29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Geçmişe dönük düşüncelerin olabilir bugün. Daha önceden yaşanan negatiflikleri gözden geçirebilirsin mesela. İhmal ettiğin konuları ve insanları önceliğin haline getirebilirsin. Eksikleri gidermek ve hataları görmek için iyi bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün biraz melankoliye açık olabilirsin. Bu durumun enerjini düşürmemesi için açık havada biraz daha zaman geçirmen gerekebilir. Kapalı ortamların sende daha fazla rehavete yol açmaması için daha özenli davranman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini tartacağın bir gün olacak. Ne istediğini, ne hissettiğini, ne düşündüğünü daha net görebilirsin. Aşk konusunda ne noktada durduğunu görmek, ileride ona göre hareket etmeni kolaylaştırabilir.

Para

Bugün parasal açıdan kendine bir ayna tutman gerekebilir. Yaptığın masraflarla yüzleşmen ve gereksiz harcamaları kısman önemli bir konu haline gelebilir. Bugün para yönetimini gözden geçirmen gerektiğini görebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bazen para harcadıkça yerine yenisi gelir. Bugün işte senin için öyle bir gün olabilir. Kendini kısıtlamak veya para hesabı yapmak için doğru bir gün değil. Para bir nehir gibi akmalı, göl gibi kurumamalı. Bunu unutmasan iyi olur.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bitki çayları tüketmek ve kafeini azaltmak sana çok iyi gelebilir. Gün içerisinde tükettiğin çayların çeşidini artırman genel olarak sana daha iyi bir enerji katacak. Bu tür detaylara odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Kalbini yeni konulara açmak isteyebilirsin. Bu konuda daha da şanslı olabilirsin hatta. Flörtleşmeler ve güzel sohbetler seni daha da keyiflendirebilir. Aşka daha yakın hissedebilirsin kendini.

Para

Para harcamaya daha açık olabilirsin. Keyfine göre alışverişler yapman olası. Daha rahat bir enerjiye sahip olman daha fazla para kazanmanın da önünü açacak bugün. O yüzden harcamaktan korkmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Hayatında bir şeylerin değişmeye başladığını hissedebilirsin bugün. İleride yapılabilecek değişimler için bugünden dikkatlice hareket etmen gerekebilir. Büyük gelişmeler için hayatında yer açman gerekebilir mesela.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini toplamak sana iyi gelecek. İleride oluşabilecek yorgunluklar için bugünden bünyeni kuvvetlendirmeye odaklanabilirsin. Vitamin takviyeleri ve bol bol dinlence sana çok iyi gelecek o yüzden.

Aşk

Bugün hislerinde bazı değişimler olduğunu fark edebilirsin. Aşka kendini biraz daha açman olası. Kalbini ısıtmak isteyebilirsin. Flörte açık olabilirsin. Bazı şeyler o kadar da imkansız gelmeyebilir sana.

Para

Bugün maddi açıdan sonrayı düşünerek hareket etmek sana iyi gelebilir. Gereksiz masraflardan uzak durmak ve para biriktirmek ekstra önem gerektirebilir. O yüzden bugünden bazı şeyleri kontrol etmende fayda var. Kredi kartında birikmiş borçlar varsa bunları ödemek iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Eğer son haftalarda çok büyük bir yoğunluk yaşadıysan bugün biraz geri çekilip bir süredir ihmal ettiğin insanlara öncelik vermen gerekebilir. İşi ve koşuşturmayı bir günlüğüne de olsa ertelemek sana çok iyi gelecek. Sosyal ilişkilerine daha fazla odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla geçireceğin bir saat sende çok daha iyi bir enerji oluşturabilir. Sevdiğin kişilerle keyifli sohbetlere dahil olmak enerji açısından sana çok iyi gelecek. O yüzden bugün sosyalleşmeye öncelik vermen sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel ve keyifli bir eyleme girişmek sana iyi gelebilir. Önceliği ona vermende fayda var o yüzden. Aşka odaklanmak ve bir süreliğine başka bir şeye bakmamak sana da çok iyi gelecek. Bu tür enerjileri yükseltmen gerektiğini görebilirsin.

Para

Bugün iş konularında kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Bu geri çekiliş bir şeyleri kaybetmekten değil, kendi emeklerine güvenerek rahatça dinlenmek için olacak ama. Para konusunda da iş konusunda da kafan daha rahat edebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Kariyer konularında daha fazlasına odaklanmak için bir tutku bulabilirsin bugün. Bu gereksiz bir hırs değil, azim ile şekillenmeli. O yüzden kendini geliştirmeye ve yeni şeyler öğrenmeye kendini daha fazla açman gerekebilir. Şans senden yana olabilir bu konuda.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini bedensel olarak yormamak daha iyi olabilir. Ve tabii hava değişimlerine de dikkat etmen gerekecek. Bedenini dış etkilerden korumak ve biraz dinlendirmek, ilerisi için daha iyi bir enerji toplamana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni her konuda desteklediğini görmek kalbini çok ama çok ısıtabilir. İstediğin konulara odaklanma konusunda sana destek olabilir, görmediğin şeyleri görmende seni yönlendirebilir. Bu tür destekler seni çok daha keyifli bir ruh haline sokacak.

Para

İşe ve geleceğe odaklanırken daha yapıcı etkilerle karşılaşabilirsin bugün. Bir şeyleri daha üst seviyelere taşımak, yeni konular öğrenmek için daha fazla çaban olabilir. Güzel emeklerin boşa gitmeyecek, o yüzden için rahat edebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Kariyer konusunda ileri odaklı yeni hedefler koymak için harika bir gün bugün. İstediğin konulara öncelik verebilir, kendini geliştirmek için yeni yerler açabilirsin hayatında. Kendini daha iyisine layık görerek hareket edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün zihnin açık olacak. Odaklanma kabiliyetin artabilir. Daha fazlasını görebilirsin. Ancak bu durumun sende stres yaratmaması için günün bir vaktini dinlenmeye ve meditasyon gibi konulara odaklanmaya harcaman iyi olabilir. Kendine fazladan stres yüklememelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha keyifli ve ileriye dönük bazı konuşmalara dahil olman olası bugün. Birlikte ileriye dönük yeni hedefler koyabilirsiniz. Bir şeyler yapmak için ortaklaşa kararlar alabilirsiniz. Bu da sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir.

Para

Bugün kariyer konuları daha baskın olabilir. İstediğin gibi gelişmeler görmek için kolları sıvayabilirsin. Yeni bir eğitim almak, bir konuda daha fazlasına odaklanmak sana çok iyi gelecek. İşe ve maddiyata daha farklı bir yön katarak ilerleyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bir şeylerin sürekli aksi biçimde ilerlediğini düşünebilirsin bugün. Her şeyin tersine gitmesi sinirini bozabilir. Çok kolay olması gereken şeyler çok uzun zaman alabilir. En iyisi bir şeylerle hiç savaşmamak olacak senin için.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün gerginlik seni ekstra yorabilir. O yüzden günün sonunda yeteri kadar dinlendiğine emin olmalısın. Günü erken bitirmek ve erkenden uyumak sana çok daha iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen dinlenmeye çok daha fazla ihtiyaç duyabilirsin bugün.

Aşk

Aşka dair beklentilerin yarım kalabilir. Aklında birisi varsa o kişinin hayatında birisinin olduğunu görmen olası. Bu durum seni biraz rahatsız edebilir. Ancak bazı şeyleri baştan görmen seni ileride daha da rahatlatacak.

Para

Bugün işlerin istediği gibi gitmediğini görmek seni yıldırmamalı. Bazen bir şeylerin aksi şekilde gideceği tutar. Bunu ne kişisel algılamalısın ne de bunun üzerinden yeni kaygılar üretmelisin. Bırak bir şeyler de ters gitsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Pratikliğe ve mantığa sığınmakla övünen birisi olsan da bugün içinden çok daha farklı bir Aslan çıkabilir. İç sesine daha fazla güvenmen gerektiğini görebilirsin. Bazı konular mantığına ters gelse de içinden geldiği gibi davranmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hislerini göz ardı etmemen gerektiğini görebilirsin. Meditasyon gibi şeylerle kendini çok daha iyi tanımaya başlayabilirsin. Zihnen kendini farklılıklara açmak ve monotonluktan uzaklaşmak bu tür etkinliklere bağlı olabilir.

Aşk

Aşk konusunda içinden geldiği gibi davranman gerekebilir bugün. Hislerin mantığının önüne geçebilir ama bu ille de kötü bir şey demek değildir. Bazen içinden geldiği gibi davranmak her şeyin önüne geçebilir. Aşka daha rahat odaklanabilirsin bugün.

Para

Bugün iş ve para söz konusu olduğunda daha çok içinden geldiği gibi davranabilirsin. Özellikle de harcamalar konusunda biraz kafana göre davranman olası. Bu durumdan korkmamak ve kaygılarla keyfini kaçırmamak ise sana düşen bir görev olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bugün üstüne ekstra bir tembellik çökebilir. Zaten bir şeyleri yapmak zor gelirken iyice boşlayabilirsin bazı şeyleri. O yüzden en iyisi bir öncelikler sırası yapmak olacak. Acil yetişmesi gerekmeyen her şeyi ertelemek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Vücudun da zihnin de sana dinlenmen gerektiğinin sinyallerini daha fazla verebilir. O yüzden bu sinyalleri göz ardı etmemen en iyisi bugün. Biraz dinlenmeye bakmalısın. Bir şeyleri ertelemekten çekinmemen gerekecek.

Aşk

Hislerin söz konusu olduğunda kendinle yüzleşmen gereken bir gün geçirebilirsin. Zihnine yatmayan her şeyden uzaklaşmayı tercih edebilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda önce kendi içine dönmen gerekebilir.

Para

Bugün her şeyi yetiştirecek kadar enerjin olmayabilir. En iyisi bir şeyleri aceleye getirmeden ve yarım yamalak iş çıkarmadan başka bir güne ertelemek olabilir. Dinlenmek daha fazla önceliğin olabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Maddi meseleleri yoluna koymak için iyi bir gün olacak bugün. Masrafları halletmek, faturaları ödemek ve bir sonraki ayın planını çıkarmak seni rahatlatabilir. Para işlerini bugünden halletmeye bakman en iyisi.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerinde seçici olman gerekebilir bugün. Sürekli etrafında yağlı ve tuzlu yiyeceklerin tüketilmesi seni yıldırmamalı. Kendi tercihlerini kendin yaratmalısın bugün. Sağlıklı beslenmenin daha iyi faydasını görebilirsin çünkü.

Aşk

Bugün kalbini karşı tarafa açmak biraz zor olabilir. Yanlış anlaşılabileceğini düşünerek kendini geri çekebilirsin. Bu tür yanlış anlaşılmaların temelinde kendi hislerimizi tartamamak olabilir, o yüzden bugün önceliği kendi hislerini kendine itiraf etmen olabilir.

Para

Bugün işleri halletmek için kolları sıvayabilirsin. Özellikle de parasal işleri halletmek için daha fazla çaban olabilir. Güzel bir biçimde bütçe çıkarabilir, daha mantıklı harcamalarla kendini sağlama alabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bütün dikkatini işe vereceğin bir gün olabilir bugün. Ancak bazı detayları göz ardı etmeye çok açık olabilirsin. Bir an önce işleri yoluna koymak isterken farkına varmadan bazı hatalara kendini açabilirsin. Bugün bu konuda daha dikkatli olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde bolca sıvı tüketmek sana iyi gelebilir. Sadece su içmek istemiyorsan seçeneklerini bitki çayları ve mineralli sularla artırman iyi olabilir. Vücudunu sıcak tutmak ve bol bol vitamin almak için özellikle de bitki çayları sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün dikkatini sevdiğin kişiye vermekte zorlanabilirsin. Bazı işlerin yetişmesi daha fazla önceliğin olabilir. Aşktan başka şeylere odaklanman gerekebilir. Yine de sevdiğin kişiyi ihmal etmediğini gösteren ufak jestlere vakit ayırman da iyi olacak.

Para

Bugün işleri aceleye getirmemelisin. Eğer teslim edilmesi gereken bir proje varsa bu proje için hazırlıklı olmak ve daha özenli davranmak iyi olacak. Okyanusu aşıp derede boğulmamak için detaylara özen göstermen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bugün elin hemen işe gitmemeli. İşe oturmadan önce halledilmesi gereken ama el oyalayan şeyleri aradan çıkarman gerekebilir. Ortamın temizliği gibi veya planlama, programlama gibi şeyler daha fazla zaman alabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini nasıl değerlendireceğin önemli olabilir. Günün ortasında kendini tükenmiş hissetmemek önceliğin olursa ve ona göre önlemler alırsan bütün gün kendini çok daha rahat hissedebilirsin. Bu detaya özen göstermelisin.

Aşk

Aşka ve ilişkiye odaklanmak zorlaşabilir bugün. Gündeminde çok daha farklı şeyler olabilir. Kendi beklentilerini gözden geçirmek için iyi bir gün olacak o yüzden. Aşk konusuna kendini kaptırmadan önce başka şeyleri yolundan çekmek isteyebilirsin.

Para

Bugün iş konusunda planlamaları önden yapman gerekecek. Hemen işe girişmek sana güzel sonuç vermeyebilir. Onun yerine önden bir şeyleri ayarlamak ve en son işe oturmak daha iyi olabilir. Bir şeylerin bölünmemesi için bu şart olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel