29 Mart 2023 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Mart 2023 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün sevdiğin bir arkadaşın ile görüşme planları yapabilir ancak bu planları iptal etmek zorunda kalabilirsin. İsteğin ve kontrolün dışında gelişen durumlar yüzünden gününü baştan planlaman gerekebilir. Canını hemen sıkmamalı ve enerjiyi yüksek tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Tek başına spor yapmak sıkıcı gelse de bugün hem kafanı dağıtmak hem de daha aktif olmak için kendi başına egzersize odaklanabilirsin. Kendi sınırlarını zorlayacağın ve enerjini arttıracağın bir gün olacak.

Aşk

Karşındaki insana dürüst olmak ve kendini olduğun gibi göstermek önemli olacak senin için. Hoşlandığın kişiyi etkilemek için olmadığın biri gibi davranmamalısın bugün. Hareketlerine özen göstermen gerekebilir.

Para

Yaratıcılığını işine yöneltmen gereken bir gündesin. Daha verimli ve parasal anlamda bolluk içeren bir gün için biraz daha fazla çabalaman gerekecek. Sahip olduğun güzel enerjileri işe yönelterek çok daha iyi kazançlar elde edebilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bir süredir kenarda birikmiş ancak ilgilenmen gereken önemli konulara bugün vakit ayırabilirsin. Birden fazla mevzuyu bugünden çözebilecek ve kendine bir iyilik yapabileceksin. İş yükünü azaltmak, stresin de azalmasını sağlayacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol yürüyüş yapman sana daha iyi gelecek bugün. Açık havada daha fazla bulunman ve hareketi arttırman daha rahat nefes almanı sağlayacak. O yüzden bugün mutlaka açık havada yürümek için kendine fırsat yaratmalısın.

Aşk

Aşk konularında dikkatli olman gerekecek bugün. Karşındaki insanın seni yanlış anlaması ve değerlendirmesi işten bile değil. Hem hareketlerine hem de sözlerine dikkat etmelisin. İki kere düşünmeden hareket etmemelisin.

Para

Parasal konularda üzülmek ve karamsarlığa kapılmak yerine şartları değiştirmek için ufak da olsa adımlar atmak isteyeceksin bugün. Sadece kendin için değil, seninle aynı durumda olan insanlar için güzel bir adım atabilirsin. Para konusunda yaratıcı olacaksın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bir arkadaşın veya aile büyüğün ile aranda bazı tartışmalar yaşanabilir bugün. Bu durumu telafi etmek ve düzeltmek için kendine biraz zaman ayırman ve sakinleşmen gerekecek. Ani tepkilerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir yeme stili geliştirmen gerekecek. Tarifler öğrenmek ve daha sağlıklı besinleri mutfağına sokmak bugün senin için önemli olabilir. Çeşitliliği arttırmak sindirim sistemine iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye sözler verirken dikkatli olmalısın bugün. Tutamayacağın sözleri vermemeli ve karşı tarafı beklenti içerisine sokmamalısın. Olabildiğince dürüst davranman gerekecek bugün.

Para

Parasal anlamda nereden kazanç elde edeceğini düşünürken kendini bir çıkmaza girmiş gibi hissedebilirsin. Bu durumun seni çok etkilememesi için maddi kaygıları bir kenara bırakman gerekecek bugün. Bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bir arkadaşın ile fikir ayrılığına düşebilirsin bugün. Bu durumda tartışmaya ve savunmaya geçmek yerine karşındaki insanın neden bu şekilde düşündüğünü anlamaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Ani tepkilerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Beyninin serotonin salgılaması için elinden geleni yapmalısın bugün. Gerek çikolata yemek, gerekse komik bir şeyler izleyerek gülmek, gerekse bol bol egzersiz, bugün kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli konularda konuşabilirsin bugün. Eğer hayatında kimse yoksa hoşlandığın kişiyi daha yakından tanımanı sağlayacak bazı konuşmalar gerçekleşebilir. Karşındaki insanın farklı yapısını anlamak için bir şansın olacak bugün.

Para

Bugün parasal konularda biraz zorlanabilirsin. Gerek kazanma gerekse harcama konularında bazı şeyler istediğin gibi gitmeyebilir. Sakin kalmak ve ani tepkilerden kaçınmak önemli olacak senin için.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün uzaktaki bir sevdiğin ile alakalı bazı haberler alabilir ve o kişiyi merak edebilirsin. Bu arkadaşın veya akraban ile arandaki iletişimi arttırman ve onun iyi olup olmadığını sorman, güzel ve yapıcı enerjilerin ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel aktiviteleri daha da arttırman gerekebilir bugün. Daha fazla hareket etmek, daha aktif olmak ve kan dolaşımını hızlandırmak sağlığın açısından daha iyi olacak. Bugün mutlaka bir egzersiz programı uygulamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bir huzursuzluk yaşanabilir bugün. Bu durumun esas sebebi bir süredir görmezden geldiğiniz ancak önemli olduğunu düşündüğünüz konular olabilir. Bu durumu çözmek için güzel bir ortam oluşturabilirsin bugün.

Para

Bugün, normalde çok çabalayarak elde ettiğin paralar kolay bir şekilde avucuna düşebilir. Emeklerinin daha iyi karşılığını alabilirsin. Bu durum seni keyiflendirecek ve gününün daha verimli geçmesini sağlayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün senden gizlenen bazı sırlar açığa çıkabilir. Bazı şeyleri yeni öğrenmenin getirdiği şoku atlattıktan sonra sakin ve yapıcı tepkiler vermen gerekebilir. Çevrendeki insanlarla daha iyi bir iletişime geçeceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla su tüketmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Hem enerjini yenileyecek hem de toksinlerden kurtulacaksın. Günde belirli bir miktar su içmeyi alışkanlık haline getirmek için bugün bir adım atabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli bazı konularda konuşmak ve birlikte yeni kararlar almak aşk konularında daha sağlam bir adım atmanı sağlayabilir. Bazı şeyleri geciktirmek ve ötelemek yerine bugün bütün çıplaklığı ile gerçekleri konuşmalısın.

Para

Maddi konularda isteklerini elde etmek için muhatap olmakta zorlandığın kişilerle vakit geçirmen gerekebilir. Sakin kalmak ve sadece işine odaklanmak paranın gelişini hızlandıracak senin için. O yüzden ani tepkilerden kaçın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Maddi konularda çevrendekilere destek olman gerekecek. Algılarını açık tutmalı ve iş konularında nelerin yanlış gittiğini gözlemlemelisin. Senin fark edeceğin detaylar büyük değişimler yaratabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Takım sporları ve grup egzersizleri bugün sana daha iyi gelebilir. Eğer takip ettiğin herhangi bir egzersiz yoksa bugün açık havada bir yürüyüş yapabilir ve yanına sevdiğin bir kişiyi alabilirsin. Daha keyifli bir aktivite sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bir konuda fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Bu durumda nasıl tepkiler vereceğin gününün nasıl geçeceğini belirleyecek. Sakin kalmak ve yapıcı olmak aşk konusunda önemli bir adım atmanı sağlayabilir bugün.

Para

Maddi konularda emek gerektiren bir konuda senin bazı adımlar atman gerekebilir. Çevrendekilerin dahil olacağı bir planı senin hazırlaman ve masrafları kısmak için dikkatli davranman herkes tarafından saygı görmeni sağlayacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatında ilginç şeylerin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek. Tam olarak anlam veremediğin garip şeyler yaşanabilir. Telefon edip konuşmayanlar, boş mail gönderenler, karşı tarafı merak etmeni isteyenler olabilir etrafta. Ancak bu tür şeylere kafa yorup zaman harcamamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını daha ön planda tutmalısın bugün. Bünyeni kuvvetlendirmek ve yeteri kadar vitamin almak önemli olacak senin için. Diğer hastalıklara davetiye çıkarmadan bünyeni korumak için dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında bazı şeyleri bilmezlikten gelmemelisin. Sevdiğin kişinin davranışlarını göz ardı etmemelisin. Eğer hayatında kimse yoksa sana karşı ilgisi olan kişiyi gözardı etmek kalp kırıklıklarına sebep olabilir.

Para

Bugün etrafındaki insanlar senin parandan kendilerine pay çıkarmak isteyebilir. Bu konuda dikkatli olmalı ve sana yağ çekenlere paranı kaptırmamalısın. Çevrendekilere karşı sınırlar çekmen gerekebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün evinde ufak tefek aksaklıklar olabilir. Elektrikli cihazlarında bozulmalar yaşanabilir veya her zaman normal bir şekilde çalışan şeyler bir anda hiç çalışmayabilir. Bu durumla ilgilenmek biraz zamanını alabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla yürüyüş yapman gereken bir dönem olabilir bu dönem. Hareketi hayatına sokmak ve açık havada bol bol yürüyüş yapmak hem kaslarına hem de zihnini boşaltmana yarayacak. O yüzden bugün yürümek için fırsat bulmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ufak bir tartışma geçebilir aranda. Bazı şeylerin açığa çıkması, söylenmesi bazı yaraların iyileşmesine fırsat tanıyacak. İçinizde tuttuklarınızı tek tek ifade etmeniz önemli olacak o yüzden bugün.

Para

Bugün parasal konularda değerlendirmen gereken birden fazla fırsat olabilir. Ancak zamanını tek bir şeye yöneltebileceksin. Bazı şeyleri daha planlı ve programlı bir şekle dökersen, daha fazla para kazanabilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün biriktirdiğin parayı farklı bir şeye harcaman gerekebilir. Beklenmedik masraflar canını sıksa da paranın acil durumlarda harcanabilmesi gerektiğini hatırlamalısın. Günün sonunda bu durumu ortadan kaldırabildiğine sevineceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal yükü üstünden attığına emin olmalısın bugün. Hayatın hakkında ne beklediğini bilmek, ona göre planlar yapmak ve sağlığına önem vermek strese girmeni engelleyecek bugün. O yüzden sağlığını nasıl daha iyi bir noktaya çıkaracağını düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbetin azaldığını görebilir veya aranızda bir gerginlik olduğunu fark edebilirsin bugün. Bu durumu değiştirmek ve güzel bir muhabbet sağlamak için senin bazı planlar yapman gerekecek.

Para

Parasal konularda kendini istediğin noktada göremeyebilirsin bugün. Hedeflerine uzak düştüğünü görüyor ve bunu düzeltmek istiyorsan çevrendeki gereksiz enerjilere karşı bir sınır çekerek kendi stratejine odaklanmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini işine daha fazla verebilirsin. Beklenmedik durumlar senin daha fazla çalışmana sebep olabilir. Bu durumun sende gerginlik yaratmasına izin vermemeli ve bir iş planı yaparak aşırı yorgunluktan kaçınmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi vücuduna iyi davranman gerekecek bugün. Aşırı yorgunluklara, aşırı yemeklere ve diğer her türlü aşırılığa bir son vermen gerekecek. Kendine nazik oldukça daha iyi hissettiğini fark edeceksin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile vakit geçirmek sana zor gelebilir. İkinizin de ilgilenmesi gereken başka işler olabilir veya aranızdaki iletişim azalabilir. Bu duruma aşırı tepki vermek yerine kafanı toparlamak için kendine zaman tanımalısın bugün.

Para

Duygusal yükü üstünden atmadığın sürece ani kararlarla alışverişler ve gereksiz masraflar çoğalabilir. Bugün bu tür harcamalar yapmamalı ve can sıkıntını gidermek için daha farklı bir yol bulmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2023 Çarşamba)

Genel

Bugün evinde bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bu durumu nasıl yöneteceğin ve nelere nasıl tepki vereceğin önemli olacak. Olayı tetikleyici veya gazlayıcı değil, aksine, daha yapıcı ve söndürücü olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kan dolaşımına dikkat etmen gerekecek. Yeterince hareket ederek bütün uzuvlarının yeteri kadar kan dolaşımına sahip olması senin daha iyi hissetmeni sağlayabilir. O yüzden çok hareketsiz kalma bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edecek cesareti bulabileceksin bugün. Ancak bu cesareti aşırıya kullanmamalı ve ölçülü davranmalısın. Karşındaki insana olanları sindirmesi için zaman vermelisin bugün.

Para

Bugün aile konuları senin için önemli olacak. Ailen için para harcamak senin kendini daha iyi hissetmene sebep olabilir. Ancak bu harcamalarda aşırıya kaçmamalı ve duygusal davranmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel