29 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Kasım 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla yapacağın konuşmalar seni biraz gerebilir. Ancak bu gerginliğin, atacağın adımlarda seni geri çekmesine izin vermemelisin. İşine odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Düzenli bir egzersiz programı sana daha iyi gelebilir. Günlük hareketler veya plansız adımlar seni gereksiz yere yorarken düzenli bir egzersiz, sağlığın için daha iyi ve yapıcı olabilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında kendi isteklerini ve dileklerini savunmak isteyebilirsin. Bu durumun iki taraf arasında gerginlik oluşturması olası. Ancak kendinden ödün vermemek geleceğiniz için daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda istediğin gibi hareket edebilmek için karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Yeni bir iş veya para kazanma fırsatı karşına çıktığında bu konuda sağlam adımlar atmalısın. Hızlı davranmak sana yarayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün ilginç rüyalar görebilirsin. Gördüğün rüyaların anlamlarına odaklanman gerekebilir. Bu rüyaların bilinç altından geldiğini unutmamalı ve bugünlerde kafana neyi taktığını görmezden gelmemezlik etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Olaylara duygusal yaklaşmak, zihinsel olarak bir stres altında olduğunu gösterir. Bu stresi vücudundan atmak için daha fazla açık havada bulunabilir ve derin nefes egzersizlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında biraz sakin olmalı ve büyük beklentilere girmemelisin. Her adımında sevdiğin kişinin sana olan ilgisini sorgulamak sizi yıpratabilir. Bazı şeyleri oluruna bırakmak size daha iyi gelecek.

Para

Karşına çıkabilecek sıkıntılarla ilgili algılarını daha fazla açmalısın. Beklenmedik masraflardan çok beklediğin masraflardan korkmalısın bugün. Gereksiz yere kendini sıkıntıya sokmamalı ve ödemen gereken paralar konusunda dikkatli olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Dikkatini toplamak zorlaşabilir. Her yerden dikkatini dağıtabilecek şeylerle karşılaşabilirsin. Ancak bu dikkat dağınıklığının esas sebebinin içinde bulunduğun ruh hali olduğunu unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve daha sağlıklı beslenmek sana iyi gelecek. Bugün yediklerine özellikle dikkat etmeli ve sindirim sistemini yorabilecek gıdalardan uzak durmalısın. Kendin için yemek yapmak daha iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk konuları sana daha iyi gelecek. Sevdiğin kişi ile daha keyifli bir gün geçirebileceksin. Aranızdaki iletişim daha da artabilir ve birbirinize karşı uyum içerisinde olabilirsiniz bugün.

Para

Bugün planlarını dikkatle kurmalısın. Sadece aklına gelen fikirlerle, öylesine değerlendirmeler yapmamalısın. Detaylara özen göstermek maddi konularda elinin daha rahat olmasını sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Arkadaşlarınla arandaki mevzular seni duygusallaştırabilir bugün. İnsanlarla arandaki ilişkilerin sınırlarını keşfedebilirsin. Bu tür konularda biraz daha yapıcı olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün daha fazla egzersize odaklanmak kendini daha iyi hissettirecek. Duygusal gerginliklerden arınmak için fiziksel hareketliliğe daha fazla özen göstermelisin. Bugün sağlığın için egzersizi göz önünde bulundurmalısın.

Aşk

Eğer farklı bir ortama gireceksen yeni bir insan ile tanışman olası. Aşk konularında yeni etkilere kendini açman gerekecek. Beklentileri büyük tutmadan, keyifli bir gün geçirebilirsin.

Para

Bugün parasal konularda detaylara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masrafları kesmek ve seni sıkan konularda daha dikkatli harcamalar yapmak ileride daha rahat olmana vesile olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün ilgini çekecek farklı konulara odaklanabilirsin. İlginç olaylar, tesadüfler ve dikkat çeken konuşmalar gündemini belli edebilir. Şaşırmaya ve şaşırtmaya hazırlıklı olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerginlikler kaslarında da kasılmalara sebep olabilir. Esneme hareketlerine özen göstermek ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelecek. Kendini daha iyi hissetmek için biraz daha fazla esneme hareketi öğrenmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye ve onun hareketlerine odaklanabilirsin bugün. Bu durumu daha yapıcı kılmak için güzel şeyler paylaşmanız gerekecek. İlginizi çekecek konular bulmak sana düşebilir.

Para

Maddi konularda bir düzen oluşturmak ve hareketlerini bir rutine bindirmek sana daha iyi gelebilir. Her ay nasıl harcamalar yapacağını kestirmek senin daha rahat hareket etmeni sağlayacak. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün bazı şeylere kendi başına karar vermelisin. Etraftan görmeyi beklediğin desteği göremeyebilirsin. Kendi hayatına odaklanmak ve sevdiğin şeylere öncelik vermek senin enerjini daha da artıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su içmek sadece kaslarının esnekliğini artırmaz aynı zamanda zihnini boşaltmakta da fayda sağlar. Bugün dikkatini dağıtan veya seni üzen konulara karşı daha fazla su tüketerek kendini iyi hissedebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişime geçmek isteyebilirsin. Bazı şeyleri tek başına halledecek olmak seni gerebilir. Ancak istediğin konularda gelişme yaşamak için istediğin gibi davranman gerekecek.

Para

Bugün paraya değil de başka şeylere odaklanmak senin için daha iyi olabilir. Maddi konular ile alakalı kendini biraz rahat bırakmak ve gerçekten keyif aldığın konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Aşk konusunda ısrarcı olmak seni üzebilir. Her ne kadar yolunda gitmesini istediğin bir durum olsa da dikkatli davranman gerekecek bugün. Farklı konuları halletmeye öncelik vermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Nasıl hissettiğin, sağlığında etkili olacak. Duygusal ve zihinsel gerginlikleri üstünden atmak, daha iyi şeylere odaklanmak, genel olarak sağlığını da olumlu bir yönde etkileyebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda biraz mesafe olması size daha iyi gelebilir. Gereksiz yere aranızdaki iletişimi zorlamamalı ve birbirinizi germemelisiniz. Kendi işlerinize odaklanmanız daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda dikkatli ve tutumlu olma zamanı. Bugün planlarını ve stratejilerini iyi yapacaksın. Sadece para harcamak için değil aynı zamanda yatırım konularına da özen göstereceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Dikkatini toplamak biraz zor olabilir ancak bu durumun geçici olduğunu bilmelisin. İnsan ilişkilerinden çok iş ilişkileri sana daha iyi gelebilir. Parasal konular ve kariyer daha fazla getiride bulunacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal bütünlüğün bugün daha önemli olabilir. Aşk ve duygusal bağlardan beklentilerini gözden geçirmen genel olarak kendini nasıl hissettiğini etkileyecek. Vücudunu fazla yormamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda biraz mesafe girmesi gerekebilir bugün. Herkesin kendi işine odaklanması, duygusal ve romantik bir gün geçirmekten daha önemli olabilir. Kafanızı toparlamak için dikkatli olmanız gerekecek bugün.

Para

Bugün para biriktirmek için kendini zorlamamalısın. Eğer halledilmesi gereken bir masraf veya yapmak istediğin bir harcama varsa o zaman bu konuda daha esnek davranmalısın. Elden para çıkarmak seni yormamalı bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün bir arkadaşın ile gereksiz bir gerginlik yaşayabilirsin. Halletmen gereken mevzulara odaklanmanı engelleyebilir bu arkadaşın. Bütün ilgiyi kendi üstünde görmek istemesi, bazı konularda anlaşmazlık yaşamana sebep olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun bağışıklığını artırmak önceliğin olmalı. Mikroplara karşı daha sağlam durabilmen için gereken vitamin ve mineralleri tüketebilmelisin. Bugün kendini sağlam tutma günü.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile bir iletişime geçmek seni zorlayabilir. Kendini tam olarak ifade edemediğini düşünebilirsin. Aşk konularında bazı şeyleri zorlamamak bugün daha iyi olabilir.

Para

Maddi olarak bir durum değerlendirmesi yapman gerekebilir. Parasal açıdan yaptığın şeyleri değerlendirmek ve adımlarını dikkatli atmak ilerisi için daha iyi olabilir. Bugün dikkatle hesap yapmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün bazı konularda yeni fikirler geliştirmek seni yoracak. Yaratıcı olmak bugün senin için zor olabilir. Bu tıkanıklığı çözmek için keyif aldığın konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz sakinleşmek ve yavaşlamak sana iyi gelebilir. Yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelecke. Vücudunu çok fazla yormadan, esneme hareketlerine odaklanarak bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda biraz ciddi meseleler konuşulabilir. Aşk konusunda durumların hızlıca şekil alması seni biraz gerecek. O yüzden sakin kalmak ve yapıcı olmak senin için önemli olabilir.

Para

Maddi konularda adımlarını daha dikkatli planlaman gerekebilir. Daha sonradan karşılaşacağın faturaların hesabını bugünden tutmak, daha farklı bir para harcama şekli oluşturmanı sağlayacak. Bazı şeyleri son dakikaya bırakmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün dinlenmek isteyebilirsin. Bir şeyleri kenara bırakmak ve kafanı toparlamak önceliğin olabilir. Sıkıntıları daha sonradan halletmek isteyebilir ve sakin bir gün geçirmeye odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek, vücudunu fazla yormamak, sağlığın için daha iyi olabilir. Kendini fazla yormadan, halletmen gereken işlere odaklanmak ve günün geri kalanında dinlenmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konularını bir kenara bırakabilirsin. Senin için daha önemli olan konulara odaklanmak, duygusal anlamda bir şeylerle ilgilenmenin önüne geçebilir. Biraz kafanı dinlemek sana daha iyi gelecek.

Para

Etrafındaki insanların ilgisini kazanmak için biraz para harcaman gerekebilir. Ancak bu durumu abartmamalı ve gereksiz yere bütçeni yormamalısın. İnsanların ilgisini çekmek için çok fazla para harcamamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Yanlış anlaşılmalar gününü zedeleyebilir. İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetli tutman gerekebilir. Gereksiz yere sıkıntı çıkmaması için bazı şeyleri iki kere teyit etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri bugün ihtiyacın olan en önemli egzersiz olabilir. Zihnini boşaltmak ve duygusal gerginlikleri üstünden atmak için nefesine dikkat etmen gerekecek. Kendini rahatlatmak için önemli olabilir bu hareketler.

Aşk

Sevdiğin kişi ile inatlaşabilirsin bugün. Aranızda gereksiz bir gerginlik olabilir. Bazı konularda haklı çıkmak, mutlu olmaktan önce gelebilir senin için. İki tarafın da kalbinin kırılmaması için biraz daha yapıcı olmalısın.

Para

Maddi olarak büyük adımlar atarken hızlı hareket etmemelisin. Bir büyük masraftan diğerine geçerken araya biraz zaman koymak senin için daha iyi olabilir. Bütçeni gereksiz yere yormamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel