29 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Haziran 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

İlk adımı senin atman demek, bir şeyleri senin belirlemen demektir. Ne bekleneceğini, nasıl davranacağını sen belirlemek istiyorsan bir şeyleri başlatan taraf sen olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatındaki dengeyi korumak zor olsa da önemli bir konu olabilir. Yediklerinin, içtiklerinin ve hareketlerinin dengesini korumak bugün önceliğin olmalı. Kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda yeni gelişmeler, yeni konular gündeme gelebilir. Keyfini yerine getirecek güzel sohbetlerle karşılaşabilirsin. Hatta bir arkadaşlık yeni bir flörte dönüşebilir.

Para

İş konularında yeni gelişmeler gündemde olabilir. Bu gelişmelerde kendinden söz ettirmen gerekecek. Adım atarken neler kazanabileceğini düşünebilir ve daha hevesli davranabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Zorlu durumlarla başa çıkmakta bugün daha üstün olabilirsin. Emeklerin söz konusu olduğunda karşılığını almadan durmayacaksın. Yeni başlangıçlar için de kendini belli edebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstermen gerekebilir. Özellikle son zamanlarda çok fazla şeker tükettiysen bunu azaltman önceliğin olabilir. Yediklerine dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle iletişim kurmakta zorlanıyorsan eğer bunun sebebini bulman gerekecek. Bu engeli aşmak, aşkta neler yapabileceğinin önünü açabilir. Aşkta daha açık olmalısın.

Para

Eğer iş değiştirme aşamasındaysan bugün karşına çok daha keyifli ve kıymetli gelişmeler çıkabilir. İnsanlarla bu konularda daha iyi anlaşabilir, kendini daha iyi ifade ederke güzel gelişmeler sağlayabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün davranışlarında dikkatli olman gereken bir mevzu olabilir. O da ne verip ne aldığın ile alakalı mevzular. Yani sürekli bir şeylerden feragat eden taraf sen olmamalısın. Ortaya koyduğun emeğin karşılığını almalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlik ile güne bakmak seni çok yorabilir. O yüzden kendini biraz geri çekmek ve dinlenmek iyi olacak. Soran olursa "yorgunluktan parmağımı kımıldatamıyorum" dersin.

Aşk

Aşkta iletişime özen göstermelisin. Sözlerini dikkatlice seçmeli, karşı tarafa kendini daha dikkatlice belli etmelisin. Hislerini nasıl ifade ettiğin önemli olabilir.

Para

Bugün ne kadar ekmek o kadar köfte! Daha fazlası zarar. Kendi emeklerinin kıymetini bilmeli, kendini ezdirmemelisin. Parasal konularda bu davranış önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Hislerinle yüzleşmen gerekecek. Aksi takdirde hata yapman olası. Eğer kendine dürüst olamazsan bu konuda iyi gelişmeler görmeme riski olabilir. Önce kendine karşı açık olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanların sağlık açısından senden örnek aldığını veya sana güvendiğini düşünmen olası. Çevrendekilerin de iyiliği için bazı davranışlarını gözden geçirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda önce kendin ne hissettiğini görmelisin. Karşı tarafa açılmadan önce kendine karşı dürüst olman gerekebilir. Aşk konusunda daha dikkatli davranmalısın.

Para

Bugün parasal mevzularda dikkatli davranman ilerisi için iyi olabilir. Biraz para biriktirebilirsin. Kenara biraz para koymak sana iyi gelebilir. Bu konuda kendin için adımlar atmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün enerjini iyi değerlendireceksin. Halledemeyeceğin mevzu olmayacak. Daha mantıklı ve pratik hareket etmek seni zihnen daha iyi bir noktaya götürebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltman ve keyif aldığın şeylere öncelik vermen seni zihnen ve bedenen daha da rahat ettirebilir. Bugün kendi enerjini daha uyumlu bir noktaya getirebileceksin.

Aşk

Aşk konularında içinde daha ağır hisler olabilir. Bunları yönlendirirken dikkatli olman gerekecek. Bütün hislerini açığa vurmak karşı tarafı tedirgin edebilir, bu konuda dikkatli olmalısın.

Para

İş konularında kimsenin göremediği adımları sen atabilirsin. Maddi açıdan daha fazla rahat etmen olası. Kendini parasal açıdan çok daha iyi bir noktaya getirebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün zihnin daha berrak olacak. Bir şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Zihnini çalıştırarak hareket edecek ve daha doğru kararlar alacaksın. Yeni şeylere odaklanmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve yürüyüş konuları önceliğin olabilir. Biraz daha hareket edebilir ve vücudunu egzersize alıştırabilirsin. Hareket etmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda geçmişte kalan şeyleri tekrar tekrar gündeme getirmemelisin. Geçmişi tamamen geçmişte bırakmalı ve bugüne odaklanmalısın. Yeni kişiler, yeni durumlar daha fazla mutluluk getirebilir.

Para

İş konularında yeni başlangıçlar istiyorsan eğer bugün tam zamanı olabilir. Zihnin bu konularda daha net çalışacak. Yeni şeyler öğrenebilir ve kendini geliştirebileceğin konulara odaklanabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün ne yapacaksan önce kendine sen örnek olmalısın. Başkasından sana yol göstermesini beklemek yerine deneme yanılma yoluyla da olsa olaylara sen başlamalısın. Önceliği kendine vermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için gün içerisinde nelere enerjini verdiğini dikkatle belirlemen gerekecek. Kendine ne kadar zaman ayırıyorsun, nelere öncelik veriyorsun, ilk olarak bunu görmelisin.

Aşk

Aşk konusunda ilk adımı senin atman kıymetli olabilir. Sevdiğin kişiye hislerini ifade etmeli, jestlerde bulunarak hareket etmelisin. Karşındaki insanı etkilemek sana düşecek.

Para

İşte yeni şeyler denemek zor gibi görünebilir. Ancak bu durumu kabullenerek ve kendine inanarak hareket etmek önemli olacak. Yeni başlangıçlar için kendini cesaretlendirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki her şeyin canını sıktığını düşünmen olası. Sanki her şey bile isteye sana aksi bir biçimde işliyormuş gibi gelebilir. Biraz geri çekilmek ve kendini dinlendirmek iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluk kendini sabırsızlık ve tahammülsüzlük olarak gösterebilir. Bunun önüne geçmek senin elinde olacak. Kendini zihnen fazla yormamalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli bir noktada olabilirsin. Kendini ifade etmede de karşı tarafı dinlemede de daha açık ve rahat olacaksın. Aşk konusunda huzurlu ilerlemen olası.

Para

Bugün iş veya maddi konularda kendinle restleşmemelisin. Bir şeyleri inatla sürdürmek yerine olduğu gibi kabullenmek daha iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün enerjin artabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Kendi şartlarını kendin oluşturabilir, daha atak davranabilirsin. Bu durum seni genel olarak daha iyi bir noktaya getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Üstündeki fazla enerjiyi egzersize yönlendirmek sana iyi gelecek. Daha sağlıklı bir bünye için egzersiz konularında dikkatli davranabilir ve kendine güzel bir program çıkarabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle eğlenmeye öncelik verebilirsin. Keyfini yerine getirecek sohbetlere dahil olabilir ve aranızdaki bağı daha da artırabilirsin. Aşkta sohbetler ve gülüşmeler öncelikli olabilir.

Para

Yeni bir iş görüşmesi veya mülakat gündeme gelebilir. İş konularında başlangıçlar önemli olabilir. Şansın da hevesin de açık olacak. Güzel gelişmeler görebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Mantıkla hareket etmek senin için iyi olabilir. Eğer bir karar alınacaksa veya yeni bir adım atılacaksa bundan evvel senin kendi içinde neler yapabileceğini gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz hareket etmek sana iyi gelebilir. Yürüyüş yapabilir, kafanı toparlayacağın bir şekilde hareket edebilirsin. Egzersizi bir biçimde hayatına sokman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer onunla aynı şeyleri hissedip hissetmediğini net bir biçimde görmen gerekecek. Bunun için o kişiyle iletişime gçemen ve onunla direkt olarak konuşmak önemli olacak.

Para

Parasal konularda yeni kararlar almadan evvel sahip olduğun sorumlulukları yoluna koymalısın. Eski borçları bitirmeden yeni borçlar edinmemelisin mesela. Bu konuda özenli olman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların seninle garip bir yarışa girdiğini düşünmen olası. Bir şeye dahil olma konusunda" öncelik" belirlemek ve kimin bu önceliğe sahip olacağını düşünmek gerginlik yaratabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bolca su tüketmek ve güneşten korunmak iyi olabilir. Güneşin zararlı etkilerinden tamamen kendini koruman için biraz özenli davranmalı ve bolca sıvı tüketmelisin.

Aşk

Aşk konularında acele etmek seni zora sokabilir. O yüzden bugün bir şeyleri zorlamaman gerekecek. Hareketlerinde, tavrında ve konuşmalarında sakin kalmalısın.

Para

İş konularında kendi meseleni kendin halletmelisin. Başkasından medet umman sana pek iyi gelmeyebilir. Kendini kurtarmak ve maddi açıdan kendine güvenmek öncelikli olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini hassas hissetmen olası. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak biraz huzursuz olabilirsin. Kendi üstüne çok fazla gitmemen ve biraz dinlenmeye zaman ayırman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek önceliğin olmalı bugün. Zihnen ve bedenen kendini fazlaca yorman iyi olmayabilir. Gün içerisinde molalar vermeli ve biraz kendini rahatlatacak aktivitelere odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle gülüp eğlenmek bir şeydir, sevdiğin kişiye gülmek ise başka bir şey. Espri yapmak adına karşı tarafı kırmamalısın. Sözlerinde ve tavırlarında dikkatli olman gerekebilir.

Para

İş veya parasal konularda yeni kararlar almadan evvel sahip olduğun sorumlulukları bir yoluna koyman önemli olabilir. Bugün kendine daha fazla yeni sorumluluk eklememeli ve yarım kalan işlere odaklanmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel