29 Mart 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Mart 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Daha önceden yaptığın bir şey bugün sana pişmanlık yaşatabilir. Bu pişmanlık konularını ciddiye almalı ve sakin bir şekilde geri dönüş aramalısın. Bir şeyleri eskisi gibi yoluna koymak için çaba sarf etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Rüyalarını kaydetmek için iyi bir gün. Kendine bir günlük tutabilir ve rüyalarında gördüklerini yazabilirsin. Böylece zihnini gerçekten ne meşgul ediyor daha rahat görebilirsin. Bilinç altına odaklanman gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün ümidini kestiğin bir aşk konusu tekrar gündeme gelebilir. "Olmaz bu" diye şans vermediğin konular seni şaşırtabilir. Aşk konusunda ilginç ve merak edeceğin bir güne merhaba diyebilirsin.

Para

Maddi konularda sana farklı fikirlerle gelenlere sıcak bakmayabilirsin. Sana söylenen şeyler seni cezbetmeyebilir. Maddi konularda kendi kararlarını almak sana daha samimi gelebilir. Bugün kendi işine odaklanmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün fikirlerini daha açık ve sakin bir şekilde ifade edebilirsin. Çevrendeki insanların senin sözlerini dikkate alması olası. Bilgilerini ve birikimlerini karşı tarafa aktarabilmek senin de kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz dinlenmen gerekebilir. Bu dinlenme sürecini tembellikle karıştırmamalısın. Zihnini boşaltmak ve daha keyifli konular için plan ve program yapmak sana daha iyi gelebilir. Duygusal bütünlüğünü sağlamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Farklı konulara ilgi göstermek, birlikte yeni şeyler öğrenmek gibi durumlar ilişkinizi canlandırabilir. Aranızda konuşmanızı kolaylaştıracak şeylere odaklanabilirsiniz.

Para

Bugün hem üretecek hem de mutlu olacaksın. Parasal anlamda daha olumlu olabilirsin. Maddi konulara daha pozitif yaklaşman ve başarılı kararlar alman olası. Maddi açıdan daha keyifli bir gün seni bekliyor olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Kazanamayacağın savaşlara girmekten vazgeçmelisin. Senin için iyi bir sonuç vermeyeceğini bildiğin konulara mesafeli olman gerekebilir. Hedefini ve enerjini çok daha keyifli şeylere odaklamalı ve gereksiz yere savaş moduna girmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Sevdiğin yemekleri yemek ruh halinde de güzel etkiler oluşturacak. Hem ruhunu hem de vücudunu beslemeye özen göstermelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyebilirsin. Ancak bu o kadar kolay olmayabilir. Daha keyifli ve sakin konulara odaklanmak, bu konuda takıntı yapmanı engelleyebilir. Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek yerine kendi keyif aldığın şeylere odaklanmalısın.

Para

Maddi konularda daha rahat olmak ve keyfine göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Eğer "keyfine göre"den kasıt bütün paranı harcamak değilse… Bazı konularda tasarrufa özen göstermek ancak o tasarrufu kendi istediğin şekilde yönlendirmek daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Öfke ile hareket etmemelisin bugün. Bir anda kan beynine sıçrayabilir, bu normal. Ancak hareketlerini ve tepkilerini kontrol altında tutman gerekebilir. Gereksiz yere olayları büyütmemeli ve seni sinirlendirmeye çalışanlara fırsat vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İç sesine güvenmek ve sana yaramadığını düşündüğün aktiviteleri kesmek iyi olabilir. Gereksiz yere seni yoran etkinlikleri bitirerek daha iyilerine odaklanmak sağlığın açısından sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konularında yeni kararlar alabilirsin. Bu kararları sakin bir kafayla alman gerekebilir. Gereksiz gerginliklerle yola çıkmak seni yolda bırakabilir. Aşk kararlarını alırken zihnini boşaltman gerekecek.

Para

Maddi konularda hızını ayarlaman gerekebilir. Her şeyi aynı anda, aynı vakitte halletmeye çalışmak sadece sana zarar verebilir. Bugün biraz daha sakin hareket etmek, aceleci olmadan dikkatli kararlar almak sana daha iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün hevesini kıran şeylere odaklanmamalısın. Bir şeylerin istediğin gibi gitmesi için çok fazla çaba göstermek seni aksi yöne itebilir. Bir şeylerle savaşmamalı ve bazı şeyleri oluruna bırakarak kendi keyfine odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutin ve dikkatli hareketler sana daha iyi gelebilir. Tekrarlı hareketlerin vücudunda da zihninde de faydasını görebilirsin. Bir şeyleri rutine bindirmek, sağlığını daha rahat bir şekilde düşünmene vesile olabilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan şeyleri hatırlayabilir ve biraz üzülebilirsin. Aşkta başına gelen hayal kırıklıkları, kalbinin tekrar ağrımasına sebep olabilir. Bu negatifliğe odaklanmamak ise sana ait bir karar olacak gibi.

Para

Maddi konulara biraz sakin bir ruh haliyle yaklaşmak isteyebilirsin. Bir anda bütün gemileri yakmaman gerekecek. Parasal açıdan daha sakin kararlar almak ilerisi için daha az hata yapmana vesile olabilir. Sadece bugünü değil yarını da düşünerek hareket etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Kafanı toparlamak ve sakin bir ortamda bulunmak sana çok daha iyi gelebilir. Kendine iyi gelecek bir ortam ayarlamak, etrafında olan biteni daha sakin bir kafayla görmene de vesile olacak. Bugün kendine ayıracağın vakit, aslında etrafı nasıl gözlemlediğini fark etmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fazla enerjini üstünden atmak için illa çok büyük egzersizlere ve hareketlere girmene gerek yoktur. Kendi evinin rahatlığında egzersizini yapabilirsin. Daha rahat hareket etmek ve konfor alanı oluşturmak ruhen ve bedenen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında daha pozitif yaklaşmak için kendine dikkat etmen gerekebilir. Acele kararlar almamak ve olan biteni dikkatle görmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında kendine zaman vermelisin.

Para

Keyifli vakitler geçirmek ve eğlenmek için büyük paralar harcaman gerekmeyebilir bugün. Bir şeyleri sakince yoluna koymak da sana iyi bir ruh hali yaşatabilir. Büyük masraflara girmeden eğlenmenin yollarını bulabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Hayatında büyük değişimler yaşanıyorsa biraz kendini geri çekip neler olup bittiğine bakman gerekebilir. Bugün biraz analiz ve gözlem sana daha iyi gelebilir. Alacağın kararların temiz bir sayfaya yazılması için kafanı boşaltmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sadece kendine değil, sevdiklerine de odaklanmayı alışkanlık haline getirmiş olabilirsin. Bu durumu biraz değiştirmen gerekebilir. Uçaklarda bile oksijen maskesi ilk önce kendine takılmalıdır. Bunu unutmamalı ve hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda fikir ayrılıkları olabilir. Bu fikir ayrılıklarına sakin bir şekilde yaklaşman gerekebilir. Herkesin farklı düşünme hakkının olduğunu göz önünde bulundurmalı ve bir şeyleri zorlamamalısın.

Para

Maddi konularda yaşanan talihsizliklere büyük tepkiler vermemelisin. Cebinden çıkan paralar için büyük tepkiler vermek seni gereksiz bir duruma sokabilir. Olan biteni sakin bir şekilde karşılamak bazı şeyleri geri döndürmene vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara onları ne kadar sevdiğini açabilirsin. Onların varlığı seni mutlu edebilir. Onlar için güzel sürprizler hazırlayabilirsin. Sevdiklerini mutlu etmek seni de çok mutlu edebilir. O yüzden güzel konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Her zamankinden farklı şeyler yapmak seni zorlayabilir bugün. Ancak egzersiz konularında sıradan olandan uzaklaşmak ve daha sağlıklı hareketler yapmak senin ihtiyacın olan şey olabilir. Bugün daha farklı egzersiz türlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri zorlamamak daha iyi bir etki oluşturabilir. İlişkin için birden fazla şey yapmak isteyebilirsin. Ancak karşı tarafın bu konuda kendi iç sesini duyması için biraz zamana ihtiyacı olabilir. O yüzden bazı şeyleri oluruna bırakmalısın bugün.

Para

Bugün planlama, programlama ve üretkenliğe zaman ayırma günü olabilir. Bazı şeyleri ciddiye alarak hareket etmen daha mantıklı çözümler bulmanı kolaylaştırabilir. Parasal olarak kendini daha iyi hissedebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugüne dikkatli başlaman gerekebilir. Halletmen gereken birden fazla mesele karşına çıkabilir. Bu konulara odaklanmak seni yorsa da hayatında bir şeylerin yoluna girmesi için bir süreliğine de olsa savaşa hazır olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek konuları gündemine oturabilir. Yediğin besinlerin kaynağını bile merak edebilirsin. Bir şeylerin vücuduna iyi geldiğini görmek isteyebilir ve ona göre araştırmalar yapabilirsin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Sevdiğin kişiyle aranda bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. İletişim kanallarınızı açık tutmak ve yapıcı olmak size iyi gelebilir. Ancak bu süreçte karşı tarafa saygılı olmak her şeyden önemli olabilir.

Para

Sana iyi gelecek şeyler için büyük paralar harcaman gerekmeyebilir. Kendin için lükse kaçmak isteyebilirsin ancak bu durumun ihtiyaçların ile alakası olmadığını kendine itiraf etmen gerekecek. Bazı şeylerin lükse kaçtığını kabul etmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyler tersine gelebilir hep. Herkesin seninle iddialaştığını düşünebilirsin. Ortada bir inatçılık veya direnç olabilir. Bu konularda kendini savunmaya almak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginliklere ve stresin birikmesine izin vermemelisin bugün. Açık iletişim kanalları sana daha iyi gelebilir. Kendini ifade etmek ve hislerinden bahsetmek gerginliğini atmana ve stresin etkilerini azaltmana yarayabilir.

Aşk

Bugün aşk ve iletişim konularında güzel gelişmeler yaşaman olası. İletişim kanallarını açık tuttuğun takdirde seni dinleyecek insanlar görebileceksin. Aşk ve ilişkiler hakkında güzel beklentilere girmene vesile olacak etkilerle karşılaşabilirsin bugün.

Para

Kredi kartı harcamalarını gözden geçirmen gerekebilir. Gereksiz masraflarla kendini daha fazla borca sokmamalısın. Bir şeyleri kontrol altında tutmak ve acele ederek para harcamamak sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün enerjinin arttığını hissedebilirsin. Birden fazla konuyla ilgilenebilecek kuvvetin olabilir. Bu enerjiyi nereye yönlendireceğin önemli olabilir. O yüzden etrafında olan bitene dikkatle odaklanman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için neye ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin. Dinlenmek ve sakin bir gün geçirmek mi, hijyen ve temizlik mi yoksa yediklerine dikkat etmek mi… Bir tanesine öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

Hislerini içine atmak kimi memnun etmiş, biraz sorgulaman gerekebilir. Aşk konularında beklentilerini, isteklerini karşı tarafa açman daha doğru olabilir. Bir şeyleri içine atarak ve bekleyerek mutlu olmayabilirsin bugün.

Para

İnsanlar senden beklentilere girebilir bugün. Maddi açıdan senden daha fazlasını isteyebilirler. Bu durumu çözmek için biraz insanlarla arandaki mesafeyi koruman gerekecek. Her para isteyene evet dememelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün içinden geçenleri ifade edebilmelisin. İçine sinmeyen şeyleri dile getirmek, çözüm için iyi bir başlangıç olabilir. Sıkıntılı konularda dik durmak ve doğru olanın arkasını kollamak sana daha iyi bir etki bırakacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Geleceğinde görmek istediğin vücuda odaklanmak bugünden emek ister. Bugünden yediklerine dikkat etmeli ve gereken vitamin ve mineralleri tüketmelisin. Bazı şeyleri ileriye ertelememeli ve bugünden harekete geçmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile arana duygusal anlamda bir mesafe girebilir. Birbiriniz ile olan iletişiminiz biraz azalabilir. Gereksiz sıkıntılarla sınanabilirsiniz. Bu gerginliği atlatmak için kendine biraz zaman vermen gerekecek.

Para

Maddi konularda çevrendekilere yetişmek için çok çaba göstermemelisin. Bazı şeyleri kendi hızında yaşamak daha hayırlı olabilir. Rekabet ve maddiyat ile alakalı konularda kendini biraz geri çekmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel