29 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Mart 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Sevdiğin bir akrabanın seni ziyaret etmesi gününü keyiflendirecek. Birlikte zaman geçirip eski günleri yad etmek keyfinin yerine gelmesi için yeterli olabilir. Bu zamanın tadını çıkarmak sana iyi gelecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Düşüncelerinin yanındaki insanlar tarafından etkilenmemesi için daha özenli davranabilirsin. Kendine yoğunlaşıp ihtiyaçlarını öncelikli tutmak, kendini daha iyi ve güçlü hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Yeni bir aşk için kendini hazır hissetmemekten korkmamalısın. Bu sıralar toparlanıp kendini dinlemek daha iyi olacak. Geçmiş tecrübelerden ders çıkarmak sana çokça yarar sağlayacak.

Para

Yeni adımlar atmak konusunda daha cesur davranman gerekecek. Düşüncelerini hayata geçirmek için bir şekilde başlamak sana çok fayda sağlayacak. İşlerin istediğin gibi gitmesi için girişken olmakta yarar var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Yaşadığın yer hakkında ufak değişiklikler yapmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Küçük tamiratlar, ufak düzenlemeler istediğin ortamı sağlamak konusunda sana yardımcı olacak. Yapacağın değişiklikler sana bir çok konuda ilham verebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İçeride kapanmak yerine mümkün olduğunca dışarıda zaman geçirmelisin. Bu sayede yeni şeylerle karşılaşıp kendini geliştirme imkanı bulabilirsin. Egzersiz konusunda daha istekli olmak senin için iti olacak.

Aşk

İstemediğin bir şeyi yapmak için kendini zorlamamalısın. Eğer bir ilişki artık sana heyecan vermiyorsa, eskisi gibi düşünmüyorsan işler daha da ilerlemeden bitirmeyi düşünebilirsin.

Para

Para hakkında dikkatli davranmak önemli olacak. Savurgan davranışlardan uzak durmak geleceğin için yaralı bir adım olacak. Eline geçen paranın bir kısmını birikim için kullanmakta fayda var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Uzun süredir görüşmediğin bir arkadaşınla karşılaşabilirsin. Onunla geçireceğin zamanda yeni şeylerle karşı karşıya gelmen mümkün. Bu yenilikler sayesinde kendini geliştirmek için uğraşmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Seni zihin olarak yorabilecek insanlardan uzaklaşmak gerekecek. Bu insanlarla aynı ortamda bulunmamak kendine daha çok değer vermeni sağlayacak. Yemek konusunda daha seçici olmakta yara var.

Aşk

Gireceğin ortamlarda gözlerini dört açmakta yarar var. Dikkatini çekecek birisi sayesinde aşk konusunda yeni şeyler yaşaman pek mümkün. Çıkan fırsatları değerlendirmek için dikkatli olmaya devam etmelisin.

Para

Önüne çıkacak fırsatları değerlendirmek için heyecanlı olduğunu görebilirsin. Yeni şeylere başlamanın verdiği heyecanı sonuna kadar yaşamaktan çekinmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Ailenle konuşurken kırıcı olmamak için daha dikkatli olmalısın. Vereceğin tepkilerin yapıcı olması aile ilişkilerinin zarar görmemesi için önemli olacak. Birbirinizi dinlemeye çalışmak sorunları çözmek için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün tek başına zaman geçirmek senin için daha makul olacak. Tek başına zaman geçireceğin zamanın daha yararlı olması için aktivitelerini dikkatli seçmelisin. Sessiz bir odada kitap okumak sana iyi gelecek.

Aşk

Partnerinle kısa süreli bir ayrılık yaşamak seni üzmemeli. İkinizin de bir süre birbirinizden uzak kalması düşüncelerinize yoğunlaşmak için bir fırsat verebilir. İlerisi için daha kesin kararlar almadan önce kendine zaman ayırdığından emin olmalısın.

Para

Eline geçecek para ile planladığın harcamaları yapmak isteyebilirsin. Harcama yaparken aşırıya kaçmamak senin için iyi olacak. İlerisi için birikim yapmaya çalışmak olası zor zamanlar için yardımcı olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Bazı konularda ailen yardımına ihtiyaç duyabilir. Onların yanında olup desteğini göstermek ilişkilerinizin daha da güçlü bir hale gelmesine yardımcı olacak. Aranızdaki ilişki iyileştikçe kendini daha iyi hissedeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günün çoğunu masa başında geçirmemek için daha dikkatli olmalısın. Fırsat buldukça yürüyüş yapmakta yarar var. Açık havada yürümek yenilenmek için yeterli imkanı sağlayabilir.

Aşk

Aşk hakkında arkadaşlarının tavsiyelerini dinleyebilirsin. Yaşadığın problemi belki bir arkadaşın anlamana yardımcı olabilir. Umutsuz olmak yerine çözüm bulmaya çalışmak sana iyi gelecek.

Para

İş ortamında daha fazla sorumluluk almak isteyeceksin. Karşılaşacağınız engelleri aşmak için elinden geleni yapmaya devam etmelisin. Kendine güvendikçe performansının istediğin gibi olması seni mutlu edecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

İnsanlarla daha iyi anlaşmak için biraz daha alttan alman gerekebilir. Bu sayede karşındaki insan sana istediğin şekilde davranmaya başlayabilir. İnsanlardan istediklerinin gerçekleşmesini kolaylaştırmak için daha çok çaba sarf etmek yararına olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dışarıda zaman geçirmek zorunda kalabilirsin. Olası bir soğuk algınlığına karşı önlemlerini almayı ihmal etmemelisin. Dikkatini işine toplamak için bitki çayı içmek sana yardımcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için planlarında düzenleme yapmalısın. Gün içinde sevdiğin insan için daha çok zaman ayırmak aranızdaki ilişkinin ilerlemesi için önemli olacak.

Para

Yeni bir iş hakkında karar vermen gerekebilir. Seçimini kısa sürede yapmak zorunda kalmak seni hataya itmemeli. Güvendiğin ve sevdiğin insanlardan yardım istemek, seçim yapmanı kolaylaştırabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Duygusal olarak hassaslaştığın bir gün geçirebilirsin. Çevrendeki insanların seni özellikle sinir etmeye çalıştığını düşünmek yerine ön yargını yıkmak senin için daha iyi olacak. Duygusal düşüncenin seni yanıltmasına izin vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini boş yere yormaktan vazgeçmelisin. Programına uygun hareket etmek senin için daha iyi olacak. Hedefine bu sayede varmak senin için daha kolay olabilir. Gün içinde yeterli su içtiğinden emin olmakta yarar var.

Aşk

Uzun süredir konuştuğun insanla aranızdaki ilişkinin daha da derinleştiğini hissedebilirsin. Birlikte geçirdiğiniz zaman arttıkça bu ilişkinin derinleştiğini görmek seni daha da mutlu edecek.

Para

Harcama yaparken daha dikkatli olman gerekecek. Kendini gereksiz yere sıkıntıya sokmamak için daha dikkatli olmalısın. İstediğin şeylere kavuşmak için şimdiden tutumlu olmakta yara var.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün pratik davranmak senin için önemli olacak. Karşılaşacağın sorunlara hızlı şekilde çözümler üretmek isteyeceksin. Bu çözümler sayesinde işlerine daha iyi odaklanıp istediğin ilerlemeyi sağlayacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına daha çok hareket katmak senin için önemli olacak. Hayat tarzını değiştirerek farklı alışkanlıklar edinmek isteyebilirsin. Bu sayede daha sağlıklı bir rutine kavuşman mümkün olacak.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini fazlasıyla hazır hissedebilirsin. Yeni bir insanla tanışma şansını artırmak için sosyalleşmeye özen göstermelisin. Önüne çıkacak fırsatları değerlendirip daha fazla etkinlik içine girmek mümkün olabilir.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha yenilikçi düşünmekte yarar var. Eski yöntemler senin için yetersiz gelebilir. Günü yakalayıp modern fikirler üretmeye çalışmak her zaman daha iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Sosyalleşmek senin için önemli olacak. Önüne çıkacak fırsatları değerlendirmek sana fazlasıyla keyif verebilir. Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışmak her yönden gelişmek için karşına yeni imkanlar çıkarabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık konusunda daha çok önlem almak isteyebilirsin. Alışkanlıklarını gözden geçirip yeni şeyler denemek iyi olacak. Açık havada yürüyüş yapmak kendini yenilemeye yardımcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte sıcak ve samimi sohbetler yapmak ilişkini ilerletmek için yeni fırsatlar verebilir. Birlikte daha çok zaman geçirerek birbirinize daha çok alışmak mümkün olacak.

Para

Tanışacağın insanlarla konuşmak, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşmanı sağlayabilir. Bu fırsatları değerlendirmeye çalışmak seni fazlasıyla meşgul edecek. Yeniliklere açık olmayı ihmal etmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Aile içinde iletişimde kopuklar yaşayabilirsin. Bu durumun yanlış anlaşılmalara imkan vermemesi için dikkat etmelisin. İnsanları tam olarak dinlemeye daha çok dikkat etmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Her şeye rağmen moralini yüksek tutmak kendini daha dinç hissetmek için önemli olacak. Hayata karşı olumlu kalmaya çalıştıkça işlerin senin lehine olacak şekilde değiştiğini göreceksin. Egzersiz konusunda daha dikkatli olmakta yara var.

Aşk

Alacağın kararların ileride pişman olmana sebep olmamasına özen göstermelisin. İnce eleyip sık dokumak senin için daha iyi olacak. Zorlandığın konularda arkadaşlarından yardım istemek ilişki konusunda rahat etmeni sağlayabilir.

Para

Beklediğin paranın zamanında eline geçmemesi maddi sıkıntılar yaşamana sebep verebilir. Harcamalarına daha çok dikkat etmek sıkıntılardan uzak olmana yardımcı olacak. Zorunlu harcamalar dışındaki işleri ertelemeyi düşünebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün daha sosyal olmak için fırsat bulacaksın. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek senin için iyi olacak. Davetleri değerlendirmek arkadaşlarınla arandaki ilişkiyi güçlendirecek. Yalnız kalmamak seni keyiflendirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek sana iyi gelecek. Sevdiğin insanlarla bir arada olmak moralini yükseltebilir. Yediklerin konusunda daha dikkatli olmakta fayda var. Aşırıya kaçmamak günü daha rahat geçirmeni sağlayacak.

Aşk

Umduklarının gerçekleşmemesi moralini bozmamalı. Her şeyin bir zamanının olduğunu bilmek senin için daha yararlı olacak. Kendini boş yere üzmemek için daha dikkatli olmalısın. Gelecek sana güzel şeyler getirecek.

Para

Yeni ortaklıklar için ortam müsait olabilir. İşe başlamadan önce planını iyi yapıp bu plana göre hareket etmek yararına olacak. İş bölümünün doğru yapılması işin kolaylaşmasını sağlayacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2022 Salı)

Genel

Yaratıcılığını test edeceğin fırsatlar önüne çıkacak. Karşılaşacağın bu durumlara özgü çözümler üretme fırsatı sana iyi gelebilir. Kendini geliştirmek için bu durumdan yararlanmaktan çekinmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İş veya keşmekeş dolayısıyla biraz tek başına zaman geçirmek senin için önemli olabilir. Kafanı dinlemek için kendine zaman yaratmaktan çekinmemelisin. Yoga ya da meditasyon yapmak sana bu konuda yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla çok daha fazla zaman geçirme şansın olacak. Bu zamanı onunla konuşarak geçirmek sana oldukça yarar sağlayacak. Birbirinizi ne kadar iyi anladığınızı keşfetmeniz, ilişkinizin ilerlemesi için iyi olabilir.

Para

Farklı çeşit çeşit iş fırsatlarıyla karşılaşman mümkün. Bunun için daha girişken olmalısın. Sen adımını attıkça bu fırsatlar önünde dizilmeye başlayacak. Yeni şeylere karşı daha istekli olmak sana iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel