29 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Kasım 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyleri yoluna koymakta zorlanabilirsin. Aklın başka yerlerde olabilir. Bir şeyleri toparlamak seni yorsa da günün sonunda kendince doğru bir yola girebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve mesafe kurallarına uymalısın. Etrafındaki insanlar bunu umursamasa bile aklı başında davranan sen olmalısın. Hastalığın önüne geçmek için önlemlerini almalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı daha yapıcı davranabilir, iletişimde dikkatli olabilirsin. Bazı konularda iletişimi yönlendiren taraf sen olabilirsin.

Para

Parasal konularda kendini kontrol etmelisin. Harcamaların ve kazancını bir dengede tutmakta zorlanabilirsin. Bu durumda biraz daha dikkatli kararlar almak için aceleci olmaman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün boş boş oturmak sana iyi gelmeyecek. Daha fazlasını yapmak isteyebilirsin. Yeni şeylere başlaman gerekebilir. Farklı konulara vakit ayırmada daha hevesli olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol vitamin alman gereken bir dönem olabilir. Taze sebze ve meyve tüketimini artırmalısın. Enerjini artıracak ve bünyeni kuvvetlendireceğin besinler tüketmeye özen göstermelisin.

Aşk

Flörtlere açık olabilirsin. İletişimde daha başarılı olabilirsin. Yüz yüze görüşemesen de internet üzerinden yeni kişilerle muhabbet edebilirsin. Büyük beklentiler ve derin mevzular beklemediğin sürece keyifli bir gün olabilir.

Para

Yeni bir konuda başlangıç yapmak parasal açıdan sana daha iyi gelebilir. Farklı bir yol izleyerek daha güzel paralar kazanabilirsin. İş konularında daha güzel gelişmeler göreceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyler senin için daha iyiye gidebilir. Uzun bir zamandır uğraştığın bir mesele varsa bugün güzel sonuçlarla karşılaşabilirsin. Ektiğini biçmenin vakti gelmiş olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Mesafe kurallarına uyman gerekecek. İnsanlarla arandaki sosyal mesafeyi korumak virüse karşı önlemini almanda faydalı olabilir. İnsanlar buna uymasa da senin buna uyman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insan ile samimi bir vakit geçirmek bütün enerjini toplamana vesile olabilir. Birbirinize zaman ayırmak size iyi gelecek. Bugün bir telefon konuşması bile bir şeyleri daha iyi bir hale getirebilir.

Para

Maddi açıdan daha doğru kararlar alabilirsin. Kendin için daha doğru olana odaklanabilirsin. Para kazanmada da harcamada da daha mantıklı davranarak kendini sağlama alacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün yeni konulardan ilham alman gerekecek. Kendini güzel şeylere açabilmelisin. Bunun için de kafanı biraz kaldırman ve dikkatini farklı yöne vermelisin. Kendini geliştirmek için güzel bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kısa bir yürüyüş sana iyi gelebilir. Biraz yürüyüş yapmak seni daha neşelendirecek. Hem zihinsel olarak kendini daha iyi hissetmek için hem de fiziksel kuvvetini artırmak için biraz yürüyüşe zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda kendini biraz rahat bırakman gerekecek. Kendinden fazla büyük şeyler bekliyor olabilirsin. Biraz rahat olmak seni daha mutlu edebilir. Beklentileri biraz azaltman gerekecek.

Para

Yeni bir başlangıç yapmak sana iyi gelecek. Para kazanma konularında kendini geliştirebilirsin. Farklı şeylere odaklanmak sana maddi açıdan daha iyi gelişmeler verebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün biraz öfkelenebilirsin. Bu doğal. Ama önemli olan şey, bu öfkeye yenilmeden sakin kalarak bir şeyleri halledebilmek. İşte bugün sınanacağın konu tam da bu olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmen gerekebilir. Bugün bunun için ufak tefek de olsa bazı egzersizlere girmen gerekecek. Daha sağlıklı kaslar için biraz daha hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri sonlandırman gerekebilir. Bu sonlanması gereken şey bir ilişki değil de bir tavır olabilir. Bazı konuları gözden geçirmek sana daha iyi gelecek bugün.

Para

Maddi açıdan kendine biraz daha cömert davranabilirsin. Hayatın sadece tasarruf, görev, sorumluluk olmadığını kendine hatırlatman gerekecek. İstediğin bir şeyi almak için bugün güzel bir alışverişe çıkabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün tutamayacağın sözler vermemelisin. Kendine dikkat etmende fayda var. Sözlerini dikkatle seçmen ve abartıya kaçmaman önemli olacak. Özellikle de söz konusu olan sorumluluklar ise ağırlığını ortaya koyman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına önem göstermen gerekebilir. Ağrılar olmaması için önden önlemini alabilirsin. Dişlerini daha dikkatli temizlemek için yöntemlerini daha da geliştirebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin insana vakit ayırmak isteyeceksin bugün. Keyifli bir vakit geçirmek bütün enerjini değiştirebilir. Birbirinizle güzel vakitler geçirmek için bu güzel ortamları sen yaratabilirsin.

Para

Ortak işlerde emeklerini daha da artırman gerekebilir. Bunu parasal bir kazanç için değil de insanlarla ilişkilerini kuvvetli tutmak için yapmalısın. İş ilişkileri en az sonucu olan para kadar önemli olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün senin için daha keyifli bir gün olabilir. İşlerini yoluna koyabilir, keyifli sohbetlere girebilirsin. Kendini ifade etmede daha güzel bir gün geçireceksin. Bu enerjiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku problemleri çekiyorsan eğer yattığın yeri kontrol etmen gerekebilir. Yatağının rahat olduğundan, odanın seni boğmadığından emin olabilirsin. Biraz temizlik ve organizasyon seni daha iyi uyutabilir.

Aşk

Aşk konularında sınırlarını çizmen gerekecek. Sevgi demek, saygıyı es geçmek demek değildir. Karşıdaki insanın sana saygıyla yaklaştığına emin olmalısın bugün.

Para

Parasal konularda kendin için bir şeyler yapmak isteyebilirsin. Paranı başkalarına harcamak yerine kendine harcamak daha iyi gelebilir sana. Maddi açıdan önce kendi elini kuvvetlendirmek isteyebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün işlerini erkenden yoluna koymanda fayda var. Günün erken saatlerinde halledilmesi gereken meseleleri elden çıkarmak sana daha iyi gelecek. Günün geri kalanında daha rahat olmak için bir şeyleri erken saatlerde halletmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri vücudun için daha iyi olacak. Kaslarını esnetmek, gerginlikten ve stresten kasılan kaslarını biraz yumuşatabilir. Bugün bu konulara vakit ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek sana bağlı olabilir. Bir şeyleri ertelememen gerekecek. Gün içerisinde kendine ve sevdiğine vakit ayırabilmelisin.

Para

Parasal meselelerde bir şeyleri yarına bırakmak doğru olmayabilir. Bunun sebebi de bugünden halledilmesi gereken faturalar, ödenmesi gereken paralar olacak. Bazı şeyleri bekletmemek daha az masrafa vesile olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlarla iletişimde kalmak sana hiç beklemediğin getiriler sunabilir. İyi bir iletişim, keyifli konular sana daha iyi gelecek. Daha önceden çözülemeyen mevzuları iletişim ile çözebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evini temizleyebilir ve organizasyona özen gösterebilirsin. Hem mikroplardan arınmak hem de zihnini boşaltmak için yaşam alanını bir yola koyman gerekebilir. Bugün biraz evini düzenlemeye zaman ayırabilirsin.

Aşk

Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir kişi ile tanışman olası. İletişim kanallarını açık tutmalısın, zira daha güzel muhabbetleri kendine çekebileceksin. Bu kişiyle yüz yüze görüşmesen bile iletişim kuvvetli olabilir.

Para

Harcamalarına dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Keyfi bir biçimde bütün paranı bitirmemelisin. Özellikle indirim ilanlarına kanarak her zamankinden fazla para harcamaman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün hislerini kendine ifade etmekte sıkıntı çekebilirsin. Bir şeylere odaklanmak seni yorabilir. Bunun temelinde de kendine karşı dürüst olamaman yatabilir. Biraz kendinle kalmak sana iyi gelecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek bir lüks değildir. Tekrar etmek lazım bu cümleyi. Sağlıklı beslenmek bir lüks değildir! Bütçene uygun bir biçimde sebze yemekleri pişirmen gerekebilir bunu aşmak için.

Aşk

Aşk konusunda kafana yatmayan şeyler olabilir. Bazı durumlar tam içine sinmeyebilir. Bunları bugün dile getirmekte zorlanabilirsin. Biraz kafanı dinlemek ve yalnız kalmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Parasal açıdan bağımsız olmak senin için önemli olabilir. Eğer harcamalar konusunda bir karar alınacaksa kendi parana göre karar almalı, başkasının parasını kendi kafanda harcamamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Evde vakit geçirmek sana daha keyifli gelebilir. Biraz rahatlamak, kendince bir gün geçirmek daha iyi enerji toplamana vesile olacak. Bugün kendini fazla yormadan vakit geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Soğuk algınlıklarına karşı önlemini almalısın. Özellikle de virüs dönemi bir şeyleri birbirine karıştırmamak için önlemini artırman gerekecek. Bir şeylerin önünü bugünden kesmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta kendini fazla yormaman gerekebilir. Biraz sakin bir gün sana daha iyi gelecek. Yapılması gereken konuşmalar varsa bunlar için aceleci olmamak sana daha iyi gelecek. Kafanı toplamaya fırsat vermelisin.

Para

Tasarrufa odaklanmak güzel olabilir. Sıkıntılara karşı olmasa da kendini güvenceye almak için parasal açıdan daha yapıcı olman gerekecek. İlerisi için yatırımlar yapabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatındaki bazı şeylere daha net odaklanabilirsin. Bunun sebebi odaklanacağın konular ile alakalı olmayacak. Neye dikkatini verirsen onun için güzel kararlar alabileceksin. Bu enerjiyi iyi değerlendir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjin giderek artabilir. Bu artan enerjiyi spora verebilirsin. Egzersiz seni yormayacak, aksine, sahip olduğun enerjiyi yüksek tutmanda faydalı olacak bugün. Egzersize özen göstermelisin.

Aşk

Aşkta yeniliklere odaklanabilirsin. Flörtleşmek, muhabbet etmek sana daha samimi gelebilir. Kendini daha rahat ifade edebilirsin aşk konularında. O yüzden iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Parasal açıdan doğru kararlar alabilirsin. Her şey harcamak üzerine olmayabilir. Bazı konulara daha tasarruf odaklı bakabilirsin. Para biriktirmek için doğru adımlar atacaksın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel