29 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Eylül 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Bugün bir şeylere ani tepkiler vermemek senin için daha iyi olabilir. Gereksiz tepkilerle kendini zora sokmamalısın. Sakin kalmak ve dinlemeyi öğrenmek seni zorlayacak ancak bunu görmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Farklı şeyler denemek, diyetini değiştirmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı beslenmek için biraz farklı besinler tüketmek senin için daha doğru olabilir. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif etkiler karşına çıkabilir. Bu güzel etkileri nasıl değerlendireceğin ise sana kalacak. Yeni etkiler, güzel sohbetler kalbini çokça ısıtabilir bugün.

Para

Fazla para harcama konularında çok net duracaksın. Bir şeyler seni rahatsız ediyorsa açık açık dile getirebilirsin. Hele ki senden borç para alıp başka şeylere para harcayanlara keskin bıçak gibi tavır koyabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Yakın geleceğinde yaşamak istediğin değişim için gereken adımları daha net atabilirsin bugün. Bu değişimler hayatında görmek istediğin farklılıkların başlangıcı olabilir. O yüzden algılarını açık tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yürüyüş yapmak sana daha iyi gelebilir. Kendine iyi bir yürüyüş yolu seçmek ve hareket etmek senin için iyi olacak. Sağlığına odaklanmak için biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Yeni bir insanın etkisi seni mutlu edebilir. Ancak bu kişiyi tam olarak tanımak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemeli ve karşındaki insanı anlamak için zamanı iyi değerlendirmelisin.

Para

İş arkadaşlıklarına özen göstermen gerekebilir. Kimin ne amaçla seninle konuştuğunu gözden geçirmelisin. Parasal açıdan kendini sağlama alman ve herkese para dağıtmaman önemli olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Etrafında olan bitene çok fazla kendini kaptırıp esas ilgi gösterilmesi gereken konuları unutmuş olabilirsin. Bugün biraz geri durup hayatında neyi göz ardı ettiğini düşünmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun isteklerini ve ihtiyaçlarını gözden gelmemelisin. Beslenmene dikkat etmek ve uyku düzenine odaklanmak önemli olabilir. Aynı şekilde sevdiğin kişilere sarılmak da stres düzeyini kontrol edebilir.

Aşk

Aşk konularında daha şanslı olabilirsin. Sevdiğin kişiyle daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Birbirinizle baş başa kalabileceğiniz ortamlar size daha güzel bir etki bırakabilir.

Para

İlerisi için daha planlı ve düzenli olman elinde daha fazla para kalmasına vesile olabilir. Maddi konularda kendi elini kuvvetlendirmek için ileriyi düşünerek hareket etmelisin. Planlı ve tutumlu olmak gününü kurtaracak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Bugün heveslerine daha net odaklanabilirsin. Hayatında sahip olmak istediğin şeyleri düşünmek ve kendince bir plan yapmak için iyi bir gün olabilir. Bir şeyleri düzene oturtmayı isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri daha ciddiye alabilirsin bugün. Özellikle de sağlığını. Hastalığın kol gezdiği bugünlerde kendini sağlama almak isteyebilirsin. Daha sağlıklı tercihlerde bulunman olası.

Aşk

Bugün aşkı hiç aramadığın, olmadık bir yerde bulabilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman hiç beklemediğin bir muhabbetin sana aşk olarak döndüğünü görebilirsin. Kendini güzel etkilere açman gerekecek.

Para

Bazı konularda paranın az olması seni sıksa da söz konusu olan sorumluluklar olduğunda kendini biraz daha rahat hissedebileceksin. "Param yok" deyip ileride seni çok daha fazla sıkabilecek konulardan kaçınabilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Geleceğin için yeni kararlar almak ve kendine yeni hedefler koymak için iyi bir gün olabilir. Hayatında isteklerini daha net görebilir ve bunun için güzel kararlar alabilirsin bugün. Geleceğe odaklanabileceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ufak başlangıçlar seni daha ileriye götürebilir. Sana faydası olmayan alışkanlıkları kesmek ve daha fazla egzersize odaklanmak sağlığın için önemli olabilir. Bugün egzersiz için bir adım atabilirsin.

Aşk

İlişki içerisindeysen, sevdiğin kişiyle aranız gerilebilir. Bazı konularda konuşmak sizi yorabilir. Eğer bir ilişkin yoksa insanlarla pozitif konuşman zorlaşabilir.

Para

Bir şeyleri tam olarak yoluna sokmak için şansının yanına ek olarak emeklerini de eklemen gerekecek. Bazı konularda yarım ağız davranmamalı, işini tam anlamıyla yerine getirmelisin. Bugün bir şeylerden kaçış yok, işine odaklanmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

İletişim konularında karşıtlıklarla karşılaşabilirsin. Herkesle tam olarak anlaşamaman olası. O yüzden dinlemeyi ve sakin kalmayı öğrenmen gerekecek. Bir şeyleri çözmek için anlayışlı olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine bir disiplin sağlamak için spor ve egzersizle uğraşabilirsin. Gereken şartlara sahip olmasan da kendi ortamında bu disiplini kendine öğretmen gerekecek. Sağlığın için daha mantıklı kararlar alabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için daha ne kadar çaba göstermen gerek? Bunun için kendine bir sınır çekmen gerekebilir. Karşındaki insanın seninle ilgilenmediğini görmen sana daha aydınlatıcı gelecek.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanları dinlemek senin de algılarını açabilir. Onların hatalarından kendine ders çıkarabilir, aynı meselelerde kaybolmamak adına daha baskın hareketlere girebilirsin. Dinlemeyi öğrenmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Pratik bir insan olarak hayatını bir düzene koymada güzel kararlar alabileceksin. İsteklerini ve içinde bulunduğun durumu birleştirerek kendin için daha mantıklı kararlar almak gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kilo verme konularına daha fazla odaklanabilirsin. Sağlıklı bir biçimde kilo vermek için yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. Araştırmalar yapmak ve ona göre harekete geçmek daha kalıcı olabilir.

Aşk

Bugün yanlış anlaşılmaları daha fazla kendine çekebilirsin. Sen de sevdiğin kişi de birbirinizi yanlış anlamaya hazır olabilirsiniz. Alınganlıklar ve yanlış iletişimlerle işi yokuşa sürmemeniz gerekecek.

Para

Paranı faydalı bir yere harcaman gerekebilir. Sadece keyfi meseleler için değil de mantıklı ve ileride sana fayda sağlayacak şeylere yatırım amaçlı kullanabilirsin. Paranın kıymetini bilmelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Bugün biraz tembel hissedebilirsin. Bir şeyler kendiliğinden yoluna girsin isteyeceksin. Ancak söz konusu olan para veya iş ise kendin işini yine kendin görmen gerekecek. Buna zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla iletişime geçmen stres yönetimini kolaylaştırabilir. Bir şeyleri içine atıp kendini germemeli ve geleceğe daha pozitif odaklanabilmelisin. Bunun için de çevrendekilere derdini anlatabilmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda sağlıklı sınırlar çizmen gerekebilir. Bir şeyleri abartmamalı ve fazlasına kaçmamalısın. Dedikleri gibi "çok muhabbet tez ayrılık getirir" lafını kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Bugün para konusunda sadece düşünmemeli aynı zamanda harekete de geçmelisin. Parasal açıdan bir şeyleri eyleme dökmek senin için önemli olabilir. Kendi kararlarını yürürlüğe sokman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Masraflara ve belge işlerine odaklanabilirsin bugün. Bir şeyleri yoluna koymak için dikkatle düşünebileceksin. Eksik giden veya tam içine sinmeyen mevzularda daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sabrını artıracak hareketlerde bulunmak, yeni hedefler koyup ona ulaşmaya çalışmanla kendini göstermene vesile olabilir. Kilo vermek gibi konularda zamana yayılmış bir biçimde kendine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendini ifade etmekte zorlanıyor olabilirsin. Ancak bunu aşman gerekecek. Eğer hoşlandığın birisi varsa onun ilgisini çekmek sana düşen bir hareket, gökten bir ses ona "bu kişi seni seviyor" demeyecek. Kendini ifade edebilmelisin.

Para

Bugün detaylara odaklanmalısın. Hem masraflarda hem de kazançlarda ufak görünen konulara vakit ayırman gerekecek. Daha önceden hiç fark etmediğin şeyleri görüp önlemler alabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Düşüncelerini eyleme dökebilirsin. Bir şeyleri daha güzel bir biçimde yoluna koyman olası. Ancak bazı konuları iki kere düşünmen ve her şeyden emin olman gerekecek. Tedbiri elden bırakmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İhtiyaçlarını gidermek demek isteklerine değil de vücudunun gerçekten ihtiyaç duyduğu şeylere odaklanmak demek. Sağlıklı bir öğün, bol su tüketimi ve erkenden uyumak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda gerginlikler olabilir. Bu gerginlikleri çözmek için sakin kalmanız gerekecek. Hemen bütün gemileri yakmak yerine bir şeyleri zamana bırakmak size daha iyi gelebilir.

Para

Bugün faturalar, resmi belgeler ve ödemelerle ilgili algılarını çok açık tutman gerekecek. Gereksiz gibi görünen detayları iki kere okuman ve bir şeyleri daha ciddiye almanda fayda var. Resmi belgeler önem kazanabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Her şeye kafa önde dalmamalısın. Biraz durup düşünmek sana daha mantıklı kararlar aldırabilir. Her şeye balıklama atlamak seni zora sokabilir, o yüzden dinlemeyi ve biraz geride durmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İçinde bulunduğun ortamı temizlemek ve düzenlemek için iyi bir gün olabilir. Hem zihnini boşaltmak hem de yaşam alanının hijyenini sağlamak senin için önemli olacak. Temizlik sağlığın için önemli olabilir.

Aşk

İlgisini çekmek istediğin birisi varsa bugün ona odaklanabilirsin. Onunla karşılaşabilir veya birbirinizi tanımak için gereken fırsatı yaratabilirsin. Aşk konusunda daha pozitif etkiler kendini gösterebilir.

Para

Bugün kendin için masraflar yapabilirsin. Bazı şeyleri fazla abartmadan kendin için önemli olan şeylere para ayırabileceksin. Önceliklerini iyi belirlemen gerekecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2020 Salı)

Genel

Daha önceden yaşananları gözden geçirmek için iyi bir gün. Eğer ileride çok daha meşgul olacaksan ve bazı işlerin peşinden gideceksen bugün biraz durup neler olup bittiğine kendi bakış açınla odaklanman gerekebilir. Biraz analiz yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel aktiviteleri artırmak enerjini de artırabilir. Eğer sürekli olarak enerjin çekilmiş gibi hissediyorsan o zaman kan dolaşımını artırman gerekebilir. Biraz daha fazla hareket sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle uyumun artabilir. İki taraf da aynı şeyi isteyebilir veya hisleriniz daha karşılıklı olabilir. Bu güzel etkiyi iyi bir iletişime dökmek aşk konusunda size daha iyi gelecek.

Para

Bugün kendi konforunu sağlamak her şeyden önemli olabilir. İlle de bir şeylerin peşine düşüp olayları zorlamamalısın. Kendini çok fazla sıkmamanın ve olayları gidişatına bırakmanın önemini görebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel