler gündeme gelebilir. Yarın için güzel planlar yapabilirsin. Maddi olarak geleceğe dönük konularda daha sağlıklı adımlar atarak bugünden bir girişime başlayabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün güzel bir enerjin olabilir. Bu enerjiyi nereye yönlendireceğine dikkat etmelisin. Keyifli ve sana iyi gelecek konulara vakit ayırmak ve biraz daha üretken olmak, geleceğin için daha pozitif bir ruh haline girmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yükselebilir. Bu güzel enerjiyi ağır yemekler yiyerek boşa harcamamalısın. Mideni ve bünyeni yormayacak besinlerle günü geçirmen, daha keyifli ve rahat bir enerjiyi korumana vesile olabilir.

Aşk

Hızlı karar almak için iyi bir gün olmayabilir. İyi bir ruh haliyle, keyifli bir anda alacağın kararlar ileride canını sıkabilir. Bugün aşk konularında daha sakin olmalı ve kendini geri çekmelisin biraz.

Para

Yeni fikirlere kendini açmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan farklı konulara odaklanmanın faydasını görebilirsin. Maddi konularda yeni şeyler öğrenmek, kendi bütçeni nasıl düzenleyeceğini görmeni sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafına daha iyi bir gözle bakabilirsin. Çevrende olan bitene iyi bir gözle bakmak, sahip olduklarının değerini anlamana vesile olacak. Güzel şeylerin kıymetini bileceğin ve bol bol şükredeceğin bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla keyifli vakitler geçirmek ruh haline iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak için sevdiklerine vakit ayırmalısın. Gerek bir telefon konuşması gerekse görüntülü aramalar sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hayallere dalman olası. Aşk konularında beklentilerini bu hayallere göre belirleyebilirsin. Ancak günün sonunda gerçeklere odaklanmalı ve insanlarla iletişiminde elinde var olan şeylere dikkat vermelisin.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri farklı bir gözle görmek sana daha iyi gelebilir. Parasal olarak dünya çapında yaşananlardan ders çıkararak kendine bir düzen sağlamak daha iyi olabilir. Kendi bütçeni kendin düzenlemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Etrafında olan biten şeylerin kafanı kurcalamasına veya seni germesine izin vermemelisin. Çok fazla konuşma, gürültü yaşanabilir. Kendine göre bir gün planlamak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendin için iyi olacak şeyleri talep etmelisin bugün. Daha iyi beslenmeyi, daha iyi bir uykuyu, daha iyi iletişimleri… Bir şeylerin elinden alındığını düşünmemek için kendini bu ruh haline sokman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda fikirlerin değişebilir. Daha farklı şeylere yönelebilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa daha önceden hiç şans vermediğin veya düşünmediğin birisiyle sohbetlere girebilirsin bugün.

Para

Bir şeylerin değiştiğini görmen olası. Sen de kendini bu değişime adapte etmelisin. Para kazanmada ve para harcamada dikkatli davranmalı, gereksiz yere inat yaparak değişime rest çekmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Biraz durup dinlenmen gerekebilir. Olanı biteni daha net görebilmek için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Bu durum bir gerileme değil, daha ileri atılmak için biraz hazırlık gibi düşünülmeli. Kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sahip olduğun şeylere şükretmek sana daha iyi gelecek. Sağlığına, yaşadığın eve, ailene… Şükretmek, zihinsel yorgunluklarını üstünden atmana ve daha iyi bir enerjiye sahip olmana vesile olabilir.

Aşk

Daha önceden yaşanan gerginlikler veya hayal kırıklıkları gündemine gelebilir tekrar. Bu tür gerginlikleri kendi içinde sindirmek ve kendinle barışmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kafanı toparlamak için biraz dinlenmelisin.

Para

Bugün parasal konularda etrafındaki insanların egosuyla hareket etmesini uzaktan izlemen gerekebilir. Bazı ağız dalaşlarına girmemeli, gereksiz yere seni bu tür gerginliklere çekmelerine izin vermemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeylerde eşitlik görmen gerekecek. Verdiğin kadar almayı öğrenmeli, ortaya koyduğun kadar karşılık görmeyi düşünmelisin. İnsanların sana bir şeyleri lütfetmesini beklemek yerine kendi hakkının peşine düşeceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal anlamda gerginliğin arttığını hissedebilirsin. Bu konunun vücudunda stres olarak seni etkilemesine fırsat vermemek için dikkatli olman gerekecek. Gün içerisinde kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir.

Aşk

Bir şeylerin tam olarak açığa çıkması için zamana ihtiyacın olabilir. Özellikle karşı tarafın tam olarak ne düşündüğünü görmen için biraz beklemen gerekecek. Sağlıklı iletişimler kurmak bu konuda size fayda sağlayabilir.

Para

Harcamalar akla göre, birikimler hislere göre gerçekleşebilir. Bugün bir şeyleri düzenlerken hem aklına hem de kalbine sormalısın. İçine sinmeyen konularda para harcamak sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Gün içinde karşına ilginç ve güzel gelişmeler çıkabilir. Hayatına girecek olan şeylere daha pozitif bakabilirsin. Kendini daha rahat ifade edebilir ve iyi şeylerin yaşanmasını bekleyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz dinlenmen ve bol bol su tüketmen sana daha iyi gelebilir. Vücudunu dinlendirmeye ihtiyacın olabilir bugün. Gereksiz yere vücudunu yormamak adına biraz daha dikkatli davranabilirsin.

Aşk

Aşkta yanlış anlaşılmalar olabilir. Ama bunu çözmek elinde olacak. Sevdiğin kişiyle arandaki gereksiz gerginlikleri çözmek için sağlam adımlar atabilir ve bir şeyleri sağlıklı ifade etmeye çaba gösterebilirsin.

Para

Yeni şeylere adapte olabilir ve parasal olarak kendini güvenceye alabilirsin. Dünyada değişen ekonomik değerlere göre hareket edebilir ve gelecek planlarında buna göre düzenlemeler yapabilirsin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

İçine sinmeyen mevzular varsa insanların bunu düzeltmesini beklemek sana zor gelebilir. Eğer işin ucunda para harcanmayacaksa bugün bir şeylere sen atılabilirsin. Ancak para söz konusuysa beklemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Önemsediğin insanların sağlığını göz önünde bulundurabilirsin. Eğer aynı ev içerisinde yaşadığın birileri varsa onların da sağlıklarına özen gösterdiğini görmek isteyebilirsin. Sevdiklerine odaklanmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Bazen zihnimiz bize oyunlar oynar ve karşımızdaki insanın hareketlerini açıkça görmek yerine ona bahaneler üretiriz. Aşkta bu durum daha baskın olabilir. O yüzden karşındaki insanı olduğu gibi görmen için biraz zaman gerekebilir.

Para

Maddi olarak sakince bekleyebileceğin ve biraz geri çekilebileceğin bir gün olabilir. Kendini hemen öne atmamalı ve olayların daha da belli olması için biraz beklemelisin. Elin hemen cebine gitmemeli bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün yeni kararlar almak için güzel bir gün olabilir. Bazı şeyleri daha net görebilir, kendini daha rahat ifade edebilirsin. Geleceğin ile alakalı daha dikkatli adımlar atabileceksin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjinin sürekliliğini sağlayabilir. Bugün su tüketimini artırarak zihnini de berraklaştırabilirsin. O yüzden bu güzel alışkanlığı edinmek hem zihinsel olarak hem de bedensel olarak sana yarayacak.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hayal dünyasına dalman olası. Ancak gerçek dünyaya kısa sürede dönmen gerekebilir. Karşındaki insanı tanımadan büyük hayallere girmek seni biraz üzebilir. Aman dikkat!

Para

Bugün kendine koyduğun hedeflere daha azimle gidebilirsin. Yeni kararlar almak, daha iyi adımlar atmak ve maddi olarak güzel gelişmeler görmek seni mutlu edebilir. Bugün parasal konular seni üzmeyecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel