29 Mart 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Mart 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Sağlıklı sınırlar çizmek önem kazanabilir. Bir şeylere heveslenerek veya samimi davranışlarınla insanlarla arandaki sınırları aşmaman senin için iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerinde özenli olmanda fayda olacak bugün. Aldığın kalorileri hesaplayabilir ve bunu enerjiye dönüştürmek için biraz daha egzersize odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında her şeyi ortaya dökmek sağlıklı olmayabilir. İki taraf arasında biraz da olsa mesafe olması iyi olabilir. Bugün kendini çok fazla ortaya koymamalısın.

Para

Kendi paranın kıymetini kendin bileceksin. Başka kimse Balık' ın şöyle bir parası var ona saygı duyayım demez. Bugün bu konularda özenli olman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hislerin daha da artabilir. Aşka kendini açabilirsin. Ancak ani tepkiler veya baskın adımlardan kaçınman gerekecek. Karşı tarafa biraz düşünmesi için zaman tanıman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek bugün sana iyi gelecek. İçtiğin su miktarını artırmak sana sağlıklı ve düzenli bir enerji olarak geri dönecek, kendini iyi hissedeceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişiminizi fazla zorlamamak önemli olabilir. Eğer hoşlandığın ve açıldığın birisi varsa aranızdaki iletişimde çok baskın davranmaman gerekebilir.

Para

İşe odaklanman sana iyi gelebilir. Kafanı farklı şeylerden alman ve bu enerjiyi işe vermen güzel gelişmelere vesile olabilir. Bugün nelere odaklanacağını dikkatle seçmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün biraz toprağa basmanda fayda var. Açık havada vakit geçirebilir veya kendi evinde bitki yetiştirmeye başlayabilirsin. Elin biraz toprağa değmeli bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikle başa çıkmak için yeni bir hobi edinebilirsin. Bitki yetiştirmek gibi şeyler sana iyi gelebilir. Kendini farklı konulara itmen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda içini sıkan mevzular hakkında kendi üstüne fazla gitmemelisin. Eğer ortada bir sıkıntı varsa bunun iki taraflı olduğunu bilmen gerekecek.

Para

Maddi kararlarda aceleci olmamak ve sakin davranmak önemli olabilir. Ani tepkiler dolayısıyla para harcamak sana kendini kötü hissettirebilir. Aman dikkat!
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kafan karışabilir ancak bununla barışman gerekecek. Her şeyi aynı anda halletmeye çalışmaktan vazgeçmek iyi bir başlangıç olabilir. Senin de bir insan olduğunu unutmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek, sakin bir başlangıç yapmak iyi olabilir. Hafta başı diye her şeyi aynı anda halletmeye çalışmamalı, biraz kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konularında aklına yatmayanlar olabilir. Bu konuyu zorlamamak sana iyi gelecek. Biraz beklemek, kendine zaman vermek ve düşünmek öncelikli olacak.

Para

Maddi olarak kendini farklı kısımlara bölmemen gerekecek. Masrafları azaltmak ve paranı az şeye harcamak önem kazanabilir. Gereksiz yere kendini fazla yormamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarına zaman ayırman gerekecek. Uzun zamandır ihmal ettiğin insanlar varsa bugün iletişimi kvuvetlendirmen gerekebilir. Telefonunu açık tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla vakit geçirmek, eğlenmek, sohbet etmek bütün enerjini değiştirebilir. Daha enerjik bir ruh haline girmen olası bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak sizde daha güzel bir etki yaratabilir. O yüzden bugün planları senin yapman daha güzle olacak. Sevdiğin kişiyle arkadaş olmayı unutmaman gerekecek.

Para

Maddi konular o kadar da yormayacak seni. İş mevzularında için rahat olabilir biraz daha kendine zaman ayırabilirsin. Sakin bir gün geçirmek sana yarayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Kendini şarj etmen gerektiğini hissedebilirsin ve bu öyle bir günlük kaçamak ile gerçekleşecek bir şey olmayabilir. İlerisi için sağlam bir dinlenme süreci planlaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini fazla yormamak bugün iyi olabilir. Kendini çok fazla ortaya dökmemen, çok yorulmaman gerekecek. Fiziksel olarak dinlenme ihtiyacı duyabilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi ile sakin bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir. Birlikte büyük aktivitelere girmek yerine sakince birbirinizle zaman geçirmenin faydasını göreceksiniz.

Para

İleriye yatırım yapmak ve biraz para biriktirmek iyi olabilir. Daha sonradan harcamak isteyebileceğin paraları ayarlamak bugün kendini iyi hissettirecek sana.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün enerjini nereye yönlendireceğin önemli olabilir. O yüzden seçici olmalısın. Enerjini emip seni kötü bir ruh haline koyacak insanlardan uzak durabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gerginlikten uzak durmak, enerji vampirlerine karşı savaş açmak önemli olabilir. Keyfince bir gün geçirmeyi hak ettiğini unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin insan ile arandaki iletişim özenli olmalı. Sürekli fedakarlık yapan taraf sen olmamalısın, bu konularda dikkatli olman gerekebilir.

Para

Parasal olarak kendi kararlarını alarak hareket edeceksin. Bunun önemi büyük olabilir. Parasal olarak kendine güvenmek sende fark yaratabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Gelecek için güzel hayallere dalabilirsin. Bir şeyleri planlamak, isteklerini bir düzene koymak sana iyi gelebilir. Bugün kendinden emin bir biçimde haftaya başlamış olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz uyumak iyi gelecek sana. O yüzden uyku düzenine özen gösterebilir, biraz daha dinlenebilirsin. Uyku bütün enerjini yenileyebilir.

Aşk

Eğer sevdiğin birisi varsa birlikte gelecek için bazı planlar yapabilirsiniz. Birlikte beklentilerinizden konuşmak aranızda daha keyifli bir iletişim yaratabilir.

Para

İş ve maddiyat konusunda kafan çok rahat olacak. Maddi sıkıntılar geride kalabilir, parasal meselelerde daha çok neyi ne kadar harcayacağın konu olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Geleceğini planlamak için acele etmemeli, büyük kararları bugünden almamalısın. Kendine zaman vermen gereken bir konu gündeme geldiyse bunda özenli davranman önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve kaygıyla haftaya başlamaman gerekecek. Sakin kalmak, biraz kendi iç sesinle baş başa olmak iyi olabilir. Büyük kaygılardan uzaklaşman gerekecek.

Aşk

Aşk konuları fazla gündemine gelmeyebilir. Kafanda başka konular olabilir. O yüzden aşk mevzularında bir şeyleri zorlamamak bugün iyi olabilir.

Para

Eğer iş konusunda bir karar alınması gerekiyorsa dikkatli olmalısın. Kendini aceleye getirmemek önem kazanabilir. Biraz kendine zaman tanımalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Sakin bir biçimde haftaya başlamak ve enerjini ilk günden tüketmemek sana iyi gelecek. Biraz sakin kalmak ve kendi işine odaklanmak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evinde biraz vakit geçirebilir, dinlenebilir, kendini çok fazla yormadan hayatına odaklanabilirsin bugün. Sakin kalmak ve kendini fazla yormadan haftaya başlamak önemli olabilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimin tek taraflı olmamasına dikkat etmelisin. Konuşmayı başlatan sadece sen olmamalısın mesela, karşı taraf da sana bir şeyler diyebilmeli.

Para

Büyük planlar veya beklentiler için iyi bir gün olmayabilir. Ama kendine yetmek ve sakin, huzurlu, şükür dolu bir gün için harika bir gün olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün daha keyifli şeylere odaklanmak, haftaya çok iyi başlamana vesile olabilir. Dikkatini sevdiğin ve keyif aldığın şeylere vermek sana çok iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ile masaya oturup bir şeyler yemek yerine daha sağlıklı tercihlerde bulunmak elinde olacak bugün. Sağlığın için kendini yönlendirebilecek, daha disiplinli olabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanabilir, birlikte güzel bir plan yapabilirsiniz. Aranızda daha pozitif bir etki olabilir, aşka kendini daha da açabilirsin.

Para

Harcamalar yapılacaksa keyfince bir şeyler almak isteyebilirsin. Ama bunu dengelemek sana düşecek. Büyük paralar harcamadan da keyfini yerine getirebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün heyecan seni sarıp sarmalayacak. Hayatında güzel gelişmeler meydana gelebilir veya kendi içinde güzel bir his yakalayabilirsin. Bunun etkisi uzun sürebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri artırmak, dezenfektan ve maske konusunda özenli olmak sana iyi gelebilir. Bazı şeyleri ihmal etmemeli, dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer keyifli bir gün geçirmeniz olası. Birbirinize zaman ayırmak size çok iyi gelecek, zihnen ve bedenen birbirinizin varlığından mutlu olacaksınız.

Para

Maddi açıdan için rahat olacak ve daha güzel kararlar alabileceksin. Eğer para kazanman için önüne daha iyi bir tercih çıkarsa şaşırma, bugün bunu değerlendirmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel