29 Kasım 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Kasım 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Çevrendeki insanların seni itip kakmasına izin vermemelisin. Hem kendin için hem de bugüne kadar ortaya koyduğun emekler için dik durma zamanı! Sana iyi gelmeyen şeylerle arana mesafeler koymak çok daha iyi sonuçlanabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kan akışını artırmak iyi bir tercih olabilir. Bunun için hareket etmen gerekecek. Açık havada yürüyüşler yapmak ve günlük egzersiz miktarını artırmak çok daha yapıcı olabilir. Hareket etmekten çekinmemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana haksızlık yaptığını düşünüyorsan bugün bunu onunla konuşman gerekecek. Karşındaki insanın sana bilerek ve isteyerek bir kötülük ettiğini düşünüyorsan bu ilişkinin anlamını sorgulamanın zamanı da gelmiş demek olabilir. Aşkta kendi kalbini koruman en iyisi.

Para

Eğer iş konularında çevrende seni yeren veya senin ortaya koyduğun emeği beğenmeyen insanlar varsa onlarla yüzleşmen gerekebilir. Kendinden emin davranmak ve emeklerinin arkasında durmak büyük fark yaratacak. Bu konuda dikkat etmen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Hislerini çevrendekilere aktarmaktan hiç çekinmeyeceksin bugün. İnsanlar senin ne düşündüğünü de ne hissettiğini de bilecek. Bu durumun sende etkisi iyi olabilir. Yine de kime güvenip neler anlattığın konusunda özenli olmanda fayda olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini içine kapatmaman en iyisi. Eğer bir süredir arkadaşlarınla zaman geçiremiyorsan onlarla vakit geçirmek için bir vakit yaratman daha iyi olabilir. Sosyalleşmenin sendeki etkisi yadsınamaz bugün.

Aşk

Aşkta bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. Bu rahat ilerleyiş sende rehavete sebep olmamalı. Bazı konularda karşındaki insanın kıymetini bildiğini gösterebilmelisin. Bu da biraz özen ve incelik gerektirebilir.

Para

İş konularında paylaşımcı olmanın faydalarını görebilirsin. Aklına yatmayan konularda kendi fikrini dile getirmek ve bu konuda bir çözüm üretmek daha yapıcı bir sonuç elde etmeni sağlayabilir. Takım çalışmalarında iletişim şart!
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Canı sıkılan insanların gelip sana dert yanması senin de canını sıkabilir. Ancak sevdiğin insanların desteğe ihtiyacı olabilir ve bazen bu destek sadece o kişiyi dinlemek demektir. Sevdiklerinin yanında olduğunu göstermen, hatta bunu kanıtlaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmen bugün sana beklenmedik bir enerji verebilir. Bolca su içmek vücutta biriken toksinlerden arınmak da demektir. Her türlü kazançlı çıkabileceğin bir konu haline gelebilir su tüketimi.

Aşk

Kalbinde sıkıntı veren negatif hislerden uzaklaşmak için sevdiğin kişiyle iletişimde kalmalısın. Kafanda kurduğuna değil, gerçekte olana bakman gerekecek. Aşkta bir şeyleri iletişimle çözmeye çalışman en iyisi.

Para

Maddi olarak yanılgılara düşen kişilerin hatalarından ders çıkarmak sana bağlı. Bugün kendi hatalarından ders çıkarmak yerine var olan deneyimlere güvenerek hareket etmen en iyisi. Başkasının hatasından bir şeyler öğrenebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Günün akışına kendini kaptırdın mı hiçbir şeyin seni durduramayacağını görmen olası. O yüzden bugün daha rahat geçebilir. Akışa güvenip kendi şansına göre hareket etmek sana çok daha fazlasını katacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Var olan beslenme rutinini kuvvetlendirmek için doğru bir gün olabilir. Bugün daha sağlıklı beslenmek adına bir şeyleri değiştirebilirsin. Sağlıklı bir beslenme rutini demek sana daha fazla enerji demek olabilir. O yüzden bunu göz ardı etmemende fayda var.

Aşk

Kıskançlığın seni kemirip bitirmesine izin vermemen gerekecek. Eğer hoşlandığın birisinin başka birisiyle ilgilendiğini düşünüyorsan bu konuda emin olman gerekebilir. Ayrıca bu tür konularda kendine güvenmen çok büyük fark yaratacak bugün.

Para

İşte yeni şeylere başlamak yerine var olan fırsat ve projelere odaklanmak daha iyi sonuçlar verebilir. Eğer güzel sonuçlar bekliyorsan bugün yarım kalan işleri bitirip daha sonra farklı projelere odaklanmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Herkesle ve her şeyle uyumlu olma hayalleri kurmamalısın bugün. Zira sen bile kendi içinde bir uyumsuzluk yaşayabilirsin. Zihnin ve kalbin farklı şeyler söyleyebilir. O yüzden sen bu haldeyken başkasından uyum ve istikrar beklemen zor olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Eğer son zamanlarda diyet kültüründen çok çektiysen bugün bu konuda daha sağlam adımlar atman gerektiğini görebilirsin. Kilo kontrolü gibi konularda kısa vadede büyük sonuçlar alacağını söyleyen yalanlardan uzak durup vücudunun ihtiyaçlarını karşılaman en iyisi.

Aşk

Kalbindeki insanı daha net görebilmek ve onu daha iyi anlayabilmek için bazı fırsatlar yaratman gerekebilir. Bir insanı en iyi nerelerde tanırsın? Bunları düşünerek bir ortam yaratmak en iyisi bugün.

Para

Parasal konularda bir belirsizlik olabilir bugün. Beklenen bir para eline ulaşmayabilir. Veya söz verilen bir iş konusu sessizliğe bürünebilir. O yüzden bir şeyleri zorlamamak en iyisi. Başkalarının ne dediğine değil, kendi başına neler yaptığına odaklanmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini duygusal olarak iyi hissetsen de iş mantığa ve akla geldi mi biraz zorlanabilirsin. Bugün bu konuda kendini zorlamaman en iyisi. Eğer bir işi yetiştirmen gerekiyorsa önceliklere göre davranıp biraz daha ayakları yere basabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bitki çayları bu aralar senin dostun olabilir. Sürekli kahve veya çay tüketmek yerine kendini ısıtmak için bitki çaylarına yönelmen gerekecek. Sağlıklı tercihlerde bulunmak sana ve enerjine iyi gelecek.

Aşk

Kendini aşka açmak çok kolay olacak! Bugün hisler uçuşacak havada. Kendini daha doğru ifade edebilir, karşı taraf ile çok daha iyi anlaşabilirsin. Eğer aşk konusunda büyük beklentilerin yoksa, bugün sürprizler kapıda olacak!

Para

Bugün önemli kararlar alınarak hareket edilmesi gereken bir gün ise bir şeylere ekstra zaman ayırman gerekebilir. Eğer bir ödeme gerekiyorsa bu ödeme ile alakalı detayları iki kere gözden geçirmek ve karşı tarafın bu ödemeyi aldığından emin olmak daha önemli olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Çevrendekilere neler hissettiğini ve neler düşündüğünü söylemen gerekecek. Bu durumdan çekinmemelisin. Her ne kadar ortam gerilse de bir şeyleri ifade etmeden onları çözmen zorlaşabilir. En iyisi bu konuda dışa dönük olmak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz rutinin varsa eğer bugün bu rutini kuvvetlendirmek adına daha fazlasına odaklanabilirsin. Zihnen ve bedenen kendini kuvvetlendirmek çok daha önemli olabilir. Bunun için var olan rutinin üzerinde çalışmalısın.

Aşk

Hislerini içine atmamalısın. Özellikle de seni mutsuz eden hisler hakimse... Bugün kendini biraz daha yapıcı bir etkiye açabilmek adına iletişimle bir şeyleri çözmen gerekebilir. Can sıkıntını doğru ifade etmen gerekecek.

Para

İşe odaklanırken bir şeyler kafana yatmıyorsa eğer bunu erkenden dile getirmen birçok zararın önüne geçebilir. Kendi hislerine ve iç sesine güvenmelisin bu tür konularda. İşte daha sağlam kararlar alabilmek için acele etmemen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

İçinde bulunduğun ruh hali, durmak yok yola devam diyebilir. Ancak bir işe odaklanırken öfkeyle veya inatla değil de gerçekten sağlam temellerle hareket etmen gerekecek. Bu ikisi arasındaki farkı görmek ise her şeyi çok güzel yapabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yormadan sakin bir gün geçirmek önem gerektirebilir. Zihnini boşaltmak ve daha sakin olmak sana çok iyi gelecek. Bugün öfkeyle veya stresle hareket etmemek adına egzersize biraz daha özen gösterebilirsin.

Aşk

Hayatında var olan etkiler ışığında aşkta hareket etmek zorlaşabilir. O yüzden bugün en iyisi hayatını sadeleştirmek olacak. Bir çok şeyin kaos oluşturduğu bir ortamda aşka odaklanmak zor olabilir, önce bunu halletmen gerekebilir.

Para

İşe odaklanırken kendini dizginlemen gerekebilir. Öfkeyle karar almamak adına ve daha dikkatli hareket etmek adına bugün biraz daha özen gerektiren davranışlar sergileyebilirsin. Sakin kalır ve işe sağlam odaklanırsan birçok şey yoluna girecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Aklın ve kalbin aynı noktaya odaklanmadıkça işlere odaklanman da zor olabilir. İçinin rahat etmesi her şeyden önemli olacak bugün. Eğer kafan bir yerde, kalbin bir yerde ise bugün bir şeyleri bitirmek zor olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin seni farklı boyutlarda yormaması için meditasyona ekstra özen göstermen gerekebilir. Kendine odaklanmak demek bir bencillik göstergesi değildir. Zihnini boşaltmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacın olabilir. Ona göre hareket etmen gerekecek.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen konular daha fazla gündeme gelebilir. Bu tür zamanlarda yapılması gereken en iyi şey sakinlikle olaylara odaklanmaktır. Senin de tepki vermeden önce olayları iyice anlaman gerekebilir.

Para

İşe odaklanmak seni biraz zorlayabilir bugün. Sebebi de tam olarak içine sinen şeylere odaklanamamak olabilir. O yüzden bugün önemli kararlar almamaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Strese kapılmaman en iyisi.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün için rahat olacak ve bu durum da kendini her yerde gösterebilir. Odaklandığın birçok konuda ne kadar rahat hareket edebildiğini görmek seni daha da memnun edebilir. Zihnen ve bedenen kendini çok daha hafiflemiş hissedebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İçsel bir huzur elde ederek güne odaklanmak sana çok pozitif bir hava katabilir. Ve hatta çevrendeki insanlar da sana daha iyi bir gözle bakabilir. Onlara örnek olabilir, onların sıkıntılarını da hafifletebilirsin. Enerjin yüksek olacak bugün.

Aşk

Kalben doğru noktada olduğunu görmen gerekecek bugün. Eğer canını sıkan bir durum varsa bununla yüzleşmek seni o düzleme oturtabilir. Bir şeylerin içine daha da sinmesi aşkta mutluluğun kapılarını aralayabilir.

Para

İş konularında içinden geldiği gibi davranabileceksin bugün. Ve bunun artıları da çok olabilir ayrıca. Çok daha iyi ve keyifli bir gün geçirmen olası. İşe kendini verdikçe daha fazlasını elde edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Zihnin oldukça net olacak bugün. Bir iş halledilecekse o gün bugün. Önemli olan hislerine sözünü geçirmek olacak. Mantıkla ilgili bir sıkıntı yaşamasan da çevrendeki insanlarla uğraşırken duygusal davranmaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün zihnen bir devi yıkacak kuvvetin olacak. Ancak duygusal olarak biraz zorlanabilirsin. Aklın ve kalbin arasındaki dengeyi korumak için de meditasyona başvurabilirsin. Bu tür konularda dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Aşkta hislerinin yoğunluğu sana yanlış kararlar aldırmamalı. Eğer önemli bir karar aşamasındaysan bugün biraz daha dikkatli davranman gerekebilir. Ani çıkışlardan uzak durmak daha iyi olacak.

Para

İş konularında iyi anlaştığın insanlarla iş dışında da bir arkadaşlık kurmak isteyebilirsin. Ancak bu konuda çabaların biraz yorucu olabilir. Karşı tarafın bir şeyleri profesyonel bir düzeyde tutmak istemesi ve arkadaşlığa yanaşmaması kalbini kırmamalı.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün artık bir karar almanın zamanı gelmiş olabilir. Eğer son zamanlarda çok kararsız kalıyorsan bunu aşmanın vaktidir. Bir karar alıp harekete geçmek, hiçbir şey yapmadan durup düşünmekten daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde o mu bu mu diye çok düşünebilirsin. Bu tür kararsızlıklar insana iyi gelmez. Eğer anksiyete dolayısıyla böyle düşüncelere dalıyorsan bunun için sağlam önlemler alman gerekebilir.

Aşk

Kalbinin sesini duyman daha da zorlaşabilir bugün. Ancak bu denememen anlamına da gelmiyor. Biraz daha çaba göstermen gerekebilir belki ancak aşka öncelik verip bir şeyleri düşünmen yolunu daha da açabilir.

Para

İş konusunda harekete geçmelisin. Neler olup biteceğini önden kestirmek istesen de bugün bunun için çok fazla zaman harcamaman gerekecek. Risk almak ve hızlı davranmak sana beklediğinden iyi sonuçlar getirebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel